Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Ktosiek

Czy w tej agencji są wypłacane jakieś chorobowe??

@Ktosiek

Ja byłam na chorobowym tydzień. Masz płatne dopiero od 3 dnia i nawet do 100% w zależności od tego co stwierdzi lekarz.

@Gosia38

czyli w zasadzie wszystko w rękach lekarza? to jak orientacyjnie, jaki zakres chorób uznają za usprawiedliwiający? oprócz tego coś jeszcze tutaj wypłacają?

Agata

To dobrze, że wypowiadacie się na temat pracy, którą dostaliście przez agencje, ale może jest tu pracownik, który pracuje bezpośrednio w agencji? w biurze/dziale rekrutacji? Jak tam warunki? Szukają często nowych osób do pracy? Nic nie mogę znaleźć :/

Alicja

Witam. Polecam.agencje. kontakt między pracownikiem.a biurem dobry. Reakcja szybka. Możliwość porozumienia się w razie chęci zmiany pracy. Nie robią zbędnych problemów. Bardzo mili i kontaktowi kierowcy..

Pablo1992

Hejka a ile można odłożyć miesięcznie po odliczeniu jedzenia przez tą agencje przy pracy przy pomidorach? I czy pełne godziny pracy są? Z góry dziękuję za podpowiedź :)

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Janno

Jak się zwolnisz to urywają kontakt i mają cię gdzieś.

@Janno

chyba nie zrozumiałam do końca. skoro się zwalniasz to po co firma ma się jeszcze kontaktować skoro jasno rezygnujesz ze współpracy? coś jest do dokończenia jeszcze?

Joanna

Pracowałam w tej agencji przez pół roku. Firma na jaką trafiłam była ok, ale biuro samo w sobie jest totalną porażką. Dzwoniąc do biura i chcąc porozmawiać z koordynatorem zazwyczaj była informacja że koordynator oddzwoni, a okazywało się że informacje nawet nie były przekazywane do koordynatorki. Jeśli Ty masz sprawę to dla nich jesteś nikim i Cię ignorują ale jeśli oni mają sprawę do Ciebie to potrafią wydzwaniac i być miłym. Pani R. odbierając w biurze telefony chyba pominela się z powołaniem i wypaliła się zawodowo ponieważ podczas rozmowy podnosiła głos, była arogancka. Jeśli jesteś kierowcą to dla nich jesteś sługą, masz zawozic ludzi do pracy mimo że jesteś chory a i tak za to nie było zapłacone ani za chorobowe bo według nich nie istnieje coś takiego. Nie dość że jeździsz autem to masz jeszcze sprzątać bo są kontrole czystości za które można dostać karę. Brakuje Ci płynu do spryskiwaczy?! Pan J powie Ci ze co to 2 euro i żebyś kupił sobie sam. Niestety o nic się nie można bylo doprosic, na szczęście już nigdy do nich nie wrócę i mam nadzieję że inni dwa razy się zastanowią zanim się udadzą do tej agencji.

@Joanna

Dziękujemy za opinię, przykro nam, że masz niemiłe doświadczenia. Gdybyśmy mogli w czymkolwiek pomóc to zapraszamy do kontaktu z biurem w Opolu lub w Rzeszowie.

Iwona
@Joanna

Jej dobrze że to napisałaś a już miałam przez nich jechać do pracy.

andrzej
@Joanna

Kierowca ma dbać o czystość w samochodzie. Z płynem do spryskiwaczy ok, osoba zajmująca się kierowcami powinna załatwić, ale proszę, o samochód się dba, raz na miesiąc jak się odkurzy to nic się nie stanie. Zalezy od pasażerów czy brudasy czy nie.

Radoslaw
@andrzej

Poza czystoscia pamietaj o tankowaniu, sprawdzaniu płynów, cisnieniu w kołach oraz wypisywaniu kart gdzie i ile kilo przejechales oraz kogo wiozles. Myslisz ze Ci za to ktos zaplaci ? :D :P W praktyce bedziesz wstawać pierwszy i kłaść sie jako ostani. Pamietajcie nigdy nie zgadzajcie sie zostawc kierowcami.

Ana

Czesc,czy ktoś wybiera się do pracy z tą firmą poczatkiem września? Mam zamiar jechać do holandi,jestem z okolic Katowic.

Zuz
@Ana

Byłam przez te agencję 2 lata temu i byłam bardzo zadowolona , teraz też bym chętnie pojechała ale szukam jakiejś koleżanki, bo wiadomo że we dwójkę raźniej

Mortician 1978
@Zuz

Hej mam pytanie ile tygodniowo można było wyjść na rękę po opłaceniu zakwaterowania?

Milkowskiadrian19@gmail.com
@Ana

Ja się wybieram mam 19 lat

@Zuz

A powiesz mi jaką pracę Ci załatwili, jako dla kobiety? Jestem bardzo ciekawa, sama chciałabym wyjechać...

Mama 3
@Mortician 1978

Hej, ok 300 euro o ile będzie praca a z tym teraz kiepsko. Bardzo mało godzin tyg. Biuro nie zapewni Ci godzin, chodzi tylko o to żebyś na spanie zarobił reszta ich nie interesuje niestety.

@Mama 3

To ile godzin tygodniowo się tutaj pracuje? I czemu jest teraz kiepsko z pracą, i kiedy się to zmieni, że będzie znów co robić?

mixx

Witam miał ktoś okazje współpracować z tą agencja jako pracownik produkcji (kwiaty/cebulki kwiatowe/owoce/warzywa/żywność). I mógłby się podzielić opinią na temat agencji oraz pracy zarobków i atmosfery.

kazim

czy ktoś pracuje w DE KWAKEL , jakie sa tam warunki pracy ?

Iza
@kazim

W Holandii obowiązuje 38% stawka podatku, najniższą krajową to 10,38 za godzinę. Policzcie sobie realnie ile wam zostanie po odliczeniu 100 euro tygodniowo za mieszkanie

kazim
@Iza

mi chodzi o warunki pracy w DE KWAKEL na produkcji kwiaty jak jest , ile godzin dziennie jest do przerobienia i jakie średnie zarobki ?

Dociekliwy
@Iza

38% podatku.Tylko że czytałem że są ulgi i jeżeli dobrze pamiętam autor tego artykułu twierdził ze nie wychodzi tyle...

Mortician 1978
@Iza

Czyli 10.38*40(godzin) jeżeli takowe są to daje 415 euro - 100 chata 315 euro moim zdaniem zdaniem to słabo a jak nie będzie godzin? To co płacz?

@Mortician 1978

Jestem w tej firmie miesiąc dopiero ale nie można narzekać. Kasa jest dobra i w terminie. Agencja zapewnia pracę normalnie. Firma w której pracuje sama decyduje o tym do której godziny się pracuje. Jak się wcześniej skończy to jest się w pracy albo 6 albo 8 godz ale bywa też tak że są zmiany gdzie nie skończysz wcześniej jak po 12 godz. Jeżeli dla kogoś 350 na rękę to mało to trzeba szukać pracy gdzie indziej. Ja jestem zadowolona woec nie rozumiem po co takie komentarze że tyle to mało. Trzeba w takim razie zostać w Polsce i tam pracować. Poza tym są płacone jeszcze soboty w zależności od firmy to minimum 120% do każdej godziny. Ludzie którzy chcą jechać zarobić to jest ok ale są tacy którzy jadą na ćpanie picie imprezy to wiadomo że dla nich będzie mało.

AdrianM

Chciałby ktoś wyjechać ze mną 15 września do pracy w holandi najlepiej na jakieś magazyny lub zbiory mam lat 19 i wolę żeby osoba też tyle miała proszę się odzywać (usunięte przez administratora)

Sandra

Pracowałam przez tą agencję już kilka razy i w tym sezonie również się wybieram. Póki co nie trafiłam na złe warunki czy kiepskich współlokatorów.

@Sandra

Sandra podaj namiary na siebie mam parę spraw się pod pytać bo chce wyjechać i nie wiem czy warto

Martynka
@Tomek

Warto warto????teraz fajna praca na sortowaniu cebulek kwiatowych się szykuje

Radek
@Sandra

Możesz powiedzieć ile tam się zarabia miesięcznie, po odliczeniu kosztów mieszkania?

@Martynka

I jak tam praca??

nacebulki

zgłosiłam się do nich kilka dni temu bo jestem zainteresowana wyjazdem wakacyjnym na sortowanie cebulek. Tą agencję poleciła mi koleżanka, która już u nich w sezonie była kilka razy. Jestem po rozmowie rekrutacyjnej na skype, bardzo miła Pani wszystko mi dokładnie wyjaśniła, pokrywa się to z tym co mówiła mi koleżanka. Jak wróce z pracy to na pewno napisze tu jak było.

@nacebulki

Masz już jakieś obiecane wynagrodzenie, wymiar pracy, czy o wszystkim dowiesz się na miejscu?

nacebulki
@Marta

Będą się ze mną kontaktować jak już będą dokładnie wiedzieć kiedy jest wyjazd, no i stawka od 1 lipca też ma się zmienić.

@nacebulki

Dziękujemy za opinię :) zapraszamy do podzielenia się opinią po powrocie z Holandii, pozdrawiamy!

Hej i jak tam praca??

Gosia38

Hej wybiera się ktoś do pracy do Holandii na cebulki?? Wyjazd w niedzielę 14.08?? Może ktoś pracuje już tam i może powiedzieć jak to wszystko wygląda??

@Gosia38

To byłby Twój pierwszy w życiu wyjazd czy pierwszy właśnie z nimi?

Gosia
@Agnieszka

Pierwszy w życiu i z tą firmą też pierwszy raz

Jedno i drugie

@Agnieszka

Byłaś już gdzieś przez tą firmę

@Gosia38

Proszę o kontakt, jeśli możesz odezwij się(usunięte przez administratora)

@Martyna

Napisz do mnie (usunięte przez administratora) już pisałam email do ciebie

Because

Rekrutacja ze strony polskiej była bardzo w porządku i przebiegła sprawnie. Praca do której trafiłem, była bardzo w porządku i cieszyłem się, że do takiej trafiłem. Jednak zaraz po tygodniu po przybyciu odbyła się kontrola służbowego mieszkania i z racji tego, że lokatorzy w poprzednich tygodniach nieodpowiednio segregowali (usunięte przez administratora) i otrzymywali wtedy upomnienia i to nie poskutkowało - wszyscy lokatorzy otrzymali karę. Nie powinienem ponosić odpowiedzialności za czyny, które odbyły się jeszcze przed moim przyjazdem - nie miałem na to wpływ no to, że nie segregowali odpadów i zastałem (usunięte przez administratora) w mieszkaniu jak i pojemnikach na (usunięte przez administratora) Administracja z NL ignoruje moje wiadomości na aplikacji oraz na kilku skrzynkach mailowych, nie chcą w żaden sposób wyjaśnić sytuacji czy chociaż wysłuchać moich wyjaśnień, dostaję tylko maile do zapłacenia faktury. Jednak o podwyżkach cen najmu czy karze informowali bezpośrednio szybko ;)

Martyna

Czy jest jakaś chętna dziewczyna do wspólnego aplikowania na wyjazd, zawsze raźniej ????

Ja chcę jechać teraz

Napisz do mnie na janina.kawior1@wp.pl

Lidia

Może ktoś z was nie korzystał z usług agencji, a pracował bezpośrednio w niej? Mam niewielkie doświadczenie jako rekruterka i zastanawiam się czy trudno tu się dostać i jakie w ogóle są warunki zatrudnienia. Wynagrodzenie jest stałe, czy prowizyjne?

Marzena

Hej , szukam dziewczyny która by chciała razem wyjechać do pracy przez tą agencję . Jeśli jesteś zainteresowana, to zostaw maila , a na pewno się odezwę ! Pozdrawiam :)

Anka
@Marzena

Hejka ja już Pracowałam w Holandii i chce jechać w przyszłym tyg 33 lata

Justa1975
@Marzena

Hej,czytałam twoją wiadomość o przyłączeniu się do pracy w Holandi?Wyjechałaś juz?Czy nadal czekasz na kogoś

Magda
@Justa1975

Hej . Też planuje wyjechać do Holandii niestety sama . A ty już wyjechałaś ? (usunięte przez administratora)

@Magda

Też wybieram się w pojedynke, jeśli jeszcze nie wyjechałaś to proszę o kontakt ????

@Magda

Jei nadal szukasz osoby do wyjazdu, proszę o odezw.

Hej, jest ktoś kto w niedługim czasie planuje wyjazd przez to biuro??

Wawruu
@Marta

No właśnie się zastanawiam i chyba wyjeżdzam niedługo.

Hanna
@Marta

a gdzie chcesz jechac,, do jakiej pracy , na jak dlugo ? jaka oferte dostalas? moze sie dolace jak dobra, mam wakacje wolne od studiow

@Marta

Hej Marta, czy pojechałas już do tego biura???

Gugas87

Witam planuje wyjechać przez ta agencje w kwietniu ktos tez sie wybiera jestem z Inowrocławia

516196711
@Gugas87

Tak na i na początku maja daj znać czy już jesteś

Bożena
@516196711

Hej i jak sytuacja?Planuje wyjazd .

Mariusz
@Bożena

Gdzie konkretnie chcesz jechać? To twój pierwszy wyjazd?

Jonas
@Bożena

Hej, jestem tu dwa miesiące i słabo z godzinami bywa że w tygodniu jestem tylko 3 dni w pracy. Przyjechałem na zarobek więc zależy mi na godzinach.Jestem rozczarowany bo ludzi nowych przyjmują a dla tych ci są pracy nie ma. Szkoda ,spróbuj w innej agencji. Powodzenia

@Jonas

To nie masz zapewnionej pracy normalnie na cały etat?

Agencja pracy nie za pewnia pracownikom godzin pracy raz jest praca raz jej nie ma za 40 godzin pracy dostałem 240euro.Dla mnie to kpiny co robią z ludźmi raz pojechalem do pracy to nie było mnie liście pracownikow i kierownik zakładu kazał mi wracać na domek.Ta agencja pracy jest nie poważna

Baldo

Ja za 48 mam 400€ w tym biurze pozrawiam

Tata3

To racja, niby sezon a pracy nie ma,pomimo ciągłych prośb o planiwanie do pracy i ogromnych chęci godzin brak. Jest środa a ja dopiero 8h przerobiłem.Nie wiem czy to problem z organizacją pracy przez biuro czy rzeczywiście mało pracy a chętnych dużo

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works