Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Opinie o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

trzykorony

Nowy sącz także brak wypłaty

JAROSŁAW

ile osób nie dostało kasy?

REWENGE
@JAROSŁAW

Panie i Panowie łączmy się ! dawajcie nagłośnimy to w mediach w gazetach, mamy 21 wiek a takie przekręty. DZIĘKI PO-srańcom za śmieciowe umowy!!! M2cs podobnie przejęły rezerwy strategiczne i coca-colę,, mamy jak każdy w nasze czasy kredyty a nie możemy spłacić. Prezesi to już siedzą na Bahamach i śmieją się jak wydymali frajerów -- bo takie prawo w Polsce.

Kielce

Kielce nie dostały kasy za wrzesień i październik ... coś trzeba z tym zrobić

asd

Pieniędzy pracownicy ochrony w Super-pharmach nie dostali z czego to wiem, ale czy pracowali rzeczywiście pod m2cs? Na umowach mają dziwne spółki, jakieś ABL Poland i Mark2 Corporation

JAROSLAW
@asd

Mam pytanie czy inni dostali,ci co nie pracują w Super-pharmach?

Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
jarek

To jest chyba za duża firma,nie wiem dokładnie ile osób nie dostało kasy ,ale wydaję mi się że to by był skandal na całą Polske,straszny wałek tu jest raptem 2 dni opóznienia

jarek
@jarek

W Polsce jakieś 3000 tyś osob tam pracuje/

qwerty

Firma m2cs się zwija, wynagrodzeń za wrzesień brak, pracownicy będą w plecy za prawie dwa miesiące pracy. Teraz już wiem dlaczego umowy cywilnoprawne zwane są śmieciowymi. Jak teraz walczyć o swoje prawa?

super pharm

Koledzy po fachu, czy ktoś z Was już podpisał nową umowę z firmą M2CS ? od 01.09.2015 jeżeli tak to właśnie kupiliście garnitur, krawat i koszule. Firmę wywalili z Super Pharm za przekręty w trybie natychmiastowym, miesiąc przed rozstaniem z pracownikami dodali ciekawy paragraf nr. 8 pk. 2 i 3 mało tego za strój roboczy pobiorą z wynagrodzenia. Ja i wiele innych nie podpisaliśmy tej umowy. ciągle Nas zmuszają do podpisu -- bo nie dostaniemy wynagrodzenia, grają na zwłokę NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!

duduś
@super pharm

Żałosna firma nie polecam

JAREK
@super pharm

Ktoś dostał kase za wrzesień

zico

Uwaga na koordynatora z Łodzi.Fałszywy i dwulicowy okularnik.Nie dotrzymuje słowa,straszy karami umownymi,niepunktualny.

superfarma

Podaj firmę ochrony gdzie jest inaczej? ja nie narzekam, pracuje dluzszy czas, podniesli mi stawke, wypłaty jak wszedzie na zlecniu i po 20 kazdego miesiaca. Ty chyba nie znasz realii tego zawodu i nie pracowałes w malych firmach gdzie o wypłate musisz prosic, dostajesz w ratach a potracaja Ci za wszystko. Kary sa wszedzie a tu tylko jak ktos nie pojawi sie w pracy bez uprzedzenia, walnie robote. Pracowałem w firmie gdzie koordynator dwa razy w tygodniu latał z balonikiem, czepiał sie o wszystko, wymyslał potracenia jesli tylko mu cos rzuciło sie w oczy a miałem stawke 8zł.. Jak miales za duzo do gadania to dowidzenia z kara. A lepsza praca to nikt nie zabrania nikomu szukac, mi dobrze jak mam i innym tez bo sporo chlopakow dlugo pracuje w tej firmie a to tez cos znaczy

Raba

A ten Twój kumpel powiedział ci,że wypłatę za wrzesień dostaniesz w ostatnim tygodniu października?A powiedział,że będziesz zmuszony do podpisania aneksu o karach umownych?Bez uzasadnienia,koordynator wlepi Ci 100 godzin kary.Znaczy,że miesiąc (usunięte przez administratora) za darmo.Zrobią tak,gdy będziesz chciał odejśc.Mają przecież Twój podpis a Ty i tak jesteś dla nich stracony.Czy Twój drogi kolega wspomniał,że podpiszesz dwie umowy-zlecenia i na emeryture miesięcznie będziesz miał odciągane 5 złotych?Będziesz szczęściarzem,jeśli jej nie dożyjesz,bo w przeciwnym razie zdechniesz z głodu.Jeśli kolega Ci tego nie powiedział,to zalecam rozsądek przy zawieraniu znajomości.Pozdrawiam tak czy inaczej i życzę znalezienia lepszej pracy.właściwie to łatwe,bo każda będzie lepsza.

Krisz

Firma wielka pomyłka: duże wymagania, niewypłacalność (duże spóźnienia), niewykwalifikowani koordynatorzy, zwykły pracownik jest traktowany jak powietrze, dwie kurtki na cały obiekt, ciężko doprosić sie o nowe umundurowanie które z powodu słabej jakości pruje się na potęge

leszek

Na promenadzie masz 7 zeta na godzine ludzie na galerii fajni ale potrafia cie zjebac i zmieszac z blotem plus kara finansowa i sa rowni i rowniejsi...

30 spec

Nie polecam.Dwie umowy wielka fikcja.Kary umowne do tysiąca złotych,nakładane dowolnie przez koordynatora.Wypłata po dwóch miesiącach.Jeśli Ty się zwalniasz,masz dwa tygodnie wypowiedzenia,Ciebie zaś zwalniają natychmiast.Umowa- zlecenie podpisywana na rok?Gdzie w tym kraju jest prawo?Frajerski koordynator z Łodzi,centrala w Warszawie.Nikt nigdy Ci tyle nie da co M2cs obieca.

sztych
@30 spec

ja tam nie płaczę, idzie sie dogadać, żadnej kary nie zapłaciłem a stawka lepsza niż u konkurencji, szkoda że nie ma umowy oo pracę

citycity

za tą firmą stoją oszuści z city security. kombinują z czechami, których też oszukują. Największe przewałki kręcą na składkach i praniu kasy. Omijają VAT przez rozliczenia czechami. Aż strach pomyśleć, że w tym kraju można tak działać. Wszystkie służby o tym wiedzą i mają gdzieś.

Pomidor

To taki test jak na prawo jazdy, ale dotyczy Ciebie i Twoich zachowań. Czy uczciwy jesteś, jak byś postąpił w jakiejś sytuacji. Poczytaj w necie tam są cenne wskazówki. Ja przeszedłem bez problemu ale wiem że nie wszyscy to przechodzą.

Mirek

O co chodzi z tym testem midot bo w przyszłym tygodniu musze go zrobić

Henry

Ale kasa polska... dziwne, raz przed czasem a raz po czasie. Wiec polskie standardy. Ale wymagania i procedury jak u kosmonauty

viking
@Henry

masz rację, liczenie pisanie raportowanie, rzygać się chce - ale mam 80 gr na godz niż w poprzedniej firmie

viking

Czytałem o nich to jakis odłam dużej międzynarodowej firmy M2C - a tu polskie realia ;)

fox
@viking

Co to jest test midod kto

Magda

To fakt bo istnieje tu zupełnie inny sposób raportowania. Coś zaniedbane i od razu dzwoni kierownik by wyjaśnić. Kaska mogła by być wcześniej.

Magda

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o