Opinie o PIENING GMBH w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIENING GMBH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIENING GMBH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIENING GMBH w Warszawa

MEN

Nie polecam firmy , warunki okropne , praca zupełnie inna niż w rekrutacji opisana po za tym nie wypłacają z zeitkonta odradzam

Nowinka23

Hej czy ktos pracuje na produkcji medycznej poniewaz dostalam oferte i czytahac niektóre wpisy mam mieszane uczucia.

Henryk

Jestem zadowolony z pracy jak i firmy. Jedyny mankament to komunikacja w centrali. Mają też osoby w Polsce, co rekrutuja- ja byłem na szkoleniu u nich z niemieckiego. Super osoba jest Pani Ola, która mam nadzieję niebawem wróci. Z tą Panią idzie wszystko załatwić- szczera, konkretna! Wypłata na czas, narzędzia solidne firma daje-nie narzekam. Polecam.

na robotach niprzymusowych
@Henryk

Twoje ambicje zostały zaspokojone: wypłata na czas i porządne narzędzie, teraz możesz (usunięte przez administratora)300 godzin w miesiącu.

@na robotach niprzymusowych

Żarty sobie robisz? Nie pamiętam żeby zdarzyło mi się mieć chociaż 200 godzin, a pracuję 5-ty rok. Jak jest 160 to jest bardzo dobrze.

PaniZbiura
@Henryk

A Pani to chyba to z biura... Pani Olga???

oyabun
@na robotach niprzymusowych

przeciez wiesz ze te pozytywy pisza z biura szlampy tu sie liczy (usunięte przez administratora) a z frajera jest grosz chocby przerobil 2 dni i tak sa do przodu

@oyabun

Jak do mnie pijesz to się mylisz. Biura nie widziałem nawet na oczy.

@Henryk

firma w porzadku, stawki powinny byc wyższe i dieta do godziny.

@Henryk

Nigdy nie miałem problemów z jakąkolwiek Panią z centrali. Czasami niedomówienia z dysponentem. Zwłaszcza o stawkę .Przez 3 lata 6 m-cy ze stawki 11.83 do 13 Euro .Ale firma w porządku. Może zepsuło się jak zaczął pracę 3 prezes.? Nie wiem .

Podwyzka
@Henryk

A podwyzke tez Ci zalatwila czy tylko zatrudnila???? I ma z tego kase.

Jaka umowa obowiązuje w PIENING GMBH podczas okresu próbnego?

dg

Tak mniej więcej, Chyba zależy od oferty pracy uniwersalnie to sześć dziewięć czy też trzy miesięczne mogą być dwutygodniowe a nawet jeden dzień umowa próbna lub poprostu umowa o pracę kontrakt (są to nieraz zależy od pracodawcy tzw układ zbiorowy w każdym razie umowa inna niż polska ale zachowane są tak samo stawka minimalna lub zależy od stopnia zawodu kwalifikacji, urlop a chorobowe,socjal, dieta, postojowe dodatki się tylko różnią wysokością i w załatwianiu spraw jak kindergeld kasa chorych klasa podatkowa), w biurze co "deleguja" dla zainteresowanych pracą do konkretnej oferty powinni odpowiedzieć z reguły w czasie rekrutacji w następnym etapie z docelowym pracodawcą /rekruterem personaldienst manager

Renata
@dg

No właśnie - a jak to biuro się wywiązuje w kontaktach z pracownikami? Załatwiają co trzeba, dostarczają dokumenty itp czy trzeba się o wszystko prosić po kilka razy?

PIENING GMBH prowadziła rekrutację na stanowisko MIG / MAG spawacz (135/136). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Specjalista IT
Ciekawska

Hej Czy ktoś pracował lub pracuje przy sprzęcie medycznym i może się podzielić, jak wygląda praca i jakie są warunki mieszkaniowe.

chloe
@Ciekawska

Hej, ja też szukam informacji dotyczących wyjazdu do pracy przy sprzęcie medycznym. Napisz jak czegoś się dowiesz :) mój mail ozon555@o2.pl

Mimo

Mam prośbę do osób pracujących przy produkcji sprzętu medycznego, o podzielenie się opinią otej pracy, zarobkach, zakwaterowaniu. Dostałam taką ofertę ale mam wątpliwości...

Mariusz
@Mimo

Dostałaś ofertę z firmy? To byłaś na rozmowie, bo przecież podczas rekrutacji powinni ci wszystko powiedzieć ze szczegółami. Jak masz jakieś wątpliwości to najlepiej zadzwonić do kadr. Napisz jak się czegoś dowiesz:)

Mimo
@Mariusz

Rekruter na niektóre pytania nie potrafi odpowiedzieć. Do kadr mówisz... hmmm....pienninga czy może wom-u? ????

@Mimo

Do tego zadzwonić, z kim umowę macie, jeśli P. Was bierze na siebie, to do nich. Jak to rekruter nie wie, do czego rekrutuje, no proszę Cię :)

Czy w PIENING GMBH możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

beznadzieja

tak zaliczki wysyłają

@beznadzieja

No to dobrze. To czemu masz nick Beznadzieja? :)

torun 1

W porzadku firma, terminowe wypłaty. starają sie o w miare dobre kontrakty.

RobertR

Czytając niektóre bzdurne komentarze mam wrażenie niektórzy nie mieli w ogóle styczności z firmą, a ich mądrości są wyssane z palca. Ja w Pieningu pracuję od ponad dwóch lat i mogę już coś powiedzieć na temat mojego pracodawcy. Mam wszystko tak jak jest na umowie, a nawet więcej bo nie siedzę z założonymi rękami czekając na mannę z nieba. Jak ktoś myśli że przyjedzie i firma sama będzie mu wciskała pieniądze to powinien postudiować trochę ekonomię. Z pracą jest różnie. Czasem są budowy po 10 godzin, a czasem po 7. Nie ma na to reguły. Dużo zależy od dysponenta. Mój akurat potrafi załatwić budowę szybciej niż ja piję kawę. Samochód jest wskazany, ale nie ma czegoś takiego że jak masz auto to robisz za taksówkę dla innych. To od Ciebie zależy czy ich będziesz woził i za ile. W skład diety wchodzi dojazd do pracy 15 euro (30 centów za kilometr co daje 2x25 km) i 25 na nocleg i tylko noclegi mieszczące się w diecie proponuje firma czyli do 25 km od miejsca pracy i do 25 euro na dzień. Naturalnie można załatwić sobie mieszkanie we własnym zakresie. Firma pomaga w sprawach urzędowych. Firma wypłaca dodatek świąteczny i urlopowy. Konto godzinowe ma pojemność 150 h i odkładane są na nie nadgodziny (wszystko powyżej 35h na tydzień). Po zapełnieniu wszystko jest wypłacane na bieżąco. Piening jest moim trzecim pracodawcą w Niemczech i uważam go za pracodawcę godnego polecenia. Oczywiście należy się liczyć z tym że będzie się pracowało np. tydzień lub dwa i zmiana budowy bo np. klientowi się nie spodobałeś, albo nie ma dla Ciebie więcej pracy. Ja zwykle na jednej budowie spędzam kilka miesięcy. Co ważne firma przy podpisaniu lojalki załatwia uznanie zawodu co może podnieść stawkę. Samemu też można to załatwić, ale to koszt około 1000 euro. Po więcej pytań zapraszam rp8@wp.eu

ojabun
@RobertR

to siedz tam nastepne 20 lat jak ci tak tam dobrze ja bym na twoim miejscu sprowadzilbym jeszcze swoja mame tate babcie i brata ktos ma wieksze aspiracje niz tylko 7,50 na reke taki pracodawca ze przyjolem sie jako spawacz to kible montowalem i taka dobra firma nie wspomne ze placa najnisze skladki juz

Krzysztof Stefanski
@RobertR

Myśli pani tak tak? Czy może nie mas pani alternatywy na życie?

@ojabun

Zacznijmy od tego że nigdy w tej firmie nie wyszło mi 7,50 na rękę. Nie znasz mojej sytuacji i nie jesteś na moim miejscu więc proszę nie komentuj czegoś o czym nie masz pojęcia. Najwyraźniej nie rozumiesz też jak działa ta firma. Nie uwierzę w to że Twój dysponent kazał Ci montować kible. Za pewne to było zalecenie klienta, na które firma wpływu nie ma. Zgłosiłeś to do dysponenta czy to zbyt wielka obraza majestatu była?

@Krzysztof Stefanski

Pani?? Serio?? To co napisałem to nie są moje przemyślenia tylko fakty wynikające z mojego doświadczenia z tą firmą.

ojabun
@RobertR

to ile ci wyszlo na godzine a co myslisz ze tak sobie pisze ze montowalem kible bo nie nie mam o czym pisac dzisiaj mam 12 na raczke mieszkanie 300 co 3 tyg w domu nie jezdze jak rumun robie na warsztacie dziekuje

@ojabun

Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to że jeżeli montowałeś kible będąc spawaczem to szczerze wątpię żeby kazał Twój przełożony z Pieninga. Ja za mieszkanie obecnie płacę 240 a do domu zjeżdżam co 4-5 tygodni ze względu na odległość ,fakt że jeżdżę sam jak i to że u obecnego klienta mam mało godzin. Normalnie też jeżdżę co 3 tygodnie.

stary wyga
@RobertR

dziwnym trafem wszystko na plus a siedz tam (usunięte przez administratora) do konca swiata i 1-dzien dluzej lojalke podpisze co za (usunięte przez administratora) tepa strzala

@stary wyga

Tak że wszystko na plus to nie ma nigdzie. W Pieningu też, ale wystarczy czasem trochę zrozumienia i podejścia ze spokojem i na prawdę nie jest źle. Pisałem już wcześniej że obecnie mam takiego klienta u którego zwykle nie mam nawet 35 godzin w tygodniu dlatego zjeżdżam dość rzadko, a moje zeitkonto powoli się opróżnia. Lojalkę też mam obecnie podpisaną ponieważ firma mi opłaca za to uznanie zawodu które normalnie kosztuje 1200 euro. Przy czym nie jestem uwiązany lojalką na rok, ale w razie gdybym się zwalniał będę musiał zapłacić za miesiące pozostałe do końca lojalki, a nie całość. Polecam pogłębić wiedzę na temat polskich znaków jak i znaków interpunkcyjnych. Po wpisach administratora wnioskuję również braki w kulturze osobistej.

Radek
@RobertR

Witam o co chodzi z ta lojalka jak to działa

@Radek

Działa to tak że firma opłaca uznanie zawodu, a Ty podpisujesz lojalkę. Jeżeli przepracujesz dłużej niż rok nie ponosisz żadnych kosztów. Natomiast jeśli zwolnisz się wcześniej płacisz za pozostałe miesiące czyli jeżeli uznanie kosztuje 1200 euro, a Ty przepracujesz np. 8 miesięcy wtedy musisz zwrócić 400 euro.

na robotach nieprzymusowych

Kolega napisał jak jest.

DiKey
@RobertR

Podniecasz się tym jak by to była praca Twojego życia polecić to można lody z lodziarni lub kebeba.! Buja!

@RobertR

To jest oczywiście Pan lub może raczej Pani, która pracuje dla Pieninga, siedzi w biurze i pisze pozytywne opinie wyssane z palca.

@Piotr

No to pewnie Cię zaskoczę bo nie jestem panią, amoje komentarze nie są wyzssane z palce. To są moje opinie i spostrzeżenia na temat pracy w tej firmie na montażach. Jeżeli masz inne to przykro mi z tego powodu. Pracuję w Pieningu od 5 lat i nigdy nie zdarzyło się żeby nie wywiązali się z umowy. Ponadto da się załatwić np. uznanie zawodu czy inne uprawnienia. PS. Biura nie widziałem do dziś.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PIENING GMBH? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rp8

To dość indywidualna sprawa. Ja umowę podpisałem na pierwszym spotkaniu.

Ski

Daruj sobie, znajdź porządną, renomowaną, niemiecką firmę albo oddział renomowanej firmy, która podpisze z Tobą normalna, niemiecką umowę o pracę, załatwi formalności i nie wpakuje w IV klasę podatkowa, nie obwaruje dziwnymi klauzulami, nie rozgrywa dietami. To krętacze, podają sprzeczne informacje, nieprawdziwe, kłamią albo nie maja wiedzy, lub pewniej - intelektu, a to nie wróży dobrze. Rekrutacje na proste, najprostsze posady rozdmuchują do rangi procesu zatrudniania na stanowiska menedżerskie.Myślącej osobie 5 minut rozmowy rozwieje wszelkie wątpliwości.

Rp8
@Ski

Pracuję tutaj jako elektryk od 5 lat i nigdy nie byłem na IV grupie. Żadnych dziwnych klauzul nie ma. Mam wszystko na umowie. Umowa oczywiście niemiecka.

Bat
@Ski

Większych bzdur nie czytałem

torun 1

Bardzo dobra firma, pracowałem 4 lata , przez ten okres wypłaty punkualnie na koncie, z zaliczkami zero problem, nie wiem jak teraz w tym okresie covidowym. Pozdrawiam .

Super firma

To jest super fima! polecam!!! Bylem na ich kursie niemieckiego, pojadlem popilem a potem nie zaczalem pracy. I co i nico. W Polsce bylem oficjalnie na chorobowym a ten ich kurs to jak urlop. Super Firma!

@Super firma

To poczekaj trochę a ich prawnicy Cię dojadą i tak zapłacisz takich jak ty odważnych było wiele a teraz spłacają dlugi

Super firma

Zadna firma niemiecka nie bedzie scigac zwyklego Kowalskiego czy Nowaka za pare eurakow lojalki za kurs. A polski czy niemiecki prawnik wystawi rachunek firmie duzo wyzszy niz ta cala lojalka. Nie odbieralem telefonu, powiedzialem, ze jestem bez pracy i czasem tylko cos na czarno se dorobie. A oficjalnie pojechalem na delegacje z polskiej firmy i cacy. Super firma! nic mi nie zrobia!

Zrobię to samo

Zrobię to samo

Cicho sza!
@Super firma

zrobiłem to samo! ale cicho sza!

nie chce mi się pracować
@Super firma

nie chce mi się pracować. To gdzie ten kurs?

A co ze spaniem
@Super firma

A co ze spaniem? pensjonat? domki kempingowe? hostel?

A kobity

A kobity tam są?

Zakochany
@Super firma

Dla mnie i dla mojej pani to dwujeczka w tym hostelu.

Samotny

Dla mnie jedyneczka w hotelu nie mam baby. Hotel jedzenie kurs za darmo bez lojalki. Super

A kobity
@Super firma

A kobity tam są czy nie?! bo ja szukam kobity!

free
@Samotny

Wszystko za free! Bez lojalki!

JanuszGrazynka
@Super firma

Dla nas dwujeczka na ten kurs w hotelu z jedzeniem. Potem ja jako elektryk a moja partnerka do aparatow medycznych. Tak nam powiedzial Pan Niemiec na spotkaniu. tak tak tak tak

Kelnerka
@JanuszGrazynka

To te kursy sa tez dla kobiet na produkcje? Jak sie nazywa ten Pan Niemiec od tych kursow?

Zadowolony
@Super firma

a ja i kolega zaprosilismy sobie panie na weekend, oj dzialo sie. Super firma, zaplaca nocleg za ciebie i za towarzystwo dla ciebie.

Łukasz
@Super firma

Jak wygląda ta lojalka. Czym straszą w razie zerwania umowy po kursie?

@Łukasz

Tu piszą, że dostaniesz "długoletnią pracę w naszej firmie" https://www.piening-montage.de/pl/oferty-pracy/aplikacja/kurs-jezyka-niemieckiego To nie wiem, czy tak łatwo się wykręcić, a ci co piszą te komentarze, pewnie robią sobie kawały z nieświadomych.

Łukasz

Witam, Chciałbym zapisać się na kurs językowy, pewnie on trochę kosztuję pracodawcę i trzeba spełnić jakieś warunki żeby był on darmowy. Proszę o informację ile będę musiał pracować dla Nich po tym kursie i co mi grozi w razie zakończenia kontraktu przed terminem?

StefanKarwowskiLat40

Chciałbym wyrazić swoje wyrazy podziękowania dla Pana Adama za w pełni profesjonalne i ludzkie podejście do nas jako kursantów, czego nie mogę powiedzieć o Matyjasie K...

Super
@StefanKarwowskiLat40

Pan Adam to super profesjonalista.

DiKey

Witam. Firma na "pierwszy rzut oka" wydaje się być przyjazna dla potencjalnego pracownika... Jeśli spotka cię wypadek w pracy lub cos co spowoduje niezdolność do pracy zwolnią Cię w trybie natychmiastowym. Dla "tej firmy" liczy się tylko to abyś "(usunięte przez administratora)" Taka polityke i praktykę stosuje Piening Warszawa również ten w Niemczech. Przestrzegam!!!

BolekLolek

Witam, czy ktos wyjechal w czerwcu lub w lipcu tego roku do produkcji sprzetu medycznego? i jak jest na miejscu? z gory bardzo dziekuje za informacje.

bardzo powazna oferta pracy
@BolekLolek

Rekruter Matyjas rekrutuje panie na produkcje??? smiech na sali!! jego corka czy wnuczka ma rozbierane sesje na necie i szuka kolezanek. I to jest pewno ta bardzo powazna oferta pracy na produkcji!

oooooo
@bardzo powazna oferta pracy

przynajmniej beda platne nadgodziny na tej produkcji ;-) i czlowiek sie nie napracuje ;-)

wyginam cialo smialo
@bardzo powazna oferta pracy

jak dla mnie bomba.. oferta pracy ;-) wyginam cialo smialo i jeszcze sie na tym zarobi.. a oficjalnie niby na produkcje ;-) a moge wyslac tam tesciowa.. jest jeszcze w dobrym stanie ;-) doplace do tej sesji rozbieranej ;-)

Olga

Dlaczego nie polecasz Pieningu? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Przytoczyć jakieś argumenty? Na ten moment w sumie nie wiem co jest nie tak... Jak wyglądają warunki zatrudnienia?

Jajo
@Olga

pani tam nie pracowala to pani nic nie wie! pani poczyta co pisza inni. pani tam do pracy to pani sama zobaczy. JAJO!

Angol
@Olga

Pani nie ma serca.ja tez nikomu nie polecam tej firmy.Moj kolega ze szkoly pracowal w tej firmie.. mial wypadek na budowie i zmarl na miejscu. Zostawil mloda zone i osierocil male dzieci. Wdowie nikt nie pomogl z firmy. Serce mi peka, jak o tym pomysle. Niech odpoczywa w pokoju.

Bonifacy
@Olga

pani a pani to pewno stara panna

Ponton

a to jest legalne?

PracaDlaKobiet
@Olga

Czy szuka pani pracy. Prosze o adres mailowy lub o numer telefonu do kontaktu.

Pan
@Olga

dobry wieczor.czy to pani ola/olga z pieninga?serdecznie pania pozdrawiam.bylem na kursie i tam pania poznalem.byl tam tez pan matyjas,ktory ciagle cos krzyczal po niemiecku.na koniec kursu przy podpisywaniu umowy,pani tez tam byla i on tez tam byl i znowu cos krzyczal.co on tak ma z tym krzyczeniem?pani jest naprawde super,ale nie ma pani u mnie szans.Wole panow.dlatego nie chce podawac moich danych personalnych, bo nie dadza mi zyc na budowie.prosze sie szanowac i nie pozwalac na siebie nikomu krzyczec.co to za mezczyzna co krzyczy na kobiete!on ma chyba problem z kobietami.Zona/corka czy wnuczka jest na golasa na necie, mozna kupic te zdjecia.prosze sobie wpisac na fejsa koeppchen i zobaczy pani, co wyskoczy.jakas nicola.zycze pani wszystkiego dobrego.

Kibice
@Olga

znajomi matyjasa na fejsie i tez znalezlismy ta golaske chyba cos nie wyszlo z kariera porno a teraz robi zdjecia dzieciom!Pornografia!Wstyd! FUJ!!!!!!

Wnusio
@bardzo powazna oferta pracy

to sie udala wnusia Matyjasowi ma czym oddychac dziewczyna a ile on ma lat? 70?

ZalMiPani
@Olga

jak ja podpisywalem umowe o prace to pani tez byla i on tez. i on tak bardzo krzyczal ze pani sie poplakala. Zal mi pani pani zawsze taka mila i usmiechnieta.

Jerry

Nie polecam tej firmy. Lecą z pracownikiem w jajo, ciężko im znaleźć pracę na dłużej. W jednym tyg zrobiłem ok 2000km po Niemczech z północy na południe i z powrotem... Nie informują pracownik o końcu zlecenia (ostatnio dowiedziałem się że wymeldowali z pracy ok 15 a pracowałem do 13). Czekałem do następnego tyg aż znajdą pracę, płaciłem za pokój. Co się okazało jak już byłem w samochodzie ok 11 nie wiedzieli nadal nic o nowej pracy dla mnie, co najśmieszniejsze w końcu po 12 dowiedziałem się że mam wracać do Polski. Po przejechaniu 200km, dzwonią że mają prace... Bajzel mają i tylko od murzynów wymagają bo od siebie to nic... Elektryk

do jerry
@Jerry

Może z ciebie taki elektryk ze cie żaden pracodawca nie chce. bez obrazy

Masz rację
@Jerry

Masz rację!!!! Ja tez nie polecam tej firmy!!!!

Kogucik

Firma kogucik!

Pan Pracowniczek

Hehe byłem na spotkaniu zapoznawczym z tą firmą z polecenia PUP.... Powiem tak, nie musiałem z nimi jechać żeby odkryć, że to się ni opłaca ... Na starcie Niemiec który przyjechał, zaproponował wszystkim 1300 euro na miesiąc do ręki, a diety osobno ( z tego masz opłacić mieszkanie, paliwo na dojazdy codzienne do pracy i na przejazdy po budowach niemieckich z jednego końca Niemiec na drugi nawet, a do tego jak auto zaszwankuje to twój problem )...a jak chłopy chcieli z nim negocjować to pokazał im drzwi

GrazynkaJanuszek
@Pan Pracowniczek

Jak to pokazał im drzwi???!!! brak kultury!

Pan Pracowniczek

Cd. A Babka co z nim była chciała załagodzić atmosferę i gada, że zawsze mozna nadgodzinki robić :) Po przerwie z 30 osób było już tylko 10ciu i jeszcze niezły przesiew każdy dostał listę a tam Hydraulik,Elektryk,Spawacz i np wyszczególnione działy Montaż klopów,Montaż pryszniców,Montaż klimy , Rurociągi itd a obok rubryka ile lat w każdym z działów . W sumie rozumiem,że to tylko pośrednictwo ale z drugiej, nie dziwię się tym chlopom większość z nich grubo z 50 lat na karku doświadczenia dużo, a propozycja pracy za taką stawkę... idzie się załamać.... i jeszcze co ciekawe Ci co sie zdecydowali mieli przez 3 miesiące chodzić na kurs jezyka wieczorami, a robota dopiero w lipcu....Powiem tak coraz trudniej głupich znaleźć za takie pieniądze. I nie dziwię się, że oni w poszukiwaniu pracownika jeżdżą po całej Polsce jak te cygony z miasta do miasta. Ja wiem jedno z PUP nigdy więcej ofert zagranicznych....bo to śmiech ...Komentarz pozostawię Wam Moi Milusińscy

bm
@Pan Pracowniczek

niech helmuty robia albo ukraincy bo mysla ze glupie poloczki beda robic dla idei oni maja z dniówki za 8 godzin 280-300 euro tobie zaplaca 100 a reszta do ich kieszeni a co najlepsze jezdzisz jak ten pi........ty co dwa tygodnie na inna budowe ja sie przyjolem jako spawacz niedosc ze nie widzialem spawarki na oczy to zrobili ze mnie izolera rur montera kibli hydraulika a ze tego malo to nosilem beton w wiaderkach na 3 pietro jak sie wkurzylem poszlem na chorobowe a pózniej wcale nie przyjechalem to przyslali mi zwolnienie i pisza ze moge wrócic jak chce,niedosc ze nie robilem to mieli jeszcze czelnosc wysylac listy gdzie wysylac godzinki na nowy adres, przerobilem tam rok ale zaluje bo nic nie odlozylem a ojezdzilem sie jak glupi z góry na dól niemiec za rok czasu zrobilem 45 tys km na moje szczescie nie zepsul mi sie samochód ani go nie odcholowali ich nic nie interesuje konczy sie robota to jedz do domu zadzwonimy mieszkanie tez znajda za 25 euro chcesz to bierz jak nie radz sobie sam takze jak ma ktos robote w polsce chocby tylko za 2 kola niech tu nie przyjezdza bo u folkzdojcza jestes nikim a jak przyjezdziesz to ci dadza najgorsza robote od poniedzialku do czwartku bedziesz robil a za piatek sobotei niedziele czeba zaplacic z tej smiesznej diety takze odkladajac mniej wiecej 1000 lub mniej euro po prostu sie nie oplaca

Masakra
@Pan Pracowniczek

Masakra... co za marne warunki?! i takie traktowanie!

Pracuję już ponad rok. Do tej pory bez problemów, polecam.

Woda

Bo pewnie Cie zadowala stawka 14 euro i 50 diety. Polecam zmienić firmę na taką która płaci diety za każdy dzień po 60 euro. To zobaczysz różnice

@Woda

Od marca nie moge dostac 14 € , mam 13 w listopadzie wspomniałem o podwyzce, w marcu napisałem . Niestety ,pracuję 4 rok, świezy pracownik przychodzi 12,50€. NIe mam do tego nic ale jak czytam jakie stawki mają ci co na forum sie chwalą to wychodzi że jestem cieńki w zawodzie , niemieckim. To trzeba zmienic chyba firmę . Zaczęło sie jak mój dysponent zachorował i póżniej odszedł z firmy. Nawet na buty i spodnie czekałem, kupiłem od kolegi z firmy jego rezerwowe za 20€.

@Woda

Ostatnio pracowałem 9 miesięcy w jednej firmie , nastepnie drugi raz w nastepnej - wiekszośc jako jedyny polak . -11 miesięcy . w tej ostatniej do teraz . dyplom mistrza, technika / skończone studium techniczne /uprawnienia gaz, kotłownie .

do toruń
@toruń 1

jaką szkołę skończyłeś? Masz Erklarung zrobione? dobrze gadasz po niemiecku ?

@do toruń

Daję sobie rade , jak sam prqacowałem czyli nie było problemu, sam z dokumentacją zgrzewana deszczówka , wentylacja ., woda c.o. gaz .

@toruń 1

Nie wierz we wszystko co piszą na forum, a kolega @woda to za pewne były pracownik Pieninga, który próbuje ściągnąć pracowników do siebie celem pozyskania premii.

@rp8

Dzięki, te wręcz astronomiczne stawki to dla mnie i kolegów co dłużej pracują to szok.

@toruń 1

Takie wychodzą jak się doliczy dietę. Jeżeli pracujesz dla jednego klienta ponad 9 m-cy też jest lepiej bo dochodzi equal-pay. Wysokimi stawkami mogą się pochwalić ludzie pracujący dla Siemensa.

@rp8

a co to jest equal-pay, i kiedy się należy ?

@toruń 1

To jest dodatek wyrównujący płacę w stosunku do płacy pracowników klienta zatrudnionych na tym samym szczeblu. O ile dobrze pamiętam przysługuje po 9 miesiącu pracy u jednego klienta.

do rp
@rp8

W Piningu nie masz ludzi z zawodem tylko ludzie z UP

@do rp

mam 48 lat praktyki,zawodówke w zawodzie , dyplom mistrza , dyplom technika- studium techniczne. I nie jestem z UP. I co 4 rok pracy 13 € .

Do rzeczy
@toruń 1

Jak 48 lat praktyki to mała emeryturka ze dorabiasz? Co zrobić tak to jest. Proponuję zadzwonić jako nowy pracownik i popytać o stawkę to od razu na dzień dobry dostaniesz 13.5

@do rp

Pracowałem z kilkoma ludźmi i jakoś wszyscy mieli zawód.

Ha
@rp8

Czy aby na pewno pracujesz w Piningu.?

Wesoły
@toruń 1

Się zastanawiam. Od kiedy ktoś wymienia zawodówkę jak ma technika? Chyba, że różne zawody? Dyplom technika i dyplom mistrzowski to ten sam poziom wykształcenia. Ważniejsze kto co potrafi. A 13 euro to chyba netto. Bo brutto 14-15 euro to byle kto dostaje plus zakwaterowanie. Pozdrawiam!

@do toruń

jak tyle miesiecy pracuje z niemcami, wykonuje samodzielnie zadania, nie jako pomocnik niemca.to chyba tak zle z niemieckim nie jest.

@do toruń

zawodówke w zawodzie 1972, dyplom mistrza wod-kan , gaz.1985 . instruktor praktycznej nauki zawodu, pomaturalne studium techniczne + dyplom technika . . uprawnienia na sieci gazowe ,wod-kan ,c.o. / oczywiscie juz wyszły /

Zostaw merytoryczną opinię o PIENING GMBH - Warszawa

• Jak się pracuje w PIENING GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy PIENING GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIENING GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042