HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

BREUNINGER

Jeśli ktoś szuka w Niemczech fajnego projektu to polecam Breuninger. Dobry kontakt z Kierownikiem Projektu Panem Pawłem. Wypłata kasy na czas. Możliwość otrzymania umowy na stałe od klienta.

Joanna J
@BREUNINGER

Witam czy to jest projekt w Sachsenhaim? Kończe projekt i chcę przeskoczyć na następny bezpośrednio przez 5amtejszych koordynatorów.

On
@Joanna J

Tak, Sachsenheim

Alunia

Erstings projekt w tej firmie jest bardzo spoko. Mi sie podoba atmosfera, mam dosc blisko do pracy. Poelcam na pewno.

Mat

Jak wygląda praca na magazynie w miejscowości Schwabach czy faktycznie zamówienia w słuchawce mówi po polsku ??? Jak zakwaterowanie i koordynatorzy ktoś coś może napisać

Jus
@Mat

Jak właśnie jest na magazynie w miejscowości Schwabach, pracował tam ktoś mógłby coś więcej powiedzieć? Jak ze zmianami i dniami roboczymi

Ola

Czesc Wam, jesli chcecie spoko firme to hrka jest naprawde w porzadku.

Pracuś
@Ola

na jakim projekcie jest tak rewelacyjnie?

Szymon

Witam, wybieram się razem z partnerką na początku kwietnia na projekt w Haldensleben - Hermes. Jak warunki mieszkaniowe , jest wi-fi? czy Ktoś się wybiera w tym terminie?

10js

Warunki hostelowe WiFi jest

@Szymon

warunki spoko, zabierz swoje talerze, sztuczce/osobiste rzeczy uzytku codzinnego. My zabralismy bo nie wiadomo bylo czy sa, i akurat dobrze zrobilismy (zawsze to lepiej swoje miec). Wifi jest, dziala calkiem ok

Kaja
@Szymon

Dostaliście jakoś ostatnio ofertę pracy tam? Bo ja probuje od miesiąca i żadnych ofert nie ma

Klaudia

Czy nadal są przyjęcia?

@Kaja

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Przyjęcia mamy cały czas. Jeśli jeszcze nie otrzymałaś oferty pracy, oznacza to, że inni kandydaci zgłosili się wcześniej od Ciebie. Zadzwoń proszę do nas +48 91 852 17 41 oraz zapytaj o aktualne oferty pracy. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Kaja
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Hmm no dziwne, bo od miesiąca raz w tygodniu piszę maila z zapytaniem o wolne wakaty ????

@j

A czy współlokatorzy są w porządku? Spotykałam się z opiniami w innych agencjach, że często dochodzi do jakichś kradzieży albo że lubią sobie co poniektórzy poimprezować, kiedy człowiek rano wstaje do pracy:( Chciałabym wiedzieć czy tutaj tak jest.

@Marta

nam sie trafilo bardzo fajnie ze wspollokatorami. Mieszkamy lacznie w 4osoby. Sa bardzo spokojni, nie imprezuja (tez sie balam tego, ze beda libacje lub cos podobnego). Nie mam obaw wychodzac w mieszkania ze ktos pod moja nie obecnosc wejdzie i cos ukradnie. Pod tym wzgledem na prawdę w porzadku :)

@Marta

Jak ma ktoś ci odpowiedzieć czy współlokatorzy są ok ? A skąd ktoś wie na kogo trafisz ? Jestem za to pewny że jeśli coś nie tak to koordynatorzy są na prawdę fajni więc na pewno szybko zareagują. My trafiliśmy na jeszcze jedną parkę i są na prawdę spoko ale to loteria.

Fufu
@Szymon

Ja byłem, a moi znajomi są do tej pory mieszkanie zależy jak trafisz , ale ogólnie spoko mieszkałem chwilę w bloku miałem pokój tylko dla siebie , a praca na hermesie też spoko tylko monotonna.

Hej Proszę o szczerą odpowiedź jak wygląda praca w tej firmie i zakwaterowanie? Z góry dzięki za odpowiedzi

Ula
@Kasia

Hej, ta firma ma projekty w porzadku. Jedne bardziej dla facetow, drugie dla babeczek :) Ja mialam super zakwaterowania. Moze Tobie tez sie uda :)

Peine Ona

Hej, ja bylam w magazynie w Peine. Bylo troche malo godzin ale w sumie mi sie podobalo. Z firma hr nie bylo zadnego problemu.

Jasiek

Dzien dobry, polecam hr bo sa wyplacalni, nie robia problemow z urlopem i zawsze mozna na nich liczyc.

Ela
@Jasiek

Przecież kiedy możesz dostać urlop decyduje nie hr a zależne jest od pracodawcy u którego faktycznie fizycznie pracujesz czy mają dużo w danym terminie pracy czy też nie .

Cc

O urlopie decyduje firma w której pracujesz, koordynator wysyła zapytanie do firmy i oni muszą to zaakceptować, jeśli nie trzeba składać w innym terminie. Koordynator, również musi wyrazić zgode, ale nigdy nie ma z tym problemu, skoro firma akceptuje urlop ????

Ela

Nie pisz bzdur jak nie masz pojęcia odnośnie urlopów, piszę jak jest , już kilka razy mój urlop był odrzucany ze względu na zbyt duża ilość pracy bądź zbyt dużą ilość osób które juz wcześniej poplanowały sobie urlop w tym samym terminie i nie odrzucał to hr tylko zakład pracy w którym pracuję.

Zelek95

Jakieś aktualne opinie w pracy na magazynie?

10js
@Zelek95

Magazyn spoko praca też jeśli chodzi o Hermes

Czy ktoś pracuje w Poing i jest może zakwaterowany na hotelu w Munchen? Proszę o opinie jak tam jest

@Kasia

Hotel jak hotel, mieszkają nie tylko pracownicy naszej firmy ale też inni. Warunki są okej, może pokój nie jakiś ogromny i jest tylko jedna komoda ale da się pomieścić. Aneks kuchenny malutki aczkolwiek jest wszystko co potrzeba. Niedaleko hotelu znajduje się sklep więc na plus.

Nati
@Kasia

Hej czy już pojechaliście ? Czy możesz napisać jak warunki pracy na poing? Czy ktoś wie jakie zarobki są tam za 6 dni w tygodniu? Bo zastanawiam nad tą ofertą.

Zelek95

Opisałbyś bardziej np jakie warunki w pracy?

Mateusz

Czy był ktoś na projekcie w Berbersdorf to chyba koło Drezna może coś napisać ogólnie jak warunki mieszkalne jak praca

Maciek81

Pracuje dla HR XP od dwóch lat i jestem zadowolony. Wypłatę mam zawsze na czas, mieszkanie jest ok a koordynator pomaga w razie potrzeby. Pracuje na jednym projekcie i po 9 miesiącach zjeżdżam na przerwę do PL a potem wracam w to samo miejsce więc jest spoko. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto, warto!

Jarek

Polecam firmę HR Xperience. Praca dobra. Zakwaterowanie i opieka koordynatorów bardzo dobra. Wypłata na czas żadnych problemów. Jeśli ktoś szuka zatrudnienia w niemczech to śmiało może korzystać z usług tej firmy.

Mariusz121

Polecam projekt Edeka Berbersdorf. Praca dobra , koordynatorzy pomocni. Jestem zadowolony z pracy i myślę, że szukający zatrudnienia nie zawiodą się na Hr Xperience.

Iza

Czy na komisjonowaniu jest wymagany niemiecki? Czy jest po polsku?

@Iza

Polski Tobie wystrarczy. Liczebnikow mozesz sie nauczyc. Zawsze sie przyda :)

slawek
@Iza

Liczebniki jak juz i niektore slowka ale to pikus zeby sie nauczyc

Kaska

Ja polecam na pewno projekty z tej agencji. Mozna sobie fajnie dorobic i spotkac super ludzi.

Bosia1985

Jakieś opinie na temat pracy w Hermes w Haldensleben?

Ala
@Bosia1985

Fajny magazyn i koordynatorzy.

Jasiu
@Ala

Hej mogłabyś powiedzieć na jakim zakwaterowaniu jesteś ?

@Ala

Koordynatorzy pomagają na początki się zadomowić na miejscu i załatwić wszystkie formalności związane z pracą? A jak z językiem? Trzeba znać czy niekoniecznie?

@Marcin

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Język niemiecki nie jest wymagany na projektach. Koordynator jak i biuro pomagają w załatwieniu formalności. W razie dodatkowych pytań możesz się ze mną kontaktować bezpośrednio: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Doma
@Bosia1985

Praca nie jest ciezka lecz monotonna. Co do kwater to raczej warunki podobne do pobytu w hostelu

@Doma

hej, a co do kwatery to mam pytanie. Ile pobierają tygodniowo/miesięcznie za zakwaterowanie (jeśli w ogóle)? Starają sie żeby były blisko miejsca pracy czy trzeba dojeżdżać daleko?

@Monika

ja mam 60km w dwie strony dziennie.

xyz
@Ala

z tym koordynatorem nie do konca sie zgodze, od 3 tygodni ma problem odebrac ode mnie telefon/ oddzwonix/ odczytac wiadomosc, o wszystko sie trzeba prosic odbija sie to echem. Jak tak dalej bedzie to rezygnuję.

@xyz

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Jest mi niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Mam ogromną nadzieję, że wspólnie uda nam się wyciągnąć konstruktywne wnioski. Stąd mam do Ciebie prośbę, abyś skontaktował/a się ze mną osobiście pisząc na adres mailowy maciej.kwiatkowski@hr-xp.com oraz opisał/a szczegółowo zaistniałą sytuację. Przedstawię Twój problem opiekunowi projektu. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Witam mam pytanie czy w dniach piątek i poniedziałek które są wolę od pracy normalne (święta)est płatne wynagrodzenie tak jakby się było w pracy czy nie ?

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Jeśli byłeś/łaś zaplanowany/a tego dnia do pracy to ekwiwalent urlopowy na pewno zostanie wypłacony. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Anonymus

Pracuje ktoś może na magazynie w Poing?Jak z dojazdem do pracy i ile może być godzin w tygodniu/miesiącu?

@Anonymus

Dojazdy do pracy kolejką miejską lub z innymi pracownikami, którzy mieszkają na tej samej kwaterze. Godzin w miesiącu zależy jaki miesiąc, pracujemy przeważnie 7,5h/ 0,5h przerwy. Zawsze minimum jedna sobota w miesiącu pracująca, inne zależy od zapotrzebowania klienta. Aktualnie najczęściej 2, a nawet i 3 pracujące.

Bartosz Bart

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam firmę HrXp wszystkim, którzy chcą wyjechać do pracy w DE

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1427.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.