HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Kamilka

Wybiera się ktoś do Ulm 6 marca?

Jani
@Kamilka

Witam. Tak ja?

Kamilka
@Jani

A byłeś tam może?

Wie ktoś czy są jakieś miejsca na Hermes bez auta?

Magda
@Gość

Pytaj w rekrutacji,tu nikt Ci nie powie bo nie wie:)

Ola

Projekt lehrte coś można więcej wiedzieć jak to wyglada z waszej opini. A może ktoś się wybiera do 6 4 2023

Praca

Witam mam pytanko czy jest możliwość z tego biura przejścia na inny projekt niz sie jest?

Maryska

Dziendoberek, ta agencja jest mozliwie jedna z najlepszych, bo juz jest dlugo na rynku i nie slyszalam, zeby oszukiwali. Bylam na 3 projektach do tej pory i zawsze super ludzi mi sie trafiali i nie bylo z niczym problemu. Urlop jak jest zaplanowany wczesnie rowniez jest normalnie do zrealizowania. Ja polecam z calego serducha. Ostatnio bylam na projekcie w Osnabrück :)

Paulinaa

Hej, czy jest ktoś aktualnie na projekcie w Lehrte? Jak wyglada praca? Ile można wyrobić godzin w miesiącu i jak wyglada kwestia kwater?

Dominika

Witam czy w tej agencji dają Polską umowę ?? Czy Niemiecką?

Józek

A ja nie mam obrego zdania, choć tam nie pracowałem ale wysyłałem zgłoszenie chęci pracy około 2 lata temu co prawda ale nie zapomnę, kontakt był wszystko fajnie ale po rozmowie najwyraźniej rekruterka wyczuła, że w związku z moimi zapytaniami jej zadanymi jestem zbyt kumaty o co chodzi więc wszystko ok, do tygodnia się do Pana odezwę że szczegółami wyjazdu etc. Tydzień minął cisza , sam się skontaktowałem przez e-mail z którego do mnie agencja pisała i cisza, telefonowałem nie odbierali mojego konkretnie numeru ale mój 2 numer telefonu odebrali, w końcu była odpowiedź , przykro nam nie mamy dla Pana aktualnie do zaoferowania pracy ,a dodam, że jestem osobą młodą z dobrym CV , tylko straciłem czas na czekanie .

@Józek

Dzień dobry, dziękują za Twój komentarz. Myślę, że chodziło tu o odwołanie projektu przez naszego klienta, stąd również brak pracy w tej miejscowości. Myślę, że zaszło tu jakieś nieporozumienie, które jak najszybciej chciałbym z Tobą wyjaśnić. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Zależy mi na tym, aby każdą sprawę zbadać indywidualnie, dlatego zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Poingu unikam

Niestety pokoje są nieodpowiednio sprzątane i często nie spełniają wymogów higieny. Ponadto, w pokojach brakuje niektórych potrzebnych akcesoriów i narzędzi, co może utrudniać codzienne funkcjonowanie. W miejscu zakwaterowania panuje hałas i brak prywatności, co może mieć negatywny wpływ na jakość odpoczynku. Zasięg Internetu jest również ograniczony. W ogólnym rozrachunku, oferta pracy wydaje się być niezbyt atrakcyjna ze względu na nieodpowiednie warunki zakwaterowania i brak wygody w miejscu pobytu. Mimo że w samej pracy nie występują poważne problemy, warunki zakwaterowania mogą mieć negatywny wpływ na komfort i jakość życia.

@Poingu unikam

Dzień dobry, dziękuję za Twój cenny komentarz. Bardzo mi przykro, ze miałes/łaś takie doświadczenia z naszym projektem. Zawsze staramy się aby zakwaterowania były czyste oraz posiadały wszystkie do życia potrzebne rzeczy. Ewentualne braki można zgłosić swojemu koordynatorowi, który na pewno postara się wszystko uzupełnić. Już teraz bardzo dziękuję za Twoje uwagi. Jeśli chcesz dodać coś jeszcze do wspomnianej sprawy, zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Zgredek

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o., czy podczas zakończenia umowy dni urlopowe uzbierane na zeitkoncie są wypłacane do wypłaty ?

@Zgredek

Tak, dostajesz cały hajs z zeitkonta i jak zostały dni urlopowe z ostatnią wypłatą. Przeważnie 2k i ponad netto masz z tego.

@Zgredek

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Wszystkie zgromadzone godziny na Zeitkoncie są wypłacane wraz z zakończeniem stosunku pracy. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Koordynatorka

Dzien dobry Jestem zainteresowana współpraca na stanowisku Koordynatorki Nie chce jednak pracować fizycznie na magazynie Czy są (jeśli tak to jakie) projekty gdzie koordynator projektu nie pracuje na magazynie?

@Koordynatorka

Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. Koordynator prowadzący projekt wykonuje obowiązki niezwiązane z pracą fizyczną, niemniej jednak tutaj wymagana jest znajomość języka niemieckiego. Więcej informacji na temat tego stanowiska znajdziesz w naszej rekrutacji: Numer telefonu: +48 91 852 17 41, Mail: praca@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

HAnia

Witam ,czy jest jakaś zdecydowana kobitka z dolnego śląska, która chciałaby w najbliższym czasie wybrać się wspólnie do pracy przez tą agencję?.Najchętniej z samochodem.Mam 39 lat,Twój wiek bez znaczenia,jeśli mój dla Ciebie także :).Pozdrawiam. Kasia.kowalska368@interia.eu

Para

Ja HR polecam każdemu kto szuka pracy. Razem z partnerka w tamtym roku byliśmy na projekcie w Hannoverze, praca ok, koordynator jak najbardziej na plus, mieszkanie bez zastrzeżeń. W tym roku również wybieramy się na kolejny projekt.

Asik
@Para

Hello, tak ja bylam z chlopakiem ale na Lidlu i to jest super projekt dla par.

Zadowolona Pracownica

Wszystkim tym, którzy zastanawiają się i mają obawy co do wyjazdu z firmą HR chciałabym tylko napisać, że powinniście jechać. Nie ma sie nad czym zastanawiać. Firma sprawdzona, działa już długo na rynku. Praca jest i wypłata też się zgadza. Jedzcie! Pracujcie! Zarabiajcie! Ja osobiście jestem zadowolona. W PL na kasie bym siedziała i ciułała każdy grosz a tak to nawet mogę sobie czasem na coś fajnego pozwolić. Pozdrawiam

@Zadowolona Pracownica

Dzien dobry, bardzo Ci dziękuję za pozytywny komentarz. :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Anita
@Zadowolona Pracownica

Gdzie i przy czym pracujesz?Zastanawiam się nad wyjazdem sama i mam pewne obawy

Xyz

Jedzie ktoś z was do Hermesa na dzień 20.02 ?

Johny

Hej, pracowalem z firma HR Xperience na kilku projektach m.in Hermes, Kaufland, Müller- zawsze bylem bardzo zadowolony. Nigdy sie nie zawiodlem- praca na miejscu i warunki byly zawsze takie jak mowiono przed wyjazdem.

Jas
@Johny

Tak, hr to solidna agencja z bardzo fajnymi projektami.

Czy ktoś wie do DAK trzeba wysłać wypowiedzenie ubezpieczenia po zakończeniu pracy? Żeby nie naliczali składek?

ABC

Oczywiście, że trzeba wypowiedzieć jeśli wraca się do Polski. Najlepiej załączyć jeszcze potwierdzenie wymeldowania z DE (jeśli było) i potwierdzenie ubezpieczenia w Polsce (jeśli jest).

Grażyna

Witam. A z czego będą naliczać składki skoro praca się skończyła i umowa o pracę też. Przecież to ubezpieczenie było chyba na czas pracy. Przynajmniej tak mi się wydaje. Może się mylę. W sumie ja nie miałam nawet meldunku w Niemczech.

Grażyna

Chodzi mi o kartę DAK.

Xxx
@ABC

A skąd takie informacje? Pracodawca ZAWSZE wypowiada ubezpieczenie. Pracuje już czwarty raz przez HR i nigdy sama tego nie robiłam ;)

@Grażyna

W Niemczech składki ubezpieczenia są naliczane nawet po zakończeniu umowy, jeżeli się nie wypowie to po kilku miesiącach może przyjść ładny rachunek. W tym przypadku HR to załatwia (DAK) więc na plus

ABC
@Grażyna

W Polsce, po zakończeniu stosunku pracy ubezpieczenie samoistnie wygasa. W Niemczech działa to inaczej niż w Polsce. Albo płaci pracodawca albo indywidualnie każdy sam. Musi być kontynuacja! Jeśli praca się skończyła w DE a nie zostało wypowiedziane ubezpieczenie to będą naliczać bardzo duże składki. Dług będzie rósł i upomną się o pieniądze. Dlatego tak ważne jest wypowiedzenie do Krankenkasse, żeby uniknąć kłopotów związanych z rosnącym długiem. To tak w uproszczeniu.

DW

Generalnie zrezygnować trzeba, ale w tym przypadku robi to HR, wiec tym się nie przejmuj

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Zgłoszenie o zakończeniu stosunku pracy wysyłamy natychmiastowo do kasy chorych DAK, dlatego nie ma powodu do obaw, że nadal będą naliczane składki. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Stary Misiek

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda kwestia wyrobienia normy w tej firmie.Praca magazyn Dużo tu w sumie chwalebnych komentarzy ale pracując wcześniej w Niemczech wiem że z normami bywa różnie a jak to wygląda w HR XPERIENCE?

@Stary Misiek

Dzień dobry, dziękuje za Twoje pytanie. Norma na magazynach jest wyznaczana przez naszych klientów, która obowiązuje cały dział oraz dotyczy polskich jak i niemieckich pracowników. Przy normalnym trybie pracy jest ona jak najbardziej do wyrobienia. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Kamila

Witam czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat projektu komisjonowanie artykułów kosmetycznych w Ulm?

Cześć Czy jest ktoś na projekcie w Poing i powie jak zakwaterowanie i średnie miesięczne wynagrodzenie na ile można liczyć po odjęciu kosztu mieszkania? Z góry dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1427.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.