Indepro Sp. z o.o.

Kraków

Indepro Sp. z o.o.

Opinie o Indepro Sp. z o.o.

kamil

Jestem niecały miesiąc. Mogę powiedzieć tyle, że ekipa wspaniała. Nie ma podziałów między tych bardziej doświadczonych a mniej. Ludzie pomocni, dużo wsparcia, system informatyczny był trochę zagmatwany bo tam bardzo dużo pozycji ale do ogarnięcia na szkoleniach i później z pomocą innych. Właściwie ten system to było coś czego najbardziej się obawiałem i niepotrzebnie.

soku

Najlepiej zazdrościć bo tam akurat pośrednicy sobie dobrze radzą? Z czegoś to musi wynikać. Nie pracuję w nieruchomościach ale sprzedawałem mieszkanie i da się zauważyć inne standardy w indepro. Nie patrzę w portfel chłopakowi, który do mnie stamtąd przyjechał. I fakt, że lepszym autem od mojego, ale przynajmniej wszystko wykonał jak należy. Niech mają nawet 98% skoro ktoś uznał, że tyle mogą dostać. Nie licz ludziom pieniędzy bo ciężko na to pracują. :)

gość

Chyba da się żyć skoro Pan z indepro podjeżdża na spotkanie autem o jakim mogę tylko pomarzyć. Nie liczę nikomu pieniędzy ale czy Pośrednikom w tych agencjach nie jest już za dobrze?

condor
@gość 11.09.2018 18:04

Jeżeli sobie radzą to jaki masz z tym problem. :) Niektóre agencje dają takie możliwości, trzeba po prostu spróbować.

Alek

Wszyscy raczej zadowoleni, czasami ktoś nie podoła ale to osoby, które nie powinny brać się w ogóle za zawód handlowca a pośrednik to nic innego, te same predyspozycje. Agencja prowadzona z głową, ktoś wie co robi, nowatorskie jak na polski rynek podejście. Czas pokaże jak się sprawdzi.

bartnik

Zarzucanie indepro, że przez model biznes jest tylko dla doświadczonych jest nietrafione. Połowa agentów nie jest jeszcze na modelu biznes i owszem chcą przejść na taki ale to wymaga czasu i zaangażowania. Zwłaszcza w przypadku osób, które wcześniej nie miały do czynienia z zawodem pośrednika.

gość

Czy ktoś zna więcej szczegółów na temat tego co nazywają dochód pasywny, na czym on polega. Czy to jakieś pieniądze się gromadzą na koncie danego pośrednika, za co to jest. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Maciej
@gość 08.08.2018 19:35

Nie wiem jak to opisać w kilku zdaniach ale są środki finansowe , które mogą być dodatkowym dochodem każdej osoby, która tam działa w sieci. Dostajesz jakby kasę z pewnej puli tego programu. Nie wiem co tutaj ma kluczowe znaczenie ale wiem, że niektórzy dostają z tego sporo kasy. Lepiej zapytać na miejscu o co dokładnie chodzi i za co to pieniądze. Sama nazwa "pasywny dochód" wskazuje na to, że czynność lub aktywność zrobiona raz przynosi Ci korzyści finansowe w przyszłości. Sam jestem ciekaw dokładnie jak to działa w indepro.

alkoan

Podzielam zdanie, wszyscy zafascynowani modelem biznes w indepro zapominają trochę o tym, że nie da się na nim być od początku. Żeby indepro zarabiało na pośredniku we wspomnianym modelu to musi być co tu dużo pisać - mistrz sprzedaży. Takim można się stać dopiero po jakimś czasie pracy w agencji.

emi

Nie zgodzę się z tym, że tylko model biznes. Początkujący też mają dobry start i sama jestem tego przykładem. Połowa doradców zaczyna i muszą zdobyć doświadczenie zanim będą na wariancie o którym piszecie.

Marcin

Model biznes dobra opcja i realny do zrobienia procent o jakim piszą. Byłem sprawdziłem na rozmowie z gościem w Warszawie, chyba menadżerem tamtej agencji. Wszystko jest jasne i przejrzyste jak masz chociaż najmniejsze pojęcie o tym zawodzie. Odpowiedź na moje pytanie dotyczące tego "dlaczego możecie pozwolić sobie na to, żeby oddać mi z transakcji nawet na 98%" przyjmuję z pokorom. Człowiek wiedział co mówi i jak trzeba pokaże adekwatne wyliczenia. To tez się opłaca indepro jak pośrednik jest obrotny. Pozdrawiam

Weronika

@gość, czy mógłbyś przybliżyć pozostałym osobom czym wyróżnia się wspomniany przez Ciebie model biznes w firmie Indepro? Czy gwarantuje on większe prowizje dla Agenta? Jak oceniasz rolę kompetencji miękkich w tym zawodzie, czy są również szkolenia, które dotyczą tej tematyki? To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy.

gość

Nigdy nikt nie mówił, że praca w nieruchomościach jest łatwa ale moje pierwsze dwa miesiące w indepro (Warszawa) wystarczyły żeby sprawnie odnaleźć się w temacie. Szkolenia to zdecydowanie jeden z najmocniejszych punktów indepro. Nie wiem jeszcze jak z wynagrodzeniem bo ja sam nie jestem długo ale osoby związane z firmą od lat chwalą sobie wysokość prowizji dla agenta i myślę, że widzą co mówią. Jak ktoś napisał i to prawda, że coraz bardziej wśród agentów jest popularny "model biznes" gdzie prowizja jest od 70%. W Warszawie na taki wariant zdecydował się prawie każdy doświadczony agent i chwalą możliwość dosyć swobodnego grafiku pracy. Sami to wszystko ustalają itd.

Weronika

@Renata, w internecie piszą, że rynek mieszkaniowy w Krakowie rozwija się niesamowicie szybko. Nieustannie realizowane są nowe inwestycje, a popyt na mieszkania nie maleje. Czy w związku z tym początkujący Agent może mieć łatwiej niż w innych miastach? Czy Agent nieruchomości pracujący dotychczas w mieście ościennym, poradzi sobie na rynku krakowskim? Czy firma INDEPRO oferuje szkolenia takim osobom?

Weronika

@Zacny, czy możesz napisać jak wygląda proces wdrażania nowego Agenta do pracy? Czy przeważająca część zespołu do osoby bardzo doświadczone na rynku nieruchomości? Czy młody Agent bez większych sukcesów na tym rynku, ma szansę rozwinąć skrzydła w firmie Indepro? Nowe pokolenie kandydatów do pracy, czyli Y i Z posiada często inne wymagania i priorytety.

Renata
@Weronika 15.06.2018 11:49

zacny to właściciel, który namawia ludzi do pracy, od niego nic się nie dowiesz, same pozytywy wyssane z palca. Prowizje masz zazwyczaj od klienta sprzedającego, jak ci się uda to zysk netto dzielisz z firmą na pół, wychodzi mniej więcej tyle co na kasie w Stonce, no chyba że masz kumulacje to jest podwójnie, ale to ciężka praca i doświadczenie i raczej po kilku latach jak masz dużą bazę klientów

Zacny

Jest ogólnie ok, zdecydowanie na korzyść przemawia klimat wśród ludzi. Czasem trafi się jakiż rozżalony malkontent, który sobie w życiu nie poradził próbując zarazić swoim pesymizmem pozostałych. Na takich uważajcie. Poza tym sami się eliminują bo trudno z takimi osobami pracować w bliskich relacjach. Jeśli masz trochę energii, uśmiechu i życzliwego podejścia zarówno do klientów jak i współpracowników czekamy! :)

Weronika

@Oleg, w czym dokładnie nie zgadzasz się z użytkownikiem @Antek? Twój wpis jest bardzo ogólny i brakuje mu odpowiednich argumentów. Czy pracowałeś w firmie INDEPRO NIERUCHOMOŚCI? Jak oceniasz tę agencję na tle innych krakowskich agencji. Czy agent ma dużą swobodę w swojej codziennej pracy, czy warunki współpracy, są na tle branży konkurencyjne?

Antek

Dlaczego mogą Ci oddać 70% a nawet 98% z transakcji? To proste, przede wszystkim POLSKI KAPITAŁ! Oni nie są obciążeni opłatami licencyjnymi jak duże zagraniczne sieci, które muszą płacić za licencję i przyzwyczaiły się przekładać koszt tej licencji na pośrednika u nich. Jeżeli indepro da 98% z transakcji pośrednikowi, a ten pośrednik jest dobry i robi po kilka transakcji w miesiącu to wszyscy na tym zyskają. Tam agent jest jak udziałowiec i to nie są puste słowa, idź zapytaj, sprawdź, przelicz jak to wygląda na modelu biznes i wtedy można dyskutować.

Oleg
@Antek 18.05.2018 11:30

Piszesz głupoty klakierze, ale rozumiem ze masz z tego kase i jeszcze w kilka dni pojakowales z różnych smartfonów, akt desperacji, ale kto pracował ten wie jak jest

Weronika

@Antek, dużo napisałeś na temat warunków współpracy, czy jesteś współpracownikiem tej firmy i możesz opisać jak to działa w praktyce? Czy jesteś zadowolony z warunków pracy? Czy firma INDEPRO NIERUCHOMOŚCI zapewnia dodatkowe narzędzia pracy, na przykład służbowy samochód, telefon komórkowy? Jak się Wam współpracuje z firmą Indepro w Krakowie?

Weronika

@Pomyśl, czy jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Rozumiem, że nie podoba Ci się wysokość wynagrodzenia, a jak praca pod innymi względami? Wiesz coś może o prowadzonych przez firmę rekrutacjach?

gość

Jestem po rozmowie wstępnej. Moje wnioski to dobra oferta dla doświadczonych pośredników. (Pracuję na rynku 7 lat). Na tym od 70% do 98% z nimi to się może opłacać tak bez ściemy ma to sens. Polecam tez rozpoczynającym w branży, którzy nie chcą dać się wykorzystać innym agencjom. Jest to przemyślane dosyć dobrze wszystko.

Max
@gość 10.04.2018 14:34

ty jesteś taki głupi sam od siebie czy ktoś ci za to płaci?

Pomyśl

Biuro wystawia fakture Vat, płaci dochodowy (zostaje ok 65%) dodatkowo koszty utrzymania biura, paliwo, telefon itd. 100 metrowy lokal, serwisy na których zamieszcza ogłoszenia i tobie zostaje ze sprzedaży 98%? Dalej wierzysz w te brednie??

Weronika

@żaba, jak długo jesteś zatrudniona w firmie? Czy odpowiada Ci atmosfera? Powiedz, czy pracownicy zarabiają tylko na prowizjach, czy gwarantowana jest też podstawa? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? @gość, czy po rozmowie udało Ci się zdobyć zatrudnienie? Jesteś zadowolony z pracy?

żaba

Na polskim rynku bezkonkurencyjni, dla pośredników miejsce z dużymi możliwościami i potencjałem. Jestem mile zaskoczona wysokością prowizji i tym jak zostałam przyjęta. :)

xenia

Jest tak jak piszesz i dlatego tzw model biznes to wariant współpracy, który nie ma sobie równych w Polsce jeśli chodzi i możliwości dla takich osób jak ja. Zostajesz właściwie całkowicie niezależna, miałam okres duzo mniej wydajny ze względu na sytuację rodzinna i nikt tam nie ma do Ciebie pretensji. Od Ciebie wszystko zależy, a masz pod ręką wszystko czego potrzeba do pracy. W sumie własny biznes z dobrym startem, dużo szybciej i bez niepotrzebnych ceregieli. Tam Ci wszystko wyjaśnią ale rozmawiaj z kimś kto potrafi liczyć i pracował jakiś czas w nieruchomościach bo te osoby głównie decydują się na ten 70%-98% i wiedzą o ile więcej zarabiają. Powodzenia

gość

Chyba najlepiej zapytać na miejscu ale mam kolegę, który z nimi tak współpracuje. Tzn bardzo rzadko zagląda nawet tam do biura, pracuje u siebie. Co potrzebuje ma stamtąd na dobrych warunkach ale na jakich dokładnie trzeba zapytać. Prowizje są ok na tym wariancie w którym on jest od 70% i więcej. Pozdro

Klaudyna

Na facebook wyświetliło mi się coś na temat wspomnianych wcześniej tańszych eksportów jeżeli pracowałabym jakby z ich patronatem. Nie wiem czy to dobrze rozumiem ale mogę jak teraz prowadzić swoją jednoosobową agencję, a korzystać tylko z niektórych opcji? Jak to jest czy ja muszę tam stawiać się codziennie w biurze? Bo co jeżeli mam swoje albo pracuję w domu?

Lucyna Przyłębska

Dobrze przemyślane rozwiązania dla pośredników. Jak się policzy wszystko rzetelnie to można sporo zaoszczędzić, mam na myśli w porównaniu do takiej jak moja jednoosobowa działalność, tzn tam zostaję na działalności ale nie mam takich kosztów, tylko trzeba znaleźć trochę czasu żeby sobie to przeliczyć.

gość

Możesz normalnie pracować jak do tej pory, tzn dostajesz pełną swobodę. Sama decydujesz kiedy, jaki rodzaj umowy wolisz czy wyłączność czy otwartą, czy prowizje z jednej czy z obu stron transakcji.. to wymyślili nieźle trzeba przyznać.

Marty

O co chodzi z tańszymi eksportami jak się z nimi współpracuje? Mogę pracować jak do tej pory i co kupować u nich taniej eksporty? Czy ktoś może mi wyjaśnić na czym polegają te oszczędności jak się jest w tym wariancie "biznes"? Czy ktoś kto zna dobrze ten wariant miał okazję policzyć tak mniej więcej ile ogółem można zaoszczędzić? Będę wdzięczna. Martyna

Santos

Dobre pieniądze ale to prawda, że aby zarobić w branży nieruchomości trzeba mieć dużo samodyscypliny. Akurat w indepro jest niezłe to, że nikt nad Tobą nie wisi tylko sam decyduję kiedy i w jaki sposób pracuję. Właściwie do biura wpadłem jedynie ostatnio załatwić formalności, głównie działam w domu lub w terenie z klientem. W Warszawie jest bardzo fajna ekipa polecam.

gość

Czy takie zarobki jak pokazują na Facebook są regularne? Wygląda to nieźle..

hardworker
@gość 13.11.2017 16:01

zapomnij...

Zostaw opinię o Indepro Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indepro Sp. z o.o.