Opinie o PIENING GMBH w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIENING GMBH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIENING GMBH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIENING GMBH w Warszawa

ecolmedmalpagmail.com

CZYTAM I CZYTAM I SAME GŁUPKI Z POLSKI PISZA. MIESZKAM W BERLINIE CHCIAŁEM WYSTARTOWAĆ DO TEJ FIRMY ALE JAK POMYŚLE Z KIM BĘDĘ PRACOWAŁ TO CHYBA ODMOWIE. PONIEWAŻ MIESZKAM JUŻ TROCHĘ W BERLINIE TO WAM POWIEM JAKIE SA ZASADY. Mieszkania sa do wynajęcia od spółdzielni koszt do 400 euro do 45 mkw. Problem w tym ze ich nie ma. A ktos kto ma, to wynajmuje i bierze 250 od łeba. Mieszkacie po 4-5-7 wiec pazerny Niemiec zarabia. Poloczek jest inny?? Co do posredników. No na tym jest kasa. Dlatego te firmy działaja. Kto nie zna prawa niemieckiego to dostaje po (usunięte przez administratora) Posrednik wyplaca 42 delegacji dziennej lub 50 tygodniowo lub wcale. Niektórzy sie na to godzą bo lubią sie napić. Inni rezygnują lub ida gdzie indziej. Nie wazne jakie masz doświadczenie w zawodzie , wazne aby znac jezyk!!! i teraz zadajcie sobie pytanie??? Jeśli znasz język dobrze/komunikatywnie PO CO CI POSREDNIK??? albo Zawsze możesz pracować w Polsce !!. Włącznie myślenie!!!!!!!!!!! Nie znasz jezyka , robisz na kogoś, zawsze tak było i będzie.!!! Sa tacy co myslą ze popracuja 2 lata i pojdą na swoje, hahaha. :) Niestety do tego trzeba miec inteligencje i doswiadczenie z polski jako wlasciciel firmy , bo tu jest tak samo , tylko inne paragrafy i j.niemiecki oraz duza kasa na prawników i ubezpieczenia. Wiec kazdy ORA jak MOŻE. W holandii i brytanii jest podobnie. ZRESZTA NIEMIECKI POŚREDNIK TEZ WYKORZYSTUJE I POLAKÓW I NIEMCÓW. Jedynie kto tu ma dobrze to MUSLIMY!! Oni sie płodzą i maja socjal. Macie wybór. Nie ma znaczenia co będziecie pisać o tej firmie złego , wszędzie jest tak samo.

Prawda jest zawsze prawdziwa....
@ecolmedmalpagmail.com

Zgadza sie wszystko co piszesz jezyk jest kluczem do leprzych zarobkow jak jeszcze troche sie poucze wbijam sie w berlin

Zbynio

Witam Czy ktoś pracuje z Pieninga w DE jako elektryk.Jak to wygląda na dziś? Jak wyglądają kwatery i czy praca jest cały czas.I jak rzeczywiście wygląda sprawa z dietami?

Krystian

Witam, a ja jestem super zadowolony z tej pracy! :-) Zarabiam 3 razy tyle niz w mojej starej pracy! Naturalnie jest rozlaka od rodziny, ale cos kosztem czegos! Najwazniejsza dla mnie jest moja rodzina, a dzieki tej pracy wiedzie sie nam super! Prace sa rozne, stale mam mozliwosc rozwoju! A z kazdym problemem wiem, ze w firmie moge sie zawsze meldowac! Panie, mowiace po polsku, we wszystkim pomoga! Czy kwestia lekarza, czy kwatery czy rodzinnego! Mój jezyk niemiecki znacznie sie poprawil dzieki kursowi niemieckiego, z którego korzystam wieczorami:-) Zawsze beda ludzie mnej lub bardziej zadowoleni, ale uwierzcie mi, ta Firma jest jak najbardziej fair!

hajko
@Krystian

zapomniales napisac ze zarabiales 1200 zeta i odlozyc 3500 naprawde godne polecenia

nob

chce wyjechać z ta firma do pracy w Niemczech i pojadę. nie będę patrzył na opinie lepsze lub gorsze. pamiętajcie, ze każdy jest kowalem swojego losu. będą mnie włóczyć po budowach trudno. zwiedzę Niemcy trudno.... będę spal w zasyfionych kwaterach trudno ... ale nie mam roszczeniowego podejścia do życia tak jak większość z wyrażających na tym forum opinii... proste porównanie: jak Niemcy lub firmy niemieckie traktują nas tak samo my traktujemy ukrainców - wiem to z autopsji - bo pracują w "mojej"firmie..... czego się spodziewaliście..... ja na chwile obecna pracuje w firmie "o ugruntowanej pozycji na rynku" jest to duża firma - korporacja. i co z tego traktują nas jak śmieci lub gorzej.... przez przypadek usłyszałem opinie prezesa i dyrektora operacyjnego- brzmiała mniej więcej tak .... brakuje nam ludzi, a ci co są maja już tak dużo nadgodzin i nie chcą robić więcej, trzeba by było ich jakoś zachęcić i może dać jakieś podwyżki lub dobre premie.... oszalałeś jak im się nie podoba to mogą iść.... (....obraźliwie o pracownikach....) za 10 przyjdą .... wiec zostawiam opinie o pracodawcach i pracy każdemu z osobna wg uznania. chciałbym , żeby ukazały się tylko opinie o tym co rzeczywiście ma miejsce a nie pokazywać swoja frustracje i cokolwiek innego.. łącznie z epitetami i próba przekonania w formie rozwiązania siłowego. panowie to świadczy tylko o nas samych czy dorośliśmy do pewnych zachowań czy jeszcze biegamy nago z pala po drzewach ... pozdrawiam

niezbedny
@nob

to jedz chcesz robic dla idei droga wolna.ja wole robic u polskieggo zlodzieja za 16 zeta i wiecej odloze przy ich 11 brutto i 40 euro diety

michal
@nob

Tyle opini i nic konkretnego...jakie sa stawki? Kiedy podwyzka na co mozna liczyc po pol roku pracy z komunikatywnym niemieckim i dobra praca??? Jakie sa perspektywy bo poerwsze miesiace sa ciezkie jak wszedzie.

PIENING GMBH prowadziła rekrutację na stanowisko MIG / MAG spawacz (135/136). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
fdg

Taki operator produkcji rzeczywiście ma dobre zarobki, bo przecież dochodzą do tego jeszcze odpowiednie premie w tym zakresie.

xxx

Ja pracuję w firmie Piening Montage od ponad roku i nie miałem problemu tą firmą.Jest rzetelna i dużo mi pomogła,nawet przy załatwieniu Kindergeld za co z góry dziękuję.

Schweißer

Zawsze są tacy co będą zadowoleni i tacy co nigdy 'nie dogodzisz'. Ja współprace rozpocząłem w tym roku i pracuję kilka miesięcy. Nie narzekam: na pracę, na dojazdy własnym samochodem, na gotowanie i inne takie. Narzekam na kwatery bo są właściwie w jednym celu - zerżnąć Max kasy za minimum standardów a właściwie często nawet poniżej standardów. Kasę firma płaci zawsze na czas. Z dietą za 7 godzin pracy wychodzi się jakieś 2000-2300 euro. Kwatera to koszt od 12 euro do 25 euro, oczywiście są i wyjątki po 7 euro i po 35 euro ale podaję to co mnie spotkało osobiście. Pierwsza praca ciężka i majster humorzasty ale druga prac już super chociaż nie każdemu pewnie może się podobać bo np. za dużo szlifowania ale jak kto lubi.... Osobiście polecam firmę bo nie spotkało mnie nic złego z ich strony i na razie jest zgodnie z umową i z tym co opowiadali, poza oczywiście kwaterami ale to już jakby poza ich zasięgiem. Proszę również od razu nie prowadzić dialogu z tą wypowiedzią bo to jest zupełnie prywatna, MOJA własna opinia na podstawie kilku miesięcznej współpracy z Pieningiem.

cvbb
@Schweißer

zadowoleni i niezadowoleni tu do kwater racja.kogo ty durnia robisz z siebie czy z kogos zeby ci nie zaplacili za 2 lata 5 tys a z reszta po co ja to pisze idioci i tak pojada

Witam, Bardzo szybko i sprawnie pomogli załatwić świadczenia rodzinne. polecam i rekomenduję firmę Piening jako bardzo dobrego pracodawcę ( w tym również kadrę opiekującą się pracownikami).

Kuba76

Maja caly czas zapotrzebowanie na spawaczy. Niech poda pani maila to przekaze dalej, na portalu mypolacy jest ogloszenie afisz 24 i wielu innych. Piening EU-Personal

Kuba76

Jest ogromne zapotrzebownie na spawaczy jak ktos chetny.

Kuba76

Jestescie zalosni. Pracownicy odchodza i wracaja spowrotem znam kilkanascie takich przykladow a moze i nawet kilkadziesiat. To jest najlepsza agencja pracy jaka moze byc w niemczech. A zanim ktos wystawi zla opinie powinien sie zastanowic dlaczego juz w Piening nie pracuje. Fakt jest okres zimowy nie jest za dobry. Ale jak sie uczy jezyka to praca i chce sie pracowac to praca jest.

nnh

to jedz przywieziesz kupe euro i tak na oko zrobisz 100 tys km za rok powodzenia

malenstwo

Mam wszystko

Parszywa firma, ma problem z załatwieniem wszystkiego co potrzebne pracownikowi, dużo obiecują, a potem jest wielki bałagan i rozczarowania.

bb
@Paweł

tak masz racje tylko nie zapomnij dopisac ze cetle z godzinami sa najwazniejsze dla nich ja u nich juz nie robilem a kazali mi przysylac godzinki na nowy adres

Tomasz

A ja chciałem na tym forum podziękować Pani Alicji (usunięte przez administratora) Mimo długiego okresu składania dokumentów na Kindergeld (czepiała się o byle szczegół i trzeba było poprawiać) to pod koniec tamtego roku moje papiery zostały wysłane. Pózniej trzeba było jeszcze dosłać kilka dokumentów w terminie do 10 maja. I znowu Pani Alicja była pomocna. Dokumenty przesłałem i 12 maja otrzymałem Kindergeld :) I co da się.....da się !!!! Co do firmy to nie narzekam jak inni. Dla mnie OK.

Lukasz89

Glupi to chyba ty jestes. Ja mieszkam w Niemczech rowniez z rodzina. Za 4-pokojowe mieszkanie place 650€ dostaje rodzinne i jakos na wszystko nam wystarcza i jestesmy w stanie odlozyc pieniadze. Mysle ze skoro nie odpowiadala ci praca w tej firmie i wyraziles swoja opinie to powinnienes skonczyc ze zniechecaniem ludzi. Tobie bylo zle wiekszosci osob jest dobrze takze chyba tylko to o tobie swiadczy madralo!!!!

Hydrauliik

W czerwcu minie rok odkąd zacząłem pracę w Piening i jestem bardzo zadowolony. sprowadziłem rodzinę, uczę się niemieckiego i jest coraz lepiej, nie rozumiem tej zawiści ze strony innych :-)

KUBIK
@Hydrauliik

ty jestes tak glupi az mi cie szkoda,sprowadziles rodzinke zarobisz 2200 zaplacisz za mieszkanie swoje w delegacji plus rodzinki niewiem gdzie i na wszystko ci starczy nie to ja ci napisze ze najtanszy pokój na delegscji kosztuje 17 euro a w mieszkanie w bloku minimum 700-800[3 osobowy] takze nie pisz bredni bo nie kazdy jest glupi a po za tym ktos moze wiecej mieszkal w de niz rok

@Hydrauliik

Bo to sa zawistne matoly ktore nie daly sobie rady albo przepijali pieniadze a teraz narzekaja. Zwykli egoisci ktorzy nie powiedza prawdy co narobili tylko oczerniac potrafia.

KUBIK
@Lukasz89

rewelacja tylko jak przyjdzie zima zobaczymy co bedzie mój wafel robi tam to od stycznia do kwietnia siedzial w domu,zniechecal niech kazdy jedzie droga wolna zaplaci za mieszkanie paliwo zycie jeszcze jak robota po 8 lekcji[zalezy u kogo]ja tam przerobilem rok prawie i najwiecej zarobilem 1800 z czgo mieszkanie 25 za dzien paliwo zycie nie trudno policzyc ile zostalo a po za tym nigdy bym sie nie przeprowadzil do niemiec znam takich co przyjedzie do polski i wielki bizmesmen a po za tym w niemczech jest nikim i jeszcze jedno ze bylem zwolniony bo nie mieli roboty to inna bajka takze ja robie u polskiego zlodzieja mam 1500 na reke ale nie place za hotel auta nie ganiam co 2-tydnie na inna budowe a po skonczeniu roboty nie pytam sie czy maja robote nastepna wole robic chocby za mniej ale przynajmniej nie siedze na walizkach jak rumun z miejsca na miejsce kuu...wa wiesolyj turist w ogloszeniu powinni napisac przyjmiemy rumunów z autem chcacy pozwiedzac niemcy gwarantujemy 10.80 brutto plus 40 euro diety czyli placone za 135 godz 1080 euro plus 20 dni roboczych 800 razem 1900 teraz 30 dni mieszkanie 720 paliwo no 70 zycie 250-300 no na czysto 800-900 euro rewelacja po prostu tylko do pininga musze wrócic a no parking za auto na budowie 4 euro to tak skromnie jak sa tiv garaze a jak nie ma to 2 euro za godzine juz nie napisze ile kosztuje odholowanie

Hydrauliik
@KUBIK

Mieszkając cały czas na jednej kwaterze można się dogadać odnośnie ceny, koledzy elektrycy pracują od początku w jednej firmie koło osnabruck (11 miesięcy) i płacą 9 euro za dobę. Jeśli chodzi o pracę to ktoś kto potrafi czytać plany, zna się na robocie, angażuje się w to co robi, uczy się niemieckiego, to nigdy nie będzie miał przestoju. Ja pracę w Pieningu traktuję jako okres przejściowy, miałem już dwie propozycje "przejścia" do firm dla których pracowałem jako wypożyczony pracownik, ale stwierdziłem że jeszcze tutaj popracuję, ze względu na podwyżki i mój język (średnio zaawansowany). A może założę Gewerbe? W DE Kundendienst jest bardzo drogie :-) Wystarczy odrobina chęci

Lukasz89

Tego nie da sie tu czytac!!! Ludzie ktorzy przyjezdzaja do niemiec i zyja tylko zaliczkami to oczywiste ze macie zla opinie o tej firmie a przy wyplacie ogromna niespodzianka. Firme naprawde mozna polecac. Zarobki dobre, duza pomoc w zalawierniu roznych spraw. Wiadomo poczatki zawsze sa trudne ale jesli chce sie pracowac to praca jest a gdzie wasza chec do nauki jezyka? Takie opinie to naprawde zaoszczedzcie sobie. Bo tak jak juz tu pisno dane osoby pewnie polowe wyplaty przepily. W tej firmie wszystko da sie zalatwic. POLECAM

Twój stary

Jak spawasz tak jak piszesz to wszystko wiadomo...

nie major
@Twój stary

jak spawam tak spawam ty nie masz o tym zielonego pojecia,ja sie nie przyjmowalem jako pomocnik u nich jak robilem nie mialem spawarki w rece takze jak nie znasz sytulacji to nie pisz a po za tym pisac komentarze o 14.36 to tylko z biura pisza o tej godzinie

Monter

Ja też polecam tę firmę, zacząłem 8 miesięcy temu na szkoleniu z języka które jest obowiązkowe dużo się nie nauczyłem, ale za to tutaj w ciągu tych ośmiu miesięcy opanowałem język na tyle, że wynająłem już mieszkanie, sprowadziłem żonę i jakoś sobie żyjemy:-) Co do personelu to tak jak wszędzie są różni ludzie. Ja np. sprawy załatwiam tylko z niemieckimi koordynatorami a za język dostałem już nawet sporą podwyżkę. Nocleg na delegacji zawsze szukam na własną rękę także jest taniej i bardziej komfortowo:-) Ogólnie to polecam uczyć się niemieckiego. W razie jakichkolwiek pytań piszcie na e-mail rege997@wp.pl Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PIENING GMBH - Warszawa

• Jak się pracuje w PIENING GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy PIENING GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIENING GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PIENING GMBH