Iglotechnik sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Iglotechnik sp. z o.o.

Inwestor

Skorzystałem z usług tej firmy juz drugi raz. Bardzo profesjonalne podejście. Przedstawili kilka koncepcji i rozwiązań. Teraz oba obiekty naprawdę duże gabarytowo ( hotel i hala produkcyjna) funkcjonują bez zarzutów. Polecam firmę w ciemno.

kar

Wiele lat pracowałem w tej zielonogórskiej firmie, ale zaczęli płacić na raty co robią do tej pory. Zwolniłem się i poszedłem do innej firmy teraz jestem zadowolony.

Raf

pracowałem tej zielonogórskiej firmie, po wielu latach poszedłem na swoje i to bez jakichkolwiek utrudnien ze strony właścicieli. Dzisiaj wspólpracujemy i jestem zadowolony.

Zostaw opinię o Iglotechnik sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iglotechnik sp. z o.o.