HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Witam czy firma prowadzi rekrutację na projekty?

@Marcin

Dzień dobry Marcinie. Nasza firma cały czas prowadzi rekrutację. Zarówno dla osób, które chcą wyjechać samemu, jak i w parze. Również bez znajomości języka niemieckiego czy doświadczenia. Każdy ma szansę u nas pracować, a szczególnie mile widziane są osoby z własnym samochodem. Zatem jeśli interesuje Cię praca w hrXP to listę aktualnych ofert pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://hr-xp.com/OfertyPracyNiemcy możesz aplikować tam na ofertę a nasz dział rekrutacji się z Tobą skontaktuje. :)

Monia
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

A praca dla osób bez prawa jazdy ?? Też jakieś oferty byłyby???

@Monia

Dzień dobry, oczywiście! Jeśli chcesz wyjechać do pracy w Niemczech, to możesz aplikować, klikając w poniższy link, a nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji: http://hr-xp.com/PracujWmagazynieNiemcy

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

To dlaczego mi i mojej dziewczynie rekrutacja odnowiła i oznajmiła że nie poszukają nowych ludzi na projekty

Harnaś
@Marcin

Może pytałeś o jakiś konkretny projekt? Ja tez chciałem do Lidla jechać bo tam mam szwagra i mowili ze nie ma oferty ale zaproponowali mi Haldensleben pojechałem i tez jest okej. Od września dostałem propozycje kontraktu z Hermesem nawet wiec wyszło git ;)

@Harnaś

Hej , a nie wiesz czy do Haldensleben teraz przyjmują? :) pracujesz na dużym czy małym Hermesie?

@Harnaś

Magda.M

A pary przyjmują może na mały Hermes? :) Ile mniej więcej wychodzi na czysto miesięcznie po odciągnieciu za mieszkanie ? Daleko jest oddalone od pracy zakwaterowanie dla par?

Patryk
@Magda.M

@Magda.M ja robie na Lidlu blisko granicy z polska, tak jak wcześniej pisal harnaś ze szwagier mu polecił robotę w Lidlu to ja się z tym zgadzam w Lidlu fajna robota zakwaterowanie też fajne ja ze swoją jestem bardzo zadowolony z mieszkania też wszystko git. To tam polecam i cały czas są przyjęcia otwarte Pozdro :)

@Magda.M

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację na projekt w Haldensleben. Zachęcamy do zgłoszenia się bezpośrednio na naszej stronie internetowej: http://hr-xp.com/komhdl następnie skontaktuje się z Tobą nasz dział rekrutacji, który omówi wszelkie szczegóły :)

@Marcin

Dzień dobry, proszę o dokładny opis sytuacji, kiedy kontaktowaliście się z naszym działem rekrutacji i jakiego projektu to dotyczyło. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com i przedstawienia wspomnianej przez Ciebie sytuacji w mailu tak, bym mógł dokładnie poznać Twoją sprawę. Będę wdzięczny za kontakt z Twojej strony. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Patryk

Dzięki za informacje :) Normy wysokie są w Lidlu ? a co do zakwaterowania - dla par agencja oferuje może kawalerki?

Magda.M

Fajnie a to jest ciepła czy zimna hala? :)

Pracownik@Peine

Witam! Pracuje już kilka miesięcy na projekcie w Peine (magazyn Meyer&Meyer) na stanowisku pakowacza. Praca nie jest skomplikowana, a przełożeni są mili i zawsze pomocni, chętni do udzielania wszelkich informacji. Nie trzeba znać niemieckiego, gdyż sporo osób mówi po angielsku. Jest bardzo dobry manager Pan Reszczyński, ktory jest bardzo pomocny dla pracowników, zawsze ma dla nich czas i zrozumienie,szuka odpowiednich rozwiązań bardzo szybko reaguje na zapytania. Pan Paweł ma dużo empatii, zrozumienia, kultury osobistej Osobiście doświadczyłam bardzo dużej pomocy ze strony p. Pawła. Z czystym sumieniem polecam ten projekt.

OnaXX
@Pracownik@Peine

Jaki stan zakwaterowania? Ile się zarabia? Daleko jest od miejsca zakwaterowania miejsce pracy?

Pracownik@Peine
@OnaXX

Stan zakwaterowania b.dobry, a dojazd do pracy najczęściej własnym autem lub można zapytać o busa. Kwatery oddalone do 10 km max od pracy, a zarobki w granicach około 1600e.

Alek
@OnaXX

W Coesfeld miałem 36 km, nie płacili dodatku na paliwo a powinni..

@Alek

Dzień dobry Alek, z informacji jakie otrzymałem od Menadżera Operacyjnego prowadzącego projekt w Coesfeld wynika, że wszyscy pracownicy dojeżdżający swoimi środkami transportu z zakwaterowania firmowego w Marl, czyli wspomniane 36 km, otrzymywali dodatek paliwowy w postaci tańszego mieszkania. To oznacza, że zamiast 260, płacili 235 Euro. Ze swojej strony zachęcam wszystkie osoby zainteresowane pracą do dołączenia na projekt w Coesfeld, gdzie właśnie prowadzimy rekrutację. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

xxx

Widzę, że firma poszukuje pracownika na stanowisko Dyrektora Działu Operacyjnego. Pracodawca wymaga gotowości do odbywania podróży służbowych na terenie Niemiec. Czy orientujecie się, jak często takie wyjazdy mają miejsce? I jak długo one trwają? :-)

Przyszły pracownik

@pracodawca @Pracodawca Czy dalej można się zgłaszać na projekt haldensleben? Jeśli nie to kiedy będą nowe przyjęcia?

@Przyszły pracownik

Mariusz S

Najlepsza agencja jaką znam.Pracowalismy w niej na kilku projektach i jednym słowem jest SUPER. Polecam

Hej, szukają Specjalisty ds. Rekrutacji :) Liczyłam, że w ofercie pojawia się jakieś konkretne informacje na temat warunków, ale niestety :( Ktoś wie coś na temat wynagrodzenia? Czy firma płaci rynkowo? Ile lat doświadczenia w HR jest wymagane?

Tobiasz

Ktoś pracował jako koordynator? Warto się zgłaszać?

@Tobiasz

Tobiaszu, bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie pracą jako Team Leader. Cały czas rekrutujemy na to stanowisko. Przede wszystkim ważna jest znajomość języka niemieckiego, a także to, by lubić pracę z ludźmi w zespole. Dla naszych Team Leaderów mamy przygotowane atrakcyjne wynagrodzenie wraz z jasną ścieżkę kariery, a co za tym idzie - możliwymi awansami i wiele więcej. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu Koordynatorów, to zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem na naszej stronie i wypełnienia formularza: http://hr-xp.com/tl :)

Szuka pracy

Mam pytanie nie mogę dodzwonić się do rekrutacji czy HR oferuje jakoś pracę ?

@Szuka pracy

Dzień dobry, nasz dział rekrutacji jest w okresie wzmożonej pracy. Z góry przepraszamy za utrudnienia związane z kontaktem. Cały czas prowadzimy rekrutację na wiele projektów. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami na naszej stronie internetowej i aplikowania na wybrany projekt: http://hr-xp.com/OfertyPracyNiemcy natomiast jeśli nie wiesz, który projekt będzie Tobie najbardziej odpowiadał lub masz jakieś pytania to prosimy o kontakt na adres: pracuj@hr-xp.com

Paulina

Witajcie ;) Pracuje ponad 6 miesięcy na projekcie w Peine (magazyn Meyer&Meyer) na stanowisku pakowacza. Z tego miejsca chciałabym napisać dla Was dwie opinie. 1. Na temat samej pracy: dość prosta i przyjemna praca. Bardzo sympatyczne Team Leaderki. Nie musisz znać niemieckiego, można porozumieć się bez problemu po angielsku. Śmiało mogę powiedzieć, że chciałabym tu pracować przynajmniej kilka lat. 2. Chwalę sobie również współpracę z managerem projektu p. Pawłem Reszczyńskim. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Nie tylko wymaga od pracowników, ale wychodzi im naprzeciw. Prawie, że natychmiastowo stara się odpowiedzieć na zadawane pytania. Szuka rozwiązań. Osobiście doświadczyłam bardzo dużej pomocy ze strony p. Pawła. Nawet w sprawach, które były poza obowiązkami managera projektu. Nie żałuje decyzji, że rozpoczęłam ten projekt. Uważam, że trafił mi się fajny magazyn odzieżowy z bardzo fajnym zespołem ;)

B
@Paulina

Ja również jestem pracownikiem na tym samym magazynie, dział Hugo i podzielam tą samą opinię co Pani Paulina. Manager Pan Paweł Reszczyński jest bardzo uprzejmy, pomocny, wyrozumiały i zawsze służy pomocą. W końcu pojawił się odpowiedni człowiek z doświadczeniem oraz dużym sercem dla ludzi.

Zanita

Cześć. Jakie są zarobki przy projekcie Haldensleben? 1500-2000k jest możliwość zarobieni?

@Zanita

2000 nie ale 1600 już tak przynajmniej teraz kiedy jest sporo godzin. Ogólnie polecam, fajne mieszkania w pełni wyposażone . W biurze według nas najlepsza pani Karolina, zawsze pomoże jak się czegoś potrzebuje. Wypłata się zgadza i jest na czas. Praca do ciężkich nie należy bo wiadomo pracuje się przy ubraniach. Chyba jedna z najlepszych agencji na jakie można trafić przynajmniej na tym projekcie. My na pewno zechcemy tu wracać.

Magda.M

Hej ,a mogłabyś powiedzieć w ile osób mieszka się na takim mieszkaniu pracowniczym? Chciałabym wyjechać z chłopakiem przez tą agencję :)

@Magda.M

I śmiało wyjeżdżaj a na pewno nie będziesz żałować. Ja też wyjechałam z chłopakiem i liczę tylko na to że jak skończymy umowę to po 3 miesiącach znów będzie rekrutacja żeby tu wrócić i mam nadzieję że koordynatorzy się nie zmienią bo póki co byli pomocni jeśli czegoś potrzebowaliśmy lub mieliśmy jakieś pytania ;)

@Xx

A na ile się u nich dostaje umowę? :)

@Magda.M

Wydaje mi się że zawsze 9msc czyli max ile można pracować na jednym projekcie , później trzeba zrobić 3 msc przerwy i znów na 9 msc można przyjechać. Ale zdarza się że Hermes przejmuje pracowników z tym że my akurat nie chcemy wolimy zostać pod agencją. Po 9 msc możesz też zmienić projekt jeśli nie zechcesz wracać do pl. Ja już sobie nie wyobrażam żeby jechać z inną agencją, w tej jest najlepiej i najspokojniej.

Xxxz
@Xx

Nie zawsze bo na niektorych projektach jesli klient jest zadowolony to mozna na kolejne 9 miesiecy miec kontrakt .

@Xxxz

A może ktoś z HRki by się wypowiedział na ten temat ?

Miecio
@Xx

To nie znasz w ogóle żadnych osób, które bez przerwy by pracowały? Bo generalnie takie przerwy to nic dobrego. Lepsza jest chyba dla każdego ciągłość kontraktu. No dobra jak po 9 miesiącach jest możliwość zmiany projektu to ciekawi mnie, czy idąc na inny i podpisując umowę warunki płacowe też się mogą zmienić? Albo długość umowy?

Mmisiek

Jak wyglada aktualnie sprawa z pojektem w coesfeld , jak zakwaterowanie , godziny są? Na jakie wypłaty można liczyć ? Proszę o szybka odpowiedz. Jak wyglada praca tam ? Norma ?

Ktoś podzieli sie wrażeniami z magazynu spożywczego w Berbersdorf? Normy ciężkie do wyrobienia? Jak atmosfera w pracy i przełożeni? Wpadają jakieś nieplanowane premie czy nie warto starać sie ponad norme? Z góry dzięki za odpowiedz

Typo
@.

Ten magazyn, to Edeka. Byłem na innym w Sachsen i tam premia była maksymalnie ledwo 160 Eur brutto do wzięcia. Zapewne klient agencji tak zdecydował i w efekcie większość osób zamiast robić 170 kolli na godzinę, robiła 100, bo nie warto. Sami sobie szkodzą dając takie drobne. Swoim pracownikom bezpośrednio zatrudnionym dają kilka razy więcej. Plusem jest dofinansowana kantyna również dla pracowników zeit firmy, powinno to być wyszczególnione w ofercie pracy na zachętę. Kanapka 50 centów obiad spore porcje za 1.5 euro, super benefit. Ogólnie Edeka, to chyba najlepsza spożywka jeśli chodzi o magazyny sieci marketów.

M

Hej, pracował ktoś na magazynie w Edece i może wypowiedzieć się na temat zarobków miesięcznych na rękę?

Basia

Dzien dobry, wybiera sie ktos do Berbersdorf. Ja bede jechac z corka od lipca bo to fajny klient jest, ktorego obsluguje HRka.

@Basia

Jak wrażenia? Normy ciężkie do wyrobienia? Jak atmosfera w pracy? Wpadają jakieś nieplanowane premie czy nie warto starać sie ponad norme? Z góry dzięki za odpowiedz

Maja

Najgorsza agencja z jaką miałam okazje współpracować. Koordynatorzy mający za przeproszeniem wszystko gdzieś. Dodzwonienie się do nich graniczy z cudem a co dopiero pomoc w faktycznym rozwiązaniu problemu. Przez półtora miesiąca pobytu na projekcie w Schwabach żaden z koordynatorów nie potrafił skontaktować się z właścicielem i załatwić klucza do pokoju.Nasz projekt zaczynaliśmy początkowo w Gosheim, tylko tam przeprowadzaliśmy się cztery razy w ciągu nie całych dwóch tygodni. Przeniesienie się na projekt w Schwabach było jednym wielkim żartem i nie porozumieniem. Jechaliśmy w ciemno do miasta, ponieważ agencja nie była w stanie podać finalnego adresu. Następnie oczekiwanie na koordynatorke która sprawdzała mieszkanie dopiero bo naszym przyjeździe. Zupełny brak szacunku do czasu pracowników, którzy jechali na nowe zakwaterowanie po nocce! Obiecano nam ze koordynatorzy przetłumaczą nowa umowę która mieliśmy podpisaywać z edeka lecz niestety pani Aleksandra S była w stanie pokazać nam tylko gdzie mamy się podpisać :). Gdy pojawiły się problemy z wypłatą (opóźnienie trwało już ponad tydzień), jedyne co pan Piotr S. poradził to to aby wracać do pracy i wypłata w końcu przyjdzie. Podsumowując nikomu nie polecam i na pewno nie skorzystam z pastwa usług kolejny raz.

@Maja

Z tą wypłatą to mnie wystraszyłaś. Na naszym projekcie z tym nie ma problemu zawsze jest na czas ale nigdy nie wiadomo. Dostałaś ją finalnie ?

Mateusz
@Xx

Ja miałem problem z kasa, ale to nie pod HR tylko jak pracowałem pod Edeka i chyba koleżanka wyżej tez to miesza, finalnie właśnie pomógł mi koordynator z HR, bo w Edece nie umiałem się dogadać.

Elizka78
@Mateusz

Oo wyglada na to ze nie jestem sama, miałam identycznie jak przeszłam pod Edeke, kasa się spóźniała a pomogli mi właśnie koordynatorzy z agencji, w HR wypłata była na czas, ogólnie druga z Edeki tez już była planowo bo podobno na początku był jakiś problem techniczny z kontem Revoluta.

Tymek
@Maja

I co? Wypłata w końcu przyszła, bo z komentarzy widać że nie tylko ty miałaś taki problem. Czemu cię przenosili na różne lokalizacje i musiałaś się przeprowadzać? W poprzednim miejscu nie było pracy? Wytłumaczysz o co z tym chodziło?

@Maja

Dzień dobry Maju. Dziękuję za Twoją opinię. Jako hrXP jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę oraz merytoryczny dialog. Zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami naszej firmy. Odpowiedź zwrotna jest dla nas cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski i dzięki temu usprawnić działania naszej firmy. Dlatego też zachęcam do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wypłaty od naszego klienta trafiły na konta wszystkich pracowników, natomiast zachęcam do dokładnego opisu wspomnianych przez Ciebie sytuacji w mailu tak, bym mógł dokładnie poznać Twoją sprawę. Będę wdzięczny za kontakt z Twojej strony. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Chętna NaWyjazd

Hej. Czy osoby bez prawa jazdy i auta mogą też wyjechać do pracy przez agencje hrxperience ??

Ona30

Hej. Czy można wyjechać w pojedynkę? Czy zawsze trzeba w parze wyjechać przez tą agencje ??? I jaki projekt polecacie? Chciałabym wyjechać we wrześniu i tak zastanawiam się czy długi się czeka na jakąś ofertę pracy z tej firmy:)

@Ona30

Dzień dobry, Oczywiście, że można wyjechać w pojedynkę. Z pewnością we wrześniu znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę, dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza: http://hr-xp.com/PracujWmagazynieNiemcy i kontaktu z naszym działem rekrutacji, który omówi z Tobą wszelkie możliwości. Do zobaczenia we wrześniu! :)

Malwina

Ja polecam na pewno Berbersdorf!

Bartek
@Malwina

Cześć, na jakim stanowisku pracujesz i w jakiej firmie?

Nela

Cześć, mam pytanie do osób ogarniających reklamy w firmie:) Szukają specjalisty do adsów. Proponują umowe o pracę, ale o widełkach nic nie ma. Ile może dostać na rękę specjalista na początek? Marketing to rozwijająca się branża, jest jakiś budżet na szkolenia dla pracownika?

@Nela

Dzień dobry, Ze swojej strony mogę zapewnić, że do każdej aplikacji w hrXP podchodzimy indywidualnie. Sprawdzamy umiejętności i doświadczenie kandydatów. Wspieramy pracowników w rozwoju i umożliwiamy udział w szkoleniach, zarówno organizowanych wewnętrznie, jak i zewnętrznych kursach. Jeśli zdecydujesz się aplikować o pracę do naszej firmy to będę trzymał kciuki, żeby udało Ci się dołączyć do naszego zespołu, pozdrawiam! :)

Smaczek

Jak wyglada praca w Haldensleben na magazynie odzieżowym , jak wypłata, godziny itp. Pozdrawiam

@Smaczek

Zależy od magazynu. Na dużym hermesie zarobisz mniej na małym więcej bo dochodzą nocki no i póki co jest dużo pracy więc więcej godzin . Ogólnie praca lekka, magazyn odzieżowy więc co ma być tam ciężkiego :)

Ala
@Xx

Czyli jak nam zaproponowali projekt z nockami to ten mały magazyn? Lepiej można zarobić?

@Ala

Tak. Jest dużo godzin i dodatkowo nocki płatne więc wychodzi lepiej niż na dużym bo tam nocek nie ma i jest 5 dni pracujących za to na małym często jest 6 dni.

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 708, z czego 285 to opinie pozytywne, 173 to opinie negatywne, a 250 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.