opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pati

    23.11.2022 00:04

    Pracownik

    Witam, czy ktoś dostał z Was dodatek energetyczny z wrzesniowa wyplata?
    ReviewUserIcon
    k

    17.11.2022 23:07

    Kandydat

    Pracowal ktos na magazynie odziezowym w dortmund?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    18.11.2022 15:40

    Pracownik

    Podpinam się. Ruszamy z dziewczyną do Dortmundu 24 listopada.
    ReviewUserIcon
    Natsi

    21.11.2022 20:05

    Pracownik

    A jak się nazywa wasz kordynator? Pytam z ciekawości, bo też jedziemy :)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.11.2022 22:37

    Pracownik

    Miło,że w Poing kordynatorzy zareagowali osoby które nie miały zaświadczenia o niekaralności zostały zmobilizowane do tego aby to przedstawić. Większość osób które hmm ciężko to powiedzieć,ale kradły odzież opuściły już projekt . Mam nadzieję,że więcej takich przykrych sytuacji nie będzie. Chce się pracować z ludźmi uczciwymi w tej pracy.
    ReviewUserIcon
    Hawi

    18.11.2022 05:50

    Pracownik

    Pierwszy raz pisze pozytywna opinie na temat pracodawcy na tej stronie. HR wywiązuje się ze wszystkiego co umowa przewiduję, odbiera telefony odpisuje na smsy wypłata zawsze się zgadza zawsze jest kontakt zakwaterowanie w Ulm jest super, praca również oraz warunki. Polecam bardzo.
    ReviewUserIcon
    Pietro

    18.11.2022 16:19

    Kandydat

    Nie rozumiem. Jedni chwalą. Drudzy hejtują HR. Gdzie leży prawda?? Hawi jakiś kontakt do Ciebie proszę. Piotr.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    16.11.2022 11:14

    Pracownik

    Polecam pracę z Hr Xperience, pracuje na magazynie spożywczym w Edece Berbersdorf. Bardzo fajna i rozwojowa praca, jest możliwość przejścia docelowo pod Edeke. Opieka koordynatora na miejscu na plus, zakwaterowania bez zarzutu i dobre premie do wyrobienia.
    ReviewUserIcon
    Natka

    17.11.2022 11:38

    Pracownik

    Tak, Berbersdorf jest super projektem!
    ReviewUserIcon
    Kasia W

    15.11.2022 14:05

    Kandydat

    Dzień dobry Jestem zainteresowana ogłoszeniem pracy w miejscowości Freienbrink na magazynie Edeka Czy ktoś z was tam pracuje albo pracował i mógłby napisać kilka słów o pracy tam? Jak z atmosfera, mieszkaniem, ilością pracy?
    ReviewUserIcon
    Ona

    16.11.2022 10:26

    Pracownik

    Czesc, mieszkania sa bardzo dobre. Zalezy na jakie stanowisko chcesz jechac. Ale ogolnie ludzie chwala sobie ten projekt.
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    14.11.2022 10:31

    Kandydat

    Witam, czy ktoś pracuje na magazynie odzieżowym w Osnabruk? Może napisać coś na ten temat...
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    14.11.2022 19:48

    Pracownik

    Ooo to fajnie bo my jedziemy z koleżanką w środę i mamy trochę obaw. Dziękuję za odpowiedź :))
    ReviewUserIcon
    Ewa

    14.11.2022 20:02

    Kandydat

    Gdzie dokladnie pracujesz?
    ReviewUserIcon
    Mis

    13.11.2022 15:57

    Kandydat

    Czy w święta grudniowe soe pracuje
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    14.11.2022 10:23

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Mamy projekty, na których pracownicy są planowani na święta, są również takie, gdzie w pracy zostaje mniejsza liczba osób. Więcej informacji na ten temat znajdziesz u swojego przełożonego. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected]. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Info z Podkarpacia

    22.10.2022 05:37

    Kandydat

    Witam . Jedzie może ktoś z podkarpackiego na projekt w Gernsheim od listopada? Tak pytam bo można razem się zabrać i zawsze to koszt mniejszy ????
    ReviewUserIcon
    Kluseczka

    12.11.2022 08:20

    Kandydat

    Nie, niestety nie. Mam inny adres a poza tym już się zdążyłam dowiedzieć że jest ostatnie miejsce na moim mieszkaniu ale z pewnością się spotkamy ????
    ReviewUserIcon
    Majk

    14.11.2022 09:26

    Pracownik

    Hejka, ja jade. Ogolnie polecam ta agencje. Moja rodzina byla juz chyba trzy razy na projektach tej firmy i zawsze bylo super.
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    14.11.2022 09:04

    Pracownik

    Witam. Czy ktoś pracuje na magazynie odzieżowym w Osnabruk? Może napisać coś na ten temat?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.11.2022 18:58

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marta

    14.11.2022 06:53

    Pracownik

    Ale w umowie jest napisane o okresie dwutygodniowego wypowiedzenia mieszkania… :)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    12.11.2022 00:47

    Kandydat

    Cześć, Wie ktoś czy są aktualnie przyjęcia na magazyn w Ulm ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.11.2022 18:43

    Pracownik

    Witam. Czy można się dogadać żeby dostać wypowiedzenie ze strony HR zamiast samemu wypowiadać?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    11.11.2022 09:33

    Były pracownik

    Ty Serio takie pytanie zadajesz na forum? Nie lepiej Ci pogadać bezpośrednio z koordynatorem czy menadżerem?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    O

    10.11.2022 11:15

    Kandydat

    Witam pracuje ktoś na magazynie odzieżowym w ludwigsfelde? Potrzebuje opinii o pracy i zarobkach
    ReviewUserIcon
    Dizaga

    09.11.2022 22:37

    Kandydat

    Hej jak się pracuje w Sachsenheim ?
    ReviewUserIcon
    Anna

    09.11.2022 10:44

    Kandydat

    Cześć:) pracuje ktoś na projekcie w Poing? Oraz mieszka w hotelu nie daleko pracy? Jak wygląda tam praca oraz zakwaterowanie, czy wszystko jest w porządku? Oraz jaki jest kontakt z koordynatorem? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ...

    09.11.2022 11:39

    Kandydat

    Hej, zostaw maila do siebie
    ReviewUserIcon
    Daniel

    09.11.2022 20:38

    Pracownik

    Przyjeżdżaj jak jest miejsce, jest bardzo miła atmosfera i fajna, łatwa praca. Zakwaterowanie ok, ciepły pokój z aneksem i łazienką, parking podziemny, jedynie problem jest z obsługą hotelu, ale można się przyzwyczaić ( po 22 praktycznie nie ma nikogo na recepcji ). Koordynatorzy bardzo mili. Ogóle jest okej.
    ReviewUserIcon
    Anna

    08.11.2022 16:17

    Inne

    Ooooo super, że piszecie pozytywnie, że wyjazdy z firmą itd. Na początku roku mieli rekrutację na Office Assistant im Bereich Facility Management. Szukam informacji, jak wygląda kwestia angielskiego na tym stanowisku? B2 czy lepszy poziom? I czy firma daje kursy doszkalające z języka?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    09.11.2022 11:35

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Masz na myśli język angielski, czy niemiecki? Myślę, że najlepiej będzie jak napiszesz do mnie bezpośrednio. Postaram się wtedy odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania. oraz przedstawić aktualne oferty pracy. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Janek

    07.11.2022 14:14

    Pracownik

    Czesc wam, jestem teraz na projekcie w Zarrentin. Bylem juz chyba przez 3 agencje zatrudniony i zawsze byly wielkie problemy. W HR tego nie ma. Wykasniaja wszystko od reki i wyplacaja kase na czas. Polecam wszystkim!
    ReviewUserIcon
    Robi

    08.11.2022 18:41

    Pracownik

    Ja tez jestem w Zarrentin. Polecam . Fajna praca, super kierownictwo. Jasne zasady. Pracuje pierwszy raz przez HR , ale jestem bardzo zadowolony.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    09.11.2022 10:57

    Pracodawca

    Dzień dobry, cieszę się, że praca na tym projekcie bardzo Ci się podoba. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nati

    08.11.2022 22:21

    Kandydat

    Witam jade na projekt do Hanover ile godzin mozna sie spodziewac do.przepracowania w miesiacu i ile po odciegnieciu za mieszkanie ile wyjdzie sie netto wypĺaty
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    09.11.2022 10:54

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Projekt w Hannover startuje dopiero 14.11. stąd też ciężko jest podać więcej szczegółowych informacji na ten temat. Niemniej jednak klient planuje zatrudnienie na pełen etat, dlatego też na pewno liczba godzin będzie zadowalająca. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Magda

    08.11.2022 14:21

    Kandydat

    Witam,czy ktoś pracuję lub wybiera się na komisjonowanie do Hanoveru?.
    ReviewUserIcon
    Nati

    08.11.2022 20:49

    Pracownik

    Cześć ja jade z còrka i koleżanka do Hanover 20 listopada od 21 zaczynamy prace
    ReviewUserIcon
    Zuza

    08.11.2022 22:00

    Kandydat

    Witam wybieram się z mamą i koleżanką chętnie dowiemy się jak tam sytuacja wygląda :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Nati

    28.10.2022 11:08

    Kandydat

    Witam czy może ktos napisać o pracy w Peine prosze chce jechac pierwszy raz troche cieżko sie zdecydowac ...czy jest mozliwosc zjechania na świeta
    ReviewUserIcon
    Nati

    08.11.2022 21:02

    Pracownik

    Dziekuje bardzo za wiadomosc niestety skierowali nas z còrka do Hanover pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nati

    08.11.2022 21:04

    Kandydat

    A wiesz cos o pracy w Hanover ????
    ReviewUserIcon
    Nati

    08.11.2022 20:45

    Kandydat

    Wiram czy ktos jedzie na projekt do Hanover 20 listopad może można sie z kimś zabrać autem za zapłate ????
    ReviewUserIcon
    Somisław

    14.10.2022 14:15

    Były pracownik

    Projekt Edeka. Szkoda że tak krótko Ale jestem zadowolony. Wypłata ok. Koordynator i manager projektu pomocni i odpowiadają na wszystkie pytania.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    17.10.2022 08:43

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję bardzo za pozytywny wpis. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Arcy_

    08.11.2022 14:54

    Kandydat

    Jedzie ktoś teraz na projekt Poing 15.11.2022 zawsze raźniej napisz maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kaska

    26.10.2022 09:45

    Były pracownik

    Ja mialam z ta firma przygode juz dwa razy i te dwa razy wszystko super sie powiodlo. Mialam fajne zakwaterowania i raz pracowalam 9 miesiecy a raz tylko 6 bo musialam wrocic do Polski. Za niedlugo jade z kolezanka do Verl. Juz sie ciesze.
    ReviewUserIcon
    Ruda

    08.11.2022 10:52

    Pracownik

    Witam w jakim terminie jedziecie?
    ReviewUserIcon
    Black

    05.11.2022 10:22

    Kandydat

    Mam pytanie czy firma hr xpirence organizuje dojazd do pracy? Dziekuje.
    ReviewUserIcon
    Natka

    07.11.2022 09:24

    Pracownik

    My dojezdzamy busem firmowym. Fajnie to dziala.
    ReviewUserIcon
    Maja

    07.11.2022 09:27

    Pracownik

    My wlasnym autem jezdzimy. Wtedy jestes najbardziej elastyczny.
    ReviewUserIcon
    Przyszły Pracownik

    06.11.2022 14:16

    Kandydat

    Witam , chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia noclegu zapewniana przez agencję Pracy? Czy są pokoje 2 osobowe czy wygląda to zupełnie inaczej?? Będę wdzięczny za odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Olek

    07.11.2022 09:26

    Pracownik

    Tak, zazwyczaj sa pokoje dwuosobowe.

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Olek

    07.11.2022 09:22

    Były pracownik

    Hej wszystkim, ja bylem juz na edece i hermesie i wszystko zawsze bylo super zorganizowane. Ta agencja jest naprawde spoko.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    05.11.2022 09:13

    Były pracownik

    A ja powiem tak nie polecam tej firmy z całego serca pracowałam w Ludwigsfelde na magazynie Lidla umowa podpisana na 9mc wyobraźcie sobie, że wczoraj zwolnili 19 osób bo niby nie wyrabiali normy z czego na ich miejsce zostało zatrudnione kilka nowych rotacja ludzi niesamowita opłaca im się zwalniać po miesiącu bo za nowych mają chajs więc jeśli kogoś interesują praca na miesiąc przez tą agencje to proszę bardzo
    ReviewUserIcon
    Już pod Lidlem

    07.11.2022 07:36

    Były pracownik

    Hej, szkoda, że Ci nie wyszło, to prawda, że Lidl mocno patrzy na wydajność pracownika oraz jego zachowanie w pracy, mają wysokie wymagania i przejmują tylko najlepszych, nie dziw się.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    07.11.2022 09:16

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Po rozmowie z kierownikiem projektu dowiedziałem się, że w ostatnim czasie nie została zwolniona taka grupa pracowników. Chciałbym rownież nadmienić, że nam jako firmie opłaca się zatrudniać pracowników jak najdłużej. Jeśli jednak dochodzi już do zwolnienia, to głównie na prośbę naszego klienta. Wydajność jest sprawdzana codziennie. Jeśli pozostawia wiele do życzenia, to klient decyduje się na rozstanie z pracownikiem. My jako agencja staramy się o jak najdłuższe zatrudnienie dla Was. Przyjeżdżacie za granicę po to, aby zarobić pieniądze na życie. Taki jest nasz cel i staramy się go realizować każdego dnia. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie i mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected]. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownik 123

    05.11.2022 21:27

    Były pracownik

    Trzeba pilnować godzin w aplikacji, ponieważ co miesiąc są problemy i godziny się nie zgadzają.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    07.11.2022 08:01

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Firma zawsze stara sie o poprawność godzin w systemie. Niekiedy odbicia są błędnie rejestrowane przez naszego klienta, na co nie mamy wpływu. Sprawdzamy na bierząco wszystkie godziny. Jeśli jednak dojdzie do niezgodności, wyjaśniamy je z dnia na dzień w trosce o Wasze dobro. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: [email protected]. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    ikaka99

    05.11.2022 14:00

    Kandydat

    Gdzie znajduje sie magazyn Hermes ?. jak oceniacie tą pracę ?. jaka jest atmosfera w pracy ?. Czy ludzie są pomocni ?.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    07.11.2022 07:57

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Obecnie nie szukamy pracowników na projekt Hermes. Co do atmosfery, to jest bardzo dobra. Pracownicy pomagają sobie nawzajem i cenią sobie bardzo tą pracę. Zapraszam do aplikowania na inne równie atrakcyjne projekty w naszej firmie. Poniżej znajdziesz link do aktualnych ofert pracy: https://hr-xp.com/pl/oferty-pracy.html Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kkk

    22.10.2022 00:22

    Pracownik

    Prosimy o interwencję na projekcie w Coesfeld. Dlaczego nikt nie reaguje na sytuację jaka tu się dzieje? Masowe zwolnienia, ogólnie niezadowolenie pracowników, praca po 10h 6 dni w tygodniu, bardzo duża rotacja. Szantaze emocjonalne na pracownikach.
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony

    05.11.2022 13:48

    Były pracownik

    Ta firma to jedna wielka porażka i radzę omijać ją szerokim łukiem.Poszukajcie sobie normalnej pracy z odpowiednim wynagrodzeniem
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    07.11.2022 07:53

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo dziękuję za Twój komentarz. Przykro mi, że nie byłeś zadowolony z naszych usług. Jeśli chciałbyś wyjaśnić jakieś nurtujące Ciebie kwestie, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    To tylko ja

    03.11.2022 00:34

    Kandydat

    Witam. Chciałabym zacząć pracę z tą agencję myślę że nie prędzej jak po nowym roku. Dla osoby która jeszcze nie była nigdy za granicą w pracy i nie zna języka jaki polecicie projekt? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Izkaa

    02.11.2022 09:17

    Pracownik

    Muszę przyznać, że po dwóch nieudanych próbach z innymi agencjami w końcu trafiłam na agencje, gdzie wszystko jest przejrzyste i zgodne z oferta przedstawianą telefonicznie. Pracuje od 2 miesięcy i nie mam do czego sie doczepić - koordynatorzy pomocni, zakwaterowania w porządku. Mogę tylko polecić pracę tym, którzy sie zastanawiają na wyjazd do pracy z HR Xperience.
    ReviewUserIcon
    Agnes

    25.10.2022 12:45

    Pracownik

    Hej, ja sie podziele praca w Hermes. Super ludzie, naprawde. Urlop zawsze idzie dogadac. Wyplata na czas no i przede wszystkim praca jest w porzadku. Ta agencja odstaje od wszystkich innych. Dba o pracownika. Ja polecam.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    01.11.2022 08:37

    Pracodawca

    Dzień dobry, póki co nie mamy wolnych stanowisk na projekcie Hermes. Zapraszam do aplikowania na inne nowe projekty. https://hr-xp.com/pl/oferty-pracy.html Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Doma

    01.11.2022 09:17

    Pracownik

    Podzielam opinie sympatyczną załogą zarówno pracownicy jak i kierownictwo.Praciwalam w Burgunstadt na magazynie odzieżowy i jestem bardzo zadowolona z pracy
    ReviewUserIcon
    Onn

    28.10.2022 16:49

    Pracownik

    Nie polecam. To są jakieś żarty i żenada!!! Agencja obiecuje gruszki na wierzbie. Mój wyjazd został odwołany dzisiaj, gdzie miał się odbyć 3.11 Najgorsza agencja, stracony czas i proponują kolejne oferty pracy także bez sensu.
    ReviewUserIcon
    Ona

    01.11.2022 08:46

    Były pracownik

    Ale musieli chyba podac powod? Odwolania sa tylko w przypadku, gdy klient cos zadecyduje. Agencja nie ma na to wplywu.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    01.11.2022 08:52

    Pracodawca

    Dzień dobry, najlepiej proszę zgłosić się do mnie bezpośrednio. Na pewno wyjaśnimy tą sytuację. Tak jak wyżej wspomniane była to decyzja naszego klienta. Proszę o wysłanie maila na adres: [email protected] Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paxon

    29.10.2022 09:12

    Kandydat

    Czy posiada ktoś nr telefonu do biura rekrutacyjnego
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    01.11.2022 08:32

    Pracodawca

    Dzień dobry, poniżej znajdziesz dane kontaktowe naszej rekrutacji: Numer telefonu: +48 91 852 17 41 Mail: [email protected] Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Adam

    26.10.2022 12:42

    Kandydat

    Czesc, czy moze ktos napisac pare zdan jakie wrazenia z pracy w Lingen/magazn z artykulami odziezowymi, jak warunki mieszkaniowe? Z goty dzieki i pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Jadę jadę

    31.10.2022 10:07

    Kandydat

    Tak , z Sanoka, [email protected]
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    01.11.2022 08:27

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Bardzo staramy się o to aby stale poprawiać nasze procesy oraz dopasowywać je do potrzeb naszych pracowników. Jeśli moglibyśmy wg. Ciebie mieć lepszą organizację pracy, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Zbiorę wszystkie wymienione przez Ciebie punkty oraz poruszę je na spotkaniu z kierownikiem projektu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kobietka

    29.10.2022 23:35

    Kandydat

    Cześć wybiera się ktoś z okolic Krakowa 2 listopada w okolicę Bielefeld? Potrzebuje z kimś się zabrać [email protected]
    ReviewUserIcon
    Patka

    27.10.2022 20:22

    Kandydat

    Cześć, Czy ktoś może się wypowiedziec na temat pracy w magazynie w Peine? Jak wygląda zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    123

    26.10.2022 21:22

    Pracownik

    Na magazynie w Ulm, bardzo mała liczba godzin. Codziennie przyjeżdżają nowe osoby do pracy, ale agencja przecież nie ma na to wpływu ???????????? Nikt nie potrafi porozmawiać z pracodawcą i tego wyjaśnić.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    27.10.2022 09:09

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Zapewniam, iż rozmowy z klientem są cały czas prowadzone. Rozumiem Twoje rozczarowanie ale wiem również, że ilość godzin w najbliższych dniach na pewno sie poprawi. Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie ilość zleceń będzie wzrastać. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: [email protected]. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.