Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Elektryk

Witam grupę, mam szybkie pytanie. Czy w tym całym "sigu odstawie" jest ten dodatek do wypłaty 30% po roku przepracowanym? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

czorne złoto z budryka

ahaaaaaa to ja przepraszam bardzo, to od teraz zacznę wybierać ten maras na dwie łopaty a nogami będe majzlował śruby. Przez takich własnie jak Ty nigdy nie będzie dobrze rozumiesz ;) ? bo w tej firmie nie zależnie ile byś nie robił zawsze dostaniesz to samo

Apoloniusz

Czy jest możliwość wyboru kopalni przy przyjęciu do Sigu? Czy ciepiom jak leci i mają to gdzieś????

Tajner
@Apoloniusz

Wybór kopalni przy przyjęciu do SiGu nie istnieje. Proponowana dana kopalnia a jak nie to Panu dziękujemy.

Trsl

Siema Ogarnia ktoś na jakiej przychodni robi się badania na Budryk(pod kopalnia nie sigiem) Pozdro

Dawid

Siemka , pytanie o Sig i poszczegolny zaklady . Gdzies jeszcze został zwykly SIG Zofiowka i Borynia? Bo Pniowek ma SIG zwykly i Sig odstawa to samo Budryk, jak mozecie mi to krotko wytlumaczyc z ktorego Sigu i na jakich kopalniach przechodzi sie w miare normalnie pod JSW S.A. ?? Czas nie gra roli, chodzi mi o info tylko jak na poszczegolnych zakladach dzialaja te Sigi . Pozdro

Były sigol
@Dawid

Na Zofiówce jest normalny SIG nie ma odstawy po przyjęciu przydzielają cię do oddziału i tam już zostajesz

postronny
@Dawid

Na Budryku teraz przechodzą ludzie, którzy byli w SiG-u w sumie przez 3 lata, niektórzy nieco dłużej. Pakowanie się w SiG Odstawa jest irracjonalne, szanse na jakiekolwiek przeniesienie mogą trwać latami, związki NIC nie pomogą, co najwyżej dadzą fałszywą nadzieję, ale składkę chętnie przygarną.

Dawid
@Były sigol

OK o Zofiowce juz wiem a co na innych kopalniach? Pniowek , Borynia? Bzie? Knurow Szyczyglowice ? Wiesz nie chcialbym sie wpakowac w błoto i napewno do SIG Odstawa nie pojde, jedynie opcja SIG Wsparcie ale tego tez nie rozumiem co to za SIG . Widze ze ogolnie sa 3 sigi? tak to mam rozumiec?

lolek
@postronny

Nie wiesz nie pisz ... i nie wprowadzaj w błąd ludzi. Teraz tylko będą przyjęcia do odstawy, doszczelnienia i transportu(na budryku zlikwidowany) potem zostajesz alokowany do OWP i dalej do JSW, łączny czas w SiG odstawa, doszczelnianie, transport + OWP max 3lata i przechodzisz pod kopalnie. Do OWP od szczała będą przyjmowani tylko uczniowie ze szkół z którymi JSW ma podpisane umowy tyle w temacie.

Ryl
@lolek

Transport ma być na nowo na budryku

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

Kandydattt

Ile czekaliście od złożenia wniosku przez portal kandydat jsw sig ? Dzwonili do was teraz kiedyś? Na którą kopalnie głównie teraz przyjmują?

postronny
@Kandydattt

Bez odpowiednich kwalifikacji i kilkuletniego stażu pracy w górnictwie na telefon z SiG-u pewnie sie NIGDY nie doczekasz.

jek
@postronny

jakieś pomysły gdzie można próbować uderzać? jakieś związki? mam staż i górnika

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie JSW Sig? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

kneflosz

jo prziszol na odstawa na budryk na 1/4 etatu ino na weekendy, tako mi fucha zaproponowali na zleceniu pozdrawiam brac gurniczom

Ola

Hej :) Chciałam spytać czy jest jakaś szansa dostać się do pracy biurowej w kopalni pod Sig ? Jeśli tak to jak ? Wysłałam już zgłoszenie na stronie, czy można coś jeszcze zrobić ?

123.
@Ola

Jak nie masz pleców to możesz tylko czekać

Budrykorz

Kiedy alokacje z owp do jsw Kwk budryk ?

Budryk

Orientuje się ktoś czy przyjęcia na knurów do sigu to na odstawę czy owp?

Ryl
@Budryk

Z tego co wiem to na Knurowie (jeszcze?) nie ma odstawy wiec OWP

Jan 3 Edek

Witam. Podobno jest druga lista na przejście z odstawy pod OWP. Czy ktoś z was wie kiedy będzie ogłoszona?

Elektrykorz
@Jan 3 Edek

Gadałem z chopami z odstawy na budryku to prawdopodobnie pierw przejda ludzie z umowami BUD-3 (30 osób +/-) a kolejna tura za 6 msc. Tylko nic nie słychac o przenosinach pod Wsparcie - każdy gada ale nikt nie wie kiedy. mieli juz pod koniec wrzesnia przenosic a z tego co wiem, to jeszcze nikt nie przeszedl

Gornik
@Elektrykorz

Co to jest bud 3? Jaki oddział?

Arek

Kiedy alokacje pod kopalnie na Budryku. Ma ktoś jakieś info?

Mario
@Arek

23 października panie

Spinazola
@Mario

Sa już listy przyjętych pod kopalnie na budryk ? Sa to pracownicy z owp ?

Knw

26 października mam szkolenie bhp na Knurowie i jest to pierwszy dzień pod kopalnią

KSK
@Knw

Od dawna wysyłałeś deklaracje? Jakieś znajomości masz?

@KSK

Ja przechodze z sigu pod kopalnie. Żadnych znajomości nie mam

Zadowolony

Witam Panów, czy ktoś ma szkolenie na Borynie 07.10.2022?. na którą jest i kiedy obiegówki robicie? Pozdrawiam

michał

Od sierpnia miały być podwyżki i co? Od maja na pasku ta sama stawka, żadnych podwyżek nie było, chyba że Prezesi sobie podniesli

Wodzu
@michał

Trzeba było zadzwonić do planistki i wszystko byś się dowiedział.

Dokładnie, miało być 7% podwyżki, a jest 0. Standardowo

Cieply
@Sigol

Standardowo lepiej siać zamęt niz się dopytać, będzie nadpłacone.

michał
@Cieply

Miało być płacone od 1.08, tak się chwaliła Solidarność. Znowu ludzi w (usunięte przez administratora) zrobili

Mike
@Cieply

Tak ci nadplaca jak te 5% co miało być kopalnią też nie dostała żadnej podwyżki. To jest sciema

Iceman
@michał

To po co siedzicie w tych związkach i nabijacie im kieszenie.Ja przeszedłem z SiG pod JSW bez żadnych Związków.Zwiazki są dobre do organizowania wycieczek jak coś przyjdzie załatwić to chowają głowę w piasek.Decydentem jest Zarząd JSW . Dodam iż pomocna jest po pozytywna opinia kierownika działu w którym się pracuje.pozdrawiam

@Iceman

Ale po jakim czasie? Rok? 2?

Polo
@Sigol

Ja przeszedłem z SiG pod JSW po 4 miesiącach.

Iceman

Po 6 miesiącach.

@Polo

Nie wnikam kto, ale mysle ze ktos ci pomogl prawda? Ale to dobrze trzeba korzystac ze znajomosci

Polo
@Sigol

Nikt mi nie pomógł, po prostu kierownik widzial że się staram i nie leję na robotę.

Marcelina

Witam. Może ktoś mi podpowie jak się mogę dostać do pracy na lampownie lub inne stanowisko dla kobiet . Wysyłam już od maja do sigu CV i nic. Może jest inny sposób. Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedź

Ooo
@Marcelina

Lampowmia obsługuje firma nie sig

Łopata

Czy to prawda ze siq odstawa maja likwidować i ma być jeden ogólny siq?

@Łopata

Nic nie likwiduje, przyjmują cały czas na Sig odstawa - bez możliwości przejscia pod OWP (Wspracie Sig). Będziesz gnił na odstawie kilka lat, chyba, że masz znajomości to Cię przerzucą do wsparcia. Ogólnie nie polecam Sig Odstawa Budryk - najgorsze (usunięte przez administratora)

Pniowek
@Moral

Niewiem kto ci naopowiadal takich bajek- mozna przejsc pod wsparcie( u mnie to trwalo 1,5 roku ) i bez najomosci itd. Nie masz pojecia o temacie to nie pierd... siejecie sami zamieszanie nie potrzebnie

@Pniowek

Najwidoczniej miałeś dużo szczęścia. Wiem jak to wyglada na budryku, ludzie mówią, że półtorej roku robili na Pniówku a poźniej przerzucili ich na budryk i kolejne półtora roku co daje łącznie 3 lata w SiG Odstawa. Dalej ani widu ani słychu o przenosinach. Jakieś listy niby są porobione, ale ten kto ma przejść to przejdzie a reszta dalej będzie sie kisic na odstawie opierając się o łopate. ;) Akurat pojęcie o Budryku mam na pewno większe niż Ty z Pniówka kolego. I odzywaj się z kultura - prawda nieraz boli, a ile ludzi zrobiło obrót na pięcie przy rozmowie kwalifikacyjnej jak słyszeli Odstawa Budryk albo Pniówek

Erni

to ciekawe jak odstawa istnieje rok i 7 msc. Nie wiesz to nie pisz

Cieply
@Erni

Na pniówku odsrawa jest chyba od stycznia 2020

Pniowek
@Moral

Nie mialem zamiaru cie obrazac bo wiem ze ta sytuacja jest dla ciebie jak i dla innych irytujaca, ale sam widzisz ze ktos napisal sa listy zrobione z sig odstawa i maja przenosic jeszcze w tym roku ja tez slyszalem o tym

Yty

Siemka dostałem tel z sigu na budryk odstawa iść czy dać se spokój

Ciekawski
@Yty

A kiedy wysłałeś zgłoszenie bo ja dalej czekam i co ci obiecali

Wwo
@Ciekawski

Chłopie dosłownie 2tygodnie

Wwo
@Ciekawski

3tys na rękę plus kartki 30 umowa na okres próbny potem na 12miezchow

@Yty

Daj sobie spokój, każdy weekend do roboty, (usunięte przez administratora) dziennie do łopaty bo ekipy stale na inne roboty

Knw

Na Knurowie dostał już ktoś smsa z informacją o przejściu pod kopalnie?

Alejo
@Knw

A są jakieś przeniesienia ? Teraz wrzesień padziernik ?

@Alejo

W październiku mają być. Listy już są zrobione

@Knw

Dzisiaj alokowani dostali smsy. Powodzenia Panowie!

Pawcio

Jaka kopalnia?

J3bać stare baby pr@dem

Jest! Alokowany szczygłowice!

Mirek
@J3bać stare baby pr@dem

Od kiedy pracujesz w SiG?

Mirek

Od kiedy jesteś w SiG?

mlody

Na Zofiowce też przenoszą, w SiGu od pół roku

@mlody

Ja robie w sigu od lipca 2021, ale przechodzi też kolega co od stycznia robi

Sig
@Knw

A w jakich związkach jesteś i czy trzeba być zapisanym żeby przejść? Pod jsw na jaką kopalnie się dostales

Zadowolony

Na Boryni SMS też już poszły

@Sig

W solidarności sigowskiej, ale oni nic nie załatwiali. To po oddziałach się pytali kierowników kto ma przejść. Na Knurowie robie i tu alokacje też mam

Sig
@Knw

A to kierownictwo wystawiali jakieś opinie ??

@Sig

Tak

PGG<SiG

Jak wygląda robota na wentylacji i jakie zarobki, 3 lata stazu. Ale tylko normalne odpowiedzi bez spamu.

Kropek

Witam! Mam pytanie czy to prawda, że na Knurów i Szczygłowice potrzebują teraz pracowników do SiGu na dół i czy do kogoś z Was się już odzywali czy cisza w eterze ? Pozdrawiam.

Ciekawski
@Kropek

Jak na razie cisza ????

Bronex
@Kropek

Czekasz na odzew ze strony SiGu na Knurów bądź Szczygłowice ? Też czekam, zrekrutowałem się, dzwoniłem też na numer podany w ogłoszeniu, teraz pozostaje tylko czekać .. Chyba, że ktoś ma jakieś świeższe informacje ?

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1439.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 882, z czego 213 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 622 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 444 ocen.

JSW Sig