Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Obiektywny

Po nowym roku sms z alokacja, albo przestańcie chodzić weekendy to się obudzą, emeryci na bruku i pasuje xD

Ryl sig

Pany jutro paski z Barbórki będą?

G2

Pany, jak mam staz 12m innej kopalni i 16m sigu to zalapie sie na barborke?

Tagi 32

Witam mam pytanie czy jeśli dziadek jest emerytem już a poszol w styczniu czy barborka za trzy miesiące mu się należy

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

Gosc

Witam, jaki zarobek w dozorze w Sig, z doświadczeniem w górnictwie?

Mlodzik4

Witam wszystkich Chcialbym spronowac swoich sił w gornictwie nie ukrywam... Jestescie w stanie mi napisac gdzie moge probowac swoich sil? Chodzi mi o adresy zwiazkow gdzie sie znajduja. Oczywiscie wiem ze pierwsze co to SIG

murzyn sig

22 miesiace.. sa ludzie ktorzy maja 23.5 miesiaca przerobione a nici z barborki to jest dopiero zlodziejstwo

Ktos
@murzyn sig

Masakra a jeb. emy jak w jsw nic docenienia dobrze ze weekendow nie robię przynajmniej im nie nabijam kasy potem tak się odplacaja

Sigh

W tym roku barborka dla sigowcow wolne czy dalej trzeba urlop brac?

@Sigh

Jeśli chodzi o Barbórkę to niestety urlop, jeśli chodzi o przejścia, prawdopodobnie nie w tym roku.

Darek
@Sigh

Wolne

Alex

Skąd informacja że przejść nie będzie?

@Alex

Sorki za wprowadzenie w blad, miałem na mysli bezpłatne wolne a napisałem ze trzeba urlop. Apropo przejeść trzeba jeszvze trochę poczekać, ale raczej wątpliwe ze będą w tym roku.

Alex

A nie jest tak że przynajmniej raz w roku muszę być przejścia?

postronny
@Alex

Przejścia oczywiście będą, gdyż dyrektorzy mają swoich "wybrańców" którzy "muszą" przejść. Od tego roku w SiGu dzień Barbórki jest tak samo dniem wolnym od pracy jak w każdej spółce.

@postronny

Dziś się dowiedziałem że do końca roku nie będzie przyjęć.

Gabryś

Skąd to info ?

Pniowke
@Gabryś

Witajcie panowie teraz pytanie z innej paki. Czy od nowego roku w sigu będą weekendy normalnie płacone czy dalej kwartał nie? Bo coś mi się obiło o uszy że mają normalnie płacić weekend?

@Pniowke

Tez tak zmyszalem. A to dlatego ze skoro nie ma przejsc i prwcownicy sigu musza sie przyzwyczaić do tego ze 6 miesiecy sigu a potem jsw to juz historia. Wiec chca zmienic system płac.. Tersz w sigi sie robi po 2.3 lata a nawet na stałe. Na knurowie sa osoby co maja w sigu umowe na stałe

Welonka

Czy w sig będą paczki dla dzieci na mikolaja ?

Xys
@Welonka

Nie. Nigdy nie było

Lakiluk
@Welonka

Paczek nie będzie, ale za to od 10 grudnia mają wydawać choinki tylko trzeba złożyć wniosek o choinka + ????

Chanys
@Xys

Jak nigdy nie było ja dostałem z solidarności SIG w tamtym roku (usunięte przez administratora)

postronny
@Chanys

Obrażasz innych, a sam nie myślisz... Jak sam zauważyłeś paczki dawał nie JSW SiG, a SOLIDARNOŚĆ SiG - niby sporo osób jest tam zapisana, ale "uparci" (czy też dobre pociotki) nie muszą się tam wpisywać. Inna sprawa, skromne były te paczki.

Ryl sig

Pany jeżeli przyjąłem się w lutym 2019 do sigu ze starzem na dole rok i 4 miesiące, w 2019 roku barburki nie dostałem bo dopiero w grudniu wskoczyło mi pelne 2 lata dołu to czy w tym roku jest szansa na Barbórkę w sigu?

@Ryl sig

Jeżeli między pracą w firmie, a Sigiem nie miałeś przerwy to powinni Ci wypłacić barbórkę. Powinni bo pewny nie jestem. Ja pracowałem więcej niż 2 lata w górnictwie, przeszedłem do sigu z dnia na dzień i wypłacono mi barbórkę za 3 miesiące. Szczęść Boże

@Ryl sig

Jesli masz 24 miesiące ciągłości. Bez przrwry to tak. Musi vlbyc 24 miesiące dolu bez przerwy dłuższej niz miesiac. W twoim przypadku dostaniesz. Ja tez dostsne dostałem w tamtym roku za 3 miesiące pracy w sigu 900 zl barburki wiec w tym roku liczę na minimim 4 koła

Ktos
@Miks

A jak ja mam w grudnia 22msc w Sig załapie się na jakąś część Barbórki

@Ktos

Nie. MusisZ mieć 24 miesiące ( przepracowane) i w tym moze byc przewra nie wieksza niz miesiac. Wiec jesli ktos ma przerwe np. 3 tyg... To musi miec przepracowane 24 miesiące i 3 tyg = prawie 25 miesiecy pracy.ty kolego dostaniesz przelewu 0 zlotych dnia 4 grudnia.

Knurow sig
@Ryl sig

Nie barborki w tym roku też nie dostaniesz. Musisz być zatrudniony przed 1 stycznia 2019 r albo przed przyjęciem do sigu mieć 2 lata dołu i przerwę między przejściem krótszą niż 30 dni. Ps. Ja też nie dostanę tą samą sytuacja co Ty znowu nas orżneli (usunięte przez administratora)

Mareczek1678

Witam czy dostał ktoś telefon na rozmowę kwk szczyglowice dół-powierzchnia ?

Sigowiec

Proszę o informację, jestem w sig odstawa od lutego, czy mam szanse w przyszłym roku przejść pod kopalnie ?

Janek
@Sigowiec

Chodzą słuchy że to jest SiG 2 i przejmie was jsw jak się poprawi koniunktura na węgiel koksowy. Co na chwilę obecną perspektywy brak

@Janek

Dokładnie. Nie dość że większość jest na odstawie z Lintera to góra im nie pozwoli przejść na inne oddziały. (usunięte przez administratora)

@Wodzu

Dokładnie tak jestem z Lintera, wiadomo jakie teraz mamy zarobki, żona się denerwuje bo słabo z kasą, bywa że lodówka pusta. Chciałbym jak najszybciej uciec pod kopalnie. A czytając wasze posty wygląda na to że ja jako z odstawy nie mam żadnych szans nawet w przyszłym roku się dostać.

@Sigowiec

Brawo Ty! Pod kopalnie może Cię kiedyś wezmą, nie martw się. A jak masz slobo z kasa6z tego co wiadomo Kierownik by Cię chętnie wpisał na weekendzik :D

@Wodzu

Chodzę w każde święto, i każdą niedzielę, w tym miesiącu mam już 4 dni. Wypłata sięga 3800 niestety

Aaa
@Sigowiec

Kolego tak wygladaja wyplaty w co drugiej firmie.

@Aaa

W linterze miałem 4700

@Sigowiec

Linter jeszcze jest na innych kopalniach JSW.. Nikt Cię nie trzyma. Chłopy w tym roku raczej nie przejdą pod kopalnie. A Ty jak jesteś przyjęty od lutego to z 3 lata lub dłużej musisz ciągnąć na takiej wypłacie. Ogólnie to JSW ma bardzo dużo wstrzymanych inwestycji że względu niskiej ceny produktu. Do póki nic się nie zmieni na rynku stali.. aaa dużo by można było pisać...

Dudi

Dostał ktoś już tel o przejściach?

@Dudi

Myślisz że coś będzie z tych przejść ? Ja już tracę nadzieję

@Orn

Ja też ale miło byłoby wiedzieć że się komuś poszczęściło jednak

Sigozaur
@Dudi

Z tego co wiem dzwoniłem dzis do solidarności na knurowie odbyło się wczoraj zebranie dyrekcji w sprawie przejść i jednak się nie dogadali przejscia wstrzymane do końca roku

@Sigozaur

Pewnie jest tak jak mówisz że przejścia wstrzymane,a po nowym roku i tak pewnie przejść nie będzie ..

Darek
@Sigozaur

Może być że wcale w ciągu roku nie będzie przejść?

Sigol
@Darek

Moze byc.

nowy

Są aktualnie jakiekolwiek przyjęcia (pracownicy fizyczni albo w biurach)? Ktoś wie?

Huper
@nowy

Niestety nie ma. Dopóty nie będzie przyjęć, dopóki nie będzie alokacji.

Sigb
@Huper

Nie gadaj bo z 2-3 tygodnie temu bylo 5-6 nowych osob na boryni

Mustafi
@Sigb

Przyznaję,byli. Jeden przyszedł do nas na oddzial

Sig 812

Czy ktoś wie o której ma być dzisiaj spotkanie zarządu?

Dudi

Co panowie nadchodzi ostatni tydzień decydujący i przejściach..

Jsw
@Dudi

Doszli do porozumienia? W sprawach alokacji...

@Jsw

Nie mam pojęcia ale od kiedy pamiętam to do Barbórki już były przejścia zawsze

@Dudi

Jeśli miałby sie potwierdzić plotki ze JSW zaakceptowała listy, jednak problem robi sig to za niedługo znowu będziemy mieli aferę w mediach. Ktos tu dba tylko o swoje interesy... biorac pod uwage ze ludzie maja rodziny na utrzymaniu i traca w skali roku takie pieniądze to w świetle tego co sie dzieje to ewidentne działanie na szkodę pracownika.

Orn

Czemu sig miałby robić problemy, no ciekawe czy w tym tygodniu klepna te przejścia ..

Nowy99
@Orn

Koledzy no tak decydujący tydzień.... Jeżeli ktoś dostanie sms to proszę się pochwalić....... :)

Wnuk wnuka
@Nowy99

Tak samo kolego mówię ostatni tydzień listopada i wszystko się wyjaśni czy robią nas w przysłowiowego ch... Czy komuś się poszczęści i otrzyma sms o alokacji. Pozdrawiam

Sigol
@Wnuk wnuka

Wszystko sie wyjaśni ale po barborce. Specjalnie to przedłużają

Gornik
@Sigol

(usunięte przez administratora) Na ręke im to trzymanie nas jak najdluzej. Nikt nic nie wie, nikt nic nie powie, alokacje? Tak kiedys będą... ciągle taka odpowiedz.

Xyz

Czy ktoś może powiedzieć kiedy odbędzie się szkolenie bhp dla nowych pracowników sig na powierzchnię? Kwk szczygłowice

Ss
@Xyz

A nie zrobili wam od razu przy przyjęciu?

100noga
@Xyz

Ciekawe.... a powiedz mi niby kiedy cie przyjel...? I jaki oddzial

Bemben
@100noga

Też jestem ciekawy

Ewa20088

Narazie nie było żadnych telefonów w sprawie przyjęć...

Olka

Kiedy rozmowy na Jastrzębiu dla nowych?

@Olka

Wtedy kiedy dostaniesz telefon.

Olka
@Dudi

Telefony już były, pytam, bo do mnie na oddział miało przyjść paru ludzi i zastanawiamy się od kiedy zaczną pracować.

Echh
@Olka

Na logike-1.01.

Sig

Jest może ktoś chętny na aparaty na zofiowke?

Zofiówka jas
@Sig

Określ sie. Proszę

Sig
@Zofiówka jas

Szukamy chętnego/chętnej na punkt aparatów na zofiowke, oczywiście osobę zatrudnioną w sig lub jsw, obojętnie z jakiej kopalni. Podaj maila jeśli jesteś chętna na przeniesienie????

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1434.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 879, z czego 212 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 620 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 444 ocen.

JSW Sig