LUG Light Factory Sp. z o. o.

Opinie o LUG Light Factory Sp. z o. o.

Czy w firmie LUG Light Factory Sp. z o. o. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma żadnych szkoleń, zapomnij o samorozwoju

Rozporządzenie mówi o zasłanianiu twarzy i nosa(ust) albo częściami ubrania, maseczką, maską lub przyłbicą, Kiedy nie trzeba mieć maseczki ? w przypadku dzieci poniżej 2 lat albo osób, które nie są w stanie zakrywać ust lub nosa z powodu z trudności w oddychaniu albo niezdolnych z do samodzielnego zakrycia lub odkrycia ust lub nosa. Wiec dlaczego pracownicy mają mieć założone wszystko na raz, bo tak chce Pan Prezes !!! Przepisy BHP uwzględniają zaduszenie człowieka ? Proponuje Panu Prezesowi z problemami z drogami oddechowymi założyć maskę dwuwarstwową i przyłbicę i przepracować tak 11 godziny, które obecnie są zasugerowane przez zakład, aby tyle robić.

@Anonim

W miejscu pracy, jeżeli pracodawca wprowadza wszelkie wymogi bezpieczeństwa, jest zapewniony odstęp między pracownikami, są zapewnione płyny dezynfekcyjne, tam nie ma i nie będzie wymogu, żeby też stosować maseczkę. Oczywiście tam, gdzie kontakt między osobami jest bliski, zawsze można te maseczki wprowadzić - mówił we wtorek rzecznik resortu zdrowia, Wojciech Andrusiewicz zapowiadając doprecyzowane rozporządzenia.

Kolezanka z pracy Anonima
@Anonim

Dbajcie o siebie i o innych ludziska, to nie jest widzimisie, tylko bezpieczenstwo. Jesli nie odpowiadaja Ci standardy, to mozesz zostac w domu, albo jeszcze lepiej, po prostu zmienic prace. Najlepiej na taka bez Prezesa, taka lepiej platna i bez zagrozenia koronawirusem. Daj znac, gdzie tak jest, to tez pójdę.

Pracodawca z sasiedztwa
@Anonim

Dlatego, że gdybyś zachorował na COVID to bys wszystko zrobił, żeby udowodnić że zarazileś się w pracy i że zostałeś źle zabezpieczony, pracodawca nie dostarczył odpowiednich środków ochrony osobistej. A Prezes jest Prezesem nie przez przypadek, więc ma swoje przywileje i ma prawo wymagać.

Ciocia dobra rada

(usunięte przez administratora) Firma inwestuje w administrację, marketing, niestety nie inwestuje w relację z klientami, już nie wspominając o lojalnym pracowniku. Pracownicy nie mają odwagi sprzeciwić się ciągłym zmianom i niekonsultowanym decyzjom w obawie o wypowiedzenie. Konkurencja obserwuje doświadczonych projektantów i handlowców i składa propozycję przejścia na lepszych warunkach. Od kilku lat firma brnie w zmiany, które doprowadzają do załamania sprzedaży w Polsce. Nie polecam, a obecnie pracującym, życzę więcej wiary w siebie i odwagi, ponieważ są pracodawcy, którzy dbają o człowieka i słuchają głosu swoich pracowników. Pracowałam i pracuję dalej w branży i jestem tego najlepszym przykładem.

Projektant

Specjalista ds. Projektowania Oświetlenia Warszawa (+2 lokalizacji) Dodano: 30.03.2020, dziwne a 27.03.2020 Zwolniono 4 projektantów, likwidacja stanowiska pracy, a jest centralizacja więc lokalizacja nie ma znaczenia. Czy to nie nadaje się do sądu pracy. Tym ogłoszeniem strzelają sobie w kolano.

@Projektant

Zamieszczona oferta pracy, wspominana w powyższym komentarzu, jest nieaktualna i została opublikowana na naszym profilu w wyniku błędu systemowego, który wyjaśniamy z administratorami portalu GoWork.

Mona
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Doprawdy? Na innym portalu ogłoszenie to jest dostępne od 02.03. (usunięte przez administratora)

@Mona

Ogłoszenie, do którego Pan/Pani się odnosi było aktualne na czas publikacji. Obecnie oferta ta nie jest aktualna a jej publikacja 31.03. na naszym profilu GoWork była, tak jak pisaliśmy wcześniej, wynikiem błędu systemowego i została już usunięta.

Inwestor
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

Na początku zwalniali (usunięte przez administratora), teraz już muszą z przyczyn ekonomicznych bo jest za dużo ludzi do zwolnienia(usunięte przez administratora). A najlepsze że zwalniają bez słowa i wyjaśnienia, szukając na nich haków a potem wychodzą z propozycją za porozumieniem stron. Szkoda wszystkich starszych pracowników z super wiedzą i doświadczeniem bo za dużo zarabiali i mieli do powiedzenia a budowali tą firmę. Teraz biorą stażystów i za najniższą krajową będą ich szkolić i wdrażać 1 rok a i tak nie zastąpią dobrego pracownika, a w tym czasie konkurencja zrobi swoje. Jak zawsze politykę zarządzania maja na super poziomie dlatego jest taka sytuacja od roku. Jak marketing zarządza firmą i wydaje kasę na prawo i lewo to potem jest problem - bo wyimaginowany obraz firmy musi być na pierwszym miejscu - rynek to zweryfikował. Klienci nie kupują (usunięte przez administratora)marketingowego tylko produkt w dobrej cenie. A ratowanie się teraz obrotem na mega niskiej marży nie uratuje firmy, ani nie polepszy sytuacji u inwestorów z giełdy gdzie kurs jest poniżej 2zł, zaraz ta firma na giełdzie będzie groszowa. A pracownicy którzy kupili akcje firmy zostaną na lodzie, a byli pierwszymi inwestorami którzy zaufali tej firmie, a teraz są zwalniani. Argentyna super inwestycja mieli oświetlać całą prowincję, ale to były obiecanki, niektórzy uwierzyli.A teraz stoi pusty zakład i generuje koszty a sprzedaży nie ma bo jakoś nigdzie się nie chwalą cisza od roku, nigdzie nie można znaleźć informacji o wynikach.

Magazynier

Bardzo dobrze wszystko rzetelnie powiedziane i najważniejsze osoba która mnie rekrutowala paczyla w oczy!!!!!!

Marek Wesołowski

Opinie opiniami, ale od strony GoWork to niezły biznes przez szkalowanie firm i podjudzanie. Nie znam Luga i nie odnoszę się to tej spółki. Gdzie nie czytam to to samo, wylewanie wiadra pomyj, a za 300 stówki miesięcznie można ukrywać komentarze :) Wyjatek to opinie o Gowork w Gowork. Sprawdzcie sami

zainteresowany

Masz być wypoczęty aby poświęcić się w pełni pracy nic nie możesz robić po pracy. Praca ponad wymiarówa w ramach prowadzonego tematu.(usunięte przez administratora)

sim

z tego co wiem to nie ma większego znaczenia kto tylko ilość osób, bo strata niebotyczna. Żeby nie zrobić zwolnień grupowych z przyczyn ekonomicznych firmy wyrzucają ludzi ze niby z ich winy. Nawet błąd w tabelce pod raportem jest przyczyna. Takie działania kwalifikują się do sądu pracy. A może ci wszyscy zekomo zwolnieni z ich winy powinni postrac się o pozew zbiorowy to by znacznie ukrócilo takie praktyki. Zecz ujmując nie ważne ile pracujesz jaka masz wiedzę i jakie przez te lata osiągnięcia. I tak jak będą chcieli cie (usunięte przez administratora) to to zrobią. Taka etyka tego zakładu pracy.

Roman

W punkt-z każdego działu chyba będą zwalniać. Ciekawe czy górę też ruszą, a zwłaszcza tych ze sprzedazy którzy za pewnie niezłą kasę oglądają taki stan rzeczy. Zamówień brak to nie ma co się dziwić że dół wycinaja. dobra zmiana by im się przydała.

Jak w każdej organizacji także i w naszej, struktura zatrudnienia podlega mniej lub bardziej dynamicznym zmianom. Jest to naturalny proces, którego nie sposób uniknąć w tak dużych organizacjach, jak nasza. Wiemy, że często wiąże się to z różnymi emocjami, jednakże każdorazowo podchodzimy do tematu bardzo indywidualnie, szukając różnych rozwiązań. Rozmawiamy z naszymi pracownikami i informujemy ich o bieżącej sytuacji z życia firmy. Staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom.

obserwator

Może taka zmiana była potrzebna? pewnie teraz wynik finansowy firmy jest lepszy

cenzura?
@obserwator

Odpowiedź obserwatora dotyczyła usunięcia dwóch członków zarządu ..

ahhh
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

To akurat nieprawda ze rozmawiacie. Większość nie miała nic do powiedzenia i nie wyjaśniono im przyczyn zwolnień.

Czarnoksiężnik
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

same ogólniki, jestem inżynierem z 20 letnim stazem w róznych firmach, takze w lug, i uwazam, ze lug to przerosnieta hurtownia, brak fachowcow znajacych się na pracy na produkcji,

@Czarnoksiężnik

Słuszna uwaga... samodzielne myślenie i kreatywność nie jest miłe widziane... takie podejście prowadzi firmę donikąd

prawda
@ahhh

Tu się zgadzam. Brak jakiejkolwiek rozmowy sygnału z strony kierownika dyrektora kokogolwiek. Strzał w głowę i wylatujesz tak się traktuje pracowników.

rossa

Odradzam wszystkim ta firmę, jak choćby ludzie pracujący fajni, ale atmosfeRa pracy kiepska nadmiar obowiązków przytłacza pracowników, nie ma szansy na wewnętrzny awans, no chyba ze jesteś ze lubisz donosi na kolegów. Firma przerosła w marketingowe wyobrażenia, nad efektywnością, konkurencyjności i jakością opraw, które trudo sprzedać. Poza tym bardzo nieetyczne rozstaje się z pracownikami. W jeden dzień możesz być ulubieńcem w drugim wrogiem publicznym nr 1. Niestety mam wrażenie ze właściciele nie panują juz nad tym. Wyniki pokazały co jest wart Lug, dalsza recesja na rynku Chinskim może mu dalej zaszkodzić. Teraz szukaj pracowników tanich wiec nie liczbie na sowite pensje.

hossa
@rossa

Jeśli pracodawca chce mieć wykwalifikowanego inżyniera to on nie przyjdzie za małe pieniądze jakie oferuje teraz i nie będzie pracował pod taką presją i kiepska atmosfera z zespołem ,który nie wie co się stanie o 15.30. Wiec taka osoba ominie taka firmę. Taki inżynier się szanuje. A zarząd nie ma pojęcia jak mocno psuje firmę swoimi chaotycznumi decyzjami.

Akcjonariusz

Zysk netto kwartalny -4,34 mln zł, spadek o 233,5% kw/kw Zysk netto z 12 miesięcy -3,5 mln zł, spadek o 717,5% kw/kw Zaciągnięte kredyty 59,55 mln zł, spadek o 3,4% Wskaźnik ogólnego zadłużenia 68% , wzrost o 2,94 pkt. dane stockwatch Ciekawe jak Marketing swoimi pięknymi pieśniami zwiększy wynik, dział który nie przynosi zysku, robi koszty i nie ma miary aby to zweryfikować. Może się wziąć do roboty a nie generować ulotki i propagandę że jest się Liderem w branży.

obserwator
@Akcjonariusz

no to nie ma pytań

alkocia
@Akcjonariusz

To są wyniki skonsolidowane dla Grupy Kapitałowej. A co z podstawowa spółka produkcyjna LLF jaka jest strata, osiągnęła poziom 2 cyfrowy?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w LUG Light Factory Sp. z o. o. uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na GoWork.pl 1 stycznia.

Do kwestii wynagrodzeń podchodzimy indywidualnie. Ich wysokość jest uzależniona m.in. od kompetencji pracownika i obejmowanego przez niego stanowiska, a także od bieżącej sytuacji na rynku. Biorąc pod uwagę te czynniki, nie sposób odpowiedzieć jednoznacznie na zadane pytanie i uogólnić poziom wynagrodzeń do jednej stawki. W procesie rekrutacji zawsze otwarcie rozmawiamy z kandydatami o wynagrodzeniu.

Pedro

Aktualizacja na dzień 26.02 zwolnień ciąg dalszy

joana
@Pedro

Widać bo coraz więcej powietrza w firmie na którym można zawiesić siekiere.

zmiennik
@Pedro

Podobno mają całą produkcję wypchnać poza firme. W nowo wybudowanej lakiernicze nie opłaca się malować robią to już zewnętrzne firmy. Lutowanie kabli tez jest drogie. Brak drugiej zmiany. Czy wiecie czy produkcję ludzi wymienia wszystkich na Ukraińców i podobno przywiozę ludzi z fabryki z Argentyny bo tam produkcja stoi.

@zmiennik

Nasza firma nie ma planów i nie widzi zasadności w zlecaniu produkcji opraw LUG innym firmom. Jedyne elementy, których nie lakierujemy u siebie, to produkty, których nie jesteśmy w stanie lakierować ze względu na ich gabaryty. Ilość zmian wynika z bieżąco obsługiwanego portfela projektów. Obecnie różne wydziały pracują w systemie od 1 do 3 zmian. Ponadto, nie mamy żadnych planów, by przenosić pracowników z Argentyny do Polski. W Argentynie regularnie prowadzone są projekty, na których potrzeby produkowane są oprawy w naszym zakładzie w Prowincji Misiones.

Gość.

"Czy ktoś zapala lampę, aby ją zaraz zasłonić? Przecież nie mógłby korzystać z jej światła?! Stawia ją raczej wysoko, aby wszystko oświetlała i była użyteczna. Wszystko, co jest teraz ukryte, wyjdzie kiedyś na światło dzienne. Kto ma uszy do słuchania, niech słucha uważnie! Dobrze zastanówcie się nad tym, co słyszycie: jaką miarą mierzycie, taką wam odmierzą i jeszcze wam dodadzą. Ten, kto ma, otrzyma jeszcze więcej, a temu, kto nie ma, zostanie odebrane nawet to, co posiada".

smerfetka

Ciekawe jak już pozwlniaja wszystkich złych i dobrych pracowników co na wykresie w Excelu. Potem stwierdzą, że trzeba zatrudnić bo za dużo zwolnili. Przyjdą nowi za małe pieniądze jaka płacą taka praca i będą się rok wdrażać potem ucieka bo mobbing. Zostaną dyrektorzy, którzy w Excelu będą robić wykresy dla zarządu i pięknie mówić o inwestycjach w kuwejcie, a zarząd będzie bujał w obłokach jacy my cudowni. Lider rynku oświetleniowego z ujemnym zyskiem a konkurencja na małych ludeczkach i tych wielkich Brnie ostro do przodu wraz z wzrostem na rynku. Tylko Lider tłumaczy na giełdzie zła koniunktura bo co ma powiedzieć inwestorom. Finansami trzeba umieć zarządzać. Rozdmuchany lider korporacja ale tylko na ulotkach własnej produkcji. Konkurencja nie maluje się,robi dobre produkty w dobrej cenie. Pijar wyimagowany wizerunek firmy ale to nie robi sprzedaży. Piękne mowy korporacyjne spotkania prezentacje wykresy tak się nie sprzedaje. Pijar się wybrani bo bez czarodzieja kreujacego złudne obrazy oderwane od rzeczywistości dla zarządu który tym żyje jak dziecko kolorowymi obrazkami.

Nicky Mouse

Tak rosną, że teraz zwalniają. Dobra zmiana zaczęła się po zmianach w zeszłym roku. A niektórzy wieszają na ścianach obrazy zamiast zająć się sprzedażą. (usunięte przez administratora). Wazne ze w biurach przybywa statystów w garniturach od analijz i rolmocji.

Obserwator
@Nicky Mouse

czy zarzad firmy wie co sie dzieje?moze by ktos powiedzial im ze cos jest nie tak

Witam. Pojawiła się oferta pracy dla inżyniera jakości. Czy mogę liczyć na kilka zdań merytorycznej wypowiedzi/oceny, przez osoby/ę posiadającą wiedzę w materii.

NICK
@Zainteresowany

@Waldemar- tak, oferta na stanowisko inżyniera jakości jest aktualna. @Zainteresowany- o co chciałbyś zapytać, może będę w stanie pomóc.

@NICK

Witam. Odnośnie oferty interesują mnie następujące aspekty : - skład /ilość osób w dziale jakości, - rotacyjność stanowiska na przestrzeni czasu, - kryterium odnoszące się do przełożonych /osób podległych w odniesieniu do stanowiska, - atmosfera pracy w obrębie stanowiska (subiektywne), - kryterium finansowe/przedział (oczywiście w miarę posiadanej wiedzy /możliwości wypowiedzenia się w temacie), Z góry dziękuję za odpowiedź na wątek. Pozdrawiam.

NICK
@Zainteresowany

- skład /ilość osób w dziale jakości, (14-15 osób, podział na sekcje odpowiedzialne np za komponenty zakupowe, zapewnienie jakości produkcji, obsługę posprzedaważową itp) - rotacyjność stanowiska na przestrzeni czasu, (Rotacji brak, osoby przychodzące do DJ, spełniające kryteria zostają raczej na dłuższy okres czasu) - kryterium odnoszące się do przełożonych /osób podległych w odniesieniu do stanowiska, - atmosfera pracy w obrębie stanowiska (subiektywne), (raczej dobra atmosfera w dziale) - kryterium finansowe/przedział (oczywiście w miarę posiadanej wiedzy /możliwości wypowiedzenia się w temacie), (kwestia indywidualna)

hej, czy w firmie LUG Light Factory Sp. z o. o. płacą za nadgodziny?

W naszej firmie są dwie możliwości rozliczenia nadgodzin. Pracownik może odebrać je w formie czasu wolnego lub jako wynagrodzenie (zgodnie z Kodeksem Pracy art. 1511 i 1512 ). Nadgodziny zlecane są przez przełożonego w porozumieniu z pracownikiem w zależności od bieżących potrzeb danej komórki organizacyjnej. Zawsze jednak staramy się planować pracę tak, by nadgodzin było jak najmniej.

"planujemy"
@LUG Light Factory Sp. z o. o.

"Zawsze jednak staramy się planować pracę tak, by nadgodzin było jak najmniej." Planowanie, to drugie słowo po "podwyżka", ktróre nie istnieje w tej pseudo firmie.

Waldemar

Czy oferta na stanowisko inżyniera jakości, jest w dalszym ciągu aktualna ?

Taltu cz1

Zastanawiam się jak zacząć i co dokładnie powinno sie znaleźć w takim opisie - recenzji firmy. Chyba od tego, że co niektóre firmy powinny przyznawać jakieś stypendia dla tego portalu albo ludzi, którzy chcą użyć kilka chwil swojego cennego czasu żeby wyrazić opinie o obecnym czy byłym pracodawcy. Tego typu audyt i znalezienie słabych punktów organizacji kosztuje kilkanaście koła, a tu proszę za darmo firmy dostają cenne informacje. Tylko pytanie, czy są gotowe je wykorzystać i na tym skorzystać. Ta firma zdecydowanie nie jest gotowa na nic i na dzisiejsze czasy. Pracownicy i zarząd żyją w zupełne innych światach odgrodzonych od siebie fosą, siedmioma górami i 10 rzekami. Szeregowy pracownik nie ma dostępu do dyrekcji i prezesa, może iść do nieprzyjemnych Pań z HR, które wszystkie sprawy pracownicze sprzedadzą na forum za kilka srebrników. Może firma wychodzi z założenia że Twój problem jest problemem firmy - ale nie licz na wsparcie raczej na wytykanie palcami i obmówienie. Za to na odprawie, w stołówce czy na korytarzu od wysoko postawionych person usłyszysz kto komu musiał zapłacić za wygranie przetargu na oświetlenie - za takie plotki albo tajemnice handlowe pewnie jest §. Firma oczywiście określa się liderem i zdobywa nagrody, ale każdy wie że te nagrody gazele, wilki, niedźwiedzie i gepardy biznesu mają swoją cenę i nie mówię tu o tym co firma robi i jak dobrze sobie radzi, ale zwyczajnie ile płaci za przyznanie nagrody. Dlaczego nigdy nie dostaliście nagrody dla najlepszego pracodawcy? Sprawa jest prosta bo slogany typu "ludzie są najważniejsi" inaczej są rozumiane przez właścicieli, a inaczej przez całą resztę. Oczywiście jeżeli rozpatrzymy ludzi jako tych co maja robić swoje nie zadawać pytań i nie pytać o celowość swoich działać, a są potrzebni żeby wykonywać robotę to tak, są najważniejsi bo bez nich nie będzie komu pracować. To jest firma rodzinna - w rozumieniu takim, że jak jesteś z poza rodziny zawsze będziesz tu nikim. Tu nie ma mowy o jakiejkolwiek grze zespołowej czy współpracy. Dostaniemy tu złośliwości, kompletny brak współpracy i komunikacji. Publiczne upokorzenia są na początku dziennym, chwalenie za to odbywa sie po cichu w zaciszu korytarzy lub gabinetów. Cele, które powinny być wyznaczane przez przełożonych, zmieniają się z każdym tygodniem więc nie licz na jakiekolwiek uznanie za ich realizacje, chyba że jesteś cudotwórcą i uda Ci sie zrealizować to co zakładają w 7, a właściwie w 5 dni roboczych. Jak trafisz na kierownika, który nie ma pojęcia o zarządzaniu i współpracy, będziesz dostawał po głowie, będzie Ci udowadnianie, że zawsze się mylisz i na niczym sie nie znasz, poza tym twoje sukcesy zostaną przywłaszczone przez niego, a z porażkami zostaniesz sama. Na dodatek ludzie którzy biorą odpowiedzialność za swoje działania i potrafią się przyznać do popełnienia błędu są traktowani jak kosmici, którzy zachowują sie irracjonalnie. Nigdy nie usłyszysz DZIĘKUJĘ. W pracy, poza rutynowym działaniem nie masz najmniejszych szans na rozwój. Nie ma ścieżek kariery, pomysłu na pracowników, na wykorzystanie nowych pomysłów. Do niedawna nie było karty stanowiskowej (opis co masz robić w pracy). Góra jest nie omylna, a reszta ma po prostu robić żeby było dobrze. Nie waż się wystawać do góry bo oberwiesz młotkiem jak wystający gwóźdź. Na odprawie w Teraz o plusach. Za te upokorzenia, chaos, brak współpracy firma płaci bardzo dobrze na tle innych z naszego regionu. Na pewno jest to zróżnicowane, produkcja okolice minimum, na średnich stanowiskach 5cyfr. Także jeżeli masz twardą pupę i potrafisz znosić bardzo niekorzystne warunki pracy, upokorzenia, chcesz zabić w sobie chęć zabierania głosu na forum, wiarę w swoje pomysły, być zarządzanym przez nieudaczników od których nie masz szans niczego się nauczyć, ale w zamian za to dostać worek pieniędzy, GOŁ for IT. Co jest ważne firma stawia na mierność - średniość, jeżeli chcesz się wykazać i być lepszym, nikt Ci na to nie pozwoli. Pewnie oberwiesz, a Ci którzy już dawno nie powinni piastować stanowisk będą dostawali kolejną szansę. O może tak firma zapracuje na miano pracodawcy roku, w kategorii pomocy najsłabszym i jakiejś działalności charytatywnej. Jak jesteśmy przy pieniądzach, przygotuj sie do dobrego kontrolowania swojej wypłaty. Może nie w każdym miesiącu ale raz na kwartał będziesz musiała sie upominać o swoje pieniądze, bo albo ktoś zapomni zapłacić za jakieś nadgodziny, HR zapomni, że miesiąc miał 30 dni i za kilka zapomni zapłacić i tym podobne zabiegi. Jak nie masz zwyczaju dopominać sie o swoje to od wypłaty z każdego miesiąca oddasz pracodawcy kilka cyfr. Podsumowując: Pieniądze są znośne. Autobus dowozi z miasta. Organizacja nie zwalnia nawet jak nie wiesz po co Cię przyjęli i nic nie robisz w pracy. Cena jaka za to płacisz: Nie waż się brać odpowiedzialności za swoją pracę raczej wpasuj się w system. Nie rozwiniesz się zawsze zostaniesz tym na jakie stanowisko Cię zatrudnią. Nikt Cie nie nauczy więc wszystko w Twoich rękach.

@Taltu cz1

Audyt nie polega na poszukiwaniu słabych punktów.

Marian

Na ile zmian odbywa się produkcja ,czy soboty, niedziele i święta są wolne ?

@Marian

W zależności od komórki organizacyjnej praca może odbywać się w trybie jednej, dwóch lub trzech zmian. Standardowo nasz zakład pracy funkcjonuje od poniedziałku do piątku. Święta są zawsze dniem wolnym. Co się tyczy weekendów, to staramy się tak planować podział obowiązków, aby nie było konieczności przychodzenia do firmy w soboty i niedziele. Jednak jest to mocno uzależnione od bieżącego zapotrzebowania. Warto pamiętać, że podchodzimy do tego tematu operacyjnie, dopasowując go do potrzeb i charakterystyki pracy w danej komórce organizacyjnej. Nadgodziny jeśli są, to zlecane przez przełożonego w razie potrzeby i zawsze uzgadniane z pracownikami. Pracę w godzinach nadliczbowych można rozliczyć w dwojaki sposób: pracownik może odebrać je w formie czasu wolnego lub jako wynagrodzenie (zgodnie z Kodeksem Pracy art. 1511 i 1512 ).

zorro

Czy możecie się pochwalić wynikami sprzedaży w Polsce za ostatnie 2kwartały? Skoro jesteście takimi ,,miszczami'' w PR to dlaczego dostajecie taki łomot?

Julllcia
@zorro

Też widziałam ostatni raport wyników - brawo za PR, ndst za analizę sytuacji w kraju-wszystkie znane mi fpolskie firmy nie nadążają z zamówieniami, a tobie mówią że ich strategia odnosi sukcesy chociaż sprzedaż siada i zmniejszają zatrudnienie...ciekawe wnioski...ale tak to jest jak pusty marketing rządzi w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o LUG Light Factory Sp. z o. o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUG Light Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 23 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUG Light Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w LUG Light Factory Sp. z o. o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUG Light Factory Sp. z o. o.