Opinie o Grape Up Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grape Up Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grape Up Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grape Up Sp. z o.o. w Białystok

bogi

Rekru wpsominam miło, niestety trochę długi czas odp. co prawda zmieścili się w obiecanych 2 tyg ale dwa dni wcześniej przyjąłem ofertę innej firmy. Dużo dobrego słyszałem o tej firmie od znajomych którzy tam pracują. Jedyny minus to taki że na początku dają marne grosze, ale po okresie próbnym ze dwa razy tyle I są częste podwyzki. Ten znajomy zaczął od ok. tysiąca z marnym doświadczeniem po dwóch latach ma 6.

niki

Jeśli chodzi o rekrutację to standardowo, rozmowa po Ang z hr, później techniczna z leadem I tyle.

niki

tomi

Pracuję w Białymstoku już od jakiegoś czasu, atmosfera super, biuro ładne i czyste, elastyczne godziny pracy, na zarobki nie narzekam, dużo owoców, imprezy integracyjne.

Firma Grape Up Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Python Cloud Developer. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Józik

na stronie znajdziecie wszystkie informacje: http://grapeup.com/careers/

Jak duże te wymagania?

bonusy są, fajny zgrany zespół jest, integracje są i pozytywna atmosfera również - więc nie ma moim zdaniem na co narzekać :D A swoją drogą @ania Kraków czy Białystok?

ania
@ja

Pisałam o Krakowie. W Białymstoku nie wiem jak jest, podobno lepiej.

ania

Bonusy? Dobry żart :] Atmosfera? Jeszcze lepszy żart :] (usunięte przez administratora) no to wtedy spoko

wiem

To skąd tyle (połowa) nieprzychylnych komentarzy? Pytam bez złośliwości.

PS
@wiem

Zadowolony klient podzieli się swoimi pozytywnymi odczuciami z 3 osobami, a niezaddowolony opowie o tym aż 11-stu osobom. I nieważne klient czy pracownik – ta zasada działa w ten sam sposób.

wiem

Czy coś się zmieniło/zmienia w firmie? Chodzi mi o Kraków. Jak z atmosferą w pracy?

aaaa
@wiem

Nic sie nie zmienia. Jak bylo tak jest. Gora zapatrzona w swoj zidealizowany obraz nie dopuszcza w ogole mysli ze cos jest nie tak :[ ludzie uciekaja stad i ja tez o tym mysle. Nie ma co tracic nerwow dluzej.

Masz na myśli oddział w Krakowie? Pozdrawiam

aaaa

tak, oddział w Krakowie.

@aaaa

Z relacji wydaje się, że niby wszystko w porządku: pensje, dodatki, elastyczne godziny. Widzę jednak, iż negatywne opinie powtarzają się. Może to my programiści jesteśmy zbyt wybredni ;)

ktoś
@aaaa

Na zdjęciach na facebooku wszyscy pracownicy wydają się zadowoleni:)

@liczi: Można przychodzić od 8 do 11, pracujesz 8 godzin od godziny, o której przyszedłeś. Biuro jest otwarte do ostatniego pracownika.

jolo

@grape_najgorsza_firma widocznie pisałeś coś niezgodnego z regulaminem - bo z tego co widzę nie mają założonego konta więc musiałeś podpaść moderatorowi GW :P Jeżeli chodzi o godziny pracy, to pracuje w Grape Up od dłuższego czasu i nigdy nie było sytuacji żeby ktoś miał pretensję czy problemy z tym że pracownik przychodzi wcześniej lub później więc nie za bardzo rozumiem o czym piszesz ;/ wyjątkiem są osoby współpracujące z USA (które wcześniej wiedzą w jakich godzinach będą pracowały) - no bo trochę trudno byłoby się dogadać z kimś o 6 czy 7 rano jego czasu :D

grape_najgorsza_firma

Niektórzy pracownicy zdecydowanie wolą przychodzić na późniejsze godziny, co jest kwestią np ich wygody, możliwości, dostępności. Powody są różne. A ogólnie firma woli pracowników przychodzących na późniejsze godziny ze względu na współpracę w międzynarodowym środowisku i pokrywanie się godzin pracy. Ten argument jak najbardziej ma sens, jednak firma nie powinna zmuszać do późniejszych godzin pracy i okazywać niezadowolenia w momencie gdy reklamują o oferowaniu flexible hours.

grape_najgorsza_firma

No niestety nie ma mojej opinii. Co więcej ta, którą dodałem wczoraj również została usunięta. Co do elastyczności godzin pracy, to zależy też trochę od stanowiska. Teoretycznie rozpoczynanie pracy między 8 a 11. W praktyce, jeśli chcesz zaczynać pracę wcześniej (8), to licz się z tym, że osoby zaczynające pracę o 10-11 nie będą respektować tego, że kończysz o 16. Dodatkowo jest to nie mile widziane. Wielokrotnie spotkałem się z sytuacjami, gdy poszczególni pracownicy podkreślali, że oni to siedzą do późniejszych godzin (tak, ale zaczynają również parę godzin później...). Zdarzyła się też sytuacja, gdy firma narzuciła poszczególnym pracownikom godziny pracy późniejsze.

pracownik 2

przesadzacie z tymi negatywami. Wiem że były osoby które negocjowały podwyżkę ponieważ dostały ofertę z innej firmy. I nadal tutaj pracują więc jakoś się dogadali i chyba nikt tego nie odebrał jako szantaż. Pewnie są jakieś czynniki dlaczego firma nie wszystkich chce zatrzymywać. Jak dla mnie kasa i warunki są jak najbardziej w porządku,więc nie będę sprawdzać czy mnie by zatrzymali...

fvkjhcfige

Ja uważam wręcz odwrotnie. Szkolenia/kursy/książki jak zgłosisz że coś potrzebujesz to w większości przypadków to dostajesz. W kilku firmach już się było ale jak na razie Grape Up pod względem atmosfery i nastawienia do pracownika jest zdecydowanie nr.1. Atmosferę tworzą ludzie więc jak będziecie negatywnie nastawieni i ciągle narzekali to taka też będzie atmosfera. Więcej optymizmu i docenienia tego co się ma.

inny pracownik
@fvkjhcfige

Każdy ma prawo do własnej opinii. To, że jednym się podoba nie oznacza, że tak musi być dla każdego. W większych firmach jest podział na zespoły. Jedna osoba może trafić lepiej, druga znaczenie gorzej. Ta sama firma, a dwa kompletnie inne punkty widzenia. Warto mieć to na uwadze, że mimo iż jednej osobie jest dobrze, to nie oznacza, że wszystkim jest dobrze, i że cała firma jest cacy. Osobiście spotkałem się z wieloma przykrymi sytuacjami, mimo pozytywnego nastawienia. Sytuacje te nie dotyczyły tylko mojej osoby, ale również i innych. Co do kwestii finansowych, to trzeba zwrócić uwagę na to, że nie ma określonych stawek. To, że jedna osoba jest zadowolona ze swojej pensji, nie jest jednoznaczne z tym, że wszyscy pracownicy zarabiają adekwatnie do wiedzy i umiejętności, a tak nie jest. Kursy i książki - jasne, ale musisz temat drążyć, to po pół roku się doczekasz, może. Atmosferę tworzą ludzie - to prawda. Gorzej jak ty jesteś pozytywnie nastawiony, a inni cie tłamszą i niszczą. Ciągły stres, nadgodziny, niepewna sytuacja, zwłaszcza ostatnimi czasy. Z plusów to jest dobry sprzęt.

grape

Niestety potwierdzam opinie przedmówców. Mimo dobrych warunków pracy (benefity, owoce itp) to nie jest to firma gdzie człowiek czuje się dobrze i gdzie doceniana jest jego praca. O rozwoju można zapomnieć, tak samo o zdobywaniu nowych umiejętności. W ofertach pracy firma reklamuje się jako miejsce gdzie zdanie pracownika ma znaczenie - (usunięte przez administratora). Dla nich pracownik jest (usunięte przez administratora).

No name

Moze to jak się postrzega pewne tematy jest kwestia wychowania, kultury osobistej. Tyle w temacie. Dorośnijcie ludzie i zacznijcie patrzeć na więcej niż czubek własnego nosa.

hehe
@No name

to opinia skierowana do zarzadu :D idealnie go opisuje :D

cup

idź po podwyżkę - zostaniesz zwolniony.

cup

No dobra a co jeżeli inna firma zaoferuje mi 2-3 razy więcej niż mam tu? lepiej nic nie mówić szefowi tylko przejść do innej firmy po cichu?

Zostaw merytoryczną opinię o Grape Up Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Grape Up Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grape Up Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grape Up Sp. z o.o.?

Grape Up Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 154 ocen.
  • Gabrieli Zapolskiej 44
    30-126 Białystok