HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Nuh

Czy szukaja nadal do pracy na magazyn Peine?

Ona

Ktoś pracował w Haldensleben? Jak tam jest i jak z mieszkaniem ?

Oki czekam na info ????

Hej mogę prosic o jakiś kontakt ?

@Ona

Ale co z mieszkaniem? Zadaj konkretne pytanie

To już na dniach. Powiesz jak dojedziesz jakie warunki? Chętnie się dowiem czy jest wi-fi i czy pokoje jednoosobowe. Odległość od roboty też jest ważna. Daj znać koniecznie.

@10js

Czy są w miarę dobrze wyposażone ? Czy rudery bo różnie bywa, i po ile osób w pokoju ?

Kuba
@Marcin

Marcin dam info wszystko, na tą chwile wiem, że mieszkanie 2-3 km od miejsca pracy. Resztę napiszę, gdy się dowiem więcej, możesz meila podać.

Kuba
@Marcin

Jjakkubg@gmail.com Napisz, odezwę się i dam znać konkretnie gdy już będę na miejscu, tutaj chyba niektóre rzeczy mogą nie dojść

@Kuba

2 km do pracy mieszkanie w bloku po 5 osób chodz różnie bywa

Kamila
@10js

Ile wcześniej dostałeś adres zakwaterowania?

Karol
@10js

A jak warunki mieszkania?

Kamila

Czy jest możliwość kawalerki na projekcie Muller w Ulm? Po ile godzin dziennie się pracuje? Jeśli są mieszkania to po ile osób i jakie warunki?

kandydator

Na początku miesiąca podpisałem umowę z agencją, mieli wysłać mnie i moich znajomych do Coesfeld na początku marca, na magazyn z ubraniami, jednakże dzisiaj zadzwonili i mówią że zrywają umowę i nie mają żadnych innych ofert dla nas. Dziękuję za zmarnowanie 3 tygodni :)

Ostatnimi czasy
@kandydator

No to ostatnio praktyka częsta z ich strony. Tylko pamiętajcie po czymś takim to nikt nie chce wracać do tej agencji.

Barney
@kandydator

A nie próbowałeś rekrutować na projekt do Ulm?

@kandydator

Dzień dobry, dziękuję za Twój wpis. Przykro mi, że nie mogliśmy zapewnić Tobie miejsca na projekcie w miejscowości Coesfeld. Nasi klienci otwierają stanowiska pracy kilka tygodni przed, podczas rekrutacji jednak może się zdarzyć, że na magazynie jest mniej zamówień oraz klient zredukuje liczbę miejsc. Nie mamy na to żadnego wpływu, jednak jak najbardziej staramy sie proponować w tym samym czasie inne, równie atrakcyjne projekty. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

kandydator
@Barney

No jak powiedzieli nam że nie mają dla nas żadnych innych ofert to jaki jest sens?

Łukasz
@Barney

Jedziesz do Ulm? Dostałeś już adres lokalizacji?

Karol

Czy ktoś wie czy projekt w Ulm na 6 marca aktualny?

Mariusz
@Karol

Też masz rozpocząć pracę 6 marca? Ja czekam na adres zakwaterowania. Skąd jesteś z PL.

Matijas

Siema? Wybieram się do Ulm na 6 marca. Kiedy można spodziewać umowy? Są tam polscy Kordynatorzy czy jak to wygląda?

@Matijas

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytania. Umowa jest podpisywana przed rozpoczęciem zatrudnia na miejscu. Koordynatorzy są z Polski, aby móc wesprzeć Was w komunikacji w pracy. Jeśli masz więcej pytań, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Karola
@Matijas

Hej dostałeś już może adres zakwaterowania ? I kiedy masz się wstawić ?

Kasiula

Cześć rozważam nad pracą w Poing. Jedzie ktoś może?

Ona

A jak to jest z tymi krótkotrwałymi projektami ? Postój? Czy na inna lokalizacja pracy się wybieracie ?

Antoni

Zainteresowała mnie oferta pracownika sprzątającego. Widzę, że zatrudnienie na umowie niemieckiej. Ktoś wie na jaki okres czasu się ją zawiera? Roczna? Druga sprawa, co mnie zastanawia to, czy kwota zakwaterowania podana w ogłoszeniu jest już ze wszystkimi opłatami? Bo w sumie nie wychodzi wcale tak mało licząc w euro. Szukam pierwszej pracy za granicą.

user
@Antoni

Zadzwoń do niech najlepiej osobiście lub maila wyślij. W internecie każdy bajek może ci naopowiadać a tak otrzymasz info od źródła.

Edyta

Hej wiesz może jak tam jest? Zastanawiam się nad wyjazdem.

Roma
@Edyta

Kontaktowałaś się już z nimi? Mieli jakieś oferty?

Kacper
@Roma

Też jestem ciekaw czy mają aktualne oferty pracy dla pracowników ?

Cześć czy pracuje ktos w lehrte? Mogę prosić o info jak tam wygląda praca,zakwaterowanie i zarobki? Z góry dzięki

Kamil
@Tomek

Też jestem zainteresowany,proszę o info

Hej
@Tomek

Przy czym ta praca w Lehrte ? Znasz juz nazwe miejsca pracy ? Moze to zaklad o nazwie Häfele?

Nikita

Witam pracuje ktoś na magazynie Juska w Zarentinie może podzielić się opinią na temat pracy ilości godz pracy zakwaterowania czy jest dobry kontakt z kordynatorem

ERE

Ktoś pracuje lub pracował w Norderstedt? Jak tam wyglada ?

@ERE

Hej, a od kiedy rozpoczynasz pracę tam? Bo ja z kumplem rozpoczynam pracę od 28 lutego. Nie znalazłem żadnych informacji na temat tej pracy na GoWork.pl

Wiktoria

Witam,ktoś może coś powiedzieć jak wyglądają warunki zakwaterowania w tej firmie ? Jak wyglądają,ile osób w mieszkaniach i wgl?

Karola
@Wiktoria

Hej, zakwaterowania są naprawdę fajne, a jak trafisz na fajna ekipę to już w ogóle super

Re
@Wiktoria

Wszystko zależy od projektu na który jedziesz Pokoje zazwyczaj dwuosobowe (chyba ze jesteś koordynatorem) Standard „studencki” ale najważniejsze rzeczy na wyposażeniu są U mnie na mieszkanki było akurat 4osoby

Wiktoria
@Karola

A masz może jakieś zdjęcia jak to wygląda i mogłabyś podesłać na priv?????

Pan Kracy

Czesc wszystkim, ja zanim zaczalem prace tez sie zastanawialem ale na meiejscu bylo wszystko okej. Super pracownicy i klient, dla ktorego pracowalem. Agencja wywiazala sie ze wszystkich obietnic. Polecam na pewno.

Kaja
@Pan Kracy

Ja tez mialam obawy ale w sumie niepotrzebnie bo projekt oakazal sie byc strzala w dziesiatke.

Ok
@Kaja

a potrzebne jest prywatne auto?

Gosc

Dzień dobry. Z agencją pracy HR Xperience pracuję od niedawna na jednym z wielu dostępnych ich projektów i jest super. Pracuje na projekcie Sachsenheim. Panie pracujące w biurze są miłe i udzielają rzetelnych odpowiedzi. Trafiłem na świetne mieszkanie, chociaż słyszałem, że z tymi mieszkaniami bywa różnie. Jestem zadowolony z warunków płacy i pracy. Nie ma problemów z wypłatami, wszystko się zgadza. Kiedy się pracuje i chodzi do pracy normalnie, a nie kombinuje to jest wszystko dobrze. Urlop jak jest zaplanowany stosunkowo wcześnie również jest realny do uzyskania. Koordynatorów w pracy oceniam na plus. Kierownik projektu jest życzliwy i chętny do pomocy. Pozdrawiam..

Małopolskie 6 marca

Były pracownik lecz powroci

Zdecydowanie jedna z najlepszych agencji, jeśli chodzi o pracę w Niemczech. Nigdy nie było problemów z wypłatami, wszystko się zgadzało. Urlopy od ręki, nikt nie robił pod górkę. Z całego serca polecam. Projekt Coesfeld, mój pierwszy, genialni koordynatorzy, zawsze pomocni <3 Warunki na kwaterach 10/10, wiadomo, to nie są 5-gwiazdkowe hotele, ale nie mieszkałem w (usunięte przez administratora) z pluskwami tylko w normalnym domku. ^^ Z calego serc polecam. Teraz mknę do Ulm najprawdopodobniej, więc jeśli ktoś jest chętny, to można się zgadać :D

Byly lecz wroci

Cześć, jutro może będę więcej wiedział, bo dopiero napisalem maila o wstępnym zainteresowaniu wyjazdem na projekt. Więc pewnie w poniedziałek napiszą potencjalne terminy do wyjazdu. Ale coś tam przebąkiwali o początku marca. Jestem z małopolski ^^ @JakubeXxxxx no mam nadzieję, nowi zawsze powinni się trzymać :D

Nowy xd

Czy ktoś wie czy są miejsca na projekt w Ulm . ?

@Nowy xd

Są,wyjazd jest początkiem marca

Tak mało pracy jest czy jak?

Nowy xd

A na jaki wybierasz się magazyn nord czy centrala . Podaj adres jak możesz :)

Nowy xd

Nie to że nie ma wgl pracy jest tylko czasami zdarza jej się mniej jak narazie ogólnie dla mnie zbyt prosta i nudna pakowanie i dokładnie kartonów. Generalnie praca prosta jak bułka z masłem

@Nowy xd

A jak zakwaterowanie? Możesz coś więcej odpowiedziec? Jak wygląda i wgl?

Nowy xd

Jeżeli pytasz o Ulm to robota nie najgorsza tylko praca po 6 dni w tyg męczące to trochę. Co do mieszkań warunki całkiem spoko . Daj znać jak zaczniesz pracę co będziesz robił , i czy jest dużo pracy czy mało.

Maja

Cześć, wybiera się ktoś na krótkoterminowy projekt w Gernsheim ?

Ola
@Maja

Ja dostałam propozycje dziś a ty wybierasz się

Maja
@Ola

Właśnie zastanawiam się nad wyjazdem na ten krótkoterminowy projekt

A gdzie?

@Maja

Dzień po otrzymaniu maila, zadzwoniłem i nie ma miejsc już ;/

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1427.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.