opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bożenka

    12.01.2023 15:25

    Kandydat

    Hej Chciałabym się zapytać czy poszukujecie osób na stanowiska Team Leadera/Brygadzisy z językiem niemieckim? Dzięki z góry za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Antoni

    10.01.2023 19:50

    Inne

    Hej. Widziałem, że szukacie pracownika do utrzymania czystości. Oczywiście praca w Niemczech ale wszedłem do wątku, aby zapytać, czy chociaż podstawy języka trzeba znać? W ofercie tego nie ma, a nie ukrywam, że znam tylko podstawowe zwroty. Szerszy zakres języka będzie mi potrzebny, czy śmiało sobie dam radę?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    11.01.2023 14:22

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Na stanowisku, o którym wspominasz nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego. Kontakt z klientem przejmują nasi koordynatorzy. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Olka

    11.01.2023 10:34

    Kandydat

    Hej. Jak jest na magazynie w Peine ? Ile jest zmian? Dwuzmianowy system czy trzyzmianowy??? Chciałabym jechać na ten projekt i nie wiem czy warto :/
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    11.01.2023 14:20

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. W magazynie w Peine posiadamy system dwuzmianowy. Pracujemy na rano i po południu. Posiadamy też jedną grupę pracowników, która pracuje tylko i wyłącznie na rano. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected]. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Hajkl

    09.01.2023 15:31

    Pracownik

    Hej wszystkim, szukam firmy przewozowej właśnie z Polski do Niemiec , macie może coś z polecenia?
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.01.2023 16:12

    Kandydat

    A mogłabym taki kontakt otrzymać ? Ponieważ tak jak wspomniałam Pani w biurze nas poinformowała że musimy sami sobie zorganizować transport ????‍♀️
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    11.01.2023 10:30

    Pracodawca

    Dzień dobry, oczywiście, że tak. Odezwij się do mnie proszę w tym celu bezpośrednio. My przekazujemy kontakt, Ty organizujesz termin dojazdu na własną rękę. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.01.2023 13:17

    Pracownik

    Heh wszystkim, jak wygląda sprawa jeśli chodzi o adres zakwaterowania? Ile dni wcześniej podają?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    11.01.2023 10:28

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. Adresy staramy się wysyłać do Was jak najszybciej. Zdarzają sie sytuacje, w których proces ten trwa nieco dłużej, gdyż ostateczne ustalenia nie są zawsze zależne od naszej firmy, tylko od wynajmujących nam pensjonaty lub mieszkania. Jeśli jeszcze nie masz adresu, to napisz do mnie bezpośrednio na maila. Zakładam jednak, że nie lada moment go otrzymasz. Czy mógłbym Tobie jeszcze w czymś pomoc? Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gabb

    09.01.2023 19:27

    Były pracownik

    Hejka Czy ktoś mogły by powiedzieć coś nt rozliczenia PIT? Do sierpnia pracowałam w Polsce, od września do grudnia w Niemczech. Czy wystarczy, że rozlicze się w Polsce z obu PIT - ow? :)
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    10.01.2023 09:09

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Tak, rozliczenie podatku zza granicy może odbyć się w Polsce. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: [email protected]. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    kazik

    09.01.2023 15:04

    Pracownik

    Dzień dobry bywałem już zatrudniony przez wiele agencji ale z tak zorganizowaną jak ta nigdy się nie spotkałem. Poczynając od procesu rekrutacji, a kończąc na wypowiedzeniu (mi sie akurat skończyl projekt po 9 miesiącach) ale zaraz po otrzymałem kolejną równie atrakcyjną ofertę pracy.
    ReviewUserIcon
    Adido

    08.01.2023 14:44

    Pracownik

    Witam Forumowiczow , ja zakonczylem swoja przygode w pracy z HR Xperience na projekcie Kaufland Lübbenau jako komisjoner z koncem ubieglego roku. Przepracowalem 9 miesiecy - jestem mega zadowolony. Wspolprace z osobami kierujacymi projektem wspominam wysmienicie ( Pan Jacek , Pani Olena oraz Pan Robert sa bardzo pomocnymi ludzmi) Nie mialem zadnych problemow. Pieniadze zawsze na czas, plan pracy do przodu znany, zero negatywnych niespodzianek. Robilem nawet niedziele i i czasami w dni wolne. Samo komisjonowanie lekko wysilkowe, ale dalem rade . Kase bralem za premie , nie mam sie bardzo do czego doczepic, no moze czasami do zazdrosci innych jak chcesz byc lepszy , wiecej zarobic , ale ja robilem swoje i teraz na tym wygralem, bo pracuje juz na etacie w Kauflandzie. Wszystkim bardzo polecam
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    09.01.2023 09:09

    Pracownik

    Tak, ta agencja jest naprawde w porzadku.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    09.01.2023 09:37

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo Ci dziękuję za tak mile słowa :) Życzę udanego tygodnia! Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    04.01.2023 13:42

    Kandydat

    Czy ktoś opowie mi o pracy i mieszkaniach w Haldensleben, obawiam się ze jak mieszkanie „darmowe” to może być masakra
    ReviewUserIcon
    Nn

    05.01.2023 17:10

    Pracownik

    Jeśli chodzi o mieszanie, trafiliśmy na bardzo fajnie, świeżo po remoncie, z całym wyposażeniem, TV w pokoju. Jedynie kamienica w której mieszkamy na pierwszy rzut, troche przeraża ponieważ z wierzchu jest nie odnowiona i cały czas trwają wykańczania mieszkań.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.01.2023 19:29

    Pracownik

    @Zainteresowany My mamy średnio,ale czytałam poniżej i czasami mają fajne warunki także zależy od szczęścia
    ReviewUserIcon
    Maciek

    04.01.2023 22:49

    Pracownik

    Ja polecam z calego serca. Zadnej innej agencji bym juz nie wybral. HRka ma fajna kadre na miejscu i ciekawe projekty. Pozdrowka dla Was
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    05.01.2023 21:04

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo dziękujemy za Twoje słowa :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ania

    06.01.2023 12:56

    Kandydat

    Pracowałeś moze na magazynie z elektroniką w ohrdruf ? :)
    ReviewUserIcon
    Zen

    05.01.2023 21:32

    Były pracownik

    Mi sie zawsze dobrze wspolpracowalo z HRka. Jak i Panie w rekrutacji bardzo mile i kompetentne tak i koordynatorzy na miejscu spelniali wszystkie do nich nalezne obowiazki.
    ReviewUserIcon
    Ania

    06.01.2023 12:54

    Kandydat

    Na jakim projekcie pracowałeś i w jakiej miejscowości ?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    06.01.2023 11:11

    Kandydat

    Czy ktoś powie mi jak praca na magazynie Lidla? Chodzi najbardziej o komisjonwanie, zapierdziel jest duży? I jak mieszkania?
    ReviewUserIcon
    Adriano

    03.01.2023 19:51

    Kandydat

    A jak opinie o pracy w sachsenheim?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    05.01.2023 21:24

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię i jednocześnie proszę o pilne skontaktowanie sie ze mną w tej sprawie. Adres na pewno już został do Ciebie wysłany. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: [email protected]. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aga

    05.01.2023 21:41

    Pracownik

    Napisałam do Pana emaila po 16:30 i nie dostałam tez odpowiedzi. I nadal od nikogo więcej nie dostałam żadnego adresu, ani ja ani mąż. Wiec to dziwne, ze strony firmy.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Asia

    27.12.2022 21:10

    Pracownik

    Polecam Wam Lild Radeburg. Klient przejmuje dobrego pracownika po 9 miesiacach. Jest nawet blisko do Polski o mozna super sobie planowac krotkie wypady do rodzinki. Milego wieczoru wszystkim :)
    ReviewUserIcon
    Marzenka

    02.01.2023 09:27

    Pracownik

    O tak, ja rowniez polecam.
    ReviewUserIcon
    Zen

    05.01.2023 21:30

    Pracownik

    Tak, rzeczywiscie. Na tym projekcie panuja jasne zasady. Wszystko jest ustalone z gory. Urlop zawsze mozna sobie dobrze zaplanowac.
    ReviewUserIcon
    Karol

    05.01.2023 21:01

    Pracownik

    Ja sie wlasnie wybieram z ta agencja ale dopiero za trzy miesiace. Kiedys bylem i sobie chwalilem. Z tego co wiem, to fajny jest projekt np Erstings Family.
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    05.01.2023 21:28

    Pracownik

    Moja zona byla na Ersting i rzeczywiscie mowila, ze jest dobra praca.
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    05.01.2023 14:33

    Pracownik

    Jestem z przez tą agencję drugi raz. I kolejny raz jest inaczej niż miało być. Przyjechaliśmy tutaj do pracy z koleżanką o kolegą. Chcieliśmy razem jeździć to się okazało że mamy inne zmiany. I jak tu z wami współpracować jak od początku są jakieś problemy.Praca sama w sobie ok ,ale koordynatorzy nie robią nic żeby pomóc nam wyjaśnić tę zmiany.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    05.01.2023 21:11

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoją cenną opinię. Skontaktuj się proszę ze mną osobiście, a postaram się ustalić dla Ciebie odpowiednią zmianę z managerem projektu. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Saab

    04.01.2023 14:38

    Były pracownik

    Praca w Haldensleben Hermes dziś ludzie dostali tel, że pracy nie ma i zostali na lodzie bez propozycji innych projektów..., Przed samym wyjazdem gdzie większość miała już wszystko zorganizowane i nie wiedzą co mają ze sobą zrobić. Nie polecam tej agencji.
    ReviewUserIcon
    Hehe

    05.01.2023 09:49

    Były pracownik

    Nie dostaliśmy żadnej informacji o przesunięciu daty projektu tylko tel, że mamy nie przyjeżdżać i tyle zero odzewu z waszej strony to jest skandal jak można tak ludzi na lodzie zostawić gdzie są opłacone przejazdy zrobione zakupy itp. A co z podpisaną umową jeśli pracownicy się nie wywiaza i nie przyjadą na projekt to jest kara 1000 zł, ale jeśli wy się nie wywiazecie to wszystko jest niby ok? W takim przypadku sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów i skonsultowana z kancelarią adwokacka.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    05.01.2023 20:59

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Klient zdecydował się na przesunięcie z dnia na dzień, co skutkowało tym, że musieliśmy się z Wami skontaktować w tej sprawie. Czy odezwałeś/aś się do mnie już na maila? Czekam na Twoją wiadomość. Na pewno dojdziemy do porozumienia. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Piotr

    05.01.2023 20:52

    Kandydat

    Witam ,czy był ktoś na projekcie w Kaufland Lubbenau jako komisjoner? Jakie odczucia po pracy? Jest ciężko w magazynie spożywczym?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.01.2023 12:26

    Kandydat

    Szukam opinii na temat pracy na magazynie że sprzętem elektronicznym w Ohrdurf?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    05.01.2023 17:57

    Kandydat

    Mój facet się tam wybiera na 25.01 i też z chęcią się dowiemy jak tam jest :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.01.2023 10:10

    Pracownik

    Ile wynosi mniej więcej wynagrodzenie w hermesie w Haldensleben jak się pracuje od poniedziałku do piątku
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.01.2023 05:44

    Pracownik

    1300 to jest bardzo dużo? Bez nocek to raczej więcej sie nie zarobi
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.01.2023 10:10

    Pracownik

    Czyli bez nocek wyjdzie się gdzieś ok. 1300 i to jest to bardzo dobre zarobki
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Basia

    03.01.2023 08:58

    Pracownik

    Dzien dobry, ja z moim mezem bylam juz w Hermesie i Edece pod ta agencja. Zlego slowa powiedziec nie moge. Mielismy jeden problem z mieszkaniem ale po zgloszeniu zostalo natychmiast wszystko wyjasnione. Ja osobscie innej agencji bym juz nie wybrala. Moj maz zostal przejety przez Edeke, ja nie chcialam bo musialam wrocic do Polski na jakis czas. Polecam Wam ta firme z calgo serca
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    03.01.2023 08:59

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo Ci dziękuję za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszych usług. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kuba

    27.12.2022 23:03

    Kandydat

    Dzień dobry Zainteresowała mnie oferta pracy dla TeamLeadera, ale mowa tam o znajomosci języka Czy pracuje może ktoś na takim stanowisku i jest e stanie określić jaki poziom jest niezbędny? Jaki zakres języka? Ja mam A2 mniej więcej i nie wiem czy dałbym radę Dzięki
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    03.01.2023 00:22

    Były pracownik

    Dziwne że na TeamLeadera jest potrzebny język niemiecki, bo np koordynatorzy też nie znają języka i jakimś cudem są na swoich stanowiskach, bardzo mnie to ciekawiło na jakich zasadach
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    03.01.2023 08:25

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Wszystko jest zależne od struktury klienta. Niekiedy znajdują się na miejscu kierownicy z Polski ale to są wyjątki. Podstawowa znajomość języka jest na pewno wymagana, stąd tak jak wspominałem rekrutacja chętnie przeprowadzi z Tobą test. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marzenka

    02.01.2023 09:28

    Pracownik

    Ja mialam zawsze dobre odczucia co do tej firmy i nigdy sie nie zawiodlam. Teraz jestem na jednym z projektow i mam dobre mieszkanie. Koordynatorzy sa rowniez w porzadku.
    ReviewUserIcon
    Kluseczka

    02.01.2023 15:57

    Pracownik

    Jaki to projekt?
    ReviewUserIcon
    Michu

    02.01.2023 10:46

    Były pracownik

    Jeśli liczycie na spokojny wyjazd do Niemczech wybierzcie inną agencje.
    ReviewUserIcon
    Hela

    08.12.2022 13:51

    Kandydat

    Witam, czy jesc mozliwosc rozpoczecia pracy od juz w Hermesie Haldensleben? Wyslalam zgloszenie i tak sie zastanawiam, czy sa jeszcze wolne miejsca.
    ReviewUserIcon
    Kasiula

    30.12.2022 09:19

    Pracownik

    Atmosfera jes fajna, normy sa przy normalnym tempie do wyrobienia.
    ReviewUserIcon
    Misia

    02.01.2023 09:20

    Pracownik

    Ja rowniez jade i juz sie nie moge doczekac:)
    ReviewUserIcon
    Robert

    27.12.2022 11:23

    Były pracownik

    Porażka.. Pierwsza praca koło Hanoweru okazuje się nie ma pracy. Druga praca koło magdeburg. Mieszkanie hmm lepiej na dworcu mieszkać.. Jedno było bez prądu to dali drugie bez ogrzewania.. To jak można w takim czymś mieszkać. 1200zl poszło na jazdę itd.. Aha z lokacji na lokacje sam musisz się martwić jak przejedziesz.. Człowiek nawet ich ludzi przewiózł bo nie mieli jak... I tak zostałem na święta bez kasy.. Kontakt masakra.. Dzwoniłem że 20razy i nic....
    ReviewUserIcon
    Robert

    01.01.2023 18:43

    Były pracownik

    Panie Macieju proszę o telefon bo dzwonię ale nikt nie odbierał do 23grudnis...od 27grudnia też nikt nie odbiera.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    02.01.2023 09:17

    Pracodawca

    Dzień dobry, czy napisał Pan do mnie na maila? Tak jak wspominałem w razie pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: [email protected]. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    30.12.2022 15:38

    Były pracownik

    Ludzie nie wybierajcie tej agencji, jeżeli chcecie pracować za granicą poszukajcie czegoś innego lub zostańcie w Polsce bo pieniądze i tak podobne. Strasznie ciężki kontakt i do tego na każdym kroku straszą jakimiś karami finansowymi. Szczerze odradzam
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    02.01.2023 08:55

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Bardzo mi przykro, że miałeś takie doświadczenia z naszą firmą. Myślę, że musiało tu zajść jakieś nieporozumienie. Pozostaję do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: [email protected]. Zależy mi na tym, aby każdą sprawę zbadać indywidualnie, dlatego zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.12.2022 11:37

    Pracownik

    Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o zakwaterowania na projekcie w Pein . Jest toaleta prywatna w pokoju ?
    ReviewUserIcon
    ferrero

    30.12.2022 20:18

    Pracownik

    zależy gdzie cię zakwaterują. my mieliśmy łazienkę w mieszkaniu ale na tej samej lokalizacji były trzy mieszkania dwuosobowe i mieli tylko jedna łazienkę na korytarzu do dyspozycji
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.12.2022 21:29

    Pracownik

    Jak wygląda sprawa jeśli chodzi o święta? Można wtedy zjeżdżać do Polski ?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    30.12.2022 09:17

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Wszystko jest zależne od klienta oraz ustaleń z nim. W niektórych branżach jest możliwość zjazdu na święta, w niektórych zaś jest potrzebne nasze całkowite wsparcie. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: [email protected]. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paweł

    22.12.2022 11:13

    Pracownik

    Ciesze sie, ze w koncu posiadacie Panstwo projekt obok Hamburga. Wybieram sie tam od 27.12 i bardzo dobrze, ze mi sie udalo dostac na ten termin. Moze jest tu jeszcze ktos, kto chcialby ze mna pojechac? Stawka 13,50 €, komisjonowanie, miejscowosc Norderstedt. Aplikujcie jak najszybciej, jeszcze zostaly wolne meijsca. Pozdrawiam Was, Pawel
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    28.12.2022 20:45

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Na tym projekcie posiadamy pokoje dwuosobowe. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected] Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Maryska

    29.12.2022 09:15

    Pracownik

    Ta firma jest naprawde solidna. Projekty sa bardzo roznorodne, takze wybierac mozna bez konca.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    29.12.2022 03:28

    Kandydat

    Nie mogę polecić. Dzwonisz o 1 ofertę przsyalaja Ci inną. Kiedy już jesteś zdecydowany na tą inna to jednak ona już nieważna i masz jeszcze inna. Dogadujesz się o umowę na conajmniej pół roku dostajesz na 2 miesiące. Żart
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    29.12.2022 09:05

    Pracodawca

    Dzien dobry, dziękuję za Twoją opinię. Do takich sytuacji może dojść, jak kandydat nie podejmie od razu decyzji. Odezwij się proszę do mnie bezpośrednio, a na pewno postaram sie Tobie pomóc. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Joanna

    26.12.2022 15:49

    Pracownik

    Na projekt do Poing, pojechałam spontanicznie we wrześniu, i naprawdę jestem bardzo zadowolona z pracy w magazynie jak i pracy dla Agencji. Dużo godzin, wypłata na czas, Koordynatorzy bardzo w porządku.
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    28.12.2022 18:23

    Kandydat

    Cześć ???? na jakie zarobki mogę liczyć na projekcie w Poing??? Ile jest godzin tygodniowo??? Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    28.12.2022 20:48

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. Na projekcie w Poing mamy gwarantowane 35 godzin tygodniowo. Nie da się jednoznacznie wyliczyć wynagrodzenia, bo zależy ono od wielu czynników, chociażby od klasy podatkowej, ubezpieczenia, czy też stanu cywilnego. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu, a postaram sie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Koko

    27.12.2022 21:24

    Pracownik

    Jedziemy ze znajomymi w styczniu na projekt Hermes i nie mamy swojego samochodu bo się zepsuł i nie jestem w stanie go naprawić na tą chwilę więc moje pytanie brzmi czy firma organizuje transport do pracy busem bo jeśli nie to będziemy mieli problem.
    ReviewUserIcon
    .

    28.12.2022 12:35

    Pracownik

    Zależy jaki projekt Na niektórych są organizowane busy, na niektórych na etapie rekrutacji masz info ze dojazd własnym samochodem Najlepiej skontaktuj się z osobami z HR albo koordynatorem
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    28.12.2022 20:43

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Proszę zgłoś się jak najszybciej do naszej rekrutacji. Panie tam pracujące będą w stanie sprawdzić grupy dojazdowe oraz odpowiedzieć na Twoje pytanie. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.12.2022 18:40

    Pracownik

    Witam jeżeli przyjechałem na projekt ale nie podpasuje mi praca i zakwaterowanie po kilku dniach, mogę zrezygnować z pracy? Czy będzie obowiązywała jakąś kara?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    28.12.2022 20:40

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Okres wypowiedzenia jest określony w umowie, którą podpisałaś/łeś. Jeśli chciałbys/łabyś omówić szczególny przypadek odezwij się do mnie proszę bezpośrednio na maila. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    27.12.2022 16:57

    Pracownik

    Cześć :) Słyszałam, że firma pomaga z nauką niemieckiego dla swoich pracowników Czy ktoś może powiedzieć jak to dokładnie wygląda? Czy to zajęcia stacjonarne, czy online itd?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    27.12.2022 21:08

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. Planujemy wdrożyć lekcje języka niemieckiego dla wszystkich chętnych pracowników, którzy chcieliby zostać w przyszłości Team Leaderami. Będziemy na pewno wspierać w tym kierunku. Zajęcia będą się odbywać online. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kasik

    23.12.2022 12:53

    Pracownik

    Hejka, ja polecam jak zawsze. Nigdy bym nie wyjechala z inna agencja do Niemiec. Teraz mam pauze ale wracam za 3 tygodnie. Jest tam super atmosfera!
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    23.12.2022 13:18

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój pozytywny komentarz. Zapraszamy :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    27.12.2022 14:06

    Pracodawca

    Witaj, w roku 2023 bedziemy mieli wiele nowych ciekawych projektów. Zapraszamy! Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jarek

    22.12.2022 09:22

    Pracownik

    Oby wiecej takich agencji jak HR. Same pozytywy. Ja Wam zycze Wesolych Swiat! :) Pozdrawiam
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    22.12.2022 11:56

    Pracodawca

    Dzień dobry, my rownież życzymy wszystkim naszym pracownikom jak i kandydatom Wesołych oraz pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy na nasze projekty o każdej porze dnia i nocy :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Arek

    27.12.2022 14:04

    Pracownik

    Zgadzam się z Tobą. Ja też byłem zawsze zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.12.2022 21:37

    Kandydat

    Witam jeżeli z przyczyn osobistych nie będę mógł przyjechać na projekt bo podpisaniu umowy do obowiązują wtedy jakieś kary?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    27.12.2022 14:01

    Pracodawca

    Dzień dobry, proszę skontaktuj sie ze mną osobiście na maila. Postaram sie rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Każdy przypadek jest nieco inny, stąd czekam na bezpośredni kontakt z Twojej strony. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Haldensleben

    20.12.2022 08:12

    Kandydat

    Hej. Jadę na projekt Haldensleben od 27.12 i pytanko jak z mieszkaniami - jakie warunki? Daleko usytuowane od Hermesa?
    ReviewUserIcon
    Majka

    26.12.2022 19:47

    Pracownik

    Co jak co ale w Haldensleben warunki zawsze byly w porzadku wiec teraz nie spodziewalbym sie niczego innego. Moja kuzynka wlasnie tam jedzie i dostala adres w poblizu ostatniego zakwaterowania. Mysle, ze HR to porzadna firma i zawsze z nimi mozna wszzstko dogadac.
    ReviewUserIcon
    Tom.

    27.12.2022 09:53

    Kandydat

    Więc proszę powiedzieć ile osobowe były te kwatery , jaka odległość od miejsca pracy ?Czy praca jest tam 2 czy 3 zmianowa?
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    23.12.2022 11:17

    Były pracownik

    Ogólnie agencja ok, jedyne co nam nie pasowało to słaby kontakt z koordynatorem oraz 2 krotna zmiana adresu zamieszkania w trakcie jazdy do Niemiec,na szczęście byliśmy samochodem i mogliśmy zmienić adres w nawigacji. Uważam ,że to nie w porządku z waszej strony, ponieważ nie którzy jadą busem i co w takiej sytuacji mają zrobić ? ,, Z tzw. buta mają pójść''?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    26.12.2022 20:04

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Jeśli nastąpiły zmiany z naszej strony, to na pewno były one spowodowane właścicielami, którzy z różnych przyczyn krótkoterminowo podali nam inne adresy równie dobrze wyposażonych kwater. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko, bo wiemy, że jest to dla naszych kandydatów bardzo istotna wiążąca informacja. Jeśli chciałabyś coś dodatkowo wyjaśnić, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu mailowego. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.