Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Mat

Ile dni z rzędu można pracować?

@Mat

Zależy jaki oddział i kogo będziesz pytał. Kiero z sigu powie że max 8 dni, na W czy innym oddzielę też,a kiero z g lub grp że do oporu jedynie co cię trzyma to nie można 4 niedziel z rzędu.

Herbet

W JSW podwyżki 10% i flapsy 30zł a sig jak zwykle (usunięte przez administratora)

@Herbet

Ma być powrót do rozmów bądźmy dobrej myśli...

Romanescu
@Szum

Tak jest, potwierdzam, jak wrócą do rozmów to jest jakaś szansa na podwyżkę!

@Herbet

Trwają negocjacje, żeby sig dostał tyle samo podwyżki i takie same nagrody jak JSW w zeszlym roku. Porozumienie miało być dla zatrudnionych w pierwszym kwartale 2022r. Ciekawe czy osoby, które zostały alokowane pod JSW w styczniu br. Coś dostaną. Zapewne nie i w ten oto sposób (usunięte przez administratora) z premii JSW oraz sig.

Ryl
@Anonim

W teorii alokowani pracownicy powinni dostac premie bo na dzien podpisania porozumienia tj 30.09.2021 byli pracownikami sigu, tak samo obecne negocjacje ktore maja wprowadzic zmiany od dnia 01.01.2022 musza byc wyrownane za ten okres gdzie pracownik mial wazna umowe w sigu. Tego nie mozna zaniedbac wiec jak jest tu ktos z alokowanych i nalezy juz do zwiazkow kopalnianych niech uderza do nich. Niech sie sprawdza

Pniówek

Mam pytanie ile można zarobić na KwK Pniówek na przeróbce pod SIG ? Bo nie wiem czy przyjąć ofertę ?

Zdziwiony

Chodzą słuchy z ludzie z pbsz mają przechodzić w maju pod kopalnie albo SIG. Jest to prawda czy kolejna płota?

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

biyda

jo wom powiem to je wszysko masakra, lotom za robotom czy to na jsw czy na pgg i przyjąc sie ciezko jest. Na pgg nawet jak mosz plecy to przyjec ni ma, od górnie jest ze nikogo nie przyjmują. Przyjeli pora łebkow z gwarancjami pracy po szkole, chlop za chlopa i tela z przyjęc by bylo. Ponoc braki maja byc uzupelnianie alkokacjami ale jakos narazie ich w ogole ni ma a powiym wom szczerze, wydaje mi sie ze lepi is do pgg niz do sigu i kisić się tam dwa lata i jeszcze sztyjc szukac sciezki zeby pod jsw uciyc

Witam

Znacie jakieś firmy gdzie mógł bym zacząć robotę na kopalni jako pomoc dolowa?

Polok

Kiedy w końcu jakieś przyjęcia na Zofiówke ?? ?

Wodzu
@Polok

30 Luty 2022 r. Na GRP

Yeti
@Wodzu

Odważna data , odwazny oddzial, pewne info ?

Janek
@Polok

Dziś byłem na rozmowie. Badania i szkolenie mam do zrobieniam i zaczynam pracę od Lutego na Zofiowka!! Oddział wsparcia. GRP

Były sigol
@Janek

Co ty ściemniasz informacja na jakim oddziale będziesz robił i na jakiej kopalni dowiadujesz się dopiero na szkoleniu nie siej zamętu chłopie

Polok
@Janek

To sam byłeś na rozmowie czy było was więcej?

Jaha
@Janek

Kolejny ferment.. zadnych przyjec nie ma

@Były sigol

Kolega ci napisał ze to wsparcie grp, czyki sig wsparcie GRP Z KROREGO MOZE WYDOSTANIESZ Się PO 5 latach jak nie lepiej o tym gadają odrazu na rozmowie

Janek

W TV kłamią, na szkoleniach kłamią, na rozmowach kłamią to czemu tu nie kłamią?

@Jaha

Są przyjęcia byłem na rozmowie na Boryni pod sig i wszyscy co tam byli idą na Budryk badania lekarskie miałem w piątek szkolenie 17.18 luty przyjęcie 21luty

Sigowiec

Sigowcy kiedy my dostaniemy jakiś dodatek ? Było mówione że po pierwszym kwartale rozmowy z JSW a ciszą jest ? Chodzą płoty że w kwietniu mamy coś dostać. Kopalniaki zaś mają podwyżki. A co z nami ?

@Sigowiec

Miał być powrót do rozmów po 1 kwartale (chyba) czytaj dokładnie treści a nie to co chcesz wiedzieć. Powrót do rozmów o dodatek miał być

Zenek
@Sigowiec

A my nic nie dostaniemy, cały czas nas poniżają takim zachowaniem. My dupimy na dole a prezesy śpią na kasie i robią wałki jak jeden z dyrektorów który został zatrzymany ostatnio. Nie usuwajcie komentarzy!!!

Zrobilem 9

Zrobielem 9 świątecznych w grudniu. W sig wsparcie. Wyplata 5700 zl. Lazilem po gumach.. Tu i tam. Laga ogulnie :)

Tomo
@Zrobilem 9

9 świątecznych i 5700 hahaha to kasa w(usunięte przez administratora)

I tak nie zrozumiesz
@Zrobilem 9

Ja na prywacie ma tyle w półtorej tygodnia a jak jest konkret zlecenie to dwa razy tyle w tydzień .

I tak nie zrozumiesz
@Zrobilem 9

Firma zarejestrowana za granicą zarobiona kasa wymieniona na euro i franki za 20 lat będzie pewna emerytura z własnych oszczędności później sprzedać wszystko i wyjazd z tego burdlu

Sig odstawa
@Zrobilem 9

5700 to chłopaki mają z dwoma wekendami na odstawie:)

@Tomo

Gurbód 3 soboty i 2 świata grudzień plus czarne dni 5600 plus kartki 500 stów pozdro

Dawid
@Sig odstawa

No niewiem skąd ci się wzięło 5700 ? Sig odstawa pniowek

Johny bravo
@Zrobilem 9

Na sig Odstawa z 2 weekendami 5tys. Od stycznia płacą weekendy od razu wiedz będzie lepiej. Pozdrawiam

@Zrobilem 9

To teraz dodaj sobie wszystkie przepracowane godziny i podziel przez zarobek :D babka w lidlu zarobi lepiej, a ma cos z zycia,

Sig odstawa
@Dawid

Chłopcy co są zwolnieni z podatku tak gadali koło 5500 z dwoma wekendami..po podwyżce oczywiście tej 5%

Do anonin

Kiedy idziesz do Lidla? Tylko szybko bo już kolejka górników się robi do zatrudnienia na kasie.

Polonista
@I tak nie zrozumiesz

A następny powie że ma tyle w 2 godziny roboty. I co z tego.... Każdy orze jak może.

Xdxd

Ale bajki piszesz

Jacek

A składki z najniższej Krajowej bedziesz szukal emerytury pozdro

Jacek
@I tak nie zrozumiesz

Chwalisz się czy żalisz haha

@Zrobilem 9

Ta na forum się napewno dowiesz kazdy takie kokosy ma.... Szychtownica jest dostępna na Google i mam nadzieję że dodanie 5%podwyzki i 30% stazowego cię nie przerośnie...

Mar

Gościu zobacz se szychtownice i zobaczysz ile zarabiasz bo 5 na odstawie za czarne dni to sciema goście na zofi mają w przodku po 5200 a wy na odstawie 5500? To nawet zarabiacie więcej niż ludzie z pod kopalni super

House

Wiela zarabia sygnalista szybowy ?

@House

Po podwyżce na nowej umowie 163zł szychta + stazowe

Na Budryk do sig będą przyjęcia. Początek lutego. A kiedy na knurów bądź Szczygłowice? Wie ktoś.

Darek
@Nowy

Skąd takie info że na Budryk? Pod sig odstawa czy wsparcie?

@Darek

Sig odstawa to to samo co wsparcie.czyli nigdy pod JSW nie przejdziesz.

@Nowy

Na Szczygłowicach już były listopad grudzień dwa żuty

@Nowy

Jak nie przejdziesz? Kto ci takie głupoty nagadał? Poprzyjmowali z sigu pod JSW listopad grudzień styczeń

@Sig32

Były dwa rzuty ale z pod firm a nie z sigu

@Sig32

Przyjmowali ale nie z sigu odstawa ty

Pniówek

I co wiadomo coś ile i którego wypłacać nam będą tą rekompensatę co zawarli w porozumieniu w październiku, czy już temat siw rozpłynął i nic jiw dostaniemy heheh

Jadymy durs
@Pniówek

Jaaa na pewno... Nic nie dostanemy

Ślusarz
@Jadymy durs

No jak sobie na to pozwolimy to nie dostaniemy

Sig 32

W tamtym tyg byłem na rozmowie o pracę do sigu na Boryni i wszyscy co tam byli byli oddelegowani na Budryk do pracy. W tamtym roku były 2 żuty na Szczygłowice

Do sigu

20 luty Zofia niby bd przyjęcia

Mati

Czy wiadomo kiedy będą przyjęcia na Zofiówke?

Itam
@Mati

Podpinam się pod pytanie

Xxx
@Itam

Te mnie to interesuje

Górnik

Jeśli macie chęć przejścia pod JSW z sig,jest taki nadsztygar ze ścian który pomoże szybciej się dostać ,podobno za darmo:-).Szczygłowice

Rolnik

Witam, Jak wygląda praca na przeróbce węgla, płuczka itp. oraz jak wyglądają wynagrodzenia w sigu na tych stanowiskach.

Krywi
@Rolnik

Na przeróbce dostajesz konkretne stanowisko i na nim pracujesz, fizycznie nie jest ciężko, a kasa to 2900 netto bez weekendów w sigu

SiGol
@Rolnik

Na przeróbce to tylko siedzisz i na knefel naciskasz. Takze lajt Prawdziwe górnictwo zaczyna się na dola

Bambo
@SiGol

Synku co ty bierzesz, może faktycznie do papy kij wie, ale jak masz takie głupoty pisać to lepiej wyłącz internet bo puki go nie było tylko rodzina wiedziała żeś je ograniczony

SiGol
@Bambo

Po ortografii widzę że kolega z przeróbki. Radze ci chycic się roboty a nie siedziec na komórce w robocie bo pÓki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś analfabeta, jak Wy wszyscy na przeróbce zreszta.

1 miesiac do emrytury

Synek robi 6 miesięcy odstawa i co niema 5500 z nawet 3 sobotami co Ty pieprzysz.drugi synek przodek Zofia 5500 2 sobota mi!!!!!!skąd się wzięło wam takie zarobki zobacz se szychtownice ile masz za szychte szczęść Boże oby 1 miesiąc

SlG Odstawa
@1 miesiac do emrytury

Może z karpiowym tyle dostali.. Niewiem pasku nie widziałem zresztą mało mnie interesuje kto ile zarabia.. To co mam w zupełności mi wystarcza i tyle może kiedyś nas alokują i człowiek sobie poprawi sytuację finansową.. Trzeba mieć nadzieję.. Pozdrawiam

Pni2

Dlaczego nadal z sigu odstawa nie można wydostać się do spółki lub do sigu wsparcia ile jeszcze trzeba czekać ?

Pniowek
@Pni2

Kazdy mówi cos innego. Rzekomo macie byc przenoszeni pod OWP, ale jeśli nic się nie ruszy to ludzie pewnie zaczną masowo uciekać.

Johny bravo
@Pni2

Nadchodzące miesiące będą bardzo decydujące co do naszej przyszłości. Bądź cierpliwy, czasem opłaca. A tak na marginesie jeszcze nie masz 2 lat przerobione a już byś chciał góry zdobywać. Pozdrawiam Johny

Odstawa
@Pniowek

Przecież nikt sie z sigu sam od siebie nie zwolni , przy zdrowych zmyslach

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1434.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 879, z czego 212 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 620 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 444 ocen.

JSW Sig