Opinie o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CeDo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CeDo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

grzybiarz

POGODA SIE ZMIENIA BEDA GRZYBY

była

Czyli od lat nic się nie zmienia ,temperatura +50 ,parafina na ścianach ciurkiem leci ,wypadek raz w miesiącu , dodatku szkodliwego za bracę z baranami na stołkach i oparami brak, płukanki z farb pewnie nadal utylizowane jak kto potrafi , drukarki ciekną i ręce wciagają - no cóż pogratulować zaciętości fizycznym.

Basia
@była

z tego opisu czuję "rękę mistrza Mojoneza", ach ten nasz wódz to w każdym zakładzie potrafi sukces uczynić...

ZNAM DAWNE CZASY

CIERPIALEM CZERWONY DYWAN MORZE BEZ DYWANU

Balcerzak jeszcze pracuje i jego żona? Czy jak zwykle na zwolnieniu a w rzeczywistości to na basenie we wrocku bo taka chora jak zawsze....

Daniel
@anonymous

Przyjacielu jak juz uzywasz nazwisk i opisujesz jakies historie na forum to moze sam sie ujawnij a nie piszesz incognito ?. Pozdrowka

@Daniel

Ulubieniec zonki i wróg Balcerzaka. Hej zapytaj z kim się bawila

Daniel
@anonymous

No widzisz kolego,pracowalismy ze soba,byc moze na jednej zmianie,witalismy sie a tu boisz sie przedstawic. Mnie w przeciwienstwie do Ciebie nie interesuje kogos zycie prywatne. W dodatku wylewasz gorzkie żale na zakład jak kilka postów poniżej jacy to mechanicy i magazynierzy nie dobrzy.A dobre kontakty trzeba z kazdym utrzymywac. Chodź postawie Ci Karmi żeby nie było za słodko ☺ Pozdro

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Pujde jak bedzie Dywan BIALO CZERWONY

Gutek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

henio@o2.pl

Dyrektor ma gdzieś nas od miesiąca zgłaszamy problemy z autobusami nie dość że na hali ponad 40 stopni to w autobusie tak samo człowiek jadąc do pracy już jest zmęczony a co dopiero jeszcze 8 godzin przepracować totalna porażka w rządzeniu nie wiem czy nie lepiej uderzyć do Macieja Plamieniaka może on szybciej rozwiąże problem

Arek
@henio@o2.pl

Racja, trzeba uderzyć wyżej, majonez to umie makaron na uszy nakładać.

A wy co robicie 25 września ????????????

Na pewno nie idę do pracy haha :D

Na pewno to Kopernik nie żyje hehehe

Zenek

@Zenek

Potrzeba cały czas. Jakieś wskazówki? Duuuuzo cierpliwości

Stefan

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy?

Kontak

Jak się teraz czuje poszkodowany pracownik? Czy wraca do zdrowia ???

Hanna

@henio@o2.pl Jeśli mogę Cię o to prosić, to przeczytaj, proszę, moją poprzednią opinię i powiedz jakie stanowisko w tej sprawie ma firma CeDo Twoim zdaniem. Co dokładniej powiedziano? Że jest to wina bezpośrednio pracownika? Jakiekolwiek zdanie nie padło ze strony firmy - uwzględnij to proszę w swojej odpowiedzi.

henio@o2.pl

zakład i tak obróci kota ogonem że będzie to wina pracownika!!! więc szkoda słów

Hanna

@Pracownik Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Jak finalnie zakończyła się ta sytuacja w firmie CeDo? Prosiłabym Cię o więcej informacji. @henio@o2.pl Z tego co zrozumiałam - popraw mnie jeśli zrozumiałam Cię źle - ale twierdzisz, że maszyna była wadliwa, tak? Zatem czy ten fakt został gdzieś zgłoszony? Zachęcam Cię do odpowiedzi. Oraz oczywiście, życzę zdrowia osobie, która w tej sytuacji ucierpiała.

amen

Czołem biali Murzyni! Jaka teraz temperaturka na hali? Poniżej 50 st utrzymuje się czy nie bardzo? A lato tego roku bardzo długie, hihi.

henio@o2.pl

Odnośnie wypadku dlaczego od razu po zdarzeniu sztab mechaników był na miejscu dlaczego pozwolono im tam wejść nikt nie miał prawa nic ruszać maszyna stała na początku zmiany bo wszyscy wiedzą że od dłuższego czasu była nie dokończa sprawna gryft nie prawidłowo wpadała i maszyna się blokowała i automatycznie zatrzymywała to jak to wina pracownika on wykonywał swoja prace puszczał maszynę jak nóż mógł samoczynnie ruszyć jak były powciskane grzyby !!!!!

@henio@o2.pl

Zgadzam się w pełni. Zakład zamiast kręcić powinien wziąć winę na klatę a nie obarczać ją niewinnego człowieka. On i tak wystarczająco się teraz nacierpi

Hanna

@Pracownik Sprawa opisana przez Ciebie wygląda na poważną. Czy zostało to zgłoszone? Czy tego typu sytuacje w firmie CeDo są nagminne, czy raczej sporadyczne? Ważne, by w takich sytuacjach reagować, by nikomu nie działa się krzywda.

@Hanna

Zaraz po wypadku była policja i wogole,ale zakład robi wszystko by uznano to jako z winy pracownika

Szkoda słów na ten zaklad. Wczoraj miał miejsce wypadek. Człowiek rozciął sobie rękę dość poważnie. Oczywiście zakład chce winę zwalić na niego, że niby ten nóż pracował. A przecież linia była zatrzymana,a on przygotowywał ją do uruchomienia. Jak tak mozna

Hanna

@??? Zapoznaj się najpierw z regulaminem forum, a potem umieść komentarz. Niedozwolone jest pisanie o innych współpracownikach w taki sposób. @Misiek Jak wyżej, nie podawaj żadnych danych na temat innych pracowników. @Praca Nie do końca rozumiem. Co dokładniej znaczy, że rekrutacja w firmie CeDo jest prowadzona na Ukrainie?

operator cedo2 Dlaczego mechanicy zaczynają pracę o 6:10 na palarni. Kamery służą tyko do sprawdzania pracowników produkcji a mechanicy i magazyn całkowite rozprężenie wiele lat. Nie muszą się spinać przecież nikt ich nie nadzoruje co robią przez 8h. Mam dość szukania gościa którego wiecznie nie ma na hali i z łaską podejdzie do naprawy maszyn, obrażony na cały świat że go ktoś poprosił do usunięcia usterki. Jak chcecie mieć normę? Totalny bałagan, czas na zmianę pracy niech robią Ukraińcy.

odpowiedzialny za wszystko
@anonymous

bo ich przełożony ma to w (usunięte przez administratora) o której zaczynają i jak pracują swoje maja zrobić i tyle nie chcą do ciebie przychodzić bo jak latasz z głupim zleceniem które ogarnolby operator o minimalnych umiejętnościach to się im nie dziw zawsze możesz iść do innego operatora o większych kompetencjach niż twoje a tak ogólnie to utrzymanie ruchu i magazyn nie wytwarzają wyrobu gotowego i nie zarabiają pomiędzy dla zakładu dlatego nikt ich nie sprawdza

Tina
@odpowiedzialny za wszystko

To prawda, że jedynie produkcję próbuje się rozliczać dokładnie z czasu pracy. Magazynierzy, zwłaszcza na nockach przysypiają przy (usunięte przez administratora) a jeśli chodzi o mechaników to faktycznie część z nich ma luzackie podejście do pracy, nie czują ciśnienia, więc się nie sprężają, często rozpoczynają pracę z opóźnieniem niczym pociąg Intercity . Z drugiej strony jeśli chodzi o mechaników to miewają humory przez to o czym pisze "odpowiedzialny za wszystko" . Część operatorów faktycznie jakoś słabo ogarnia temat podstawowych regulacji. O ile jeszcze można zrozumieć, że operator obsługujący kilka maszyn może nie mieć czasu na naprawy, bo faktycznie nie ma czasu to singiel pracujący na jednej maszynie powinien sam usuwać większość drobnych awarii.Chociaż z drugiej strony , jak zatrudnia się fryzjera i każe pracować na maszynach to czego tu wymagać. Jak słyszę nieraz, że operator woła mechanika do regulacji klipsiarki to mi samej ręce opadają, ale mechanicy też nieraz popisówki robią męcząc awarię sześć godzin , po czym przychodzi kolejna zmiana i maszyna po dziesięciu minutach hula . Pomijając to co wyżej napisałam , fakt faktem nie ma bata nad mechanikami, a o magazynierach nawet nie wspomnę bo tam lenistwo przesadne, śpią w pracy, filmy oglądają i narzekają, że za mało zarabiają :).

Mądra Głowa
@Tina

przepraszam bardzo jezeli ci jest tak zle na produkcji zapraszam na magazyn, czasami na drugich zmianach jest tylko dwoch magazynierów i biegasz z jednego magazynu na drugi magazyn by auta rozładowac i zaladowac, nie wiesz gdzie rece włożyc a do kibła nawet nie wiesz kiedy pojść bo ten cie woła na ktp albo karton wydać na drugi magazyn!!!! a o filmach to jest jedna osoba nie tykalna i jej nikt nic nie zrobi za duze uklady ma....

ROKO
@Mądra Głowa

No fakt na drugich zmianach to roboty na magazynie tyle, że nawet nie ma się kiedy przespać :). Leserstwo kwitnie.

P
@ROKO

Ic na magazyn to zobaczysz czy dasz radę .ps JAN

odpowiedzialny za wszystko
@P

idz na produkcję a pogadamy

Zostaw merytoryczną opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w CeDo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CeDo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CeDo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 26 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CeDo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CeDo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CeDo Sp. z o.o.