Kronospan

Opinie o Kronospan

marchewek

jestem zadowolony z pracy tutaj, bo robota znośna i kasa uczciwa.

kiks
@marchewek

Jak Cie dopadnie odma płuc ,albo rak płuc , czego oczywiście Ci nie zycze, zrozumiesz wtedy czy warto był chwalić tę firmę i być zadowolonym z pracy w niej

Mielczanin

Kronobyl. To nie wzielo się znikąd.

Tata Muminka

Wiele z opinii jest niesprawiedliwych dla Kronospanu. Ludzie strasznei krytykują, a robota jest przyzwoita, pieniądze są w terminie, a atmosfera też jest całkiem spokojna. Nie ma co tak krytykować jak to ludzie próbują robić.

Mała Mi
@Tata Muminka

Może i firma jest Ok dla pracowników, ale truje!!! Jeśli nie mieszkasz w Mielcu a tylko dojeżdżasz do swojej wymarzonej firmy to mało co obchodzi Cie to, ze trujący smród z kominów idący na miasto powoduje, ze jestes więźniem swojego domu. Ci co mieszkają na Mosciskach a od was jest to około 540 m pierwszy dom co maja powiedzieć?? Robactwo z waszego drewna wchodzi na podwórka, duszący smród z kominów wkrada sie w zabudowania, błękitny dym, śmierdzący.... 25 marca całe miasto pokazało wam gdzie was mamy. Wasze obietnice o filtrach to pic na wodę fotomontaż. Waszymi kominami wychodzi formaldehyd. Poczytaj co to za związek. Jesteście wrzodem na naszym mieście. Ktoś kiedyś popełnił błąd dając wam pozwolenie na działalność. Tyle w temacie.

bueno
@Mała Mi

to jest strona na której ocenia się pracodawce, a nie sytuację w mieście.

Robert
@bueno

Nie masz racji.

Pawel
@bueno

Ten pseudo pracodawca truje i was. Pracowników. Poczytaj o formaldehydzie. Wasze przekroczenia norm emisyjnych to przestępstwo wiec nie mów ze pracodawca jest Ok. 3/4 waszej załogi dojeżdża z wiosek i chwalić bedzie tego „pracodawcę”.

bueno
@Robert

nie mam racji? hmmm, wydawało mi sie, że tu sie ocenia pracodawców, ale widzę, że jesteś mądrzejszy.

rufsus

powiem tak, pracuje się nieźle, są dobre warunki. firma ceni swoich pracowników. polecam jeśli ktoś się zastanawia. teraz jeszcze dodatkowo ma się zakład modernizować, to będzie jeszcze lepiej.

@rufsus

Dobry żart. Ma się modernizować. Hahahahahahaha. Takie bajki opowiadaj dzieciom, ale już nie tym z Mielca bo tu nawet dzieci w to nie wierzą.

lim
@rufsus

Ty rufus, chyba się naćpałeś chłopie tego syfu

Indor
@lim

Każdy ma prawo do własnej opinii. Ja pracuję i z roboty jestem zadowolony.

klon
@Indor

Jak zaczniesz pluć krwią, albo bedziesz miał dziury w płucach zrozumiesz co to jest formaldehyd

Sympatyczna rozmowa ale brak odpowiedzi

Dotyczące wiedzy i doświadczenia

mielec

Firma zatrudniając kilkaset osób truje zarówno pracowników jak i mieszkańców miasta, kłamiąc, że produkcja nie oddziałuje na środowisko, a przede wszystkim jest bezpieczna dla ludzi. Omijajcie szerokim łukiem, dla pieniędzy nie warto narażać siebie i innych.

Antytresura

O dzialaniach w sprawie sytuacji w Mielcu https://antytresura.blogspot.com/

Igor

Jak zamkną fabrykę będziecie narzekali , że nie ma pracy w mieście?

Kiniol
@Igor

Po pierwsze 3/4 w tej firmie dojezdza z innych powiatow. Po drugie w Mielcu jest kilkaset wolnych etatow bo nie ma komu pracować.

Gothic
@Kiniol

to skąd te wolne etaty? skoro ludziom tak źle w krono, to czemu się nie przeniosą do innej roboty? może jednak nie jest tak źle.

@Igor

Marzymy o jej zamknięciu.

umi
@Monika

nie wypowiadaj się za wszystkich. ja nie marzę o zamknięciu bo chociaż praca ciężka to jestem z niej zadowolony.

@umi

Widziałeś protest? Zaczekaj jeszcze chwile. Całą tą pseudo eko fabrykę chcemy zamknąć. Fajnie, ze kubisz te prace. Ale całe 60 tys mieszkańców ma jej serdecznie dość za trucie i wypuszczanie z emitorow toksycznych zwiazkow. Za przekroczenia w ich emisji. Wiele by wymieniać.

@Gothic

Pracującym tam nie jest zle bo większość z nich dojeżdża do pracy ze wsi i ma gdzieś gdzie pracuje i co zakład robi. Ważne ze wypłata na czas. Mieszkańcy czyli całe miasto cierpi przez tę pseudo firmę. Ciekawe kto wam w kwietniu bedzie krono drzewka sadził.

Zakład truje mieszkańców miasta, truje środowisko. Ich produkty to nasączone chemią wyroby. Ten zakład nie ma nic wspólnego z jakością. Kupujecie badziew naszpikowany chemicznie.

Miki

Toksyczny zakład. Toksyczne meble.

Pudzio

Właśnie się przyjąłem, pożyjemy zobaczymy po okresie próbnym. Jak nie podniosą więcej to w lecie strzałka.????

myele

spoko robota, nie taka od razu ciężka, chociaż no jednak trzeba robić. ludzie tworzą fajną atmosferę, więc jest z kim pogadać w razie czego.

COLIN

Hitler też truł gazem...sami prosicie się o drugą Syrię gdzie tylko czekać kiedy wasze głowy będą wisiały na ogrodzeniach. Jestem ciekaw kto się będzie pisał na BOHATERA NARODOWEGO. I posiedzi dożywocie w (usunięte przez administratora) .

ciacho13

Nie polecam.

Dota

Kronospan to truciciel największy w rejonie, , niszczy nasze zdrowie i środowisko . Tonami emituje pyły , formaldehyd , mocznik ,czad, benzopieren , ołów i wiele innych toksycznych substancji .

Arek

(usunięte przez administratora) jak reszta z tej mieleckiej strefy z tym ze w krono swiadomie zabijasz siebie i innych ludzi za okolo 2 tysiace:)

Puma66

trzeba zaznaczyć, że Krono to ogromny zakład pracy. możliwe, że wszystko zależy, gdzie się trafi i co się robi, bo pewnie co człowiek to inny. ale warunki wszędzie te same. dużo roboty, bo jednak firma się rozwija cały czas. na kasę nie narzekałem specjalnie.

Jorman

Praca ok, faktycznie roboty jest nawet nawet, ale da się przeżyć w gorszych miejscach się robiło. Zarobki w normie.

Życzę tej trującej firmie jak najgorzej. Za szkody zdrowotne, smród jakie podarowali mielczanom. I władzom za opieszałość.

M

Od 20 lat trują nas tzw parą wodną. A kominem idzie min formaldehyd. Wstyd pracować w takiej firmie. Znaleźli sobie zaułek jakim jest Mielec i kity wciskają, że nie teują. Poczekamy już niedługo.

Rafał86$

No i UOKiK im dowalił hehe. Calkowicie powinni zamknac ta fabryke. Nawet Ukraińcy nie będą chcieli tam pracować. A to z innej neczki: agencje pracy pięknie wciskaja kit, ze jest tam super a nawet superb.

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Mielec

• Jak się pracuje w Kronospan?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kronospan?

Kandydaci do pracy w Kronospan napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kronospan