HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Magdalena

Szukają Specjalisty ds. Marketingu :) Ktoś pracuje w dziale i napisze o atmosferze? To się dla mnie liczy najbardziej, na równi z wynagrodzeniem. Szefostwo jest wyrozumiałe? Jak tryb pracy? Jest nerwowo? Na jakie widełki można liczyć? W ogłoszeniu trochę tych wymagań jest, plus minimum 3-letnie doświadczenie.

Kamila
@Magdalena

Hej, tu juz jest mowa o stanowisku wewnetrznym, nie u klienta. Ja bym na pewno apülikowala. Musisz sama sobie wyrobic zdanie podczas procesu rekrutacyjnego.

Karas

Co jak co ale ta agencja jest solidna. Ja znam akurat projekt Hermes Ohrdruf. Pracowalem tam 6 miesiecy. Za pere tygodni znowu jade ale do innej miejscowosci.

Malutka
@Karas

Moj kuzyn byl na Ohrdruf i zawsze mowil, ze spoko. Mial dobrego koordynatora ale nie wiem, czy ten projekt jeszcze jest.

Pola
@Malutka

Hej, tez Wam polecam ten projekt. Co prawda pracowalam z moim chlopakiem na roznych dzialach to i tak bylismy zadowoleni. Moglismy dopasowac sobie godziny aby wspolnie dojezdzac do pracy.

oli

Czy pracuje ktoś na magazynie Muller w Ulm?

Magda

A na jakim dziale pracujesz?? Kto jest koordynatorem?

Marika

Jeśli ktoś pracował w Poing pod Monachium albo pracuje możesz zostawić maila? Chciałabym się coś dowiedzieć na temat pracy tam. Pomożesz?

@Marika

Są przyjęcia na projekt w Poing ?

Misia

Helllo:) Ja sie obecnie zstanawiam nad wyjazdem do Breuninger. Wiem, ze byly dobre opinie ale moze cos sie zmienilo? HR XP ma dobre projekty wiec wierze, ze bedzie okej :) Pozdrawiam z dolnego slaska :)

On
@Misia

Czesc, na Breuninger jest wszystko po staremu, czyli dobrze;) prace sobie wszyscy chwala.

Nikia

Ja polecam tylko i wyłącznie z tą agencją jechać. Z innymi zawsze był problem a z tą nigdy.

IwonkaEdward

@Pracodawca Projekt Poing, Best Secret. Zacznę od oceny agencji. Pracowaliśmy w kilku agencjach i w Niemczech i Niderlandach. Jedna z lepszych agencji pracy. Dobra i sprawna organizacja. Pomoc w wielu sprawach życiowych niezwiązanych bezpośrednio z pracą. Oczywistość: płace i rozliczenia na czas. Choć wiadomo, w tak dużej organizacji coś zadziała nie tak, ale wszystko jest do wyjaśnienia. Praca na projekcie: byliśmy delegowani na dział produkcji (oczywiście w razie potrzeb wykonuje się inne zadania). Wystarczy chcieć pracować. Może po prostu wkleję to co dopisaliśmy do swojego CV: "Obsługiwany towar to przede wszystkim ubrania, buty, torby i inna galanteria. Wprowadzanie przyjętego od dostawców towaru do systemu informatycznego magazynu. Etykietowanie wewnętrznymi kodami kreskowymi. Korygowanie błędów w strukturze opisującej dokładnie produkt (rozmiar producenta, kolor, rozmiar). Przy nowym produkcie tworzenie zdjęć na wewnętrzne potrzeby obsługi systemu. Praca w trzech wersjach systemu informatycznego. Od najłatwiejszego do najtrudniejszego, w którym tworzyło się samemu część struktury opisującej towar (kolor, rozmiar). Nasze zadania tworzyły podstawy dla dalszej działalności struktury magazynu (np. dla komisjonowania). Praca przy pomocy zestawów komputerowych oraz mobilnych komputerów ręcznych ze skanerem. Inne prace magazynowe według potrzeb." Menedżer projektu i pozostali koordynatorzy o wysokiej kulturze osobistej. Pomocni, ale oczywiście wymagający. Zakwaterowanie: Hotel w dogodnej lokalizacji, zarówna dla osób bez własnego transportu, jak i posiadających auto. Jest to jednak dość duży obiekt. W zależności od lokalizacji pokoju pojawiają się problemy. Stabilność połączenia z internetem, bądź niekoniecznie chciane uczestnictwo w czyjś weekendowych zabawach. My mieszkaliśmy w pokoju z oknami na DB, po kilku dniach da się przyzwyczaić, wszystko zgodnie z rozkładem jazdy :) Gorzej właśnie z osobami, które imprezują nie według rozkładu :) Jednak tak naprawdę można stworzyć sobie swoją namiastkę domu. Mała kuchenka spore łazienki w pokoju. Bardzo dogodna lokalizacja sklepów w pobliżu. Dobre połączenia do ciekawych miejsc.

Witam. Czy są dostępne teraz długoterminowe projekty ? Bo bylibyśmy chętni wjechać na dłuższy czas

@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Skontaktuj się proszę najlepiej ze mną osobiście, a odpowiem na wszystkie pytania, Projekty są bardzo różnorodne, a "dłuższy okres czasu" każdy interpretuje nieco inaczej. Również w naszej rekrutacji znajdziesz więcej informacji na temat charakterystyki obecnych stanowisk, które mamy do obsadzenia. Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 16:00. Numer telefonu: +48 91 852 17 41 Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Pandaa

Witam, czy pracuje ktoś lub pracował w Haldenslaben przy komisjonowaniu odzieży? Jak wyglądaja zakwaterowania? Czy daleko jest miejce pracy od zakwaterowania? Ile mniej więcej wychodzi za miesiąc? Czy ta praca jest ciężka i czy są jakieś normy?

Pandaa

Co to znaczy na niepewna pracę? Pracowałeś tam? Jeżeli tak prosze o więcej informacji, bo mam zamiar tam jechać z partnerem.

Pracownik 01

hejka, jestem od stycznia jestem zadowolony praca spoko kasa tez ok i darmowe zakwaterownie i z koordynatorow tez spoko, a jak widze ze caly czas jestes na nie. PS jak tak zle to czemu jeszcze tu pracujesz ?????

@Pandaa

Musisz się liczyć z tym że przyjedziesz pracować, a po miesiącu mogą ci powiedzieć że nie potrzebują już tymczasowych pracowników, bo jest mało pracy. Tak było w tamtym roku.

Stęskniony

Daj proszę namiary na lepsze alternatywy :) ja jestem tutaj już 3 raz, 2 razy miałem propozycje bycia przejętym przez Hermesa, wielu moich znajomych tam pracuje bezpośrednio, ja nie chciałem, bo mam rodzine w Polsce i porostu robie takie kilku miesięczne wypady za granice żeby zarobić, ale jak ktoś chce i dobrze pracuje to go Hermes przejmie, to ze może się zdarzyć ze jest mniej pracy to chyba jasne jak słońce, raz jest popyt raz go nie ma. Chyba ze chcesz stabilna prace na całe życie to np górnik, albo nauczyciel, albo do urzędu :D albo pracuj dobrze, poćwicz chociaż pare słówekj po niemiecku i staraj się o bycie przejętym, jeśli Ci na tym zależy. Pozdro i bez spiny, chill przy weekendzie ;)

Jaco

HAHA typowy narzekacz jakich tu pełno w Hermesie jak przyjechałem to każdy mówi żebym wracał do domu bo(usunięte przez administratora) zarobię a jak zapytałem to sami po 3 lata już pracują, ale tobie odradza :D:D Ja mogę z czystym sumieniem polecić, nawet jak roboty nie było to stała pensje się brało, pozdroo

Damian
@Pandaa

Jestem na komisjonowaniu od lutego lekka praca całkiem, ciepło i na głowę nie leci. Kwatera za free zwykle mieszkanie w bloku na start całkiem okej, z koordynatorami różnie ale ogólnie jak coś potrzebujesz to załatwisz, odezwij się jak będziesz na miejscu to opowiem coś więcej

Damian

Ja mam tez do czerwca ale gadałem już w biurze i mowili ze to sprawy administracyjne, umowę mam na 9 miejscy wiec chyba będzie tak jak mówi agencja i rzeczywiście zostaniemy, u nas na komisjonowaniu tez mówił kieras ze chcą nas na dłużej

@Damian

Nie płaci się za zakwaterowanie? Fajnie. Ktoś wcześniej pisał, że nawet jak nie ma roboty to i tak płacą stałą kasę. To prawda? Masz na lokacji dostęp do internetu czy trzeba sobie to samemu załatwiać?

Kaja
@Pandaa

Hej, ja pracowalam. Warunki sa okej. Komisjonowanie to dosc latwa praca. Mieszkania tez mi sie fajne trafily. Mialam do tej pory dwa. Jesli chodzi o pieniadze, to wszystko zalezy od klasy itd.

Marzena

Witam mam pytanie o pracę w Ludwigsfelde i Gernsheim. Jakie warunki mieszkaniowe jak z dojazdem do pracy ?

Kluseczka

Najpóźniej 20go dnia roboczego każdego miesiąca

Księgowa

W firmie HR-XPERIENCE pracuję już od dłuższego czasu i mam zamiar kontynuować tę współpracę. Hermes jest moim kolejnym projektem. Praca nie jest ani wymagająca, ani męcząca, ludzie są sympatyczni, a wypłata znajduje się na koncie zawsze w terminie. Kontakt z koordynatorami przebiega prawidłowo, a niedaleko magazynu jest biuro, do którego można się zgłosić z każdą sprawą.

Nikita007

Pracuję na projekcie w Haldensleben na magazynie Hermes. Praca jest dość monotonna, ale za to łatwa i spokojna. Wiadomo, że zdarzają się niemiłe osoby (jak wszędzie), ale atmosfera w pracy jest przyjazna i większość jest pozytywnie nastawiona. Na pochwałę zasługuje kierownictwo, zwłaszcza pan Michał i pan Krzysztof. Zawsze są chętni do pomocy, a jeśli występuje jakiś problem to starają się go rozwiązać w możliwie jak najszybszym terminie, co nie jest łatwe biorąc pod uwagę liczbę pracowników. Z czystym sumieniem mogę polecić tę agencję i projekt w Haldensleben :)

Zainteresowana

Witam 24 kwietna zaczynam pracy na projekcje w magazynie odzieżowym w Poing , może macie jakies opinie ,rady co do tego projektu, jak wygląda zakwaterowanie?

@Zainteresowana

Nie na temat ale mają przyjęcia nadal?

@Zainteresowana

Cześć Jak chodzi o ten projekt to kwatery są w hotelu pracowniczym. Pokój mały aneks i łazienka dla dwóch osób. W kuchni są puste szafki kuchenka z dwoma palnikami mikrofalówka i lodówka. Nie ma na wyposażeniu żadnych naczyń,czajnika,zupełnie nic. Nie ma też suszarki na pranie ani szafy. Jest tylko komoda z trzema szufladami. Telewizor w większości pokojów nie działa. W niektórych pokojach prysznice bez kabiny tylko ze zgniłymi zasłonami. Ogólnie bardzo brudno zarówno łazienka jak i kuchnia,wyglądają na nigdy nie sprzątane. internet jeden na kilkaset osób więc praktycznie go nie ma,bo nie starcza dla wszystkich. praca może być na początku ciężka,bo trzeba się dużo nachodzic przy komisjonowaniu. Nie wiem czy polecam czy nie,każdemu pasuje co innego. Pozdrawiam

j

Haha, w umowie bylo napisane, zeby zabrac ze soba naczynia osobiste, sztucce itd. Wiec nie wiem, skad to oburzenie. na mieszkaniach/domkach warunki sa takie jakie zostawiaja inni lokatorzy. Nie dbaja to tak jest. Wina koordynator jest napewno, ze nie zagladaja. Ale wieksza wina jest w tym, ze przyjezdzaja takie prosiaki i myslac ze jak jest za darmo to mozna nie dbac. Ja akurat nie narzekam, u mnie jest spoko

@j

Nie ogarniam po co te śmianie Po pierwsze nie w umowie było napisane tylko w ofercie pracy. I ja akurat to wiem,ale piszę o tym,żeby inni wiedzieli,bo może nie zwrócili uwagi. I mieszkanie nie jest za darmo,bo za nie się płaci,nie raz spotkałem na projektach haerki lepsze mieszkania za 40 euro więcej. Bez spiny.

@j

Poza tym naczynia osobiste to naczynia osobiste,ale szafa to jest rzecz,która powinna być na wyposażeniu.

Czytałam na różnych forach opinie pracowników, że często w tych pracach od agencji do pracy za granicą są postoje...czy tutaj też tak jest? Pracujecie pełne pięć dni w tygodniu z możliwością jakichś nadgodzin w weekend? Czy może są dni, gdzie nie ma pracy i pracujecie na przykład 3 dni w tygodniu? Praca jest ogólnie tam jedno zmianowa, czy może dwuzmianowa?

@Marta

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Każdy projekt ma inną specyfikę. Zdarzają się nadgodziny ale przestoje również mogą się pojawić. Niemniej jednak nasi klienci zdają sobie sprawę z tego, iż przyjeżdżając do pracy każdy chciałby zarobić jak największe pieniądze, stąd staramy się planować każdego pracownika na jak najwiekszą ilość dni. Praca jest wykonywana najczęściej w systemie dwuzmianowym. Jeśli masz jeszcze więcej pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

j

jezeli jest napisane w ofercie, ze jest darmowe- to tak jest. Ja mam darmowa kwaterę i faktycznie nic za nia nie mam odciągnięte.

j

takie rzeczy zglasza sie koordynatorom w dniu wprowadzenia na mieszkanie, ze czegos brakuje. O czym zreszta informuja, ze gdy czegos brakuje to zglosic w ciagu 24h, a nie potem się placze w internecie.

@Marta

Praca jest dwuzmianowa,jak ja pracowałem to były godziny codziennie,nie było przestojów i czasem była jeszcze pracująca sobota

Poing

Czy oferta aktualna i wyjeżdżasz? 24 do Poing

Marzena

Za takie kiepskie warunki to faktycznie nie ma co płacić, wolałabym dopłacić trochę więcej i mieć lepsze warunki. A czy wszyscy dostają takie kiepskie mieszkania czy to zależy jak kto trafi?

@j

Ale kto płacze w internecie człowieku? Co w ogóle Twoje komentarze mają do moich wypowiedzi? Ja odpowiadam na pytanie o zakwaterowaniu na projekcie w Poing,które jest odpłatne i opowiadam o warunkach jakie tutaj są. Nie odpowiadaj na moje wypowiedzi skoro nie wiesz o czym mówię,bo nie płacze w internecie tylko odpowiadam ludziom jak tutaj jest.

Zainteresowana
@Zainteresowana

Cześć Dostałam ofertę pracy do Poing. Jak wygląda praca i warunki mieszkaniowe?

@Zainteresowana

Czy nadal są przyjęcia na projekt w Poing ?

Ciekawski

Naprawdę są jeszcze ludzie, których dziwi to, że są pewne normy wydajności za których osiągniecie płaci? Wydaje mi sie, że dziwią to się ludzie, którzy chcieliby wyjechać do pracy i się opierdzielać w kiblu, albo ściemniać na hali. Sam miałem kiedyś firmę i mi niestety nie wyszło, może właśnie dlatego, że chciałem być kolegą dla pracowników, którzy potem mnie wykorzystywali, a to niby do lekarza musiał iść, bo się tak źle czuł, że ustać w pracy nie potrafił, a potem go na mieście widziałem jak siedzi z kolegami w restauracji. To, że jest norma, to normalka biznes musi się spinać, jak inaczej oszacować koszty i cenę produktu?

Anita
@Zainteresowana

Hej,jak praca i zakwaterowanie,możesz opisać w skrócie wady i zalety.Jadę niedługo i nie wiem czego się spodziewać

Czy dalej są przyjęcia na projekt Poing ?

Joanna

Agencja HR Xpierience jest jak dla mnie jedną z najlepszych agencji pracy. Obecnie wyjechałam na drugi projekt (Haldensleben)i nie mam powodów do narzekania. Bardzo pomocni Koordynatorzy (w nagłych sytuacjach m.in. zagrożenia zdrowia, poza godzinami pracy, również można liczyć na pomoc i szybką reakacje, coś o tym wiem;)...dużo godzin pracy, wypłata zawsze na czas. Jeśli szukasz dobrej i sprawdzonej agencji to naprawdę bardzo polecam! :) projekt Haldensleben też ????

Joanna

Pracuję prawie 2 miesiące i opisuję swoje doświadczenia z Koordynatorami, z którymi nigdy nie miałam problemu, wrecz przeciwnie, zawsze starają się pomóc. No ja wiem, że jest dwóch Koordynatorów i jeden Team Leader. To, że ktoś ma złe doświadczenia nie znaczy, że inni mają. Pozdrawiam Cię ????

Kam201

Witam, chciałabym uzyskać więcej informacji na temat pracy w Poing i mieszkania pracowniczego, czy mogłabym prosić do kogoś kontakt prywatny, mamy jechać na projekt ale potrzebujemy więcej informacji ze strony pracowników :) będę wdzięczna za odpowiedź.

Współpraca z HR na projekcie Hermes przebiega bez problemowo, w razie jakichkolwiek problemów koordynatorzy zawsze szukają konkretnego rozwiązania. Wypłaty zawsze są wypłacane na czas, poprzedzają ją kwitki wypłaty więc w razie jakichś wątpliwości lub niezgodności można to wyjaśnić jeszcze przed wypłatą.

Witam , jestem na projekcie w Haldensleben, koordynatorzy bardzo pomocni praca bez zarzutu nie jest ciężka,atmosfera na magazynie przyjazna, wypłata na czas i co do grosza. Polecam

Czy firma HR Xperience wypowie się coś o sytuacji w Hermesie? Chodzi dokładnie o plan obsadzenia był normalnie do końca umowy nagle plan od lipca znikł . To znaczy że pracę mamy tylko do końca czerwca a potem szykować się na zmianę...? Może jakieś konkrety się dowiemy ? Bo dużo pracowników z Hermesa potwierdza nam informację że jesteśmy ponoć do końca czerwca....

Dokładnie. Poprosimy o ustosunkowanie się do naszych pytań. Chcemy wiedzieć co dalej z pracą.

Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. Opiekunowie projektu Hermes Haldensleben poinformowali już na miejscu wszystkich pracowników o tym, że umowy zawarte pomiędzy firmą Hermes Fulfilment a HR XPERIENCE są co roku od 2017 ograniczone do lipca. Jednak doświadczenie pokazuje, że nasze umowy zostają bez problemu przedłużane. W razie dodatkowych pytań proszę się ze mną kontaktować bezpośrednio: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

K
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Pracuje w Hermesie od stycznia i nie słyszałam żeby jakikolwiek opiekun wspomniał o tym ze projekt trwa do lipca ;)

Na którym Hermesie pracujecie???

A

Każdy ma jakieś priorytety , chcę zarobić i pracować w jednym miejscu taka jest umowa . Jakbym chciał robić wycieczki to bym wybierał projekty krótkoterminowe . Zresztą takie wycieczki to są koszta.

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Niestety nikt nas o niczym nie informuje, wszyscy jak widzę zgłaszamy problem z koordynatorami , także chyba coś jest nie tak..tym bardziej, że na innych projektach mieliśmy potrzebną pomoc i kontakt ze strony koordynatorów. Tu wszystko leży, nawet w bardzo ważnych sprawach jesteśmy zostawiani sami sobie, a kontakt jeśli już się uda nawiązać to niestety jest on niemiły.. bardzo to jest przykre i nie powinno mieć miejsca. To agencja pracy i opieka koordynatora powinna być zapewniona

Dzień dobry, Dziękuję za zgłoszenie sytuacji. Informacja została przekazana do odpowiednich Menadżerów, którzy przyjrzą się sprawie na miejscu. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

ciastka

Pracowaliśmy w HR XP na projekcie w magazynie z ubraniami, którego juz nie ma. Proces rekrutacji był szybki, przebiegł sprawnie. Jesli chodzi o mieszkanie, to byliśmy w hotelu pracowniczym. Pierwsze mieszkanie, na które trafiliśmy nie było najgorsze, ale niestety łazienka nie była ogrzewana (zaplombowane grzejniki), woda była ledwo letnia, a była to zima, więc łatwo o chorobę. Po zgłoszeniu przychodzili panowanie i starali się coś z tym zrobić, więc była reakcja. Po jakims czasie nas przenieśli do innego mieszkania i tam juz było o wiele lepiej. Kontakt z koordynatorem bardzo dobry, zaliczki i wypłaty na czas, bez żadnych błędów. Wypłata z zeitkonta tez bez problemu, wypłacona z ostatnią pensja. W pracy była opieka koordynatora, który pośredniczył w rozmowach z kierownictwem w języku niemieckim. Ogólnie wyjazd wspominany dobrze, jedyny minus to taki, że projekt niestety był krótki i kiedy dzwoniliśmy z pytaniem o przeniesienie na inny (bo w mailach zostaliśmy poinformowani, że jako aktualni pracownicy mamy pierwszeństwo ofert), to okazało się, ze nigdzie nie ma miejsc, wiec finalnie musieliśmy wrócić do domu. Wyjechalibysmy z chęcią drugi raz, ale obawiamy się krótkoterminowych projektów.

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1432.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 705, z czego 284 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.