Opinie o PIENING GMBH w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIENING GMBH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIENING GMBH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIENING GMBH w Warszawa

Jak ze studentami w PIENING GMBH? Chętnie zatrudniają?

RobertR

Nie wiem czy chętnie, ale zatrudniają na pewno. Pracowałem z dwoma.

Jorry

Bo niby co elektrycy lepsi czy hydraulicy bo po 50 euro dastali a spawacze slusarze itp to gorsi i tylko 40 dostaja fajne to takie rowne traktowanie do cholery z taką robota ciekawe kto komu dobrze tyłki wylizal tlumaczenie maja bo elektrycy czesciej roboty zmieniaja a (usunięte przez administratora) prawda jak sie nie znaja na robocie to dlatego sa odmeldowani tak samo jak i inne zawody

@Jorry

50 euro mają tylko ci, którzy jeżdżą własnym samochodem. reszta ma 40.

Grzegorz
@RobertR

Ja jeżdżę swoim autem już 2 lata i mam 40 € diety.

Beduin
@Grzegorz

Bo masz auto w gazie i tankujesz tylko w Polsce

@Beduin

mam gaz , tankuję w ńiemczech. nawet tam wolę jak jadę do domu 60 km przed granicą za 62 centy, lub 68 .

Przemg
@Grzegorz

A rozmawiałeś z dysponentem tu na forum raczej takich spraw nie załatwisz

Pytająca

Praca na produkcji sprzętu medycznego, wie ktoś jak to w praktyce wygląda i czy się opłaca? Czy jest ciężko? Czy prawdą jest, że zakwaterowanie jest bezpłatne, jak jest napisane w ofertach agencji? Prosiłabym o szczere opinie

edi
@Pytająca

Tak kiedyś gdzieś doczytane przeze mnie było i ucichło o tej ofercie a tu się pojawiła niby rekrutuja po paru latach chyba i już tak nie pamiętam jak ludzie opiniowali, jedni chwalili drudzy nie, ciężko ? jednak sprzęt medyczny praca na pewno wymagająca w jakimś tempie bez uszkodzeń rys absolutnie nie dopuszczalne, język n. dość bardzo komunikatywny unich to na pewno ale może do jakiejś grupy przydzielą gorzej jak jest praca samodzielna to nikt obok przecież nie stoi wołać kogoś do przetlumaczenia nie wiem. W biurze powinni udzielić odpowiedzi na każde sensowe pytanie bo pojechać w nieznane potem rezygnować to kasy nie wypłacą. Jak jest kilku rekrutów to podpytać każdego innego z innego telefonu jak się da więcej od nich wyciągnąć jak tam jest na miejscu, może coś doszkalają z czegoś lub nie, no jednak wiele jest niewiadomej ale to co w skazane na ofercie i w umowie tej z pl to tak powinno być nie inaczej. Jak jesteś bez pracy ogólnie to jedź jak pracujesz to zostań, jeszcze jedno wydaję mi się jak artykuły medyczne to atmosfera dość dobra i w porządku powinno być. Trzymam kciuki.

May

Hej, co sądzicie o pracy przy sprzęcie medycznym? Czy ktoś może miał już styczność? Czy firma jest godna zaufania? Jak wygląda zakwaterowanie i sytuacja, kiedy nie mam samochodu? Czy nie znając niemieckiego, za to znając angielski będę w stanie dogadać się na spokojnie? Mam możliwość wyjazdu i chciałabym poznać opinię kogoś, kto już siedzi w tym interesie ????

Asia.
@May

Nie polecam. To mało poważna firma. Przekręty jak wszystkie inne agencje pracy. Robią wrażenie solidnej i poważnej firmy, a tak naprawdę to umieją tylko grać na czas. Zmarnowałam przez nich miesiąc czasu czekając aż zadzwonia z konkretną data wyjazdu. Jedynie co robili to zmieniali co 2 tygodnie datę wyjazdu, bo nie mieli odwagi żeby od razu powiedzieć, że praca zacznie się od stycznia (chociaż i tego nie byli w stanie zagwarantować). Dobrze, że obudziłam się w porę i zadzwoniłam do biura i powiedziałam, że rezygnuję, bo to strata czasu czekać na wyjazd do nich. Jeszcze, nie wysłali pracowników z poprzednich rekrutacji, (których rzekomo chcieli zatrudnić), a już kolejne organizują. Jak dla mnie porażka. Brak szacunku dla ludzi, grają na czas, wiedząc dobrze, że każdemu, zależy na czasie i chce podjąć pracę jak najszybciej. Pozdrawiam.

PIENING GMBH prowadziła rekrutację na stanowisko MIG / MAG spawacz (135/136). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
zainteresowana

Witam proszę coś więcej napisać na temat tej pracy ,firmy itp. wie Pan jak to jest jak się jedzie w nieznane ? pozdrawiam.

@zainteresowana

Na temat tej pracy niestety się nie wypowiem, ale firma obchodzi w tym roku 40-lecie i zatrudnia ponad 7000 ludzi. Nie ma kłopotów z wypłatami, a panie w biurze mówią po polsku. O szczegóły dotyczące tej pracy proponuję pytać w firmie.

Eliza

Czy ta praca jest ogólnie ciężka? Jak wyglądają mieszkania firmowe?

zainteresowana

Witam czy ktoś pracuje już za pośrednictwem tej Agencji w Gutersloh przy pakowaniu asortymentu medycznego proszę o jakąś szczerą informację

@zainteresowana

Mój oddział właśnie tam się znajduje, ale ja pracuję na montażu. Za miesiąc minie mi 3 lata.

Daw

Witam kilka słów o Piening firma jak każda tego typu, ale różni się tym że szybko znajdują klientów jak potrzebujesz rzeczy koordynator przywozi nawet za przeproszeniem głupie rękawiczki, jak ktoś ma ambicje i chce zarobić to zarobi i firma bendzie trzymać długo bo dobrych pracowników też się nie pozbędzie, wypłaty zawsze na czas (nawet dwie) zaliczki nie ma problemu z ubraniami także nie ma problemu dobra komunikacja panie w biurze zawsze pomogą doradza podpowiedzą, tak jak każda bez wyjątku firma typu agencja pracy patrzy na twoje godzinowki to jest normalne, częsta zmiana miejsca jest w dużej mierze wina pracowników bo jeżeli się ktoś bardzo stara i nic mi popsuje to klient też bendzie chciał trzymać jak najdłużej a szczególnie w sezonie gdzie pracy dużo,reasumując firma godna uwagi i polecenia to co obiecują słowa dotrzymują.

@Daw

to rób głabie dalej za rekawiczki 12 brutto i 40 smiesznej diety

@oyabun

Może napisalbys o swoich umiejętnościach kwalifikacjach, piszesz o oczekiwanej operacji , przykro że nie zdążyłaś wcześniej zdiagnozować choroby głowy, teraz już za późno

ojabun
@Andrzej

to co ja umie to mozesz tylko pomarzyc a po za tym zebys byl tak madry jak ja glupi to bys nie siedzial dzisiaj w pinningu za 800 euro na czysto

@ojabun

Może i masz jakieś umiejętności. Niestety nie należy do nich pisanie na komputerze i liczenie. Pracuję w Pieningu jako elektryk od niemal 3 lat i nigdy nie miałem tak niskiego wynagrodzenia. Nawet przy najniższej obecnie stawce z pominięciem diet wyjdzie około 500 euro więcej.

ojabun
@RobertR

tak bez smiesznej diety 1300 kogo ty chcesz zrobic w (usunięte przez administratora) 42 letniego konia mój kolega tam robil prowadzil budowe[hydraulik] niemiecki perfekt fach w reku mial 13,50 brutto a ty masz 20 brutto

Na czysto po opłatach - kwatera , wyżywienie, paliwo - ok. 2200-

@ojabun

prowadził budowę , komu ta gadka .

@ojabun

Ze stawki 13,50 brutto wyjdzie w przybliżeniu około 10 netto czyli 1300 wychodzi przy 130 godzinach w miesiącu co jest poniżej normy. W umowie miał za pewne 35 godzin tygodniowo co przy 4 tygodniach w miesiącu daje minimum 140 godzin. Zakładając 20 dni roboczych z samych godzin miał około 1400 plus 800 diety co daje łącznie około 2200 na konto. Jeżeli robił nadgodziny to miał więcej.

Grzegorz
@Daw

Można zarobić. Tylko pytanie czy się to opłaca. Moi koledzy zarabiali nawet po 3000 € i teraz tyle samo a nawet więcej muszą zwrócić do urzędu skarbowego.

@Grzegorz

zwrot 890 euro , wszystko załatwia firma z Nakła opolskiego za 50 euro.

Przem
@oyabun

Piszesz w ten sposób to pewnie masz lepszą alternatywę no to się pochwal

@Grzegorz

Zależy kto ich rozliczał i jakie dokumenty mieli na potwierdzenie kosztów otrzymania przychodu. Znam takich co nie zbierali nawet paragonów. Ja mam zwykle około 1500 zwrotu.

@toruń 1

Wysyłałem do nich papiery i wyszło im że dostanę 32 euro. Ponadto sam podpisujesz się pod zeznaniem i w razie niejasności to Ciebie Finanzamt będzie ścigał. Nie słyszałem żeby kogoś źle rozliczyli, ale ja wolę dmuchać na zimne.

Zuza

Witam, prosze o informacje o pracy , przy produkcji czesci medycznych, czy warto? Czy to prawda, ze za pokoj sie placi -20-25 euro za dobe?? I ze za dojazd do pracy. Podczas wstepnej rozmowy, zrozumialam, ze pokoje darmowe i blisko fabryki hmy... Wiec pokoj 600, dojazd ok100 , 200-300 jedzenie...co jeszcze? To faktycznie smieszne pieniadze wwwwrrrr...Zjazdy do domu ,tez nie zwracaja? Prosze o informacje, abym sie nie wkopala!!! Dziekuje

Do zuzy
@Zuza

Nie jedz tam to głupota nie polecam firmy

Hania
@Zuza

Też chce jechać le jeszcze się waham. Firma dobrze się zapowiada ale nie chce się naciąć. Zapraszam do kontaktu delfinek16ona@wp.pl

Do Hani
@Hania

Nie polecam firmy! Szukaj czegoś innego.

Justyna
@Zuza

W środę mam być w Toruniu na rozmowie. Czy pani też będzie.

Janusz
@Do zuzy

Wyjaśnisz powody ,dla których nie polecasz pracy poprzez tę agencję pośrednictwa pracy? Co wg. Ciebie jest nie w porządku, bo napisałaś, że wyjazd "to głupota"?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę PIENING GMBH dla pracy jako Hydraulik są dla was satysfakcjonujące?

Woda

Niestety nie

@Woda

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co konkretnie nie odpowiada Ci w pracy w firmie PIENING GMBH? Chodzi o zarobki, godziny pracy?

toruń11@

Nie polecam, same problemy , wysyłają do Niemiec a tam okazuje się że pracy nie ma. w dodatku na początku lojalka na 2000 euro za kurs językowy, jak nie przepracujesz 6 m-cy zwracasz plus za narzędzia 500euro. większość znajomych z kursu niezadowolona część zjechała. Ja zwolniłem się z pracy w Polsce, straciłem pieniądze na "wycieczkę" tam i z powrotem oraz pensjonaty po paru dniowej tułaczce zjechałem do kraju, teraz dzwonią że szukają zero, zwrotu pieniędzy za niepotrzebny wyjazd obiecanki cacanki konto puste. Dwa m-ce bez wypłaty długi u rodziny. bardzo mili są do czasu podpisania umowy, później mają cię w(usunięte przez administratora) Spawa pójdzie chyba do sądu nie mam ochoty płacić 2000 euro zwykłe naciągaństwo i tyle.

@toruń11@

Z tego co zrozumiałam to podpisałeś z firmą umowę a mimo to nie otrzymałeś pracy?Czy próbowałeś wyjaśnić tą sytuację z kadrą zarządzającą? Czekamy na wasze wypowiedzi. Może znajdzie się osoba która również miała taki problem i pomoże Ci w rozwiązaniu zaistniałej sytuacji.

@Lidia

Sprawa się wyjaśniła, choć nie stanowi to dla mnie pociechy, kolega z którym wyjechałem zrezygnował. Rozwiązano ze mną umowę ponieważ nie mam z kim jechać, od początku wiedzieli że nie posiadam samochodu. Umowa rozwiązana za porozumnieniem stron trochę to śmieszne, bo raczej to z ich winy. Marna to dla mnie pociecha ponieważ jestem teraz bezrobotny, żadnego zadość uczynienia nie otrzymałem. Zwolniłem się z pracy w której umowę miałem jeszcze na 4-lata, teraz zero zasiłku dla bezrobotnych i długi. Ocenę profesjonalizmu tej firmy zostawiam czytającym, ale warto się zastanowić czy korzystać z tego pośrednika pracy, w/g mnie kompletna lipa.

@toruń11@

pracuję 3 rok , jestem zadowolony , i z pracy i ze współpracy z koordynatorem , i paniami . Przelewy są terminowe , nawet wcześniej . A jak ktoś myśli że na budowach ędą nosić na rękach to sie myli . Na każdej budowie pierwsze dni jest obserwacja , co dany pracownik potrafi , póżniej zaufanie i samodzielna praca . Jedyna wada to jest wsadzanie do auta ,,pasażera " , który uważa ,że połowa za paliwo to wszystko . A koszty amortyzacji, wymiany oleju, filtrów . opon -to nie ich sprawa . masz gaz to daje połowę za gaz , a wszystko kosztuje. Pracowałem z kilkoma kolegami którzy mieli ,,pasażera " , żaden już tego nie zrobi .

Z dużych powodów POLECAM FIRMĘ

@coconut

z duzych powodów kup sobie kolo i (usunięte przez administratora) sie doczolowo co za kolejna tepa strzala

lol
@oyabun

Nie grzeczny jesteś(usunięte przez administratora)

@oyabun

Oprócz obrażania innych i hejtowania umiesz coś jeszcze? Wcześniej zadałem Ci pytanie i nawet nie potrafiłeś przeczytać ze zrozumieniem. Za to co chwilę kogoś obrażasz. Jesteś po prostu internetowym trollem jeśli wiesz co oznacza to sformułowanie.

RobertR

Po pierwsze nie podaję adresu byle komu, a po drugie nie masz pojęcia gdzie służyłem więc lepiej nie kozacz. Wojsko nauczyło mnie między innymi panowania nad emocjami. W harcerstwie tego pewnie nie uczą. Nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj bo tylko się kompromitujesz.

Przem

Nie bierz (usunięte przez administratora)pod uwagę nie ma sensu6

@coconut

Coconut, cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie PIENING GMBH. Możesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Co konkretnie spowodowało, że postanowiłeś polecić tego pracodawcę innym osobom? Jest to kwestia wysokiego wynagrodzenia, fajnej atmosfery w pracy?

oyabun

napisze jeszcze raz za 12 brutto i 40 euro smiesznej diety niech robia rumuny helmuty albo te pindy z biura za taka stawke tylko (usunięte przez administratora) pojedzie

@oyabun

A ile zarabiasz jeśli to nie tajemnica?

@RobertR

ja zarabiam 2200 przy 167 godzinach mialem oferte za 16 netto i mieszkanie albo13,50 netto i mieszkanie 250 km od granicy poszedl bym tylko ide na operacje[operacja kregu c5 c6]

@oyabun

Jakie masz warunki pracy przy zarobkach 2200. Dziwią mnie trochę oferty podawane w netto. W niemczech podaje się brutto.

@RobertR

na warsztacie siedze 8 godzinek a netto czy brutto wazne ile mam na czysto reszta mnie nie interesuje

@oyabun

Chodziło mi bardziej o dodatki płacowe i o to czy na stałe mieszkasz w Niemczech czy dojeżdżasz?

jestem z malopolski

@oyabun

To ja na przykład nie wiem o co tobie chodzi za normalne godziny nie nadliczbowe masz dwadwiescie w jednym miejscu czyli nawet dobrze ,gdzieś dostają tysiąca nawet, głupio piszesz "reszta nie interesuje" jaka reszta współpracownicy pracownicy odpychasz ich to już wiemy, a może firma któraś (usunięte przez administratora) tobie zdrowie i się wyzywasz, ta raczej dba a rękawiczki mnie nigdy nikt jeszcze nie dał a afery i zazazdrości nie robię. Mnie u konkurencji właśnie (usunięte przez administratora) zdrowie przez brak zasad bezpieczeństwa tzw róbta co chceta wisi mi to ma być zrobione i się robiło przepraszam się zapierda"lało. No nic pewne sprawy słusznie trzeba pilnować

szukam pracy
@oyabun

Witam, a mogę jakoś dowiedzieć się gdzie znaleźć podobną ofertę ? Bo faktycznie Pana zarobki o niebo lepsze niż większość ofert. Dziękuję

Ula

Masakra co z tymi firmami ????‍♀️ jak czytam te opinię nadaję się pod Sąd Pracy!!!!!!!!!

@Ula

Chyba tu się tobie coś pomyliło idź grasuj gdzie indziej gdzie indziej no przecież byś się bała

Mateusz J

Polecam piening dobra płacą i nie trzeba robić kasa za darmo

@Mateusz J

to polec mamusi tatusiowi babci ich na pewno pojada kolejny (usunięte przez administratora) albo z biura pisze jakas (usunięte przez administratora)

oyabun

tam tylko warto jechac po ubranie i narzedzia jak bede wracal do halupy to podjade strace dzien ale bede bogatszy o narzedzia i ubranie

Raval

No cóż, ja przejechałem dla firmy Piening 2200 km w tym po narzędzia i ubrania 800, przepracowałem 2 dni i otrzymałem okrągłą zapłatę. Konkretnie w wysokości "0" euro ( słownie zero) na papierze. A zostałem w trybie nagłym w poniedziałek wezwany do pracy pod granicę duńską na środę . Na miejscu okazało się, że pracy tak naprawdę nie ma, na budowie bajzel jak u nas za komuny, zleceniodawca całkowicie pogubiony a ja jestem kolejnym pracownikiem w ciągu kilku dni któremu podziękował bo nie mógł mu zorganizować pracy. W Pieningu wielkie zdziwienie, każą czekać na dyspozycje. Potem brak kontaktu do końca dnia. Na drugi dzień podobno jakaś awaria systemu i brak możliwości zlecenia potem cisza, brak kontaktu. Koło południa spakowałem się i wróciłem do kraju. Wcześniej zapłaciłem za kwaterę - jedyne 40 euro, suma niewielka ale kwatera dość norowata. W piątek koło południa ( wróciłem nad ranem )obudził mnie natarczywy telefon z Pieninga i pytaniem dlaczego nie jestem w pracy..... Podobno znów jakiś pracodawca właśnie na mnie czeka....I podobne bzdety. Tak więc moja przygoda z Pieningiem zakończyła się . Straciłem jakieś 3000 zł ale cóż, nauka kosztuje. Zastanawiam się czy warto podać ich do sądu, czy raczej to strata czasu. Pozdrawiam wszystkich pracowników Pieninga i życzę lepszych doświadczeń!

osiol z dualu
@Raval

a czebabylo powiedziec ze jestes w (usunięte przez administratora) przez nich

Znane
@Raval

Potwierdzam! Mnie tak zrobili ze Stuttgartem - Mercedes Też nigdy więcej, tylko koszty poniosłem.

Bogdan

Jedna z najgorszych firm. Co innego mówią obiecują a co innego jest na wypłacie. Jeżeli chcą państwo zaoszczędzić nerwów, pieniędzy, zdrowia to jak najdalej od takich firm.

@Bogdan

Odkąd pracuję w tej firmie nie miałem takiej sytuacji, ani o takiej sytuacji nie słyszałem. Wypłata zawsze mi się zgadzała ze stawką i dietami na umowie. Ma kolega jakieś potwierdzenie swoich słów? Nie chce mi się wierzyć ze takie coś miało miejsce.

do robR
@RobertR

Jak w biurze nie macie co robić to lepszych kwater szukać.

@do robR

Biura to ja na oczy nie widziałem, a jak kwatera mi nie odpowiada to szukam sobie sam. W jakim mieście pracujesz?

WQ
@Bogdan

Czyli brak dobrych miejsc pozostały dziadowskie?

Kredit market

Czy potrzebujesz dziś legalnej pożyczki? A może planujesz zainwestować w biznes w tym roku 2019, udzielamy również pożyczki, takiej jak kredyt mieszkaniowy, pożyczka rolnicza, pożyczka rolnicza na pożyczki komercyjne, kredyt studencki na pożyczki komercyjne itd. ... z oprocentowaniem 2% Jeśli wiesz, że potrzebujesz pożyczki dzisiaj uprzejmie skontaktuj się z nami poprzez e-mail, aby uzyskać więcej informacji: Kreditmarketway@gmail.com

marek

ile zarobi elektryk? czy mieszkanie jest 1 pokojowe gratis? Jak z dietą ? moze ktos uczciwie powiedziec jak ma sie swoje auto jak to wygląda?

Bedo
@marek

Szukaj innej firmy. Pokoje? Hehe jednoosobowe jak sobie zapłacisz.

@Bedo

Kolega pracował w ogóle w Pieningu?

@marek

Dla elektryków obecnie minimalna stawka dla osoby ze słabym językiem to 12,19. Jeżdżąc własnym samochodem otrzymuje się 50 euro diety na pokrycie kosztów dojazdu do pracy i zakwaterowania. Jak dotąd nie zdarzyło mi się żeby firma zaproponowała mi coś innego jak pokój jednoosobowy.

wifi
@RobertR

no wiec jeżeli o stawkę chodzi to jest te 12,19 ale to dostają nieuki i osoby które niewiedzą co tu w ogóle robią. oczywiście to jest kwota brutto czyli w zależności od klasy podatkowej zostaje nie więcej jak 8 euro. do tego dietę dostajesz za każdy przepracowany dzień ( nawet pół godziny) bo ponosisz koszta jadąc na miejsce pracy. ale za mieszkanie płacisz sam czyli np pracujesz 4 dni w tygodniu a za kwaterę płacisz za 7 dni wiec tak na prawdę to dieta idzie na mieszkanie i transport. Niestety na alkohol i inne używki już nie wystarcza.

@wifi

Dlaczego zaraz nieuki? Ja na początku też miałem najniższą stawkę w firmie. O to czy jestem nieukiem możesz spytać mojego klienta u którego pracuję od 7 miesięcy wykonując zlecenia dla tutejszej energetyki (usuwanie awarii, zasilanie budynków, wymiana stacji trafo itp.) Kiedy byłem na podobnej stawce po przeliczeniu na netto wychodziło mi jakieś 8,5 na pierwszej klasie. Czy pół godziny wystarczy na to żeby otrzymać dietę nie wiem, ale żeby firma zarobiła na pracowniku musi przepracować te 4-5 godzin. Nocleg można znaleźć sobie tańszy. W sumie to najtańszy dotychczas nocleg mam obecnie, ale płacę za miesiąc z góry. Ogólnie to po odliczeniu dojazdów i noclegu na dzień dzisiejszy z diety zostanie mi jakieś 600 euro co na wyżywienie spokojnie wystarczy. Żeby nie było tak kolorowo trzeba pamiętać też o konieczności serwisowania samochodu. Sama wymiana oleju (w moim przypadku do domu mam około 1200 km) co 3-4 zjazd.

Zostaw merytoryczną opinię o PIENING GMBH - Warszawa

• Jak się pracuje w PIENING GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy PIENING GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIENING GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PIENING GMBH