opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Hau hau hau

    24.01.2023 09:24

    Kandydat

    Siema czy są aktualnie godziny pracy w Hermes w Haldensleben czy warto wogole tam jechać?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    23.01.2023 21:14

    Pracownik

    odradzam,, nie polecam Peine cały grudzień siedzieliśmy na zakwaterowaniu oddalonym od cywilizacji, sklepu czegokolwiek, siedzieliśmy bo nie było pracy do Polski nie pozwalali bo kary i trzeba siedzieć i czekać bo może jutro może w tym tygodniu będziesz na liście żeby móc pracować, a kiedy już jedziesz to 4 dodziny i do domu i znów wolne. Kontakt z koordynatorem 2 razy w tygodniu po dwie godziny i kiedy pójdziesz to ma spotkanie Porażka nieporozumienie
    ReviewUserIcon
    Oskar - Breuninger

    18.01.2023 17:46

    Pracownik

    Mój drugi projekt z HR i nadal jestem zadowolony. Wszystkie sprawy przez telefon jak i "przy stole" zawsze załatwione sprawnie bez lania wody. Tym razem Breuninger w Sachsenheim. Na starcie zostaliśmy przyjęci na zakwaterowanie przez koordynatora Pana Pawła, który załatwił z nami wszystkie formalności, odpowiedział na pytania i spełnił nasze (które się dało) prośby w pierwszy dzień. Praca jak każda inna na magazynie... Nic skomplikowanego. Mam nadzieję że współpraca z koordynatorami jak i samą agencją nie ulegnie zmianie do końca współpracy dla dobra wspólnego.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    19.01.2023 09:20

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo Ci dziękuję za pozytywną opinię :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Justa

    23.01.2023 21:07

    Pracownik

    Slyszalam, ze Pan Pawel jest naprawde w porzadku. Szacun
    ReviewUserIcon
    Arbuz

    21.01.2023 16:22

    Kandydat

    Dzień dobry, jakie macie doświadczenia z pracą na magazynie prawdopodobnie Kaufland w miejscowości Lubbenau? Wie ktoś jak wyglądają lokacje agencyjne?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    23.01.2023 11:44

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Staramy się aby zakwaterowania spełniały podstawowe standardy. Jeśli są zgłaszane jakiekolwiek braki, to reagujemy natychmiastowo. Posiadamy własne wynajęte mieszkania tudzież bardzo dobre pensjonaty. Zakwaterowania są opcją dla pracownika, z której nie każdy musi korzystać. Można jak najbardziej na własną rękę wynająć sobie mieszkanie. Jesli masz jeszcze dodatkowe kwestie do wyjaśnienia zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Melon

    23.01.2023 18:38

    Pracownik

    Hej, a dałbyś namiary jakie inne agencje proponują zakwaterowanie za darmo?
    ReviewUserIcon
    Janek

    19.01.2023 14:10

    Pracownik

    Wybiera sie ktos do Zarrentin?
    ReviewUserIcon
    Nowy xd

    20.01.2023 10:05

    Kandydat

    Od kiedy masz zacząć na tym projekcie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Jysk

    21.01.2023 16:14

    Pracownik

    Hej, ja pracuje od kilku miesiecy w Zarrentin ( Jysk) Bardzo fajna praca i ekipa oraz inne sprawy. Mieszkania tez bardzo spoko. Jest ok
    ReviewUserIcon
    Kopytka

    17.01.2023 08:45

    Pracownik

    Jedzie ktos do Poing? Ja jestem z Jeleniej Gory:)
    ReviewUserIcon
    Kondzik

    20.01.2023 06:11

    Kandydat

    Ja z dziewczyna również na projekt 27 do poing
    ReviewUserIcon
    Paweł

    20.01.2023 14:53

    Były pracownik

    To dalej przyjmują do pracy ?
    ReviewUserIcon
    Kasiula

    18.01.2023 12:11

    Pracownik

    Wybiera sie ktos do Poing w najblizszym czasie? Ja zjechalam a bylam w Arvato. Podobalo mi sie musze przyznac.
    ReviewUserIcon
    Kasiula

    19.01.2023 09:21

    Pracownik

    Mi się podobało w Arvato ale teraz będę jechać do Poing na projekt.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    19.01.2023 18:25

    Kandydat

    Ja ze znajomymi się wybieram i jestem ciekawa jak to będzie... ;)
    ReviewUserIcon
    Karolina

    16.01.2023 09:02

    Pracownik

    Helo, ja tam bylam i bede zadowolona z tej agencji. Moja kuzynka jedzie teraz na drugi projekt juz. :)
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.01.2023 09:34

    Pracownik

    A na jakim projekcie juz bylas?:) Bo ja tylko raz wyjechalam do Gochsheim ale to juz dawno temu. Pamietam, ze dawali rade. Fajny koordynator byl.
    ReviewUserIcon
    Tomasso

    19.01.2023 17:42

    Były pracownik

    Ja tez byłem zadowolony, mogę polecić projekt w Haldensleben. Nikt mnie tam nigdy nie (usunięte przez administratora) a i robota była lekka i w cieple
    ReviewUserIcon
    Helga

    19.01.2023 01:36

    Pracownik

    Po 7 ponad tygodniach - domagałam sie infoemacji w kwestii rozliczenia zwolnienia pracodawca informuje mnie , że Kasa Chorych podważa moją chorobę.... Nie było kwestii podważania , dopiero jak się upomniałam o pieniądze. (naprawde bylam chora ,zapraszam lekarzy ) Pokażcie dokumenty.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    19.01.2023 09:18

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój wpis. Kontaktowałaś się już ze mną osobiście w celu wyjaśnienia sprawy? Zapraszam do napisania maila, a na pewno postaram sie pomóc. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nowy xd

    18.01.2023 12:36

    Kandydat

    Witam . Czy agencja ma jakieś aktualne oferty na których jest miejsce dla pary. Albo czy ktoś z was kto jest teraz na jakimś projekcie wie że potrzebują ludzi ?
    ReviewUserIcon
    Karol

    26.12.2022 19:25

    Były pracownik

    Hejka, ja byłem w Berbersdorf oraz w Gochsheim. Zawsze lubiłem projekty Edeki i jak coś to polecam tylko przez tą agencję wyjechać. Pozdrówka!
    ReviewUserIcon
    Jacek

    18.01.2023 12:09

    Pracownik

    A tam jest komisjonerka?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    18.01.2023 12:30

    Były pracownik

    Lergut to nic innego jak stanowisko przy załadunku rozładunku tiorw ze skrzynek i wysyłanie ich na takich widnach. Ogólnie jest kilka stanowisk lergut awcuk itp Jest to praca w Ulm na magazynie Norda . Lepiej komisjonowac można więcej zarobić gdy wyrobisz normę.
    ReviewUserIcon
    Kamil98

    02.01.2023 18:41

    Kandydat

    Ma ktoś jakieś opinie o pracy przez tą agencję na projekcie w ohrdruf na hermesie? Lub wybiera się tam w najbliższym czasie
    ReviewUserIcon
    Ania

    06.01.2023 13:00

    Kandydat

    Mozna więcej informacji odnośnie tej pracy na Ohrdruf ? Jacy koordynatorzy jakie zakwaterowanie było itp czy nie było problemow żadnych ? Bo pisałam z kilkoma osobami ale żadna akurat tam nie pracowała a mój partner niedługo tam jedzie i z chęcią dowiem się czegos więcej :)
    ReviewUserIcon
    Baska

    18.01.2023 12:16

    Pracownik

    Koordynatorzy sa spoko i mieszkanka rowniez.
    ReviewUserIcon
    Majka

    12.01.2023 19:29

    Pracownik

    Ja bylam w Breuninger i Hermesie i nigdy problemow nie mialam. Dobrego wieczorku dla Was.
    ReviewUserIcon
    ona

    18.01.2023 12:14

    Pracownik

    U mnie to samo, zawsze pozytywy.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Jg

    17.01.2023 19:22

    Były pracownik

    Witam, proszę o pilny kontakt, sytuacja bardzo podbramkowa! Kontakt z koordynatorka projektu utrudniony przez sama panią koordynator, ponieważ nie odbiera telefonu albo odrzuca połączenia jakie do niej wykonuje, a mianowicie, z ostatniej wypłaty została nałożona na mnie kara w wysokości 550 e, chęć wyjaśnienia sprawy z panią koordynator skończyła się na tym, ze zostałam przez szanowną Panią, tylko i wyłącznie okrzyczana, policzenie zostało zerwane, proszę o numer do osoby, która będzie miała chęć mnie wysłuchać, ponieważ wina kary leży po stronie agencji i braku komunikacji między ludźmi!
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    18.01.2023 11:59

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój wpis. Zgłoś się do mnie proszę bezpośrednio na maila lub do swojego managera operacyjnego. Nie nakładamy żadnych kar bezpodstawnie, także może zaszło tu jakieś nieporozumienie. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    18.01.2023 12:06

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Jeśli już napisałeś/łaś maila, to poczekaj proszę na odpowiedź. Niekiedy proces ten trwa nieco dłużej, gdyż dane zagadnienie musi być wyjaśnione z wieloma odpowiedzialnymi osobami, stąd bardzo Ciebie proszę o cierpliwość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    17.01.2023 11:59

    Były pracownik

    Agencja jak na agencje całkiem w porządku, co trzeba było, to się załatwiło. Nie było nigdy problemu z pomocą ze strony koordynatorów, jacy by nie byli to zawsze pomagali, praca była w porządku, nie ciężka i całkiem w porządku płatna. Wiadomo, że praca pod agencją zawsze wiąże się z większą ilością pracy, i mniejszą wypłatą niż bezpośrednio u Niemca, ale dramatu nie ma. Problem pojawia się dopiero jak chodzi o zakwaterowanie, jest to chyba największy minus tej agencji. Nie chodzi wcale o warunki mieszkalne, bo wiadomo, że raz będą lepsze, raz gorsze, ale kwestie potrąceń mieszkaniowych to tragedia. W przypadku jakiejś szkody, nieporządku, nawet zjawisk niezależnych od nas takich jak pleśń czy problem z ogrzewaniem, właściciele mieszkania automatycznie wyolbrzymiają problemy i wystawiają faktury na holendarne kwoty, które potem bez żadnej uprzedniej konsultacji z pracownikami, bez żadnych form wyjaśniania nawet zdarzeń czy cokolwiek są potrącane od wypłat zgodnie z upodobaniem agencji. Jak możecie się domyślać, jakiekolwiek odwołania nic nie dają, niezależnie czy potrącili 50, czy 100, czy 300 euro. Agencja się opiera na tym że taka faktura została wystawiona i koniec tematu. Szkoda tylko, że jak jakaś szkoda nawet powstała przez kogoś, to nikt wcześniej nie podejmuje żadnej próby rozwiązania sprawy po koszcie pracownika np własnej naprawy, bo po co ma ktoś naprawić za 50 euro, jak można mu potrącić 300 :) Tym miłym akcentem pozostawiam tą opinię i pozdrawiam.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    17.01.2023 12:31

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Bardzo mi przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Najlepiej jak odezwiesz sie do mnie bezpośrednio na maila w celu wyjaśnienia. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie, które można od razu rozwiązać. Czekam na Twoją wiadomość. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Hau hau hau

    16.01.2023 14:03

    Kandydat

    Czy jest ktoś na projekcie Hermes i może powiedzieć jak wygląda praca? warunki mieszkaniowe? Czy język jest potrzebny czy szkoła w Języku Polskim? Jak wyglądają zarobki?
    ReviewUserIcon
    Rafal

    17.01.2023 11:40

    Pracownik

    Hej, hej, nie, jezyk nie jest potrzebny, chyba ze chcesz byc docelowo koordynatorem. Praca jest lekka, czasem jestes przypisywany do ciezszych zadan ale wszystko jest do wyrobienia no i ludzie sa naprawde w porzadku.
    ReviewUserIcon
    Bośka

    17.01.2023 12:27

    Pracownik

    Tak,ludzie są naprawdę ok. Tylko denerwujące jest to ,że nie zawsze rb 5 dni w tygodniu
    ReviewUserIcon
    Kasik

    16.01.2023 11:15

    Pracownik

    Opisze Wam wspolprace z HR. Od rekrutacji po zakonczenie projektu bylam zawsze w dobrych rekach. Czasem praca byla trudna ale opieka samej agencji wspaniala. Koordynator Pani Ania byla przecudowna osoba. Oby wiecej takich pracownikow. Ja bym na dzien dzisiejszy innej agnecji juz nie wybrala. Czytalam ponizej, ze niby maja wyplaty za pozno ale to jest totalna bzdura. Nie umiecie moi drodzy czytac swoich umow. Firma ma czas zazwyczaj do 20 kazdego miesiaca, takze o czym tu w ogole mowa? Ja bede sie wybierac znowu za pare miesiecy na jeden z projektow, tym razem z chlopakiem. Polecam z calego serducha.
    ReviewUserIcon
    Marek

    16.01.2023 13:02

    Pracownik

    Ja tez zawsze wszystko u nich mialem zalatwione od reki. Super agencja.
    ReviewUserIcon
    Karol

    17.01.2023 11:42

    Pracownik

    Tak, sama prawda
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.01.2023 19:41

    Pracownik

    Pracując w firmie Breuninger w Sahsencheim mogę zawsze liczyć na pomoc koordynatora projektu Pana Pawła Reszczyńskiego. Podchodzi do swojej pracy na poważnie oraz rzetelnie wykonuje co do niego należy dzięki temu reprezentuje firmę z jak najlepszej strony. Inni mogą brać z niego przykład .
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    17.01.2023 11:30

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo Ci dziękuję za pozytywną opinię :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jas

    17.01.2023 11:38

    Pracownik

    ja mam dwoch kolegow tam na miejscu i bede do nich jechal :)
    ReviewUserIcon
    Olek

    16.01.2023 17:04

    Były pracownik

    Nigdy więcej współpracy z tą firmą ostatnia wypłata to jest kpina dostałem 300 euro. Zaczęli potrącać za ludzi, z którymi mieszkałem bo nie dbali za mieszkanie, a gdzie w tym moja wina?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    17.01.2023 11:35

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. A czy wyjaśniałeś wyżej opisaną sprawę ze swoim managerem operacyjnym? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to zapraszam do kontaktu z nim lub osobiście ze mną. Na pewno pomożemy oraz rozwikłamy wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]ń
    ReviewUserIcon
    Nicol

    16.01.2023 23:24

    Pracownik

    Ciekawe i zastanawiające, że tak dużo zadowolonych z tej agencji bo pracowałam w 2022 i raczej każdy narzekał mieszkanie 26 km od magazynu z ludźmi różnych narodowości nawet nie z tej samej agencji u nas było 20 osób tzw hotel pracowniczy, 2 piętra na każdym jedna łazienka, jedna kuchnia i lodówka na piętro. Jak miałeś szczęście i przyjechałeś wcześniej z pracy to wyścig do prysznica żeby mieć ciepłą wodę bo jak wrócisz późnij to tylko zimna bo bojler za mały na tyle osób i tak codziennie ...
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    17.01.2023 11:26

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Na wielu projektach posiadamy własne mieszkania oraz dobrze wyposażone pensjonaty, staramy się odchodzić od hoteli pracowniczych. Wiemy jak ważny jest komfort wypoczynku po pracy oraz staramy się Wam zapewniać możliwe jak najlepsze warunki. Jeśli chciałabyś coś jeszcze dodać do wyżej wymienionych spraw zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    16.01.2023 23:26

    Pracownik

    Agencja HR XPERIENCE ma pozornie fajne ogłoszenia i miłą gadkę przy rekrutacji. W dniu wyjazdu nie mogłem dodzwonić się do osoby kontaktowej tzw. koordynatora, kiedy w końcu się udało nie był w stanie podać mi adresu zakwaterowania na który miałem dojechać bo cytuję "czeka na informacje o adresie od innego koordynatora..." Obowiązkowo "dostajesz" koszulkę i polar z logo agencji potrącane 30 euro z pierwszej pensji i od razu mówią, że nie musisz w tym chodzić ...
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    17.01.2023 11:20

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Szkoda, że nie odezwałeś się do mnie osobiście, a na pewno postarałbym się Tobie pomóc. Koordynatorzy robią wszystko aby wspierać naszych pracowników. . Może się zdarzyć, że są w danym momencie w pracy na magazynie i po prostu nie mogą rozmawiać. Przykro mi, ze taka sytuacja miała miejsce. Jeśli chciałbyś coś jeszcze dodać do wyżej opisanej sprawy zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Heszek

    14.01.2023 20:05

    Były pracownik

    To są jakieś żarty, firma nie gwarantuje pracy, nagle zapewnia ze zapłaci za 35h tygodniowo, teraz gdy przychodzi do wypłaty za grudzień, napisali wiadomość na grupie ze jednak nie są w stanie zapłacić, czy to są jakieś żarty, bo ja nie mogę tego zrozumieć, jeśli pieniądza które mi się należą nie znajda się na koncie w poniedziałek, to spotkamy się w sądzie, co wy myślicie ze możecie tak o sobie ludzi wykorzystywać, co mi z waszego „przykro nam”, mi tez jest bardzo przykro ze oszukujecie ludzi na każdym kroku, mam nadzieje ze jednak Przemyślicie to i wypłacicie ludziom pieniądze, bo wszyscy są tak zdeterminowani ze nikt na adwokata nie będzie oszczędzał
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    16.01.2023 08:47

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Uwierz mi, że nie w naszym interesie jest oszukiwanie pracowników. Bardzo nam na Was zależy, a kłopoty bardzo często leżą po stronie klienta. My pośrednicząc robimy wszystko aby Wam zapewnić dobre warunki pracy. Proszę napisz do mnie na maila, a na pewno wyjaśnimy wszystkie niezgodności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    heheszki

    16.01.2023 12:59

    Pracownik

    Ale co mi Pan chce wyjaśniac, zatrudniony jestem z wami, nie interesuje mnie to ze wy macie problem z klientem, macie obowiazek ludziom zaplacic, DEKLAROWALISCIE SIE, pieniadze mają byc, co wy myslicie ze na darmo siedzialem prawie caly miesiac, zeby teraz okazalo sie ze wam PRZYKRO i nie wyplacicie, mam wszystkie rozmowy z grupy zapisane, screeny gdzie "deklarujecie sie zaplacic" to są nie podważalne dowody. Nie pozdrawiam i zycze zeby takie agencje jak wy to powinni blokowac
    ReviewUserIcon
    Kamil

    12.01.2023 13:53

    Pracownik

    Halo halo ziomki, ja jestem na komisie na jednym z projektow tej firmy. Mamy spoko grupe tutaj. Pracujemy bardzo duzo, takze nie dla kazdego taka przygoda. Ale jak chcesz zarobic to polecam.
    ReviewUserIcon
    Marysia

    16.01.2023 10:14

    Pracownik

    Moj maz byl w Neumünster i bardzo sobie chwalil HR. Duzo zarobil z reszta:)
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    16.01.2023 10:34

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój pozytywny komentarz. Tak, to prawda, Neumünster ma bardzo dobrą renomę :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kamil

    15.01.2023 08:00

    Pracownik

    Dlaczego jest niedziela 15.01.2023 a ja jeszcze nie mam pieniędzy na swoim koncie?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    16.01.2023 09:58

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Dziś na pewno pojawią się w systemie. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    To Ja

    16.01.2023 10:16

    Pracownik

    Ok wydawało mi się że do 15 pisze,ale jeśli macie czas do 20 to ok
    ReviewUserIcon
    Jacek

    13.01.2023 10:31

    Pracownik

    Hej, ja jestem od dwoch tygodni na polnocy Niemiec. Poki co bez zarzutu :)
    ReviewUserIcon
    Marysia

    16.01.2023 10:10

    Pracownik

    Oo ja tez jestem. A gdzie Ty? Moze jestesmy z tego samego projektu:)
    ReviewUserIcon
    Udt

    16.01.2023 00:04

    Pracownik

    nie polecam agencji zwalniają ludzi bez podstawy zero poszanowania człowieka!!
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    16.01.2023 09:34

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Bardzo mi przykro, że miałeś/łaś zle doświadczenia z naszą firmą. Nam zależy na każdym dobrym pracowniku i z pewnością nie wręczamy wypowiedzenia bez powodu. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie? Już teraz bardzo dziękuję za Twoje uwagi. Jeśli chcesz dodać coś jeszcze do wspomnianej sprawy, zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: [email protected] Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Marys

    16.01.2023 09:06

    Kandydat

    Czesc, mam nadzieje, ze jakas kobietka wybiera sie rowniez do Hermesa:) Moze bedziemy razem w pokoju i bedzie razniej. Dajcie znac :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2023 12:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kaufland Lubbenau

    15.01.2023 15:28

    Pracownik

    Jest 15.01.2023 - według umowy powinna być wypłata do tego dnia na dzień dzisiejszy nawet nie mamy pasków płacowych, co za tym idzie agencja narusza termin wypłaty wynagrodzenia który jest zawarty na umówie. Dodam że to nie jest pierwsza taka sytuacja.
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    16.01.2023 08:56

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. W umowie, którą sam/sama podpisałeś/łaś jest napisane, że pracodawca wypłaca pieniądze do 15go dnia roboczego banku. W tym miesiącu może nastąpić to do dnia 20.01. Nie rozumiem skąd przekonanie, że naruszamy termin. Bardzo Ciebie proszę o kontakt mailowy, a wyjaśnię Tobie szczegółowo ten zapis. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.01.2023 13:17

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kluseczka

    15.01.2023 20:06

    Pracownik

    Paski i wypłaty zostaną puszczone 16go, przyjemniej na moim projekcie. Może nie poinformowali was
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2023 18:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kuba

    15.01.2023 14:33

    Pracownik

    Cześć podaj meila dam ci namiary na bardzo dobrą agencje
    ReviewUserIcon
    Niezadowolona

    15.01.2023 09:06

    Były pracownik

    Kochani pracowałam dla agencji HR XP całe dwa miesiące wraz z chłopakiem, wcześniej wyjeżdżałam do Niemiec i do Holandii i szczerze powiem że jest to najgorsza agencja z którą przyszło nam pracować. Pokoje za które pobierali mam naprawdę dużo pieniędzy były tak małe że znajdowało się w nim tylko łóżko i szafka w której mój chłopak miał problem sam się wypakować, większość rzeczy leżała albo w samochodzie, albo pod łóżkiem w torbach. Praca nie była zbyt ciekawa w dodatku bardzo ciężka (napewno nie za takie pieniądze) koordynatorzy to łapani są chyba z ulicy bo żaden z nich nie jest kompetentny do roli menadżera. Razem z chłopakiem mieliśmy ten sam grafik zatem do pracy jeździliśmy razem natomiast na pasku płacowym dwie różne wypłaty. Mogłabym pisać to w nieskończoność bo przez te dwa miesiące „krzywych” akcji było więcej niż we wszystkich poprzednich agencjach razem wziętych. Nie polecam kochani i uważajcie na siebie, a jeśli ty planujesz jechać z tą agencją dobrze radzę, znajdź coś innego bo i tak w Polsce zarobisz więcej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2023 12:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hubert

    15.01.2023 08:12

    Były pracownik

    Miałem podobne przygody z tą agencją w okresie trzy miesięcznej współpracy (dłużej nie wytrzymałem) miałem wraz z dziewczyną trzy przeprowadzki, a każda do coraz większej ruiny
    ReviewUserIcon
    Nicka

    28.12.2022 19:29

    Pracownik

    Hej wszystkim 17.01 wybieramy się z chłopakiem na magazyn odzieżowy w Peine Jest ktoś tu może co też się wybiera ?
    ReviewUserIcon
    Anna

    14.01.2023 19:02

    Kandydat

    Hej, jedziesz jutro tak?
    ReviewUserIcon
    Anna

    14.01.2023 19:03

    Kandydat

    Hej, szukasz może kogoś do wspólnego wyjazdu, chyba ze już pojechałaś:)
    ReviewUserIcon
    121

    13.01.2023 20:58

    Kandydat

    Witam wszystkich. Niestety mam negatywne zdanie co do postępowania firmy. Obiecują pracę podpisujesz umowę i okazuje się że jednak wyjazdu nie będzie. Porażka
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.01.2023 19:39

    Kandydat

    Hej, planuje po niedzieli aplikować na któryś z projektów, czy jest jakaś chętna dziewczyna z podkarpackiego na wyjazd do pracy, zawsze to raźniej:)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.01.2023 00:16

    Pracownik

    Czy są dodatki do soboty w firmie Hermes Haldensleben? Słyszałam różne opinię,podobno sobota jest płacone jak za zwykły dzień pracy?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    13.01.2023 10:36

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Jeśli przepracujesz więcej niż 35 godzin tygodniowo, to są wypłacane dodatki 25 % za sobotę. Jeśli chciałbyś, abym wyjśnił ten temat dokładniej odezwij się proszę do mnie bezpośrednio na maila. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.01.2023 13:03

    Pracownik

    Jednym słowem firma nie źle sobie to wykombinowała Każe nam siedzieć w tygodniu w domu a w zamian za to mamy chodzić w weekend i może zaoszczędzić na dodatkach. To już wolę chodzić od poniedziałku do piątku i mieć weekend wolny niż pracować w weekend za te same pieniądze
    ReviewUserIcon
    EWA

    07.01.2023 12:46

    Kandydat

    Niebawem będę jechała na projekt. Jest to mój pierwszy wyjazd Czy możecie mi jako nowej poradzić co zabrać ze sobą do Niemiec? Chodzi mi o to ile pieniążków na początek potrzeba na przeżycie do pierwszej wypłaty, co jeszcze ze sobą zabrać oprócz ciuchów i dokumentów? Z góry dzięki za podpowiedzi, bo nie ukrywam że już się stresuje
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    09.01.2023 08:54

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Proszę pamiętać, że ewentualne braki są uzupełniane w przeciągu kilku dni. Ważne jest natychmiastowe ich zgłoszenie swojemu przełożonemu. Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi związane z opisaną sytuacją lub chcesz poruszyć inne sprawy to zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: [email protected]. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bośka

    13.01.2023 06:30

    Pracownik

    Nie do końca to prawda. Byłam na projekcie, zgłaszaliśmy że nie ma czym posprzątać i do końca projektu nie otrzymaliśmy tego co potrzebowaliśmy . Nie mówię, że zawsze tak jest,ale w moim przypadku tak było dlatego napisałam, że zależy gdzie się trafi. Koleżanki mi pisała,że jak były na wcześniejszym projekcie to mieli wszystko załatwiane aż się zdziwili ,że tym razem tak nie było.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    08.01.2023 11:49

    Kandydat

    Cześć, czy jest ktoś, kto wybiera się w pojedynkę na magazyny w Ludwigsfelde? ... albo jest już na miejscu? ;)
    ReviewUserIcon
    Justyna

    10.01.2023 14:12

    Kandydat

    Czy jesteś zadowolony? Jak warunki mieszkaniowe? I ile realnie można zarobić w ciągu miesiąca po odliczeniu kwoty za mieszkanie?
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    13.01.2023 00:17

    Kandydat

    Też jestem ciekawy ile realnie mozna zarobić?
    ReviewUserIcon
    Jarek Wawa

    11.01.2023 14:24

    Pracownik

    Czesc wszystkim, ja jade niedlugo do Haldensleben. Duzo o tej agencji slyszalem ale raczej w samych superlatywach. Ciekaw jestem jak bedzie u mnie. Fajnie troche dorobic i poznac nowych ludzi. :)
    ReviewUserIcon
    Jarek Wawa

    12.01.2023 19:31

    Pracownik

    Mysle ze okolo 1400€ na reke.
    ReviewUserIcon
    Ja

    12.01.2023 15:38

    Pracownik

    Tu jest naprawde okej. Nie idzcie do zadnej innej agencji. Ta jest chociaz wyplacalna i ma super projekty.

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.