SFS International Sp. z o.o.

Opinie o SFS International Sp. z o.o.

Mały

Siemanko. Ktoś wyjeżdża może ma weekendzie na produkcję szaszłyków lub pakowanie mięsa ?? A może pracuje ??

Większość negatywnych opinii jest mocno przesadzona, piszą je osoby które z konkretnych powodów już nie pracują na pass. Tak naprawdę jest to jedna z lajtowych prac jakie wykonywałem, atmosfera w pracy jest mega pozytywna większość dziewczyn z logistyki jest pomocne i wyrozumiałe nie ma się co dziwić jak komuś zwrócą uwagę bo co niektórzy chcieliby mieć płacone za stanie w miejscu ????

Beata

Mam wrażenie, że firma wysyła ludzi tylko do tego jednego projektu, bo wszyscy o nim piszecie. Jest praca dla kobiet inna, niż na Pass? A jak wgl wg Ciebie zarobki, może byś "rzucił" kwotą, żebym mogła się zorientować jakie są? :)

@Beata

Szanowna Pani Posiadamy również inne oferty pracy w sektorze produkcyjnym, między innymi w nowoczesnych obiektach przemysłowych przy sortowaniu i pakowaniu odzieży roboczej w Niemczech i Holandii oraz w tradycyjnej pralni przy maglowaniu i układaniu prania w Holandii. Stawki godzinowe mieszczą się w przedziale 11,69 - 13,44€. Szczegóły ofert oraz wymagania znajdzie Pani w ogłoszeniach na naszym profilu: https://www.gowork.pl/panel/966010/oferty W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy również do kontaktu telefonicznego +48 22 102 11 61/ +48 733 881 106. Pozdrawiamy SFS International

Matka

Zgadzam się z powyższym.

Przemysław
@SFS International Sp. z o.o.

Dzień dobry. Ja w sprawie ogłoszenia montera rusztowań w Rotterdamie. Fajnie, że podaliście w ogłoszeniu szczegóły i stawkę 560 E / 40 godz. Chcę się jednak upewnić, ile może wynieść dodatek i od czego zależy? Potrzebuję też odpowiedzi o tym, jak płynnie trzeba znać angielski i jak z dojazdem, gdy nie posiadam auta? Z góry dzięki za odpowiedź.

@Przemysław

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów +48 536 903 982 Pozdrawiamy Dział Rekrutacji SFS International

Katarzyna

Starszy Operator Linii Produkcyjnej - jakie wymagane jest doświadczenie dokładnie? Proszę o informacje, kto mniej więcej ma szansę się dostać. I czy potrzeba certyfikatu znajomości języka obcego. Dziękuję.

@Katarzyna

Dzień dobry Wymagane jest przynajmniej minimalne doświadczenie w zarządzaniu zespołem (pół roku - rok) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego - nie wymagamy certyfikatu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 733 881 106. Pozdrawiamy SFS International

Beata
@SFS International Sp. z o.o.

Mogę zwrócić delikatnie uwagę? To portal dla pracowników, czyli w tym wypadku dla rekruterów i innych osób pracujących w tej agencji. Dlaczego nie ma tutaj informacji o naborach do HR? I warunkach, szczególnie finansowych? Jak zwykle, szewc chodzi bez butów :)

Elo123

Pakowacz

16 lat przepracowany jako pakowacz

5 lat pakowacz wędlin 10 lat pakowacz drobiu Na maszynach multivac

Mam propozycje wyjazdu do sortowania odzieży roboczej w Lauterbach. Ktoś może podzielić się opinią o tym zakładzie pracy.

Małgorzata

Witam ,czy potrzebujecie na ubój rzeźnik , pakowanie szynki ,np?:) Parę? Mamy doświadczenie pracy w mięsie:) Zwłaszcza narzeczony,posiada certyfikat humanitarnego ubijania zwierząt,

@Małgorzata

Szanowna Pani Posiadamy ofertę w zakładzie mięsnym przy pakowaniu mięsa drobiowego i robieniu szaszłyków w Belgii. Jak najbardziej możliwe jest rozpoczęcie pracy w parze. W celu uzyskania szczegółów proszę o kontakt telefoniczny z Działem Rekrutacji pod numerem telefonu +48 733 881 106. Pozdrawiamy SFS International

A

Pracowałam w trakcie studiów na projekcie w Passfood, aby dorobić do studenckich wydatków. Bogu dziękuję, że te czasy mam za sobą i aktualnie realizuję się w zawodzie. Czemu Bogu dzięki? Koordynator Agnieszka to w mojej opinii osoba niekompetentna, niemająca pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jest skrajnie subiektywna, z łatwością ludźmi gardzi, powodując atmosferę uniżenia. Ludzie czuli się tam po prostu źle. Mam wrażenie, że gdy sie zatrudniła byla jedyną osobą mówiącą po angielsku i stąd ten wybór. W przeciwnym wypadku nie widzę sensu w obsadzaniu takiej osoby na takim stanowisku. Drodzy rekruterzy… tyle rekrutacji macie za sobą. Czemu więc na to stanowisko nie znaleźliście kogoś po inżynierii produkcji, technologii żywności lub po kierunku pokrewnym? Raz, że wiedza o produkcie byłaby większa, a dwa, że elementy socjologii może poprawiłyby atmosferę na projekcie…

Zbigniew
@A

Czyli atmosferę wspominasz dość słabo. Dawno tam pracowałeś bo może od tego czasu wiele się zmieniło. Przynajmniej mam taką nadzieje bo chciałem aplikować.

Magdalena
@Zbigniew

Tam atmosfera zawsze była zła

Zbigniew
@Magdalena

Czyli niewiele się zmieniło. A jak z kasą? Chociaż dobrze płacą bo jak tak to na inne sprawy można trochę przymknąć oko nie?:)

Angi

Dzięki za napisanie prawdy

Issa
@Zbigniew

Płace średnie.

@Issa

Dzień dobry, aktualne stawki dla poszczególnych stanowisk (również netto) mogą Państwo znaleźć na naszej stronie w zakładce: Dla kandydatów > Praca za granicą https://sfsinternational.pl/praca-za-granica

Aga
@A

SFS nie zatrudnia studentów , ponieważ jest to nie możliwe na umowie, która aktualnie obowiązuje wszystkich. Obecni pracownicy o tym wiedza , wiec wypadałoby sie doinformować. Nie ma w sfssie żadnego koordynatora o imieniu Agnieszk, wiec nie wiem skąd ten pomysł. To ze ktoś nie lubi jej personalnie ( brygadzistki, jeśli o niej mowa) nie znaczy ze trzeba wylewać tu swoje żale. Dorosli ludzie rozmijają o takich rzeczach. Poza tym czemu wypowiada się Pani za innych. Poza Panią nikt się ty w tym czasie nie odezwał.

Ampero

Dzień dobry chcę wrócić do pracy

@Ampero

Dzień dobry Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a ponownym podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami +48221021160/+48733881106 lub emailowy praca@sfsinternational.pl Pozdrawiamy Dział Rekrutacji SFS International

Magdalena

Co chcesz przez to przekazać? Widzę tylko kropki , chyba że to cenzura?

Witam szukam pracy na produkcji.Mam12 lat doświadczenia montaż linia produkcyjna kontrola jakości .Pracowałam również przy kurczakach.Jeżeli ktoś wie gdzie są przyjęcia lub jakiś kontakt z góry bardzo dziękuję pozdrawiam.Monika

@Monika

Dzień dobry Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ponownym podjęciem współpracy z naszą firmą. Posiadamy projekty na terenie Belgii, Niemiec i Holandii. W sprawie aktualnych ofert prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48733881106. Serdecznie pozdrawiamy, SFS International

Pracownik projekt paasfood

Nawiazując do opinii powyżej widzę, że nie zostało uwidocznione o jaki projekt chodzi więc dopiszę tutaj, że oczywiście moi drodzy, że chodzi o projekt paasfood w Maasmechelen.

Pracownik projekt paasfood

Ludzie nie dajcie się zwieść kolorem. Pamiętajcie co rude, a farbowane to tym bardziej fałszywe.

Malgorzata

Teraz pootwieraly się buzie starym pracownikom bardzo mi miło czytać wkoncu prawdę ale was rozumiem byliście tak zastraszeni że mieliście nawet zakaz kontaktowania się z nami numeru telefonu nie zmieniłam zapraszam do rozmowy w grupie siła pozdrawiam znajomych

jarek

Sfs jako agencja jest calkiem przyzwoita uczciwie wyplacaja kase i w terminie.Ale niestety miejsce pracy w Belgi pass food to istny horror.KIerownik Michael stosuje mobing dyskryminacje krzyki wyzwiska zastraszanie pracownika z polski to tam codziennosc widzialem kilkukrotnie gdy osoby zalamywaly sie psychicznie i po prostu plakaly.Czasem wystarczy zly humor Michaela i bez powodu mozesz zostac zwolniony .Ludzie choc oczywiscie nie wszyscy boja sie zapytac czy mozna wyjsc to toalety i unikaja wzroku Michaela majac po prostu spuszczone glowy.Okropne miejsce jesli chodzi o ta konkretnie oferte pracy agencji sfs zdecydowanie odradzam

@jarek

Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji, Pana komentarz przekażemy do naszych przełożonych w celu wszczęcia wewnętrznej kontroli i podjęcia niezbędnych działań korekcyjnych.

ola
@jarek

zgadzam sie z ta opinia bo sama to przezylam balam sie tego kierownika

ROBSON

JA TEZ TAM PRACOWALEM.LUDZIE PISZCIE JAK JEST. MAJKEL NIE KRZYCZY TYLKO DRZE JAPE!!! LEPIEJ W OCZY MU NIE PATRZEC I W DROGE NIE WLZIC.CO DO RESZTY NIE MA CO SIE PRZYCZEPIC, BO WSZYSTKO PLACA, ZALATWIA JA TZEBA, MIESZKANIE TEZ OK. ALE KOORDYNATORA TO ZMIENCIE BO LUDIE MAJA DOSC!

Kris_89
@ROBSON

@ROBSON jak bys uczciwie robil to Mihael by cie nie ganial. fakt ma sowje humory, ale tych robotnych umie docenic. od 2 lat tam robie i na mnie sie jeszcze nie wydarl. ludzie jak wam zle, to droga wolna.

@ROBSON

Joanna : Dzień dobry, bardzo dziękujemy za Pana opinie, cieszymy się, że mimo pewnych niedogodności z którymi się Pan spotkał podczas współpracy z naszą firmą pojawiły się również pozytywny, o których Pan również wspomina. Nie mniej jednak bardzo byśmy chcieli porozmawiać z Panem na temat kwestii, które wywołały w Panu tyle emocji. Będziemy wdzięczni za kontakt z naszym Działem Rekrutacji i podzielenie się z nami szczegółami dotyczącymi Pana współpracy z Koordynatorem projektu Paas Food Industries. Pozostajemy do Pana dyspozycji. Z wyrazami szacunku SFS International Spk.

adam
@Kris_89

pocaluj w (usunięte przez administratora) tego niemca moze jeszcze wtedy da ci popracowac troche i zarobic pare euro ja tam bylem i wiem ze michael to kawal (usunięte przez administratora) i gnoja i przestan glupoty gadac ze cie doceni jak bedziesz ciezko pracowac otoz nie (usunięte przez administratora)

Pawel

odradzam prace w masmachelen szaszlyki pass food bardzo zły kierownik niemiec ktory ludzi ma za zero i tylko drze morde

Gregory M
@SFS International Sp. z o.o.

Powtarzacie tą samą sentencje, a to jest podejrzane

Pawelnica
@Pawel

To, ze pochodzi z Niemiec , nie znaczy od razu , ze jest zły. Jeśli coś „przeskrobales „ to widocznie zasłużyło Ci się na jakieś uwagi. Widocznie za zero miał tylko ciebie i stad ta opinia ...

ponton
@Pawel

pracowalem tam i wiem ze to prawda ze niemiec stosuje (usunięte przez administratora)

Co do projektu Paas food tam zawsze było nie ciekawie kiedyś gdy pracowało tam 5-6 osób z SFS nie było aż tak zle gorzej się zrobiło jak na projekcie było więcej osób dużo godzin w pracy ,ale nie koniecznie zarabiając bo przerwy w czekaniu na mięso powodowały konieczność siedzenia z tyłkiem na przerwie bezpłatnej oczywìście. Za czasów Daniela też było uprzywilejowanie niektórych osób ,ale i tak było lepiej. Agnieszka a wiadomo jak to jest z młodą osobą na kierowniczym stanowisku po trupach do celu, jest niesprawiedliwa i ma swoich pupilków ,ale w tym kierunku się pewnie nic nie zmieni. Żeby zwolnili koordynatora w SFS musi on mocno odpieprzyć inaczej ma posadę do emerytury. Pozdrawiam

1/14

Stanowczo odradzam pracy na projekcie pass food. Powodów jest wiele; atmosfera, brygadziści czy też utworzone 'rodzinki', lecz to jak traktują dobrych i doświadczonych pracowników i sposób w jaki ich zwalniają z dnia na dzień przed samymi świętami 14 osobową grupę pracowników to jest jakiś śmiech na sali...

@1/14

Szanowny 1/14, podobnie jak w przypadku wpisu JAiJM, tutaj również chcemy wyrazić nasze ubolewanie z powodu opisywanych przez Ciebie sytuacji. Bardzo nam przykro, że Twoje doświadczenia z naszą firmą skłaniają Ciebie do takiej opinii. Nie mniej jednak zapewniamy Ciebie, że jako organizacja stale pracujemy nad tym, aby poprawiać nasz serwis aby dbać o nasz wizerunek na rynku, niestety jak wszędzie czasami pojawią się problemy, którym należy się przyjrzeć, przeanalizować a następnie rozwiązać Jeśli miałbyś życzenie porozmawiać z nami telefonicznie, wyznaczony pracownik Działu Kadr jest do Twojej dyspozycji (nr: + 48 22 102 11 64) w godz. 09:00–16:00. Zapewniamy anonimowość. Z poważaniem Dział Rekrutacji SFS International

Brak
@SFS International Sp. z o.o.

Chętnie tu na forum publicznym posłucham jakie są wyniki waszych analiz przeprowadzonych na podstawie opinii ludzi zwolnionych oraz jakie zastosowaliście rozwiązania zaistniałego problemu? Mam nadzieję, że nie skończyło się na zwykłym gadaniu, a wasze działania będą dobrą zachęta dla nowych pracowników chcących podjąć prace w pass foodzie.

znalezione
@Brak

Kobieto chyba po tej menopauzie siadło ci na głowę. Nie masz co robić w domu , tylko wypisujesz głupoty w internecie razem ze swoją „rodzinka”? Medal ma zawsze dwie strony, pamiętaj

Pracownik roku

Witam miałem przyjemność pracować przez agencje SFS co do agencji większych problemów nie było Natomiast odradzam pracę na projekcie Paas food w Maasmechelen. Praca sama w sobie nie jest zła lecz atmosfera która tam panuje jest TRAGICZNA. Duży w pływ na to ma "kierowniczka" AGNIESZKA i jej "rodzinka" Brak szacunku do pracowników i brak pomocy. Szef widzi w każdym problem tylko nie w Agnieszce.. Wielokrotnie były zgłaszane na nią skargi, lecz nic nie zostało z tym zrobione ponieważ nie można złego słowa na nią powiedzieć. Czuje się zbyt pewnie na tym stanowisku i traktuje zwykłego pracownika jak (usunięte przez administratora).

JAiJM

Agencja SFS i ludzie z biura jak najbardziej na plus, pomocni, wyrozumiali, zapewniają bardzo dobre warunki. Co do pracy… osobiście pracowałem na projekcie w Maasmechelen na zakładzie mięsnym „Paas Food”, nie ma co narzekać na robotę lecz stanowczo odradzam zatrudnić się właśnie tam jeżeli „główną” koordynatorką będzie dziewczyna o imieniu Agnieszka, pokazuje ogromny brak profesjonalizmu, stworzyła w pracy swoją „rodzinkę” która ma olewczy stosunek do pracy a do tego dzięki jej stanowisku nie ponoszą za to konsekwencji, pracownicy z jej „kręgu” potrafią naubliżać starszym pracownikom i wykazują ogromny brak szacunku do ludzi z którymi Agnieszka ma problem lub ktoś z jej „rodzinki”, przez takie zaistniałe sytuacje doświadczeni pracownicy którzy byli sympatyczni i pomocni niestety pozwalniali się bo nie wytrzymywali z dogryzaniem i złośliwym zachowaniem. Jeśli chodzi o mnie zostałem bardzo chamsko potraktowany i wyrzucony z pracy bo zwolnieniem nie można tego nazwać. Do tego moi znajomi zostali obwiniani przez Agnieszkę i Michaela że była przez nich szantażowana, oczywiście takie zdarzenie nie miało miejsca. Wyrzucili 8 osób (w tym mnie) a samowolnie w ramach solidarności zwolnilo się kolejnych 5 pracowników ponieważ jak sami stwierdzili nie mogli strawić tego co się dzieje w pracy. Pozdrawiam

@JAiJM

Dzień dobry Bardzo Ci dziękujemy za poświęcony czas i Twój post. Przykro nam czytając o problemach, które zostały opisane powyżej. Jednocześnie mamy absolutną świadomość, że każdy negatywny komentarz jest cenną wskazówką dotyczącą jakości świadczonych przez nas usług i warto się nad nim pochylić. Po zapoznaniu się z nim, rozumiemy jak się czujesz i tym bardziej doceniamy, że zechciałeś nam o tym napisać. Ponieważ jest to kolejny niepochlebny wpis mówiący o sytuacji na tym konkretnym projekcie z całą pewnością zostanie to zgłoszone do osób, które są za ten projekt odpowiedzialne i decydują o wdrożonych tam procesach. Będziemy wdzięczni za kontakt na prywatnej wiadomości w celu dokładnego opisania problemu. Jeśli wolisz porozmawiać z nami przez telefon, desygnowany pracownik Działu Kadr jest do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu + 48 22 102 11 64 w godz. 09:00 – 16:00. Z poważaniem Dział Rekrutacji SFS International.

Zostaw merytoryczną opinię o SFS International Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w SFS International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFS International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFS International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFS International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFS International Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFS International Sp. z o.o.