HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Witam. Jak długo po zaaplikowaniu czekaliście na ofertę pracy ?

Kaja
@Anna

Czekam od 1 marca, kontaktuję się raz w tygodniu i dalej nic jak narazie.

Willi

Od samego poczatku czutem duze zainteresowanie i wsparcie ze strony pracownikow firmy. Mogiem liczyé na pomoc na kazdym kroku - zarówno na etapie rekrutacji, jak i organizacji wyjazdu oraz wdrazania w obowiazki na miejscu. Polecam

@Willi

Dzień dobry, dziękuję za Twój pozytywny komentarz :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Krzysztof

Witam. Czy są tutaj osoby pracujecie w Haldenslaben? Chciałbym się dowiedzieć jakie mają zakwaterowania na tym projekcie? I jak z odległością do pracy?

@Krzysztof

Różne,możesz mieć w samym Haldesleben,5 km ,15 albo w Magdeburgu czyli jakieś 30 ,jedziesz tam gdzie Ci wskażą zakwaterowanie.

Przyszlypracownik
@Magda

A zakwaterowania jak? ile maksymalnie osób ?

@Przyszlypracownik

U nas jest 5 osob,dwie pary (2 pokoje) i jedna osoba ma swój pokój .

Ona
@Magda

Hej na jak długo wyjechaliście tam ? Dużo pracy jest ?

@Ona

Maksymalnie tu pracuje się 8 godzin wtedy jest 1 godzina przerwy (2x po pół godziny) wtedy w pracy jesteś 9 godzin ale jak na razie tylko w soboty tak jest jak chodzisz na ranną zmianę,popołudniowe zmiany zawsze mają roltag (wolne) w soboty. Teraz przeważnie pracuje się po 6 godzin . Umowe mamy na 8 miesięcy. Dla mnie dużym plusem jest tam stołówka za 2,80 euro można zjeść obiad. Często masz darmowy owoc banan ,jabłko ,kiwi albo sok. Na przykład teraz ranne zmiany są od 8 do 14.30 popołudniowe od 14.30 do 21 -wszej lub 22-giej w tym pół godziny przerwy.

Jacek
@Krzysztof

Zakwaterowania sa bardzo fajne, jedne blizej, drugie dalej, zalezy czy masz auto,

Misia
@Krzysztof

Hejka, w Haldensleben z tego co slyszalam, to mieszkania sobie chwala i odleglosc tez jest w porzadku.

@Misia

A jak z wynagrodzeniem wypłacalni sa

Bosia1985

Hej jak kwatery blisko miejsca pracy bo jestem bez auta.a jak warunki mieszkaniowe?

Alicja

Hej , wyjeżdża ktoś może 28.03.2023 na pracę na magazynie w miejscowości Haldensleben ?

Nowa
@Alicja

Wyjeżdżam z chłopakiem właśnie wtedy ale nie dostaliśmy jeszcze nic prócz umowy wstępnej . Ktoś wie ile przed wyjazdem kontaktują się w sprawie szczegółów ?

Znawca
@Nowa

Jak firma juz uzyska adres zakwaterowania, to Tobie go wysle. A o jakie szczegoly Tobei chodzi? Bo projekt i stawka, to chyba juz wiesz? :) Ogolnie HR Ci polecam :)

Agnieszka
@Nowa

Najprawdopodobniej ok tydzień przed wyjazdem.

@Nowa

Hej, zdradzisz ile wam zaproponowali godzinowo? Zastanawiam się też nad wyjazdem, ale nie wiem na ile to jest opłacalne teraz :) Czy zakwaterowanie jest odpłatne?

Bosia1985

Hej czy ktoś jest na projekcie w Haldensleben?

Nowa

Coś więcej na temat pracy ?mamy mieć wyjazd z chłopakiem 28 marca

Tomasz Maczyński

Witam Pracowałem w Coesfeld na magazynie-sortowanie rzeczy, pakowanie (rózne działy), rzucano nas zależnie od zapotrzebowania. Agencja sama w sobie nie jest zła. Jak dłużej pomyślę i z perspektywy czasu to było ok. Były narzekania ludzi najpierw na małą ilość godzin(bo za mało się zarobi) a potem na dużą ilość godzin (że nie ma się czasu dla siebie, zmęczenie i zabierają duży podatek). Pracowałem róznie - po 4 do 6 godzin, a były dni że pracowaliśmy po 10 godzin, a zdarzało się że nie szliśmy do pracy(rzadko ale bywało- w ogólnym rozliczeniu było w miarę ok). Zmęczenie odczuwało się jedynie w samych stopach(radzę wkładki żelowe), bo sama praca nie jest ciężka(zależy też od zamówień i działu). Atmosfera różna, zależy dużo od samych ludzi- jesteś bezkonfliktowy to będzie ok( ja na ludzi nie narzekałem). Jest też stołówka z obiadami, śniadaniami- jedzenie bywało różne(raz smaczne, a raz nie). Kwatery są na poziomie średnim lub przeciętnym, ja sam trafiłem dobrze. Za kwaterę się płaci i za dojazd też - agencja wszystko organizuje. Odłożyć można było w porywach na koniec 1100-1250 euro - już po odliczeniu wszystkiego łącznie z wyżywieniem(stać mnie było na wszystko, tyle że ja nie palę i nie piję). Koordynatorzy są naprawdę różni. Ja trafiłem na Nicolę - super koordynatorkę(ciągle się uśmiechała z tego ją pamiętam). O reszcie koordynatorów się nie wypowiem bo nie chcę oczerniać ani chwalić - nie prowadzili mnie i tyle. Skończyłem moją przygodę jak poszedłem na chorobowe i dostałem blokadę na powrót. W trakcie chorobowego mówiono mi że powrót jest możliwy, jednak niby potem zmieniono politykę firmy(osoby idące na dłuższe chorobowe nie mają tam powrotu). Nie mam o to do nikogo żalu :). Polityka firmy i tyle. Na sam koniec moja ocena jest dobra, mimo blokady. Poznałem fajnych ludzi i jestem z tego powodu zadowolony:).

Gabb

Hej wszystkim ???? 6- go marca wraz z koleżanką zaczynamy pracę na projekcie w Haldensleben. Czy ktoś już może tam jest i podzieli się opinią? ;) Jesteśmy bez auta więc interesuje mnie jaka jest faktyczna odległość między miejscem pracy a zakwaterowaniem? Czy kwatery to mieszkania w bloku czy może hotele? Czy daleko jest z miejsca zakwaterowania do sklepu zwykłego spożywczego ( bo więcej mi nie trzeba) I czy Waszym zdaniem praca jest ciężka? - mam na myśli tylko to czy ciężko jest załapać, wyrobić norme ???? Dziękuję wszystkim, którzy poświęca chwilę na odpowiedź ????

rowniez sie chetnie dowiem, tez zaczynamy prace w Haldensleben 6.03

Gabb

gabi__93@wp.pl Pisz jak by coś ????może akurat się spotkamy ????

B

Skąd dostałeś takie informacje?

Dostaliście już adres?

Git
@Gabb

Ja zaczęłam prace niedawno, fajna lekka praca (może zależy gdzie trafisz). Można się zanudzić wręcz. Atmosfera jak najbardziej na plus. Jak wyglada sprawa zakwaterowania to nie wiem bo nie ogarnialam go przez agencje. Obok dużego Hermesa jest bodajże Kaufland.

@j

Hej Czy dostaliście już adres?

hej, wczoraj dostalysmy

Jacek
@Gabb

Hej praca, jest lekka. Zakwaterowanie dla osob bez auta jest blisko. W blokach lub w domu jednorodzinnym. Z zakupami tez problemu nie ma.

@Gabb

Gdzie konkretnie zaczynacie pracę? Hermes w Haldensleben?

@Gabb

Hej i jak tam na projekcie w Haldensleben?

janEK

Zawsze bede polecal ta firme, gdyz ma dobre projekty i prosze zasady. Nic nie ukrywaja, wszystko jest do przeczytania w umowach. Polecam na pewno EDEKE Berbersdorf :)

Karolcia
@janEK

To prawda, Edeka jest super.

Xxx

Jest ktoś kto może był pierwszy raz. Czy agencja wypłaca z 6 czy 1 klasy podatkowej ? Wiem że klasę nadaje urząd ale jeśli mamy meldunek to wiadomo że powinna być 1 klasa podatkowa jako singiel nie podejmujący żadnej innej pracy. Jak jest tutaj ? Czy trzeba czekać na numer podatkowy zanim agencja wypłaca z 1 czy odgórnie wstępnie jest się rozliczanym z 1 klasy ?

@Xxx

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. My występujemy w imieniu pracownika o nadanie Steuer ID, jeśli go na czas nie otrzymamy, to rozliczamy w klasie 6 oraz w kolejnych dniach następuje korekta (maksymalnie do 2 tygodni). Także nie ma powodów do obaw. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Xxx

Na mieszkaniu nie można doprosić się o naprawę pralki. Już 8 dzień . ???? Kordynator udaje ze cokolwiek robi .

@Xxx

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz oraz bardzo bym prosił abyś zgłosił/ła się do mnie osobiście. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by udało się wyjaśnić Twoją sytuację. Proszę też o chwilę cierpliwości, abym mógł dokładnie przyjrzeć się tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Wik.

Czy ktoś jedzie do Haldensleben na 13.03 do pracy ?

kachna
@Wik.

hejka, moge spytac kiedy rozmawialas z firma? mi ostatnio mowili ze nie ma miejsc i teraz sie dziwie

John145

Cześć. Czy ktoś z Was chciałby podzielić się opinią jak wygląda praca na magazynie w Ludwigsfelde? Czy pracuje się tam od poniedziałku do piątku czy także w weekendy? Jak wychodzi się finansowo „na rękę”? Jak wyglądają warunki zakwaterowania?

Misiapysia
@John145

Zależy o jaki magazyn chodzi. Ja pracuje na Lidlu i z pracą zrobiło się słabo 4 dni pracujące..

Hej wszystkim, ja chcialabym sie podzielic praca w Ludwigsfelde. Jest fajny team na miejscu, praca tez jest latwa, no i ja mam akurat blisko do Polski. Z firma HR wyjechalam drugi raz i na pewno moge ja polecic dalej.

@Karolina

Dzień dobry, dziękuję za Twoją pozytywną opinię :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Karolina

Ale to też zależy na jakim projekcie się pracuje

Ona
@Karolina

Hejka dojeżdżasz czy masz tam zakwaterowanie ?

GG

Witam był ktoś w Radeburgu jak praca ok i mieszkanie

Karol

Pracuje ktoś w Ulm na centrali i może się wypowiedzieć jak atmosfera w pracy i wgl?

@Karol

Wybierasz się tam ? Daj znać czy przyjmują ludzi i czy jest praca.

Nowy xd

Daj znać jak zaczniesz pracę czy jest jej dużo ? A na jaki dział trafiliście ?

Klaudia

Część pracuje ktoś może w Lubbenau na komisjonowaniu? Potrzebuje opinie.

Nowy xd

A gdzie się wybieracie jaki magazyn miejscowości?

emi

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Wszystko było zgodne z umową. Zakwaterowanie w przytulnym mieszkaniu dodatkowo wpłynęło pozytywnie na moją ocenę. Polecam z całego serca

@emi

Popracuj i wtedy daj opinie

J.

Czesc, w tym tygodniu kontaktowala sie ze mna Pani z hr xperience, przedstawila mi oferte pracy. Podalam jej date urodzenia moja oraz osoby z ktora chce wyjechac. Mowila, ze praca byla by od 20.02, i oddzwoni niedlugo ze szczegolami. Mial ktos taka sytuacje? Oddzwaniaja rzeczywiscie? Nastawilam sie pozytywnie i licze ze sie pani ze mna skontaktuje.

K
@J.

Cześć, mam dokładnie taką samą sytuację. Dziś Pani oddzwoniła z dokładnym terminem rozpoczęcia pracy 21.02. Również się zastanawiam nad tą ofertą. Skontaktujmy się może prywatnie?

Xyz
@J.

Chodzi o Hermes ? Haldensleben ?

@Xyz

nie, magazyn odzieżowy

Mike
@J.

My z koleżanką czekamy od kilku dni na kontakt od Pani z agencji z podaniem terminu rozpoczęcia pracy w Haldensleben, ale obawiam się, że jak to tyle trwa to może wyjazd na projekt się jednak nie uda

@Mike

Dzień dobry, dziękuję za Twój wpis. Zależy mi na tym, aby każdą sprawę zbadać indywidualnie, dlatego zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Mike

Jak narazie to z pracą tutaj słabo .Piszę bo obecnie pracuje na tym projekcie

@Nowy xd

Fajnie na tym Hermesie ? Skomplikowana praca ? Fajni ludzie ?

Piotrek
@Nowy xd

Czyli nie ma pracy w tym miejscu na tą chwilę?

@Piotrek

Ja mam sie stawić teraz w poniedziałek w pracy, ale niewiem czy będe sam czy skleiło sie nagle pare osób na ten projekt. Kolejna grupa byłaby organizowana na początku marca z tego co mi wiadomo. Mi udało się załapać wcześniej. Stresik jest, bo niewiem czego się spodziewać na miejscu

@111

Praca nie jest zła prędzej się zanudzisz jak narobisz .

K_13
@Mike

Hej podalabys mi do siebie jakiś kontakt ? Bo my tez sie tam wybieramy:)

J.

Tak oddzwonili tydzien pozniej, z tym ze my wyjezdzamy 5marca :) Zgodzilam sie na wyjazd w tym terminie wiec rozpoczynamy pakowanie :)

10js

A co chcesz wiedzieć ja tam pracuje

Kwk

Mogę adres e-mail?

@J.

Ja też jade 5- go marca ???? Dostaliście już może adres zakwaterowania? Bo my czekamy i nic ????

@111

I jak zakwaterowanie ?

Lucek

A gdzie się wybieracie?

Natalia

Hej, ile wcześniej dostaje się adres zakwaterowania ?

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1427.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.