opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Uncoveryx

    11.08.2023 17:48

    Kandydat

    Hej, może ktoś powiedzieć jak to jest z zakwaterowaniem w Poing? Jest mowa o hotelu pracowniczym ale czy na pewno jest dostęp do takich rzeczy jak kuchenka, lodówka itp? Pytam ponieważ już raz pojechałam do pracy za granica i pracodawca zapewniał, że te rzeczy są w mieszkaniu co okazało się nieprawda.
    ReviewUserIcon
    P.d

    16.08.2023 14:02

    Inne

    Jest kuchenka z lodówką ale szcztucce talerze i garnki od kogoś lub we własnym zakresie. Jeśli chodzi o jedzenie to lepiej na bieżąco bo mało miejsca zazwyczaj jest na jedzenie
    ReviewUserIcon
    Joanna

    29.08.2023 19:28

    Pracownik

    Będzie napewno. Ja też pierwszy raz wyjechałam za granicę, choć zawsze byłam sceptycznie nastawiona. Ta agencja naprawdę dba o swoich pracowników,wszystko załatwiają,są w ciągłym kontakcie z Tobą w razie komplikacji,informują na bieżąco o każdej zmianie. Powiem krótko "zaryzykuj"serio.
    ReviewUserIcon
    A.St

    17.08.2023 13:27

    Pracownik

    Uważam, że projekt w Haldensleben jest najlepszym projektem na jaki mogłem trafic. Praca nie należy do skomplikowanych, na magazynie pracuje dużo Polaków, więc nie musicie się obawiać tego, że nie znacie języka. Zakwaterowania bardzo w porządku w pełni wyposażone mieszkania. Jednak na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny, dzięki którym ten projekt jest jednym z najlepszych na których byłem. Mowa tutaj o Karolinie oraz Julii, które nigdy nie odmówiły mi pomocy. Zawsze gdy miałem jakiś problem starały się go jak najszybciej rozwiązać. Gdy potrzebowałem pomocy w wizycie u lekarza Julia pomogła mi - zawiozła mnie oraz tłumaczyła a przecież wcale nie musiała tego robić. Prawda jest taka, że jeśli jesteś w porządku, normalnie chodzisz do pracy, nie kombinujesz z L4 itp itd to możesz liczyć na wsparcie od koordynatorów. Dziewczyny robicie super robotę ! A kandydaci nie zastanawiać się tylko przyjeżdzać do Haldensleben bo drugiego takiego projektu szybko nie znajdziecie !! Adam
    ReviewUserIcon
    A

    25.08.2023 15:49

    Pracownik

    Zależy od miesiąca, średnio 140 - 150 godzin. W tej chwili nie ma opcji nadgodzin.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    29.08.2023 19:22

    Pracownik

    Zgadzam się z Tobą, odpowiednio człowiek na odpowiednim stanowisku. Dodatkowo to bardzo ambitna dziewczyna od ręki wszystko ogarnia. Podziw dla takich młodych osob.
    ReviewUserIcon
    Nika

    27.07.2023 10:52

    Kandydat

    Witam,jak projekt w Coesfeld,czy praca odpowiada,i jak warunki mieszkaniowe? Wyjeżdżamy z chłopakiem w sierpniu????
    ReviewUserIcon
    Aga

    28.08.2023 15:32

    Pracownik

    Pracuje tam od paru tygodni, jest super. Praca prosta, nic skomplikowanego idzie się zanudzić, wszyscy koordynatorzy bardzo pomocni.
    ReviewUserIcon
    OnaXX

    29.08.2023 15:21

    Kandydat

    A jak z normami? Jak mieszkanie? Ludzie.? Też jadę na ten projekt i miło by było dowiedzieć się więcej
    ReviewUserIcon
    Ela

    24.08.2023 21:44

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś z projektu Coesfeld może się wypowiedzieć jakie spodnie obowiązują na magazynie? W ofercie jest napisane, że nie mogą być to dresy. Obowiązują tylko spodnie robocze, czy jeansy też przejdą? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Aga

    28.08.2023 15:30

    Pracownik

    Pracuje tam od paru tygodni, aktualnie strój jest dowolny na spokojnie możesz nosić co chcesz. Ja chodzę w jeansach mój chłopak w dresach
    ReviewUserIcon
    Gbghj

    23.08.2023 06:36

    Kandydat

    Czy na projekcie Poing są wynajmowane kawalerki czy tylko hotel pracowniczy i mieszkania?
    ReviewUserIcon
    Iras

    25.08.2023 08:37

    Pracownik

    Tylko hotele pracownicze.
    ReviewUserIcon
    Arzi

    23.08.2023 13:42

    Pracownik

    Pracuje ktoś na magazynie suchym w gochsheim ?
    ReviewUserIcon
    Kejton

    18.08.2023 13:35

    Kandydat

    @Pracodawca Witam . Chciałem się wybrać do pracy przez tą agencje , mam tylko 3 pytania będę wdzięczny za odpowiedź : * jakie są lokacje mieszkaniowe ( odległość do pracy ) * czy jest możliwość pracy bez języka * stabilność godzin w pracy Dziękuję za odpowiedź
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    18.08.2023 15:19

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszym zespole :) Oczywiście, nie musisz znać języka niemieckiego, żeby pracować na projekcie. Każdy pracownik ma gwarantowane godziny pracy, a także na wszystkich projektach mamy przygotowane zakwaterowania, z których mogą skorzystać pracownicy hrXP (do 30 km od magazynu). Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to zachęcamy do zgłoszenia się na naszej stronie, a następnie skontaktuje się z Tobą nasz dział rekrutacji, który omówi wszelkie szczegóły: http://hr-xp.com/PracujWmagazynieNiemcy
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany...

    18.08.2023 10:32

    Kandydat

    Witam pracuje ktoś na magazynie spożywczym w Gochsheim, pytanie czy bez znajomości języka da się radę? Jak praca i zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    albklo

    17.08.2023 18:14

    Kandydat

    Witam Zastanawiam się nad wyjazdem na wózek widłowy do VERL. ktoś coś, podzieli się opinia? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Karolina

    17.08.2023 14:45

    Kandydat

    Cześć, polecacie prace przez ta agencje? Na którym projekcie można lepiej zarobić Poing czy Coesfeld? Bardzo proszę o jakieś opinie
    ReviewUserIcon
    Helena

    13.08.2023 20:22

    Kandydat

    Polecacie ogólnie ta agencje? Jakiś projekt? Na którym naprawdę można coś odłożyć?
    ReviewUserIcon
    Helena

    16.08.2023 23:18

    Kandydat

    Może mi Pani zaproponować jakaś agencje? Bardzo chce wyjechać ale teraz ciężko trafić na coś dobrego. Bardzo bym prosiła
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    17.08.2023 08:47

    Pracodawca

    Dzień dobry Heleno, gorąco zachęcamy, żebyś dołączyła do naszego zespołu na jednym z projektów. Jeśli chcesz wyjechać do pracy w Niemczech to aplikuj proszę, klikając w poniższy link, a nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji: http://hr-xp.com/PracujWmagazynieNiemcy :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.08.2023 11:47

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    16.08.2023 13:14

    Pracodawca

    Dzień dobry, w ostatnich dniach mieliśmy nieco problemów z serwerami. W związku z tym być może nie dotarła do nas Twoja wiadomość. Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. Dlatego też zachęcam do bezpośredniego kontaktu poprzez adres mailowy: [email protected] Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.08.2023 08:39

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Adasko

    16.08.2023 09:55

    Pracownik

    Na jakim projekcie jesteś ?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    10.08.2023 23:36

    Kandydat

    Witam czy jest ktoś na magazynie z art drogeryjnymi w Ulm? Dostałem ofertę z dziewczyna i się zastanawiam moze mi ktoś powiedzieć coś na temat tej pracy? Czy jest norma? Ile można wziąć do reki za miesiąc? Bardzo proszę o odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    13.08.2023 12:55

    Kandydat

    Dziekuje bardzo za odpowiedz. W takim razie zrezygnuje z tej oferty. A ogólnie polecacie agencje? Czy lepiej całkiem z niej zrezygnować? Są jakieś projekty gdzie naprawdę można coś zarobić? Muszę wyjechać szybko do pracy i nie mam pojęcia już co robić
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    16.08.2023 00:31

    Kandydat

    A co to są Edeki? Możesz coś więcej powiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Bujająca w obłokach

    15.08.2023 22:42

    Były pracownik

    Jestem baaardzo zadowolona ze współpracy z agencją. Rekrutacja jak i zaangażowanie koordynatorów przerasta oczekiwania. Dziewczyny oraz pan koordynator stają na głowie żeby pracownikowi pracowało sie oraz mieszkało komfortowo. Polecam tę agencję i projekt ULM NORD
    ReviewUserIcon
    Pracownicy

    15.08.2023 20:13

    Pracownik

    Cześć, Jesteśmy pracownikami magazynowymi-komisjonowanie, szczerze chcielibyśmy polecić pracę na magazynie Müller, jesteśmy zatrudnieni przez agencję HR Xperience Group . Jeżeli chodzi o sam magazyn praca nie jest ciężka , ludzie przemili - pomocni . Jest norma która jest czasowa , do zrobienia jeżeli ktoś pracuje i przykłada się . Za każdy wyrobiony procent dostaje się premie -więc warto. Agencje bardzo sobie chwalimy , pieniążki na czas , problemy jakiekolwiek są rozwiązywane na bieżące , warto wspomnieć również o koordynatorach tego projektu .Pani Agata całym sercem oddaje się pracownikom , bardzo przemiła osoba przede i wszystkim konkretna , jeżeli jest w stanie coś zrobić to stanie na "głowie " żeby pomóc (np. problemy z mieszkanie ,komus coś nie pasuje , zmiana lokacji itd. I wiele innych ..) i tak samo działa w drugą stronę w prost powie że czegoś nie jest w stanie zrobić , ale myślimy że jest bardzo mało takich sytuacji . Jest również Pani Patrycja ,która opiekuje się pracownikami na magazynie ,każdy problem można tej Pani zgłosić bezpośrednio w pracy i także pomoże. Jeżeli ktoś jest pracowity podchodzi do pracy sumiennie to szczerze polecamy .
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.08.2023 17:50

    Pracownik

    Serdecznie polecam projekt w Ulm Nord-Muller, przyjemna, mobilizująca do pracy atmosfera, Panie koordynatorki są świetne, szczególnie Pani Patrycja i Pani Agata! Mega fajne osoby, pracowite i zaangażowane, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    05.08.2023 14:21

    Kandydat

    Witam pracował ktoś na magazynie z książkami i grami w verl??
    ReviewUserIcon
    Magda

    13.08.2023 21:39

    Były pracownik

    Tak, pracowałam w Verl. Jest to mały magazyn Arvato z grami planszowymi i książkami. Na początku przyjazna atmosfera, nawet momentami rodzinna, natomiast po pewnym czasie ludzie sami zaczęli szukać problemów i tworzyć awantury z nudów. Niemieccy kierownicy na magazynie wymagający, ale jeśli się zna język angielski lub niemiecki to można się bez problemu dogadać. Pełny wymiar godzin w tygodniu. Zakwaterowanie - pierwsze ok, dwa kolejne (2 przeprowadzki w ciągu 2 miesięcy) na minus. Stawka godzinowa 12,50, potem 13,50 euro/h. Jeśli chodzi o komisjonowanie i pakowanie - łatwy do ogarnięcia system skanera/komputera, ale paczki bywają ciężkie. Mężczyźni trafiają raczej na cięższe stanowiska, wymagające dźwigania paczek np: do 30-40 kg (w zależności od zawartości) z taśmy na palety do wysyłki. Podsumowując - jeśli ktoś chce wyjechać na krótko okres czasu żeby zarobić jest ok. Na dłuższą metę nie polecam pracy na tym magazynie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2023 00:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.08.2023 15:33

    Pracownik

    Hej możesz opowiedzieć coś więcej o zakwaterowaniu na hotelu lub o warunkach w pracy?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    09.08.2023 13:08

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś się wybiera do pracy na magazyn odzieżowy w poing 15 sierpnia??
    ReviewUserIcon
    Uncoveryx

    11.08.2023 17:51

    Kandydat

    Też jestem ciekawa tematu zakwaterowania. Mógłbyś powiedzieć coś więcej?
    ReviewUserIcon
    Komisjoner

    11.08.2023 21:30

    Pracownik

    Przelew 1300$ za 165h (z których 10h zawsze idzie na zeitkonto). Hałasy są rzadkością, przy zamkniętym oknie nic nie słychać. Pokój dla par idealny. Serwis sprzątający co tydzień. WiFi - 2/10 ⭐ Magazyn: 7:30/8h ciągłego chłodzenia. Zakaz gadania, stania. Kontrolują poprzez system czy na pewno zbierasz rzeczy. Po czasie jest ok.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2023 21:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dawid

    07.08.2023 16:30

    Kandydat

    Ja jestem z Rzeszowa i też się zastanawiam nad wyjazdem. Dostałem już wstępnie ofertę i chyba się zgodzę
    ReviewUserIcon
    Nowa

    11.08.2023 16:41

    Inne

    Podaj e-mail napiszę do Ciebie
    ReviewUserIcon
    mardy

    09.08.2023 17:00

    Kandydat

    Witam. Czy mógłby ktoś opowiedzieć o pracy w Lubbenau komisjonowanie art spożywczych ? Ile można zarobić miesięcznie? Jak warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Kacper

    09.08.2023 12:54

    Kandydat

    Chce wyjechać z dziewczyną do pracy od czego zacząć?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    07.08.2023 15:31

    Kandydat

    Witam mam pytanie odnośnie pracy w magazynie odzieżowy w Poing czy jest teraz rekrutacja na to stanowisko? @Pracodawca
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    08.08.2023 08:41

    Pracodawca

    Dzień dobry. Tak, aktualnie prowadzimy rekrutację na projekt w Poing. Zachęcamy do zgłoszenia się bezpośrednio na naszej stronie internetowej: https://hr-xp.com/pl/aplikuj.html , następnie skontaktuje się z Tobą nasz dział rekrutacji, który omówi wszelkie szczegóły :)
    ReviewUserIcon
    Alus

    05.08.2023 06:10

    Kandydat

    Ktoś wie czy są normy na hermesie, duże ?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    03.08.2023 21:29

    Kandydat

    Czy firma pomaga w zameldowniu?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    04.08.2023 10:51

    Pracodawca

    @NOWA Dzień dobry. W przypadku, gdy istnieje taka potrzeba, firma wystawia odpowiednie dokumenty, które umożliwią zameldowanie się. Jeśli jest potrzebna pomoc, można zgłosić się w tej sprawie do koordynatora. Chcesz wyjechać do pracy w Niemczech? Aplikuj proszę, klikając w poniższy link, a nasz dział rekrutacji skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji: http://hr-xp.com/PracujWmagazynieNiemcy

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Monik

    04.08.2023 10:31

    Kandydat

    Hej , pracuje może ktoś w Sachsenheim? Jak wygląda praca ?
    ReviewUserIcon
    @blask

    02.08.2023 17:16

    Kandydat

    Hej, pracuje ktoś aktualnie w Coesfeld ? Czy wymagana jest jakaś norma? Praca jest lekka?
    ReviewUserIcon
    @papi

    02.08.2023 17:11

    Kandydat

    Czy pracuje ktoś aktualnie na projekcie w Coesfeld?
    ReviewUserIcon
    Karol

    30.07.2023 02:01

    Kandydat

    Czy jest możliwość pracy przez tą agencje bez własnego samochodu?
    Pracodawca

    31.07.2023 13:58

    Pracodawca

    Dzień dobry Karolu, oczywiście mamy również oferty pracy dla osób, które nie posiadają samochodu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zachęcam do wypełnienia formularza na naszej stronie. Dzięki temu będzie mógł skontaktować się z Tobą nasz dział rekrutacji, który omówi wszelkie szczegóły: http://hr-xp.com/PracujWmagazynieNiemcy Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Monika

    27.07.2023 13:26

    Kandydat

    W jakim magazynie są pracę na dwie zmiany oprócz nocek ? W tym Hermesie podobno tak?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    17.07.2023 19:39

    Kandydat

    Witam czy firma prowadzi rekrutację na projekty?
    ReviewUserIcon
    Magda.M

    24.07.2023 22:54

    Kandydat

    Dzięki za informacje :) Normy wysokie są w Lidlu ? a co do zakwaterowania - dla par agencja oferuje może kawalerki?
    ReviewUserIcon
    Magda.M

    26.07.2023 09:29

    Kandydat

    Fajnie a to jest ciepła czy zimna hala? :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik@Peine

    20.07.2023 11:52

    Pracownik

    Witam! Pracuje już kilka miesięcy na projekcie w Peine (magazyn Meyer&Meyer) na stanowisku pakowacza. Praca nie jest skomplikowana, a przełożeni są mili i zawsze pomocni, chętni do udzielania wszelkich informacji. Nie trzeba znać niemieckiego, gdyż sporo osób mówi po angielsku. Jest bardzo dobry manager Pan Reszczyński, ktory jest bardzo pomocny dla pracowników, zawsze ma dla nich czas i zrozumienie,szuka odpowiednich rozwiązań bardzo szybko reaguje na zapytania. Pan Paweł ma dużo empatii, zrozumienia, kultury osobistej Osobiście doświadczyłam bardzo dużej pomocy ze strony p. Pawła. Z czystym sumieniem polecam ten projekt.
    ReviewUserIcon
    Alek

    22.07.2023 06:13

    Były pracownik

    W Coesfeld miałem 36 km, nie płacili dodatku na paliwo a powinni..
    Pracodawca

    25.07.2023 11:48

    Pracodawca

    Dzień dobry Alek, z informacji jakie otrzymałem od Menadżera Operacyjnego prowadzącego projekt w Coesfeld wynika, że wszyscy pracownicy dojeżdżający swoimi środkami transportu z zakwaterowania firmowego w Marl, czyli wspomniane 36 km, otrzymywali dodatek paliwowy w postaci tańszego mieszkania. To oznacza, że zamiast 260, płacili 235 Euro. Ze swojej strony zachęcam wszystkie osoby zainteresowane pracą do dołączenia na projekt w Coesfeld, gdzie właśnie prowadzimy rekrutację. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    23.07.2023 15:42

    Kandydat

    @pracodawca @Pracodawca Czy dalej można się zgłaszać na projekt haldensleben? Jeśli nie to kiedy będą nowe przyjęcia?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    24.07.2023 16:28

    Pracodawca

    Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację na projekt w Haldensleben. Zachęcamy do zgłoszenia się bezpośrednio na naszej stronie internetowej: http://hr-xp.com/komhdl następnie skontaktuje się z Tobą nasz dział rekrutacji, który omówi wszelkie szczegóły :)
    ReviewUserIcon
    Mariusz S

    23.07.2023 21:03

    Były pracownik

    Najlepsza agencja jaką znam.Pracowalismy w niej na kilku projektach i jednym słowem jest SUPER. Polecam
    ReviewUserIcon
    Tobiasz

    21.07.2023 09:02

    Kandydat

    Ktoś pracował jako koordynator? Warto się zgłaszać?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    21.07.2023 11:19

    Pracodawca

    Tobiaszu, bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie pracą jako Team Leader. Cały czas rekrutujemy na to stanowisko. Przede wszystkim ważna jest znajomość języka niemieckiego, a także to, by lubić pracę z ludźmi w zespole. Dla naszych Team Leaderów mamy przygotowane atrakcyjne wynagrodzenie wraz z jasną ścieżkę kariery, a co za tym idzie - możliwymi awansami i wiele więcej. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu Koordynatorów, to zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem na naszej stronie i wypełnienia formularza: http://hr-xp.com/tl :)
    ReviewUserIcon
    Szuka pracy

    20.07.2023 18:45

    Kandydat

    Mam pytanie nie mogę dodzwonić się do rekrutacji czy HR oferuje jakoś pracę ?
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    21.07.2023 11:18

    Pracodawca

    Dzień dobry, nasz dział rekrutacji jest w okresie wzmożonej pracy. Z góry przepraszamy za utrudnienia związane z kontaktem. Cały czas prowadzimy rekrutację na wiele projektów. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami na naszej stronie internetowej i aplikowania na wybrany projekt: http://hr-xp.com/OfertyPracyNiemcy natomiast jeśli nie wiesz, który projekt będzie Tobie najbardziej odpowiadał lub masz jakieś pytania to prosimy o kontakt na adres: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paulina

    14.07.2023 07:59

    Pracownik

    Witajcie ;) Pracuje ponad 6 miesięcy na projekcie w Peine (magazyn Meyer&Meyer) na stanowisku pakowacza. Z tego miejsca chciałabym napisać dla Was dwie opinie. 1. Na temat samej pracy: dość prosta i przyjemna praca. Bardzo sympatyczne Team Leaderki. Nie musisz znać niemieckiego, można porozumieć się bez problemu po angielsku. Śmiało mogę powiedzieć, że chciałabym tu pracować przynajmniej kilka lat. 2. Chwalę sobie również współpracę z managerem projektu p. Pawłem Reszczyńskim. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Nie tylko wymaga od pracowników, ale wychodzi im naprzeciw. Prawie, że natychmiastowo stara się odpowiedzieć na zadawane pytania. Szuka rozwiązań. Osobiście doświadczyłam bardzo dużej pomocy ze strony p. Pawła. Nawet w sprawach, które były poza obowiązkami managera projektu. Nie żałuje decyzji, że rozpoczęłam ten projekt. Uważam, że trafił mi się fajny magazyn odzieżowy z bardzo fajnym zespołem ;)
    ReviewUserIcon
    B

    20.07.2023 00:06

    Pracownik

    Ja również jestem pracownikiem na tym samym magazynie, dział Hugo i podzielam tą samą opinię co Pani Paulina. Manager Pan Paweł Reszczyński jest bardzo uprzejmy, pomocny, wyrozumiały i zawsze służy pomocą. W końcu pojawił się odpowiedni człowiek z doświadczeniem oraz dużym sercem dla ludzi.
    ReviewUserIcon
    Mmisiek

    19.07.2023 18:11

    Kandydat

    Jak wyglada aktualnie sprawa z pojektem w coesfeld , jak zakwaterowanie , godziny są? Na jakie wypłaty można liczyć ? Proszę o szybka odpowiedz. Jak wyglada praca tam ? Norma ?
    ReviewUserIcon
    .

    18.07.2023 17:17

    Kandydat

    Ktoś podzieli sie wrażeniami z magazynu spożywczego w Berbersdorf? Normy ciężkie do wyrobienia? Jak atmosfera w pracy i przełożeni? Wpadają jakieś nieplanowane premie czy nie warto starać sie ponad norme? Z góry dzięki za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Typo

    19.07.2023 17:11

    Były pracownik

    Ten magazyn, to Edeka. Byłem na innym w Sachsen i tam premia była maksymalnie ledwo 160 Eur brutto do wzięcia. Zapewne klient agencji tak zdecydował i w efekcie większość osób zamiast robić 170 kolli na godzinę, robiła 100, bo nie warto. Sami sobie szkodzą dając takie drobne. Swoim pracownikom bezpośrednio zatrudnionym dają kilka razy więcej. Plusem jest dofinansowana kantyna również dla pracowników zeit firmy, powinno to być wyszczególnione w ofercie pracy na zachętę. Kanapka 50 centów obiad spore porcje za 1.5 euro, super benefit. Ogólnie Edeka, to chyba najlepsza spożywka jeśli chodzi o magazyny sieci marketów.

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.