HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Ok

Hej, jedziemy na projekt w Poing od 4.05, dzisiaj dostaliśmy informacje o zakwaterowaniu w okolicach lotniska w Monachium- po paru godzinach zmieniono lokalizacje, czy ktoś się wybiera również w tym terminie?

Lol
@Ok

Hej, my też się wybieramy i pewnie będziemy na tym samym zakwaterowaniu. Trochę nie za bardzo jesteśmy przekonani bo przy podpisaniu umowy były przedstawione inne warunki i wiemy że ktoś już z tego powodu zrezygnował.

super agencja, maja duzo ofert na terenie niemiec. Mozna sporo zwiedzic bedac na projekcie. Dobry i szybki kontakt z osobami ktore rekrutuja

Asik
@Andrzej

A ktory projekt myslisz jest najlepszy?

Jag13

Witam pracuje ktoś na Peine? Może się wypowiedzieć jak warunki pracy i mieszkaniowe? Jedzie ktoś początkiem maja na ten projekt?

Jo
@Jag13

Na zakwaterowania tam nie narzekają,ale w większości pracuje się na jedną zmianę no i siedem osób na jedną kuchnie i łazienkę. Nie przepracujesz się tam,ale często nie ma pracy nie wyrabiają godzin i kierownictwo każe wypisywać urlopy z zeitkonta. Max przy DOBRYM mscu zarobisz 1200

Marska

Ooo to super, ja tez jade

Witam. Czy ktoś z pracowników Hermesa ma podobną sytuację z usunięciem planu pracy od lipca ? Z chłopakiem byłam zaplanowana normalnie do końca umowy. Nagle plan znikł ... Może biuro coś wyjaśni? Po zadaniu pytania w biurze w Haldensleben nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi. Fajnie by było wiedzieć czy trzeba się szykować na jakąś zmianę pracy , na czy się stoi ..

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Klient potwierdza póki co grafik do końca lipca. Nie posiadamy jeszcze oficjalnej informacji ilu pracowników będzie planowanych od miesiąca sierpnia. Jak tylko otrzymamy oficjalny komunikat w sprawie dalszego zatrudnienia, będziemy się z Wami kontaktować. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego napisania maila. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

xdxd
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Tak i dowiemy się tydzień wczesniej zapewne

Nati

Hej mam pytanie czy ktoś z was pracował pracuje na projekcie edeka schwabach? Krótkoterminowy. Bardzo proszę o informację czy pracuje dużo Polaków ? Czy jest wymagany język niemiecki bo agencja mówi że nie ale boje że trafimy na miejsce a okaże, że są sami Niemcy a niestety my bez języka. Jak zakwaterowanie? I sytuacja z wypłatami jak mniej więcej wychodzi. Czy ktoś może mi odpowiedzieć ? Pozdrawiam

Majka
@Nati

Niemiecki nie jest tampotrzebny. Agencja rekrutuje wielu polakow, takze na pewno sami nie bedziecie :) To jest nowy projekt wiec ciezko o wyplatach pisac ale znajac HR, to nie bedzie zle.

MAŁA MI

Czy pracuje ktoś jako komisjoner w Ludwigsfelde? Jak wygląda praca i ile da się zarobić?

mat
@MAŁA MI

hej bylas na tym magazynie mozesz cos o nim powiedziec o warunkach tam panujacych tak ogolnie

@MAŁA MI

Warunki sa dobre, mieszkania tez. Kasa zalezy od godzin, raz mniej raz wiecej.

lex

Ogólnie było ok - Praca w MyToys w Gernsheim. Jakimś cudem trafiła mi się jedyneczka na kwaterze, praca spoko, dużo godzin (czasami troszkę ZA dużo XD) , zdarzało się sześć zmian po 10h30min pod rząd (kontrakt na miesiąc). Praca całkiem spokojna, biuro odpowiedziało na wszystkie moje pytania, koordynator mógłby być trochę bardziej "rozgarnięty" ale ogólnie nie było z nim żadnych problemów, przynajmniej dla mnie. Ale. Co do brygadzistów/vorarbeiter-ów... klasyka. Prawie wszyscy polscy brygadziści chcą się tylko wykazać tym, kto najbardziej potrafi "zajechać (usunięte przez administratora)". Drą się za jedno-minutowe spóźnienie z przerwy, nie reagują na (usunięte przez administratora)ze strony innych pracowników, i ogólnie traktują cię jak (usunięte przez administratora)i "jak ty w ogóle śmiesz zabierać mi czas jakimikolwiek pytaniami". Prośby o przeniesienie na inny dział kończą się krzywymi spojrzeniami i fochami. Na szczęście jest ich tylko garstka, wszyscy inny brygadziści, w tym jedna Polka, byli całkiem "wyluzowani", wiedzieli co robią i byli pomocni bez żadnej łaski. Także ogólnie polecam, tylko uważajcie na polskich brygadzistów.

@lex

Nic im do Twojej przerwy jeśli jest bezpłatna. A w większości tak jest. Nie mają żadnego prawa się wypowiadać.

@lex

Dzień dobry, dziękuję bardzo za przekazane informacje. Dzięki temu będę mógł przyjrzeć się bliżej tej sprawie i przekazać ją osobie odpowiedzialnej za projekt. Mam do Ciebie prośbę, abyś skontaktował się ze mną osobiście pisząc na adres mailowy maciej.kwiatkowski@hr-xp.com i opisał szczegółowo zaistniałą sytuację. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by udało się wyjaśnić opisany przez Ciebie problem. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Projekt Hermes w Haldensleben ogólnie ok. Szkoda tylko że tak mało godzin. Za to koordynatorzy.... lepiej nie wspominać. Nie pomocni, nic nie wiedzą i na nic nie mają czasu. Jednym słowem porażka. Każdy zdany sam na siebie więc te wypociny o tym w czym to nie pomagają naprawdę nie są na miejscu.

@121

Dzień dobry, dziękuję za Twój wpis. Jest mi bardzo przykro, ze nie masz dobrych doświadczeń z naszymi koordynatorami. Stąd mam do Ciebie prośbę, abyś skontaktował/a się ze mną osobiście pisząc na adres mailowy maciej.kwiatkowski@hr-xp.com i opisał/a szczegółowo zaistniałą sytuację. Jest to dla nas niezmiernie ważne, aby móc ulepszać nasze wewnętrzne procesy. Być może nastąpiło tu jakieś nieporozumienie, w związku z tym chciałbym to rozwiązać i w miarę możliwości pomóc Tobie. Czekam na Twoją wiadomość i z góry dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

j
@121

mi na hermesie malym poza roltagami, i dwoma VT w ciagu miesiaca wychodzi godzinowo bardzo dobrze (widze po dzisiejszej wyplacie). A z koorydatorami sie zgadzam. Mam dwoch. Zaden nie odpisuje na wiadomosci, nie odbiera telefonow. Bujaj sie czlowieku sam. Nic nie mozna sie od niech dowiedziec…

Asia
@121

Ja pracuję na małym Hermesie, mam trzy zmiany i godzinowo nie narzekam- mimo VT i RT w tygodniu, taki system pracy. Co do Koordynatorów, ja z Nimi nigdy problemów nie miałam, by coś załatwić, ilekroć był problem, rozwiązywany był jeszcze tego samego dnia. Trzeba też wziąć pod uwagę, że gdy dostają dziennie po kilkadziesiąt wiadomości lub telefonów, czas oczekiwania też może się wydłużyć na odpowiedź.

Malek

Czesc Wam, ja bede jechal w lato do Edeki, mam nadzieje, ze bedzie tu jakis fajny kolezka, ktory sie ze mna zabierze. Ja z HR bylem juz na 4 projektach. Dla mnie zawsze wszystko pasowalo ipieniadze sie zgadzaly. Na pewno ta firme mozna polecic.

Dzien dobry, polecam Wam ta firme na pewno dla par i nawet dla kobiet. Zawsze znajda cos fajnego. Teraz maja troche mniej miejsc ale probowalabym z nimi na pewno.

Mat

Witam mam jechać na magazyn w Ludwigsfelde koło Berlina czy był ktoś albo jest na tym magazynie jak praca ogólnie jak kordynatorzy i nocleg czy ktoś coś może napisać

Marko

Projekt Edeka Ansbach spoko dla oszczędnych, dostaliśmy niedrogą (210 eur) kwaterę 2km od pracy i 500 metrów od dwóch marketów. Niskie koszty paliwa na dojazd. Kantyna jest dofinansowana dla wszystkich, więc za 2 euro dziennie śniadanie z obiadem solidne porcje, także można sporo na zakupach zaoszczędzić. Jak ktoś nie boi się magazynów spożywczych, to polecam.

Olo
@Marko

Tez dostałem ta ofertę, ale to jest krótkoterminowy projekt do końca czerwca tak?

Maria2301
@Marko

A jak z zakwaterowaniem? W ile osób mieszkacie?

@Olo

Też dostałem tą ofertę,umowa jest do końca czerwca ale ponoć po tym czasie pracownicy mają być przejmowani bezpośrednio.Ile w tym prawdy dowiem się na miejscu.

@Pracowity

Kiedy masz wyjazd? Jedziesz strikte do Ansbach czy może Berbersdorf? Te dwie miejscowości są w jednym projekcie , zastanawia mnie wcześniejszy komentarz a propos opłat za zakwaterowanie , który ma być darmowy.

10@
@Pracowity

To zależy od firmy a nie agencji czy przyjmą bezpośrednio

@Nowa

Jadę w sobotę ,na projekt w Schwabach,ale nie dostałem jeszcze dokładnego adresu gdzie będę zakwaterowany.

@10@

Wiem,ale myślę że tych najlepszych i tak będą brać do siebie,bo mimo kryzysu kolorowi do pracy się nie garną;)chyba że pogłoski o likwidacji magazynu są prawdziwe.

@Pracowity

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Sprawdź proszę swój e-mail, również skrzynkę spam, bo może adres już tam czeka lub zadzwoń jeszcze raz do naszej rekrutacji - numer telefonu: +48 91 852 17 41. Adres na pewno wkrótce będzie podany. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Nowa

Nie jadę swoim autem ale podobno nie był to problem. Tak zostało ustalone podczas rozmowy rekrutacyjnej. Kwatera ma być z osobami które posiadają swój samochód i z nimi składając się na paliwo będę dojeżdżać na magazyn… Ale wszystko „ podobno”…

kjh

Haha, skad masz takie informacje? Czy pracodawca w PL tez musi Ci zapewnic transport?

@kjh

Nie napisałam ze musi mi zapewnić dojazd. Ale skoro agencja wie ze jadę bez swojego samochodu a kwatera jest oddalona o 20 km i zapewnia mnie że są osoby z którymi będę mogła odpłatnie zabierać się do pracy …bo - nie ma docelowo publicznego transportu - to nie po to żebym wracała na drugi dzień do Pl. Mimo kar umownych. Nikt przy zdrowych zmysłach nie robiłby takiej trasy pieszo, chyba ze się mylę …

Gonzo
@Nowa

Tak : paliwo,amortyzacja, ubezpieczenie OC i NW, usługi kierowcy. Ok ciężko będzie Ci zarobić, lepiej auto kupić.

Dominika

Są rekrutacje do kampanii, m.in. dla Ads Specialista i grafika. Otrzymam tutaj dane o warunkach tej pracy? To długofalowy projekt? Grupa nie zleca kampanii na zewnątrz i ma własny zespół do takich zadań? Pytam, bo to trochę rzadko dziś spotykane :) Chyba że po prostu przeoczyłam start nowej gałęzi działalności grupy, poza HR i deweloperską ;)

Jak to jest ze pan Maciej pisze ze ciagle trwa rekrutacja, a od ponad 2 tygodni dostaje tylko informacje ze nie ma miejsc na zadnym z projektow?

@.

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Miejsca są wolne ale zapełniane przez osoby, które pewnie zgłosiły się wcześniej od Ciebie. Mamy bardzo dużo chętnych na wyjazd, co powoduje dluższy czas oczekiwania. W razie dodatkowych pytań możesz się ze mną kontaktować bezpośrednio: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

JA

Ile osób stąd jedzie na projekt w schwabach ? I jakie daty rozpoczęcia pracy wam podano ? Mi 23.04 że mam być na miejscu po odbiór kwatery a 24.04 do pracy

Krystyna

Czytałam na stronie firmy, że znając niemiecki można dostać pracę jako koordynator projektu. Nie ma nic o formalnych wymaganiach. Znalazłam tylko info, że praca jest na niemieckiej umowie, a pracownicy mają zapewnione benefity. Może ktoś z Was jest na tym stanowisku i mógłby powiedzieć coś więcej o jego charakterze.

Matthew

dobry i szybki kontakt z agencja, mozliwosc awansu. Maja duzo ofert na terenie niemiec, dzieki wyjazdowi mozna zwiedzic ciekawe miejsca w czasie wolnym

BigBoy83

Polecam tom agencje, fajna kasa i magazyny. Ludzie z ktorymi pracuje sa super

Jaska

Czesc Wszystkim, moja siostra jechala juz 2 razy z ta firma i jakos nigdy sie nie zawiodla :) Polecajka na 100 procent. Fajny jest Hermes na pewno ale na spozywce tez mozna fajnie zarobic pieniadze,

Basia

Jedne projekty sa trudniejsze a inne bardziej przystepne dla kobiet :) Ale ogolnie ocena pozytywna dla tej firmy. Dokumenty do zatrudnienia porzadnie przygotowane, dobre wdrozenie na magazynie oraz kontakt z przelozonym.

Ona
@Basia

Tak, w tej firmie sa dobre projekty. Zgadzam sie w 100 procentach.

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1427.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 704, z czego 283 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.