Opinie o Grape Up Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grape Up Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grape Up Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grape Up Sp. z o.o. w Białystok

asd

A jak idziesz do szefa z oferta innej firmy to co chcesz osiagnac? Wymusic podwyzke? Pokazac ze "jak nie zrobicie tego co chce to odejde"? Sprawdzic czy cie beda zatrzymywac za wszelka cene? Takie podejscie tez nie prowadzi daleko.

dsa
@asd

Nie chodzi o pokazywanie czegokolwiek ani wymuszanie czegokolwiek. Tylko o mozliwosc negocjacji warunkow zatrudnienia, co nie oznacza od razu podwyzki. Lepiej by bylo zeby od razu pracownik szedl z wypowiedzeniem? Jesli chce zostac a warunki gdzie indziej sa lepsze, to co za problem przejsc sie do pracodawcy i porozmawiac? Ludzie, nie wpadajcie w paranoje!

No name

Moim zdaniem przychodzenie do pracodawcy o podwyżkę z jedynym argumentem - lepsza oferta z innej firmy jest zalosne. Tak sie po prostu nie robi i wcale mnie nie dziwi taka reakcja zarzadu.

byla pracownica
@No name

cóż, jak argumenty dotyczące wyników w pracy oraz podwyższenia kwalifikacji i wiedzy nie działają...

opi
@No name

a z jakim trzeba przyjść? że Ci kasy brakuje na życie?

Kilkanascie

A jednak policzyłem. To było kilkanaście.

Kilkanascie

Kilkanaście? Nie przesadzajmy. W tym czasie tyle tam pracowało ;)

Firma Grape Up Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Python Cloud Developer. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Uważam, że trochę przesadzacie, a skoro wam tak nie pasuje to może czas najwyższy się zwolnić? Z tego co się orientuje na przełomie ostatnich kilku miesięcy zostały zwolnione 3 osoby, z czego 2 z nich za brak kompetencji - nakłamały w cv, przychodziły do pracy i nic nie robiły - przez długie okresy czasowe nie było widać żadnego efektu ich pracy. Co do tej 1 osoby, to nie będe się wypowiadać, bo nie wiem jak wyglądała sytuacja - ale najwidoczniej firma miała swoje powody. Mi osobiście pracuje się tam dobrze, kasa dobra, warunki pracy też: owoce, wygodne krzesła, dobre herbaty, kasa zawsze na czas, wyjścia integracyjne na piwo czy coś innego mniej więcej co 3 miesiące - w porównaniu do innych firm w których dane mi było pracować - grape pod tym względem wypada na prawdę super. Ok minusy to: - opodatkowane benefity, luxmed to jakieś - 12 złotych od wypłaty, multisport - to cena multisportu + 5 zł podatku - czasami jest problem z urlopami, dowiaduje się człowiek dwa dni przed urlopem, że może iść na urlop - czasami jak się pinguje leada to odpowiedź można uzyskać odpowiednio wcześnie - dużo pracy i za mało ludzi, troche złe zarządzanie projektem i planowanie sprintów - przez to nadgodziny - ale jak się jest asertywnym to się nie robi nadgodzin. ok jest kilka rzeczy z którymi się nie zgadzam

freelancer
@pracownik

To dlaczego ludzie odchodzili i odchodzą?. Zawsze tak było. Nie znam drugiej takiej firmy, gdzie tylu ludzi odeszło. Tylko 2-3 osoby pracują tam od 3-4 lat. 2012-2015 to dziesiątki zwolnień: odejść z własnej woli. Masz rację, pensje w porządku, warunki też, ale kasa to nie wszystko. Nie ma tam poczucia lojalności ze strony pracodawcy. Możesz starać się, pracować nadgodziny, a mimo to każde niecelowe potknięcie będzie mocno wytknięte.

były grape

To zwalniają teraz ludzi masowo? Daleko nie zajadą z tą polityką. (usunięte przez administratora)

były grape

Podobnie było przed "wielkimi reformami". Owszem, płacą dobrze i na czas, są te dwa monitory i dobry fotel, ale z traktowaniem pracowników, to różnie bywa. Stąd ta rotacja. Dalej nie doceniają pracy i nadgodzin?

Potwierdzam. To samo w Krakowie. Ciche pomówienia i ogólna wiara pracowników w ich prawdziwość sprawia że nie jest tak jak koloryzuje to PR o friendly atmosferze... Marne zarzadzanie czasem i trybem pracy, podwladnych przez przelozonych sprawia ze nadgodziny to norma:( i wmawianie caly czas ze do tego potrzeba jeszcze zrobic to i owo... Nie polecam!

pracownik_grape

w Białymstoku ok 20 osób. Z opinią przedmówcy się zgadzam nie jest tak różowo jak obiecują, (usunięte przez administratora) Projekty są trudne ale zapomnijcie o wdrożeniu, ogólnie nie polecam a już szczególnie na pierwszą pracę.

pytam_szukam

Czy ktoś z Was może mi napisać ile osób pracuje w białostockim oddziale?

admin

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Grape Up Sp. z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Grape Up Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Grape Up Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grape Up Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grape Up Sp. z o.o.?

Grape Up Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 154 ocen.
  • Gabrieli Zapolskiej 44
    30-126 Białystok