Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Dawid English

Wyjechałem z tym biurem do pracy w Holandii po raz pierwszy. Bardzo dobra obsługa klienta, zero ściemy. Wyjazd i praca tak jak ustalono podczas konsultacji przez telefon czy skype. Zakwaterowanie dobre, trzeba sprzątać jak w domu. Jeśli jedziesz do pracy za granice to dobrze trafiłeś bo jeśli imprezować i palić zioło to zostań w Polsce.

@Dawid English

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy :)

Czy Duijndam international oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Każda osoba wyjeżdżająca do pracy do Holandii otrzymuje przed wyjazdem umowę o skierowanie do pracy w Holandii i umowę o pracę na warunkach holenderskich.

Madzia 50

Nie polecam pracy przez tą agencje oraz pracy w firmie Natura pride dojazdy miały być rowerem do 5 km a trzeba było dojeżdżać po 9 km od 10 km dopiero była możliwość dostania auta. Mimo pokonanej drogi na miejscu w firmie dowiadywało się iż ma się rezerwę czyli nie wchodzi się na hale i wracasz do domu. Pracowało się tylko 2-3 dni w tygodniu żeby zarobić na opłatę za zakwaterowanie i ubezpieczenie. Nie było żadnej możliwości aby iść do innej pracy. Panie koordynatorki nie miłe. (usunięte przez administratora)Nawet gdy się pracowało po 2 dni w tygodniu to wypłata była 70 euro a za mieszkanie pobierana była opata 98 euro plus całość za ubezpieczenie. Jedna wielka porażka na więcej niż 30 godz nawet z sobota i niedziela nie było co liczyć wypłaty nie większe niż 250 euro

Hejhej
@Madzia 50

Zgadzam się z tym, miałam to samo. Same rezerwy i wracanie się do domu

Dominika
@Hejhej

Witam. Również mieliśmy taka sytuacje z tym ze my autem dojezdzalismy swoim prywatnym po 50 km dziennie i nawet za paliwo nie zwracali.

golas

Siemka, szukam chętnej osoby ktora również myśli o pracy za granicą w tej Firmie . W dwójke zawsze raźniej wyjechac ktoś z okolic Rzeszowa?

Mro
@golas

Witam zarejestrowałem się w biurze i będę ogarniał temat pracy muszę się umówić na rozmowę wideo wtedy coś mi zaproponują jestem z lubelskiego podaj maila to się odezwę

@lukasz
@Mro

Jestem z Opola, ogarniam pracę przez biuro stąd, mogę wyjechać w weekend, ktoś chetny? pisz na mail: (usunięte przez administratora), razem raźniej

Domin93
@golas

Witaj! Jestem zainteresowany Ja okolice Rzeszowa myślę też o wyjeździe przez tą agencję Najelpiej własnym środkiem transportu . Odezwij się na mail (usunięte przez administratora) jak jesteś dalej zainteresowany.

domin93
@Domin93

hej napisałem na emelia

Oloo
@Mro

Cześć i jak tam wyjechałeś czy jeszcze nie ogarnęli ci roboty. Jestem zainteresowany też więc jak coś odezwij się

Ada
@@lukasz

Hej napisz proszę opinie na temat pracy i zakwaterowania. Chcę wyjechać z siostra, ale mamy pewne obawy. Możesz na maila adrianawasilewska@op.pl

@ja
@@lukasz

dalej szukasz? tez jestem z opola

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Zx

Siemanko jedzie ktoś wyjeżdża ktoś w niedzielę 13.02.2022 ?

Polaa

Ktos chętny na aplikowanie razem do pracy?

Edaa
@Polaa

Ja się zastanawiam żeby jechać

Ela

Jedzie ktoś ,lub może pracuje przy sadzeniu ziół w Poeldijk?

Gosia32
@Ela

Ja się zastanawiam nad wyjazdem ,jeszcze nie dostałam konkretnej oferty ale może ktoś chętny razem wyjechac mój e mail (usunięte przez administratora)

Chętna
@Gosia32

Hej. Ja chce (usunięte przez administratora)

piter

Pracownik pakowni warzyw i owocow MAASDIJK ktoś coś?jak tam jest

Patrycja
@piter

Jeżeli chodzi o firmę (usunięte przez administratora) to średnio polecam. Trzeba szybko robić, bo norma. Masz 2-3 tyg na to, żeby się do uczyć, po tym okresie traktują Cię jak normalnego pracownika. Wymagają szybkości i dobrej precyzji. Atmosfera pracy z Polakami średnia. Panie, które pracują tam dłuższy czas są nie miłe i nawet czasem chamskie. Praca z obcokrajowcami lepiej. Z początku dają gwarancję godz, wypłaty mniej więcej 350e na tydzień, pozniej mało godz, wypaty około 200e. Gdybym miała wrócić tam drugi raz, nie ma takiej opcji.

ilona
@Patrycja

Pracowałam już w kilku agencjach i wszedzie jest podobnie, normy trzeba wyrabiać i nie widzę problemu żeby w te 2-3 tygodnie się tego nauczyć ;) odnośnie atmosfery to coś w tym jest, że te osoby, które pracują dłużej to zawsze wiedzą wszystko najlepiej i nie zawsze są miłe, ale takie uroki w większości takich miejsc. Ja zaczynając tam te kilka miesięcy temu nie miałam obiecanej gwarancji godzin, ale nie było z nimi żadnego problemu, wypłaty tez były ok. Jestem zadowolona z tej agencji, na pewno zostanę do świąt.

Marzena
@ilona

I co, zostałaś do Bożego Narodzenia? Daj znać. Ja szukałam tu informacji, jak się zatrudnić w samej agencji Duijndam. Ofert pracy dla agentów i koordynatorów z językami na ich stronie nie widzę, a przecież ktoś rekrutuje i pilotuje Was, kiedy jedziecie do pracy w Holandii.

Ada
@Marzena

Hej wyjechałaś do pracy przez tą agencję, możesz coś więcej napisać na temat samej pracy, zakwaterowanie i zarobków? Z góry dziękuję

Esrock

Witam. Ktoś może się wybiera, lub jest w Massdijk na pakowaniu warzyw? Ja chcę jechać na 15.11.

Marysia
@Esrock

Ja się wybieram na 28.11 :)

Teresa
@Marysia

Witam też się wybieram na 28.11.z kad Pani jedzie?

Mateusz
@Teresa

Witam, do jakieje pracy pani jedzie? bo tez przegladalem oferty tej agencji i wydaje sie po tym co znalazlem o niej byc ok.

Maly
@Esrock

Jesteś już na warzywach ? Możesz coś więcej o tej agencji

Dzidek

Witam ,praca na sałatkach w de haag . Mam parę pytań związku pracy?

karolak

Rekrutacja przebiegła bez problemów, wszystko mogło być zdalnie, nie musiałem jechać specjalnie do biura. W Holandii wszystko tak jak mówiono mi w Polsce. Praca fizyczna, ale nie ma co narzekać, polecam.

@karolak

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy :)

Ewelinnna

Jedna z niewielu agencji, w której nie było problemów z pracą i wypłatami. Domki takie jak wszedzie jedne lepsze drugie gorsze. Jak ktoś będzie chciał narzekać to będzie, ja polecam.

@Ewelinnna

Dziękujemy za opinię :)

,...

Raz chcialem pojechac do nich bo pojawila sie oferta " likwidacja szklari ". Formularz wypelniony i O odpowiedzi. Widocznie nie spelnialem wymagan oferty XDD

Aga

Ktoś jedzie, w październiku??

Radek
@Aga

Ja się właśnie zastanawiam, ale nie wiem jakie tam dokładnie są miesięczne zarobki, Ktoś coś wie?

Aga

Chcę wyjechać przez tą agencję w październiku. Wypowie się ktoś czy warto?

Aga

Praca moolenaar, cebulki. Średnio polecam tą firmę i agencję :) W firmie jednego dnia nie wiedzą co mają z nami zrobić a kolejne 4 każą zapierdzielac jak popadnie, gonią, że to nie jest zabawa tylko praca. Pracujesz do 18 a płacą jak do 17:45 :) W biurze obiecywali że 8h sie robi ;) Ogólnie przerwy są darmowe, nie wliczają się w czas pracy. Nigdy nie wiesz kiedy skończysz.. nikt się nie pofatyguje żeby poinformować o której koniec. Agencja do brak słów.. zero pomocy z ich strony. Autem nie można nawet zjeżdżać do sklepu (chyba że po drodze) a zdarzają się domki, które tych sklepów po drodze nie mają ;) (po drodze czyli stanąć na boku ekspresówki żeby zapitalać do sklepu z buta) Mają gdzieś wszystko, ludzie muszą czekać czasami pare godzin na transport (oczywiście sobie sami załatwiać bo szefostwo ma gdzieś) Ogólnie to takie serio 2/10 : )

Pozytywna
@Aga

Cześć. Aga nie stresuj się. Czasami zdarzają się sytuacje przestoju, czy maszyna się zepsuje, czynnik ludzki zawiedzie. Później trzeba to jednak odpracować. Myślałaś o rowerze jako środku lokomocji? Taka jazda to czysta przyjemność;) Do 10 km dasz radę w jedną stronę. Nie łam się, dasz radę ????. Pozdrawiam. Iwona

@Pozytywna

Niestety agencja nie chce udostępnić roweru:) a nie mam zamiaru sama gdzieś kupować bo to bez sensu jak nie zostaje się się na dłużej ;)

Kamil166

Witam do konca tego miesiaca zamierzam wyjechac za posrednictwem tej firmy, czy ktos bylby zainteresowany ? 20lat Mail : kamil.jaworski@spoko.pl

Martynka
@Kamil166

Polecam - zakwaterowanie niezłe, wypłaty nie wstrzymują No i ludzkie podejście

Kris

Witam jadę do Holandii w środę może ktoś chętny się zabrać

Mp123

Witam jedzie ktoś teraz w weekend do pracy do Holandii?

Azi
@Mp123

Witam jesteś już w Holandi? I takie pytanko dokładnie kiedy pojechałeś i w jakim domku mieszkasz

Zainteresowana pracą

Hej to prawda że trzeba 6 tygodni czekać na wyrobienie sofii?to chyba jakiś żart..

andżellla
@Zainteresowana pracą

ja czekałam w tamtym roku jakoś niecałe 3 tygodnie, skad info że aż 6 tygodni się czeka?

Zainteresowana pracą
@andżellla

Bo niedawno rozmawiałam na whats up z panią z biura i takiej informacji mi udzieliła że dużo osób przyjeżdża i może to potrwać do 6 tyg i że to już od urzędu zależy bo dużo osób przyjeżdża, więc dla mnie to nielogiczne, za długo trochę

klaudia
@Zainteresowana pracą

to nie jest mozliwe zeby tyle czekac. Jak byłam pierwszy raz w Holandii to pojechalismy grupą z szefowa i zajęło to jakies 20min. Moze specjalnie tak powiedzieli zeby ktos myslal, ze musi czekac i pracował u nich przez te kilka tygodni

maciej
@klaudia

Praca w Holandii bez nr Sofii jest nielegalna tak jak byście pracowali na czarno.Jezeli będzie mieli wypadek płacicie z własnej kieszeni za szpital lub pomoc medyczna.Wiec jak ktoś zaczyna pracę bez nr BSN może dużo stracić s nie zyskać pracując w Holandii.Dlayego agencja pracy powinna wyrobić każdemu nr BSN jak najszybciej a nie czekając miesiąc na nr

byly pracownik
@Zainteresowana pracą

Praca bez nr sofi jest nielegalna pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works