Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Milena
Inne

Drzwi Gerda S złapane w dobrej cenie w firmie Drawex, montaż okey.

Kuba
Inne

Wybrałem nowe drzwi, wykonali montaż na starej futrynie w odpowiedni sposób. Obsługa w salonie, jak i ekipa montażowa bardzo uprzejma.

Zenek
Inne

Jestem zadowolony z wyboru, dobra firma i poprawnie wykonana realizacja zamówienia.

Marek
Inne

Wszystko przebiegło pomyślnie, wybór drzwi zewnętrznych bardzo dobry. Ekipa montażowa akurat u nas dobrze wykonała swoje zadanie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Adam
Inne

Nie polecam! Panowie montujący drzwi-zero profesjonalizmu, źli że przed weekendem w piątek dostali taka ciężko, jak mówili pracę, mówią to klientowi, nie szefowi-po prost śmiech na sali, źle montują dzwi, będziecie wzywać kogoś do poprawy i oczywiście znowu płacić bo w tej firmie reklamacji się nie doczekacie, jak szukacie tego typu rzeczy, z całego serca odradzam wam ta firmę, szukajcie innych, jest ich dużo, pozdrawiam

Olga
@Adam

A nie były to czasem żarty panów montażystów? A jak oceniasz ich organizację pracy - przyjechali o umówionej godzinie czy mieli jakieś poślizgi ?

Szymon
Inne

Zamówiłem drzwi do nowego domu. Strzał w dziesiątkę! Mają najlepszy wybór, dobre ceny, dość szybko realizują zamówienie.

Mariusz
Inne

Cała realizacja przebiegłą pomyślnie, polecam

Hubert
Inne

Miła obsługa, szybka realizacja zamówienia. Dobra jakość i pomoc w ich dopasowaniu oraz montażu wykonany w zachowaniu porządku i z brakiem jakichkolwiek nieszczelności.

JarekM
Inne

Profesjonalna i fachowa obsługa w salonie, można porozmawiać o różnych modelach i markach. Zdecydowanie polecam firmę Drawex

Arek
Inne

Duży wybór superw zakresie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Obsługa ma duże doświadczenie w realizacji montażu też na starych futrynach, dobrze wykonana usługa.

Wiktoria
Kandydat

Proszę o informacje czy praca w firmie na produkcji jest odpowiednia dla kobiet? Znalazłam informacje odnośnie tylko jednej zmiany - czy to prawda? Jeśli tak to w jakich godzinach? I czy jest możliwości pracy w weekendy dla chętnych? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Justyna
Inne

Po jakim czasie od wysłania swojego CV na maila do Drawexu firma się z nami kontaktuje? Czy robi to mailowo czy telefonicznie? Czy każdy kandydat dostaje odpowiedź zwrotną, nawet gdy nie są zainteresowani naszą kandydaturą? Widziałam, że można w taki sposób aplikować o pracę do firmy, dlatego dopytuje :)

Tapicer
Kandydat

Na jakie wynagrodzenie może liczyć doświadczony tapicer?

Filozof
Kandydat

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego ta firma przez ostatnie 5 lat miała pięć różnych nazw, nipów, form prawnych i właścicieli? To jest podejrzane samo w sobie. Był PPUH Drawex, Drawex Bis, Drawex sp zoo, Drawex Sp. Zoo sp. K., Drawex sp.k., A teraz szukają pracowników jako Drawex a.c.m.t. drywa sp.j. Za chwilę zabraknie im członków radzimy, na których będzie można założyć firmę.

Patrik

-Brygadzisci i brygadzistka donoszą do szefa na swoich pracowników gdy wolno i mało robią -nie mają podejścia do ludzi -gdy krawcowa coś błędnie zrobi to usłyszy od brygadzistki "chciałabyś taki mebel"? "Nie umiecie nawrt prosto szyc"? "Mam wrazenie ze ty tutaj przyszlas uczyc sie szyc"--jak w przedszkolu. Można stracić poczucie własnej wartości. -atmosfera do bani -jest ogolny zakaz palenia na terenie zakladu-jednak pali sie w toaletach . Co szef na to ? Palaczka pali w toalecie, śmierdzi tam papierochami wejsc nie mozna a rzuca sie o brak recznika papierowego. Czego nie można zarzucić bo papier, mydło i dezynfekcja jest zawsze. -moja żona tam długo nie wytrzymała. -

JOANNA
Inne

Nie polecam! Przyjechał Pan, który nie jest ich pracownikiem. Wykonał (usunięte przez administratora)nie robotę, 2x poprawiał, a i tak drzwi się albo 1 )zamykają, albo 2) obcierają o podłogę. Czas oczekiwania na reklamowane (uszkodzone) skrzydło- 4 miesiące! A szef? Zawsze gdy ze mną rozmawiał- arogancki, chamski i nieprzyjemny. Nie jestem naiwną gówniarą! Nie za taką kasę! Rozmowy z Panem Szefem- do wglądu! Nie obejdzie się bez Sądu!

Wierny

Drodzy czytelnicy opini pracowałem w firmie drawex i powiem tyle że atmosfera w tej pracy jest żenujące gdyż brygadzisci nie mają nic innego do pracy jak tylko donosże na swoich pracowników zamiast wziąsc się za pracę to donoszą na bardzo dobrych pracowników tym bardziej że podsłyszałem jak pewna pani z góry już nie powiem o kim mowa bo każdy doskonale wie że ta osoba nie umie zarządzać i nie umie nawet powiedzieć jak poprawnie się szyje wiele dobrych pracowników przez tą osobę poszło z tam tad bo atsmofera na hali jest zbyt żenujące i nie ma czuć takiej atsmofery jak w innych firmach. Szkoda tylko że szefostwo wieży jej i są w tą osobę zapatrzona jak w św.obrazek.

Ile tam płacą na godzinę

,ile tam płacą na godzinę kto mi powie

William
@Ile tam płacą na godzinę

Nie opłaca się... Na rynku można znaleźć kilka ogłoszeń na podobne stanowiska z dużo lepszą stawka godzinowa i z lepszymi warunkami pracy

Maciej
@William

Piszesz, że się nie opłaca ale może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, ile dokładnie można zrobić za pracę w tym miejscu? Pamiętaj, że każdy pracownik może mieć nieco inne wymagania związane z warunkami finansowymi w pracy w danym miejscu także liczę, że dokładnie to jednak opiszesz. Mógłbyś to zrobić?

Miki

Ile tam płacą

Robert
@Miki

Większość pracowników na najniższej krajowej. Lub 200-300zł ponad najniższą krajową.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Roza
@Pytanie

Zgodnie z prawem polskim. Najpierw 3 miesiące na próbnym. Stała jest po 3 umowie lub o iluśtam przepracowanych latach... Ogólnie nie są chętni na przedłużanie komuś umów, strasznie duża rotacja. Czym bardziej specjalistyczne stanowisko tym krócej utrzymują się pracownicy. Głównie sami odchodzą ze względu na zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.
Przejdź do nowych opinii