HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

MT

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak ze znajomością języka na projektach od experience? Czy wymagają znajomości niemieckiego lub angielskiego?

Mila
@MT

Wszystko po polsku, nie mysisz znać niemieckiego.

Ola

Witam czy pracuje ktoś na komisjonowaniu spożywki w Radeburg? Czy voice speak jest tylko w języku niemieckim? I czy dla dziewczyny jest to ciężka praca?

Współpracuje z agencją bardzo długo, wynagrodzenie zawsze na czas. Nie spotkałem się nigdy z nieprawidłowościami ze strony firmy. Polecam!!!

Dzień dobry, bardzo Ci dziękuję za pozytywną opinię :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Jak wygląda tutaj załatwianie meldunku na zakwaterowaniu ? Czy jest ktoś kto się tym zajmuje czy mieszka się bez zameldowania ?

@Anonim

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Meldunek można wykonać na własną rękę, natomiast jeśli pracownik potrzebuje pomocy, to koordynator służy pomocą. Należy się wówczas do niego osobiście zgłosić. Jeśli jednak masz jeszcze więcej pytań dotyczących tego tematu zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Razem z narzeczoną byliśmy w pracy bez języka. Praca w miarę ok ale zero zapewnienia tłumacza. Koleżanka narzeczonej miała problem i musiała sama z tłumaczem w telefonie sobie radzić. Koordynatorka która miała zapewnić nam wsparcie oraz pomoc w załatwieniu dokumentów u niemieckiego pracodawcy totalnie zbagatelizowała sprawę. Pieniądze przelane na konto na czas

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Jest mi niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Mam ogromną nadzieję, że dzięki Twojej uwadze uda nam się wyciągnąć konstruktywne wnioski. Stąd mam do Ciebie prośbę, abyś skontaktował się ze mną osobiście pisząc na adres mailowy maciej.kwiatkowski@hr-xp.com i opisał szczegółowo zaistniałą sytuację. Czekam na Twoją wiadomość i z góry dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Kapibara

Witam, polecam projekt Hermes w Haldensleben, praca jest naprawdę w porządku, przyjazna, luźna atmosfera, sama praca jest lekka. Koordynatorzy są sympatyczni i konkretni a mieszkania są całkiem fajne jak na standardy pracownicze.

Pozytywy

Super agencja, płynny kontakt z szefostwem i nie rozumiem niepoprawnych opinii.

j

czesc, opowie ktos o warunkach mieszkania? czy to melina, czy raczej wporzadku pokoje z ludzkimi warunkami? wyjezdzam w przyszlym tygodniu i sie zastanwiam co mogę zastac..

Obecny
@j

Pracodawca dba o warunki zakwaterowania, wiem z doświadczenia.

Nowy xd

Czy firma hr Xperience ma oferty pracy na komisjonowanie w Ulm i wolne terminy ???

@Nowy xd

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Od czasu do czasu pojawiają się pojedyncze miejsca do obsadzenia. Proszę najlepiej zapytać w naszej rekrutacji, tam na bieżąco są aktualizowane oferty. Numer telefonu: +48 91 852 17 41, Mail: praca@hr-xp.com W razie dodatkowych pytań możesz się ze mną kontaktować bezpośrednio: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Nowa

Jakie buty obowiązują w pracy w Haldensleben? Czy muszą być do kostki ? Czy muszą mieć stalowe noski czy mogą być plastikowe ?

@Nowa

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Na magazynie w Haldensleben nie na każdym dziale jest noszone obuwie ochronne. Jak już jest taka potrzeba, to wystarczą buty z plastikowymi noskami. W razie dodatkowych pytań możesz się ze mną kontaktować bezpośrednio: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Ala
@Nowa

My jestesmy na dziale, gdzie nie trzeba nosic butow Moze tez na taki trafisz :)

...

Czy agencja melduje swoich pracowników ? Czy raczej nie ma nawet co liczyć na meldunek ?

Konrad
@...

Hej, tak, melduje zawsze.

Cześć Czy pracuje ktoś w poing ? Jakie tam są zakwaterowania,zarobki miesięczne? Czy są godziny do wyrobienia?

Nowy xd

Czy jest ktoś na projekcie w Ulm lub wybiera się tam ktoś w nie długim czasie .?

Jasiu

Tak

Paulina

o jakim projekcie piszecie? gdzie jest ogloszenie? jak płacą, na jaki czas? ile osób jedzie? szukcie jeszcze chetnych do ekipy ?

Witam. Jak długo po zaaplikowaniu czekaliście na ofertę pracy ?

Kaja
@Anna

Czekam od 1 marca, kontaktuję się raz w tygodniu i dalej nic jak narazie.

Willi

Od samego poczatku czutem duze zainteresowanie i wsparcie ze strony pracownikow firmy. Mogiem liczyé na pomoc na kazdym kroku - zarówno na etapie rekrutacji, jak i organizacji wyjazdu oraz wdrazania w obowiazki na miejscu. Polecam

@Willi

Dzień dobry, dziękuję za Twój pozytywny komentarz :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Krzysztof

Witam. Czy są tutaj osoby pracujecie w Haldenslaben? Chciałbym się dowiedzieć jakie mają zakwaterowania na tym projekcie? I jak z odległością do pracy?

@Krzysztof

Różne,możesz mieć w samym Haldesleben,5 km ,15 albo w Magdeburgu czyli jakieś 30 ,jedziesz tam gdzie Ci wskażą zakwaterowanie.

Przyszlypracownik
@Magda

A zakwaterowania jak? ile maksymalnie osób ?

@Przyszlypracownik

U nas jest 5 osob,dwie pary (2 pokoje) i jedna osoba ma swój pokój .

Ona
@Magda

Hej na jak długo wyjechaliście tam ? Dużo pracy jest ?

@Ona

Maksymalnie tu pracuje się 8 godzin wtedy jest 1 godzina przerwy (2x po pół godziny) wtedy w pracy jesteś 9 godzin ale jak na razie tylko w soboty tak jest jak chodzisz na ranną zmianę,popołudniowe zmiany zawsze mają roltag (wolne) w soboty. Teraz przeważnie pracuje się po 6 godzin . Umowe mamy na 8 miesięcy. Dla mnie dużym plusem jest tam stołówka za 2,80 euro można zjeść obiad. Często masz darmowy owoc banan ,jabłko ,kiwi albo sok. Na przykład teraz ranne zmiany są od 8 do 14.30 popołudniowe od 14.30 do 21 -wszej lub 22-giej w tym pół godziny przerwy.

Jacek
@Krzysztof

Zakwaterowania sa bardzo fajne, jedne blizej, drugie dalej, zalezy czy masz auto,

Misia
@Krzysztof

Hejka, w Haldensleben z tego co slyszalam, to mieszkania sobie chwala i odleglosc tez jest w porzadku.

@Misia

A jak z wynagrodzeniem wypłacalni sa

Bosia1985

Hej jak kwatery blisko miejsca pracy bo jestem bez auta.a jak warunki mieszkaniowe?

Alicja

Hej , wyjeżdża ktoś może 28.03.2023 na pracę na magazynie w miejscowości Haldensleben ?

@Alicja

Wyjeżdżam z chłopakiem właśnie wtedy ale nie dostaliśmy jeszcze nic prócz umowy wstępnej . Ktoś wie ile przed wyjazdem kontaktują się w sprawie szczegółów ?

Znawca
@Nowa

Jak firma juz uzyska adres zakwaterowania, to Tobie go wysle. A o jakie szczegoly Tobei chodzi? Bo projekt i stawka, to chyba juz wiesz? :) Ogolnie HR Ci polecam :)

Agnieszka
@Nowa

Najprawdopodobniej ok tydzień przed wyjazdem.

@Nowa

Hej, zdradzisz ile wam zaproponowali godzinowo? Zastanawiam się też nad wyjazdem, ale nie wiem na ile to jest opłacalne teraz :) Czy zakwaterowanie jest odpłatne?

Bosia1985

Hej czy ktoś jest na projekcie w Haldensleben?

Coś więcej na temat pracy ?mamy mieć wyjazd z chłopakiem 28 marca

Tomasz Maczyński

Witam Pracowałem w Coesfeld na magazynie-sortowanie rzeczy, pakowanie (rózne działy), rzucano nas zależnie od zapotrzebowania. Agencja sama w sobie nie jest zła. Jak dłużej pomyślę i z perspektywy czasu to było ok. Były narzekania ludzi najpierw na małą ilość godzin(bo za mało się zarobi) a potem na dużą ilość godzin (że nie ma się czasu dla siebie, zmęczenie i zabierają duży podatek). Pracowałem róznie - po 4 do 6 godzin, a były dni że pracowaliśmy po 10 godzin, a zdarzało się że nie szliśmy do pracy(rzadko ale bywało- w ogólnym rozliczeniu było w miarę ok). Zmęczenie odczuwało się jedynie w samych stopach(radzę wkładki żelowe), bo sama praca nie jest ciężka(zależy też od zamówień i działu). Atmosfera różna, zależy dużo od samych ludzi- jesteś bezkonfliktowy to będzie ok( ja na ludzi nie narzekałem). Jest też stołówka z obiadami, śniadaniami- jedzenie bywało różne(raz smaczne, a raz nie). Kwatery są na poziomie średnim lub przeciętnym, ja sam trafiłem dobrze. Za kwaterę się płaci i za dojazd też - agencja wszystko organizuje. Odłożyć można było w porywach na koniec 1100-1250 euro - już po odliczeniu wszystkiego łącznie z wyżywieniem(stać mnie było na wszystko, tyle że ja nie palę i nie piję). Koordynatorzy są naprawdę różni. Ja trafiłem na Nicolę - super koordynatorkę(ciągle się uśmiechała z tego ją pamiętam). O reszcie koordynatorów się nie wypowiem bo nie chcę oczerniać ani chwalić - nie prowadzili mnie i tyle. Skończyłem moją przygodę jak poszedłem na chorobowe i dostałem blokadę na powrót. W trakcie chorobowego mówiono mi że powrót jest możliwy, jednak niby potem zmieniono politykę firmy(osoby idące na dłuższe chorobowe nie mają tam powrotu). Nie mam o to do nikogo żalu :). Polityka firmy i tyle. Na sam koniec moja ocena jest dobra, mimo blokady. Poznałem fajnych ludzi i jestem z tego powodu zadowolony:).

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1422.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.