DAWBUD Wiesław Godlewski

Opinie o DAWBUD Wiesław Godlewski

Robert

@Marek, rozumiem, że pozytywnie oceniasz warunki wynagrodzenia w firmie DAWBUD. Jak oceniasz inne aspekty tej pracy? Czy możesz coś napisać na temat atmosfery między pracownikami? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy. Kandydatów ciekawią takie informacje jak warunki zatrudnienia, atmosfera i możliwości rozwoju.

Marek

a ja jestem zadowolony. Tak chcę więcej zarabiać, ale jak porównam z innymi z mojej branży to okazuje się że moja pensja jest OK.

Robert

@Nastepna, czy próbowałaś wyjaśnić sprawę wynagrodzeń w firmie DAWBUD Wiesław Godlewski? Czy usłyszałaś jakieś uzasadnienie tej sytuacji od szefa lub przełożonego? Czy inni pracownicy mogą potwierdzić Twoją opinię, jak uważasz? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

Nastepna

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Nie wypłacają pensji mimo że obiecują fajna pracę i fajne zarobki w rzeczywistości nawet 1% z tego co mówią się nie sprawdza. Radzę omijać tych państwa

Kolejna oszukana

Benefity... Ludzie... tam się nie dostaje wynagrodzenia za wykonaną pracę... Przyjmują ludzi obrażają ich i nie wypłacają pieniedzy... Nie pchajcie się tam... To (usunięte przez administratora)

Jak wygląda praca w DAWBUD Wiesław Godlewski? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Anna

Ludzie a jaką dać im opinię? Wystarczy przejrzeć ogłoszenia o pracę i opinia sama się nasuwa. Co miesiąc szukają pracownika do budowlanki jak i piekarni. Co miesiąc oszukują i wykorzystują biednego pracownika. Po prostu żenada. Dobrze radzę omijajcie tych oszustów z daleka !!!

Oszukana

Nie zgłaszajcie się do tej firmy to najwięksi oszukańcy jakich widziałam. Niekompetentni wyzyskiwacze, a panienka z biura głupia jak but. W piekarni panuje (usunięte przez administratora) że aż strach, kosze na pieczywo nieprzyzwoicie brudne, sanepid powinien się nimi zainteresować. Obiecuję wysokie wynagrodzenia a w rezultacie nie wyplacaja pensji. OSZUKAŃCY JAKICH MAŁO!!!

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w DAWBUD Wiesław Godlewski? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Zawiedziona

Nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk na każdym kroku.

Oszukany

Oszukańcy pod każdym względem. Nie polecam

Nie polecam ani pracy w tej firmie, ani współpracy.

ja

w tej firmie nie da się obijać, leżeć i brać kasę... trzeba pracować. Kasa jest. Nie da się dogadać żeby na lewo, rejestrują wszystkich wiem, bo sam próbowałem i nic.

jaxt

wyplaty stale , nie ma problemow z podwyzkami, ale robota musi byc zrobiona na igle.

Zostaw opinię o DAWBUD Wiesław Godlewski - Wołomin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAWBUD Wiesław Godlewski