Opinie o PIENING GMBH w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIENING GMBH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIENING GMBH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIENING GMBH w Warszawa

miceek

zal komentować, za takie pieniądze to nie ma co się dziwić że dużo ludzi ucieka z tej firmy, 400€ minimum trzeba mieć na nocleg (20€ doba) zjeżdżając co któryś weekend do polski, chyba że ktoś siedzi cały miesiąc to i 500€ plus wyzywienie, do tego utrzymanie rodziny w Pl i guzik zostaje jak sie chce odlozyc jakis grosz. No Chyba ze ktos lubi zyc od 1 do 1 to jak najbardziej polecam ta firme ????

@miceek

To pracuje w Polsce. Cwaniaczku sprawdzę numer komputera i pogadamy.

SKLAVE
@Tomek

szare komórki sobie sprawdz albo te plewy co masz we lbie straszyl bedzie sprawdz sobie czy zwieracze ci nie popuscily raczej

Alek

Czytajac twoja opinie, widać ze pewno wina byla po dwoch stronach... ja jestem w tej firmie o 2 lat,sa male niedociagniecia ale wyplata jest zawsze na czas! Jak nie doslales dokumentuw na czas to sorry jak karta ma przyjsc? Ja polecam ta firme ronota jest, kasa sie zgadza po to tu jestem

Mariusz

Witam wszystkich chcę wyjechać z firmą Piening do Niemiec jako elektryk niech ktoś dopisze czy warto

Janusz

witam, odpowiadam wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem, powiem tak za pn-pt (40h/tyg) nigdy nie wziąłem mniej niż 2200 E do reki (premia na święta Bożego Narodzenia), pracuje od samego przyjścia w jednej firmie mieszkanie max 400 E miesiąc są pensjonaty po 300 ale nie radzę, no i najfajniejsze jeśli dobrze trafisz i firma pozwala robić troszkę więcej godz to ja masz tak po zapełnieniu konta 26 dni urlopu + 21 dni wolnego z Zeit konta plus wszystkie święta wolne (płatne jakbyś w pracy był) ale to wszystko można se ustawić jak się pracuje u jednego klienta a że by tak było musisz być sumiennym pracownikiem i nie mam mowy ze ktoś cie odeśle w innym przypadku latanie po całych Niemczech i to już się nie kalkuluje (benzyna pensjonaty problem z wolnym itp) . Ja jestem około 3 miesięcy w sumie w domu, jedzenie około 10 procent droższe niż u nas a podróż samolotem wygodna i tania latałem za 25 euro w obie strony, teraz minusy ROZŁĄKA z rodziną , ze słabym językiem czujesz się obco no i najważniejsze oni potrzebują monterów mimo że potrafisz więcej to i jak będziesz monterem. Ja powoli zjeżdżam gdyż syn ma 5 lat i za mocno tęskni ale myślę że w przyszłość jeśli bezie możliwość to wrócę co do uwag zawistnych polaków z nosem ku słońcu oglądającym ambitnego You Tube - bez komentarza

mati
@Janusz

Janusz pracuje tu w firmie co ci powiem 2200 faktycznie minus ta kwatera 400 zostaje 1800 przy 150 godz wypłacanych jak nie masz zapełnionego zajtkonta a szybko miał nie będziesz prz 40 godz tyg start jest ćięzki

PIENING GMBH prowadziła rekrutację na stanowisko MIG / MAG spawacz (135/136). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Marian

Wszystko idzie do góry paliwo, kwatery, a dieta stoi dalej 40 euro. Żenada

Daniel

Witam czy ktoś jest chętny na wyjazd ze mną do Niemiec w piningu pracuje piąty miesiąc najlepiej z województwa małopolskiego info danielchmiolek19@gmail.com

Lidia

@Janusz to oczywiste, że praca poza granicami kraju - z dala od rodziny - ma również swoje minusy. Generalnie trzeba zdawać sobie z tego sprawę podczas podejmowania decyzji o wyjeździe. Powinna być ona świadoma, a ten bilans zysków i strat sumiennie wykonany. Czy wielu Polaków pracuje razem z Tobą?

TOM

witam czy ktoś dostał oferte jako ślusarz monter wiatraków -

Lidia

@Janusz dzięki za Twoją opinie. Czy w ciągu tych 3 lat Twoje wynagrodzenie uległo zmianie? @NIEZBEDNY takie komentarze nie powinny mieć tu miejsca, nie wnosi to merytorycznej wartości na forum, a jedynie uderza w użytkownika forum.

Lidia

@Aros czyli w twoim przypadku PIENING GMBH było bardzo pomocne w rozwiązywaniu formalnych kłopotów? A możesz opowiedzieć coś o samej pracy - jak Ty ją oceniasz? Polecasz współpracę z PIENING GMBH?

Lukasz

Ktoś jedzie 11.09

Aros

Ja chciałem podziękować firmie Piening i w szczególności Pani Alicji za pomoc w załatwieniu Kindergeld. Z początku musiałem poprawiać niektóre dokumenty po kilka razy bo źle wypełniałem i nie wszystkie papiery wysyłałem na czas . Ale na początku tego roku Pani Alicja miała już wszystkie poprawione i inne dokumenty i wysłała do Familienkasse . Trochę czekania i cierpliwości i dokumenty załatwione i kindergeld już załatwiony. pozdrawiam

Lidia

@Zenek liczy się każda opinia więc dziękuję za Twoją. Piszesz, że firma PIENING GMBH podaje nieprawdziwe informacje dotyczące zarobów. Na jakiej podstawie w takim razie są zatrudniani pracownicy, w sensie jaka jest umowa i jaka na niej jest podana stawka? Pytam ze względu na to, że najbardziej liczy się to co jest zapisane na papierze, więc dla wyjeżdżających to ważne informacje.

Zenek

Lidia za wszystko płacisz ze swojej kieszeni firma Piening jak i werbująca dla nich firma Brasco podają nie prawdziwe informacje , począwszy od zarobków netto na ręke obiecują około 9,20 x160 = 1472Euro netto a tak naprawde wypłacają po około 7,30 netto x160=1170euro na ręke minus jedzenie paliwo i mieszkanie bo jeśli pracujesz od poniedziałku do piątku co jest częste to płacisz sobote i niedziele z własnej kieszeni bez diety . Mieszkania jak wyżej ktoś pisze jak mieszkasz w mieszkaniu w 6 osób zapłacisz 16euro za dobe a jeśli mieszkasz gdzieś gdzie sie jest tylko w dwie osoby trzeba liczyć się z wydatkiem 25euro /dobe do tego dochodzi paliwo jak się uda znaleźć blisko mieszkanie to nie jest źle ale od tego zależna jest kwota za mieszkanie im bliżej centrum miast i budów tym drożej . Pozdrawiam Nie polecam tej firmy

Lidia

Dzięki za odpowiedź @Karol, teraz można mieć pewność co do zakwaterowania oferowanego przez PIENING GMBH. Ciekawi mnie jeszcze jak wygląda sprawa dojazdu do pracy? Czy za to też trzeba płacić?

Lidia

Możecie doprecyzować jak jest naprawdę z tymi domkami @Julek piszesz, że płatne za noc 17 EU a inni pisali, że za tydzień? Dla wyjeżdżających to na pewno istotne informacje bo cena diametralnie różna.

Karol
@Lidia

17€ jest za dzień ale ciężko o taką kwotę za nocleg, chyba że w pokoju 3 osobowym, a jeżeli dobrze mówisz po niemiecku to może uda Ci się wynegocjować inną cenę

Prawda jest zawsze prawdziwa....

Witam wszystkich nowych i starych tych co ponad 6 mcy pracuja...pisze jak jest. pracuje kolo roku bez podwyzki 11,25 jak obiecywali + dieta i powiem tak jezyka sie ucze bp to klucz do wszystkiego tutaj jest,mieszkanie jak znajda to za 17 eu albo wiecej na 7 dni platne z gory za osobe czasem w jedynce czasem w dwujce . oczywiscie praca jest- Ale to gdze cie dadza nie calkiem zalezy od nich bo klient decyduje czy cie weznie czy nie (taki targ niewolnikow) jak cie wezmie to placi pewnie ok 40 eu za twoja godzine jak jest to budzetowka to troche sobie popracujesz, a jak prywatna budowa to zrobisz to co lokalnym majstrom sie sie chcialo bo za ciezko albo za wysoko i jak to wlasnie zrobisz ,a jak jestes glupi !!polaku ..to zrobisz to szybko...bo takich spodkalem. to wlasnie jest ten moment ze w czwartek dostajesz info ze robisz do jutra i dostajesz nowe zlecenie .oczywiscie jak jezykowo bedzesz komunikatywny to masz wieksze szanse na lepsza fuche iu jakiegos nowego pana ..kupca.. oczywiscie nie wspomne o wyksztalceniu czy umiejetnosciach zawodowych .Prawda jest ze dostales to co ustaliles i podpisales ...wlasnorecznym podpisem przeciez 18 lat zkonczyles prawda.?.. niektozy to nawet ze 3x .Pracyja tu ludzie tez normali zaznaczam z ktorymi sie fajnie pracowalo razem.ale jest zatrudnionyh sporo zwyklych baranow kretynow itp.ostatnio slyszalem o przypadku takiego zachowania podczas przerwy obiadowej godzinnej kolega poszedl do samochodu sie przespac no i przysnol co robia "koledzy" z pieninga po pytaniu brygadzisty gdzie jest ? Mowia ze spi pijany w aucie ---mysle ze pewnie tyle po niemiecku umieli powiedziec swiezaki w monahium .choc pijany niebyl . jakie konsekwencje wyciaga piening ponoc dostal nagane uwazam to za niekolezenskie zachowanie bo mogli go zwyczajnie obudzic .Co do kilometrow tez sie troche robi to tez jest jakis koszt bo ropa 1,09 do1,30 moje osobiste zdanie to jak masz cait konto pelne i prace po 8 -10h codziennie to cos z tego masz .jak mniej to lipa . niemcy na etatach pracuje po 20 lat i sa twoimi brygadzistami wiec lykaja cala odpowiedzalnosc i czacem maja mniej bo niemaja diety mowie jak jest .jak kto woli jedni w niemczech jedni w norwegi inni w angli ....cdn

przemg

Witam dostałem zleconko do pracy i popracowałem 2 tygodnie obecnie siedzę sobie w domu prawie miesiąc i nie ma perspektyw na inne zlecenia Pani mówi że trzeba czekać i tyle kurna czekać a na co tu trzeba zarabiać a nie czekać więc pytam jak można z tego zrezygnować ludziaszki

Mateo

Witam. Wypowiem sie na temat tej firmy poniewaz jest to jedno wielkie klamstwo mieszkania porazka caly czas koloruja jak to super nie jest a pozniej wychodzi wszystko dieta nie starczy na pokrycie kosztow mieszkania mowia o firmach ktore wogole nie istnieja kaza placic z gory z miesiac szef niemiec udaje glupka i mowi ze wszystko jest ok

pablo2087

Witam mam pytanko czy ktoś pracuje w dusseldorf jako ślusarz monter bo mam jechać w przyszłym tygodniu i nie wiem co o tym myśleć będę wdzięczny za opinie POZDRAWIAM

slawek
@pablo2087

Witam tesz mam jechac na poczatku lipca i jestem troche zaskoczony tymi opiniami Mowili ze praca na miejscu na 2 zmiany po 8godz nie wiem co o tym myslec

Niepewny
@slawek

Czyli jak wygląda współpraca z tą firmą? Bo też mam wyjazd w lipcu monter-ślusarz Z info z góry dzięki

Julek
@Niepewny

Daj sobie spokój i szukaj czegoś innego, Byłem tu w dusseldorfie i pracujesz sam bez pomocy kolegi, podstawa to heftowanie blach od 10 do 40 mm w zależności od rysunku, suwnice masz do dyspozycji, od razu na głeboką wodę zostaje sie wrzuconym i albo wypłyniesz albo zjezdzasz do polski. druga rzecz to szukanie mieszkania na własną ręke bo to co znaja z biura to drogie i brak podstawowych rzeczy i daleko do pracy. za mieszkanie płacisz z góry min. 15-17 E za noc, plus transport dodatkowo własnym lub z kolegami. Takze zanim coś zarobisz to trzeba zainwestować ok. 500 -600 euro. Obiecywali że oferta bez znajomości języka lecz bez niego jest lipa totalna. Pomagają w załatwieniu różnych spraw powodzenia.

Ricardo
@Julek

Jak czytam bez jezyka to znaczy z karta inwalidzka tak? Bo w polsce to bez jezyka sie jakos dogadasz czy slabo ...

Zostaw merytoryczną opinię o PIENING GMBH - Warszawa

• Jak się pracuje w PIENING GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy PIENING GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIENING GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PIENING GMBH