Godlewski Wiesław

Adres: 27, 07-325 Białe-Kwaczoły

NIP: 7591630089 REGON: 450780305

Godlewski Wiesław
2 12 19 5 1

Opinie o Godlewski Wiesław

Filtruj opinie po kryteriach:

Prihard
 Opinia

Pani Kasi strasznie śmierdzi z buzi,jak byłam na rozmowie. Nie wiem jak szef i współpracownicy to znoszą. Ta pani jest wysoce nie kompetentna w tym co robi, a na dodatek jak schudła to wydaje się jej ,że jest najatrakcyjniejsza kobieta we wsi.zal.

Marek
 Opinia

a ja jestem zadowolony. Tak chcę więcej zarabiać, ale jak porównam z innymi z mojej branży to okazuje się że moja pensja jest OK.

Jack
Nazwa działu: Handlowy
@Marek 21.05.2018 09:17

Ile chcesz zarabiać i przede wszystkim co umiesz robić dobrze.

Mirek
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Firma jest legalna, jednak podejście do pracowników jest na poziomie zero. Obiecują wszystko na początek, ubezpieczenia, ubrania, premie a na Wielkanoc żebym nie powiedział wesołych świat to szef nie wiedział by że są święta. Socjal zero, urlop zero, zwolnień nie ma. Starzy pracownicy opowiadaja jak nie szanowali ludzi a teraz ludzie się wypieli na robotę. Powodzenia Wiesiek i strzezcie się ludzie. Mirek

Marek
 Opinia

Zastanawiam się dlaczego tak sporadycznie korzystacie z forum. Jest dobrze i dlatego?

Antydawbud
 Opinia

(usunięte przez administratora) Obiecują gruszki na wierzbie A w wyniku czego jesteś na minus. Nie idźcie tam dorabiać fra.erów. Trzeba sie przyjrzeć tej firmie by zobaczyć, mają metody na oszustwo nawet sanepidu bądź innych inspekcji. Trzeba uważać na nich, kłamcy od pierwszego pokolenia

Robert
 Opinia

@Marek, rozumiem, że pozytywnie oceniasz warunki wynagrodzenia w firmie DAWBUD. Jak oceniasz inne aspekty tej pracy? Czy możesz coś napisać na temat atmosfery między pracownikami? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy. Kandydatów ciekawią takie informacje jak warunki zatrudnienia, atmosfera i możliwości rozwoju.

Robert
 Opinia

@Nastepna, czy próbowałaś wyjaśnić sprawę wynagrodzeń w firmie DAWBUD Wiesław Godlewski? Czy usłyszałaś jakieś uzasadnienie tej sytuacji od szefa lub przełożonego? Czy inni pracownicy mogą potwierdzić Twoją opinię, jak uważasz? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

Nastepna
 Opinia

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Nie wypłacają pensji mimo że obiecują fajna pracę i fajne zarobki w rzeczywistości nawet 1% z tego co mówią się nie sprawdza. Radzę omijać tych państwa

Tak2Nie
Kolejna oszukana
 Opinia

Benefity... Ludzie... tam się nie dostaje wynagrodzenia za wykonaną pracę... Przyjmują ludzi obrażają ich i nie wypłacają pieniedzy... Nie pchajcie się tam... To (usunięte przez administratora)

Tak4Nie

Opinia

Jak wygląda praca w DAWBUD Wiesław Godlewski? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Anna
 Opinia

Ludzie a jaką dać im opinię? Wystarczy przejrzeć ogłoszenia o pracę i opinia sama się nasuwa. Co miesiąc szukają pracownika do budowlanki jak i piekarni. Co miesiąc oszukują i wykorzystują biednego pracownika. Po prostu żenada. Dobrze radzę omijajcie tych oszustów z daleka !!!

Tak9Nie

Oszukana
 Opinia

Nie zgłaszajcie się do tej firmy to najwięksi oszukańcy jakich widziałam. Niekompetentni wyzyskiwacze, a panienka z biura głupia jak but. W piekarni panuje (usunięte przez administratora) że aż strach, kosze na pieczywo nieprzyzwoicie brudne, sanepid powinien się nimi zainteresować. Obiecuję wysokie wynagrodzenia a w rezultacie nie wyplacaja pensji. OSZUKAŃCY JAKICH MAŁO!!!

Tak5Nie

Opinia

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w DAWBUD Wiesław Godlewski? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Tak3Nie

Zawiedziona
 Opinia

Nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk na każdym kroku.

Tak8Nie

Oszukany
 Opinia

Oszukańcy pod każdym względem. Nie polecam

Tak7Nie

Opinia

Nie polecam ani pracy w tej firmie, ani współpracy.

Tak23Nie

ja
 Opinia

w tej firmie nie da się obijać, leżeć i brać kasę... trzeba pracować. Kasa jest. Nie da się dogadać żeby na lewo, rejestrują wszystkich wiem, bo sam próbowałem i nic.

Tak11Nie1

jaxt
 Opinia

wyplaty stale , nie ma problemow z podwyzkami, ale robota musi byc zrobiona na igle.

Tak11Nie1

Zostaw opinię o Godlewski Wiesław - Białe-Kwaczoły

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie