HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

albklo

Witam Zastanawiam się nad wyjazdem na wózek widłowy do VERL. ktoś coś, podzieli się opinia? Pozdrawiam

Cześć, polecacie prace przez ta agencje? Na którym projekcie można lepiej zarobić Poing czy Coesfeld? Bardzo proszę o jakieś opinie

Helena

Polecacie ogólnie ta agencje? Jakiś projekt? Na którym naprawdę można coś odłożyć?

Helena

Może mi Pani zaproponować jakaś agencje? Bardzo chce wyjechać ale teraz ciężko trafić na coś dobrego. Bardzo bym prosiła

@Helena

Dzień dobry Heleno, gorąco zachęcamy, żebyś dołączyła do naszego zespołu na jednym z projektów. Jeśli chcesz wyjechać do pracy w Niemczech to aplikuj proszę, klikając w poniższy link, a nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji: http://hr-xp.com/PracujWmagazynieNiemcy :)

Dzień dobry, w ostatnich dniach mieliśmy nieco problemów z serwerami. W związku z tym być może nie dotarła do nas Twoja wiadomość. Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. Dlatego też zachęcam do bezpośredniego kontaktu poprzez adres mailowy: pracuj@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Adasko

Na jakim projekcie jesteś ?

Witam czy jest ktoś na magazynie z art drogeryjnymi w Ulm? Dostałem ofertę z dziewczyna i się zastanawiam moze mi ktoś powiedzieć coś na temat tej pracy? Czy jest norma? Ile można wziąć do reki za miesiąc? Bardzo proszę o odpowiedz

@Kandydat

Byłem, ta drogeria nazywa sie muller gmbh i ogolnie jest nawet spoko trzeba uważać na szefostwo bo strasznie sie czepia róznych rzeczy i mysle ze bedziecie sie mocno nudzic w tej pracy jeszcze zalezy jak wyglada zakwaterowanie, my bylismy z dziewczyna zakwaterowani w miejscowosci Gunbzburg także mielismy bardzo daleko aczkolwiek zakwaterowanie bylo naprawde w porzadku (obok cmentarza także spoko :D )

Finanse

Godziny (minus 10 na zeitkonto) x 13.50€ x 0.705 - Kwatera = przelew.

Dziekuje bardzo za odpowiedz. W takim razie zrezygnuje z tej oferty. A ogólnie polecacie agencje? Czy lepiej całkiem z niej zrezygnować? Są jakieś projekty gdzie naprawdę można coś zarobić? Muszę wyjechać szybko do pracy i nie mam pojęcia już co robić

A co to są Edeki? Możesz coś więcej powiedzieć?

Bujająca w obłokach

Jestem baaardzo zadowolona ze współpracy z agencją. Rekrutacja jak i zaangażowanie koordynatorów przerasta oczekiwania. Dziewczyny oraz pan koordynator stają na głowie żeby pracownikowi pracowało sie oraz mieszkało komfortowo. Polecam tę agencję i projekt ULM NORD

Pracownicy

Cześć, Jesteśmy pracownikami magazynowymi-komisjonowanie, szczerze chcielibyśmy polecić pracę na magazynie Müller, jesteśmy zatrudnieni przez agencję HR Xperience Group . Jeżeli chodzi o sam magazyn praca nie jest ciężka , ludzie przemili - pomocni . Jest norma która jest czasowa , do zrobienia jeżeli ktoś pracuje i przykłada się . Za każdy wyrobiony procent dostaje się premie -więc warto. Agencje bardzo sobie chwalimy , pieniążki na czas , problemy jakiekolwiek są rozwiązywane na bieżące , warto wspomnieć również o koordynatorach tego projektu .Pani Agata całym sercem oddaje się pracownikom , bardzo przemiła osoba przede i wszystkim konkretna , jeżeli jest w stanie coś zrobić to stanie na "głowie " żeby pomóc (np. problemy z mieszkanie ,komus coś nie pasuje , zmiana lokacji itd. I wiele innych ..) i tak samo działa w drugą stronę w prost powie że czegoś nie jest w stanie zrobić , ale myślimy że jest bardzo mało takich sytuacji . Jest również Pani Patrycja ,która opiekuje się pracownikami na magazynie ,każdy problem można tej Pani zgłosić bezpośrednio w pracy i także pomoże. Jeżeli ktoś jest pracowity podchodzi do pracy sumiennie to szczerze polecamy .

Ola

Serdecznie polecam projekt w Ulm Nord-Muller, przyjemna, mobilizująca do pracy atmosfera, Panie koordynatorki są świetne, szczególnie Pani Patrycja i Pani Agata! Mega fajne osoby, pracowite i zaangażowane, pozdrawiam.

Marzena

Witam pracował ktoś na magazynie z książkami i grami w verl??

Magda
@Marzena

Tak, pracowałam w Verl. Jest to mały magazyn Arvato z grami planszowymi i książkami. Na początku przyjazna atmosfera, nawet momentami rodzinna, natomiast po pewnym czasie ludzie sami zaczęli szukać problemów i tworzyć awantury z nudów. Niemieccy kierownicy na magazynie wymagający, ale jeśli się zna język angielski lub niemiecki to można się bez problemu dogadać. Pełny wymiar godzin w tygodniu. Zakwaterowanie - pierwsze ok, dwa kolejne (2 przeprowadzki w ciągu 2 miesięcy) na minus. Stawka godzinowa 12,50, potem 13,50 euro/h. Jeśli chodzi o komisjonowanie i pakowanie - łatwy do ogarnięcia system skanera/komputera, ale paczki bywają ciężkie. Mężczyźni trafiają raczej na cięższe stanowiska, wymagające dźwigania paczek np: do 30-40 kg (w zależności od zawartości) z taśmy na palety do wysyłki. Podsumowując - jeśli ktoś chce wyjechać na krótko okres czasu żeby zarobić jest ok. Na dłuższą metę nie polecam pracy na tym magazynie.

Hej możesz opowiedzieć coś więcej o zakwaterowaniu na hotelu lub o warunkach w pracy?

Kamil

Cześć, czy ktoś się wybiera do pracy na magazyn odzieżowy w poing 15 sierpnia??

@Marian
@Kamil

Witam, ja tu pracuje od 3 miesiące

Kamil

A możecie powiedzieć coś więcej jak zarobki? Zakwaterowanie? Bo słyszałem że to niby hotel i jest tam nie za ciekawie hałasy po nocy itp, bo co do zakwaterowania to 190€ miesięcznie, nie liczę na jakiś apartament ale chociaż na spokój po pracy.

Uncoveryx
@@Marian

Też jestem ciekawa tematu zakwaterowania. Mógłbyś powiedzieć coś więcej?

Komisjoner
@Kamil

Przelew 1300$ za 165h (z których 10h zawsze idzie na zeitkonto). Hałasy są rzadkością, przy zamkniętym oknie nic nie słychać. Pokój dla par idealny. Serwis sprzątający co tydzień. WiFi - 2/10 ⭐ Magazyn: 7:30/8h ciągłego chłodzenia. Zakaz gadania, stania. Kontrolują poprzez system czy na pewno zbierasz rzeczy. Po czasie jest ok.

Dawid

Ja jestem z Rzeszowa i też się zastanawiam nad wyjazdem. Dostałem już wstępnie ofertę i chyba się zgodzę

Nowa
@Dawid

Podaj e-mail napiszę do Ciebie

mardy

Witam. Czy mógłby ktoś opowiedzieć o pracy w Lubbenau komisjonowanie art spożywczych ? Ile można zarobić miesięcznie? Jak warunki mieszkaniowe?

Kacper

Chce wyjechać z dziewczyną do pracy od czego zacząć?

Witam mam pytanie odnośnie pracy w magazynie odzieżowy w Poing czy jest teraz rekrutacja na to stanowisko? @Pracodawca

@Kandydat

Dzień dobry. Tak, aktualnie prowadzimy rekrutację na projekt w Poing. Zachęcamy do zgłoszenia się bezpośrednio na naszej stronie internetowej: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html , następnie skontaktuje się z Tobą nasz dział rekrutacji, który omówi wszelkie szczegóły :)

Alus

Ktoś wie czy są normy na hermesie, duże ?

Nowa

Czy firma pomaga w zameldowniu?

@Nowa

@NOWA Dzień dobry. W przypadku, gdy istnieje taka potrzeba, firma wystawia odpowiednie dokumenty, które umożliwią zameldowanie się. Jeśli jest potrzebna pomoc, można zgłosić się w tej sprawie do koordynatora. Chcesz wyjechać do pracy w Niemczech? Aplikuj proszę, klikając w poniższy link, a nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji: http://hr-xp.com/PracujWmagazynieNiemcy

Monik

Hej , pracuje może ktoś w Sachsenheim? Jak wygląda praca ?

@blask

Hej, pracuje ktoś aktualnie w Coesfeld ? Czy wymagana jest jakaś norma? Praca jest lekka?

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1440.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 710, z czego 285 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 251 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.