Indepro Sp. z o.o.

Kraków

Indepro Sp. z o.o.
4 96

Opinie o Indepro Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marcin

Model biznes dobra opcja i realny do zrobienia procent o jakim piszą. Byłem sprawdziłem na rozmowie z gościem w Warszawie, chyba menadżerem tamtej agencji. Wszystko jest jasne i przejrzyste jak masz chociaż najmniejsze pojęcie o tym zawodzie. Odpowiedź na moje pytanie dotyczące tego "dlaczego możecie pozwolić sobie na to, żeby oddać mi z transakcji nawet na 98%" przyjmuję z pokorom. Człowiek wiedział co mówi i jak trzeba pokaże adekwatne wyliczenia. To tez się opłaca indepro jak pośrednik jest obrotny. Pozdrawiam

Weronika

@gość, czy mógłbyś przybliżyć pozostałym osobom czym wyróżnia się wspomniany przez Ciebie model biznes w firmie Indepro? Czy gwarantuje on większe prowizje dla Agenta? Jak oceniasz rolę kompetencji miękkich w tym zawodzie, czy są również szkolenia, które dotyczą tej tematyki? To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy.

gość

Nigdy nikt nie mówił, że praca w nieruchomościach jest łatwa ale moje pierwsze dwa miesiące w indepro (Warszawa) wystarczyły żeby sprawnie odnaleźć się w temacie. Szkolenia to zdecydowanie jeden z najmocniejszych punktów indepro. Nie wiem jeszcze jak z wynagrodzeniem bo ja sam nie jestem długo ale osoby związane z firmą od lat chwalą sobie wysokość prowizji dla agenta i myślę, że widzą co mówią. Jak ktoś napisał i to prawda, że coraz bardziej wśród agentów jest popularny "model biznes" gdzie prowizja jest od 70%. W Warszawie na taki wariant zdecydował się prawie każdy doświadczony agent i chwalą możliwość dosyć swobodnego grafiku pracy. Sami to wszystko ustalają itd.

Weronika

@Renata, w internecie piszą, że rynek mieszkaniowy w Krakowie rozwija się niesamowicie szybko. Nieustannie realizowane są nowe inwestycje, a popyt na mieszkania nie maleje. Czy w związku z tym początkujący Agent może mieć łatwiej niż w innych miastach? Czy Agent nieruchomości pracujący dotychczas w mieście ościennym, poradzi sobie na rynku krakowskim? Czy firma INDEPRO oferuje szkolenia takim osobom?

Weronika

@Zacny, czy możesz napisać jak wygląda proces wdrażania nowego Agenta do pracy? Czy przeważająca część zespołu do osoby bardzo doświadczone na rynku nieruchomości? Czy młody Agent bez większych sukcesów na tym rynku, ma szansę rozwinąć skrzydła w firmie Indepro? Nowe pokolenie kandydatów do pracy, czyli Y i Z posiada często inne wymagania i priorytety.

Renata
@Weronika 15.06.2018 11:49

zacny to właściciel, który namawia ludzi do pracy, od niego nic się nie dowiesz, same pozytywy wyssane z palca. Prowizje masz zazwyczaj od klienta sprzedającego, jak ci się uda to zysk netto dzielisz z firmą na pół, wychodzi mniej więcej tyle co na kasie w Stonce, no chyba że masz kumulacje to jest podwójnie, ale to ciężka praca i doświadczenie i raczej po kilku latach jak masz dużą bazę klientów

Zacny

Jest ogólnie ok, zdecydowanie na korzyść przemawia klimat wśród ludzi. Czasem trafi się jakiż rozżalony malkontent, który sobie w życiu nie poradził próbując zarazić swoim pesymizmem pozostałych. Na takich uważajcie. Poza tym sami się eliminują bo trudno z takimi osobami pracować w bliskich relacjach. Jeśli masz trochę energii, uśmiechu i życzliwego podejścia zarówno do klientów jak i współpracowników czekamy! :)

Weronika

@Oleg, w czym dokładnie nie zgadzasz się z użytkownikiem @Antek? Twój wpis jest bardzo ogólny i brakuje mu odpowiednich argumentów. Czy pracowałeś w firmie INDEPRO NIERUCHOMOŚCI? Jak oceniasz tę agencję na tle innych krakowskich agencji. Czy agent ma dużą swobodę w swojej codziennej pracy, czy warunki współpracy, są na tle branży konkurencyjne?

Antek

Dlaczego mogą Ci oddać 70% a nawet 98% z transakcji? To proste, przede wszystkim POLSKI KAPITAŁ! Oni nie są obciążeni opłatami licencyjnymi jak duże zagraniczne sieci, które muszą płacić za licencję i przyzwyczaiły się przekładać koszt tej licencji na pośrednika u nich. Jeżeli indepro da 98% z transakcji pośrednikowi, a ten pośrednik jest dobry i robi po kilka transakcji w miesiącu to wszyscy na tym zyskają. Tam agent jest jak udziałowiec i to nie są puste słowa, idź zapytaj, sprawdź, przelicz jak to wygląda na modelu biznes i wtedy można dyskutować.

Oleg
@Antek 18.05.2018 11:30

Piszesz głupoty klakierze, ale rozumiem ze masz z tego kase i jeszcze w kilka dni pojakowales z różnych smartfonów, akt desperacji, ale kto pracował ten wie jak jest

Weronika

@Antek, dużo napisałeś na temat warunków współpracy, czy jesteś współpracownikiem tej firmy i możesz opisać jak to działa w praktyce? Czy jesteś zadowolony z warunków pracy? Czy firma INDEPRO NIERUCHOMOŚCI zapewnia dodatkowe narzędzia pracy, na przykład służbowy samochód, telefon komórkowy? Jak się Wam współpracuje z firmą Indepro w Krakowie?

Weronika

@Pomyśl, czy jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Rozumiem, że nie podoba Ci się wysokość wynagrodzenia, a jak praca pod innymi względami? Wiesz coś może o prowadzonych przez firmę rekrutacjach?

gość

Jestem po rozmowie wstępnej. Moje wnioski to dobra oferta dla doświadczonych pośredników. (Pracuję na rynku 7 lat). Na tym od 70% do 98% z nimi to się może opłacać tak bez ściemy ma to sens. Polecam tez rozpoczynającym w branży, którzy nie chcą dać się wykorzystać innym agencjom. Jest to przemyślane dosyć dobrze wszystko.

Max
@gość 10.04.2018 14:34

ty jesteś taki głupi sam od siebie czy ktoś ci za to płaci?

Pomyśl

Biuro wystawia fakture Vat, płaci dochodowy (zostaje ok 65%) dodatkowo koszty utrzymania biura, paliwo, telefon itd. 100 metrowy lokal, serwisy na których zamieszcza ogłoszenia i tobie zostaje ze sprzedaży 98%? Dalej wierzysz w te brednie??

Weronika

@żaba, jak długo jesteś zatrudniona w firmie? Czy odpowiada Ci atmosfera? Powiedz, czy pracownicy zarabiają tylko na prowizjach, czy gwarantowana jest też podstawa? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? @gość, czy po rozmowie udało Ci się zdobyć zatrudnienie? Jesteś zadowolony z pracy?

żaba

Na polskim rynku bezkonkurencyjni, dla pośredników miejsce z dużymi możliwościami i potencjałem. Jestem mile zaskoczona wysokością prowizji i tym jak zostałam przyjęta. :)

xenia

Jest tak jak piszesz i dlatego tzw model biznes to wariant współpracy, który nie ma sobie równych w Polsce jeśli chodzi i możliwości dla takich osób jak ja. Zostajesz właściwie całkowicie niezależna, miałam okres duzo mniej wydajny ze względu na sytuację rodzinna i nikt tam nie ma do Ciebie pretensji. Od Ciebie wszystko zależy, a masz pod ręką wszystko czego potrzeba do pracy. W sumie własny biznes z dobrym startem, dużo szybciej i bez niepotrzebnych ceregieli. Tam Ci wszystko wyjaśnią ale rozmawiaj z kimś kto potrafi liczyć i pracował jakiś czas w nieruchomościach bo te osoby głównie decydują się na ten 70%-98% i wiedzą o ile więcej zarabiają. Powodzenia

gość

Chyba najlepiej zapytać na miejscu ale mam kolegę, który z nimi tak współpracuje. Tzn bardzo rzadko zagląda nawet tam do biura, pracuje u siebie. Co potrzebuje ma stamtąd na dobrych warunkach ale na jakich dokładnie trzeba zapytać. Prowizje są ok na tym wariancie w którym on jest od 70% i więcej. Pozdro

Klaudyna

Na facebook wyświetliło mi się coś na temat wspomnianych wcześniej tańszych eksportów jeżeli pracowałabym jakby z ich patronatem. Nie wiem czy to dobrze rozumiem ale mogę jak teraz prowadzić swoją jednoosobową agencję, a korzystać tylko z niektórych opcji? Jak to jest czy ja muszę tam stawiać się codziennie w biurze? Bo co jeżeli mam swoje albo pracuję w domu?

Lucyna Przyłębska

Dobrze przemyślane rozwiązania dla pośredników. Jak się policzy wszystko rzetelnie to można sporo zaoszczędzić, mam na myśli w porównaniu do takiej jak moja jednoosobowa działalność, tzn tam zostaję na działalności ale nie mam takich kosztów, tylko trzeba znaleźć trochę czasu żeby sobie to przeliczyć.

gość

Możesz normalnie pracować jak do tej pory, tzn dostajesz pełną swobodę. Sama decydujesz kiedy, jaki rodzaj umowy wolisz czy wyłączność czy otwartą, czy prowizje z jednej czy z obu stron transakcji.. to wymyślili nieźle trzeba przyznać.

Marty

O co chodzi z tańszymi eksportami jak się z nimi współpracuje? Mogę pracować jak do tej pory i co kupować u nich taniej eksporty? Czy ktoś może mi wyjaśnić na czym polegają te oszczędności jak się jest w tym wariancie "biznes"? Czy ktoś kto zna dobrze ten wariant miał okazję policzyć tak mniej więcej ile ogółem można zaoszczędzić? Będę wdzięczna. Martyna

Santos

Dobre pieniądze ale to prawda, że aby zarobić w branży nieruchomości trzeba mieć dużo samodyscypliny. Akurat w indepro jest niezłe to, że nikt nad Tobą nie wisi tylko sam decyduję kiedy i w jaki sposób pracuję. Właściwie do biura wpadłem jedynie ostatnio załatwić formalności, głównie działam w domu lub w terenie z klientem. W Warszawie jest bardzo fajna ekipa polecam.

gość

Czy takie zarobki jak pokazują na Facebook są regularne? Wygląda to nieźle..

hardworker
@gość 13.11.2017 16:01

zapomnij...

wromaster

Tak zarobki są ok tego nie można im odmówić, pytanie czy to po prostu są tacy obrotni ludzie czy firma daje takie możliwości... No i przydała by się jakaś średnia z całego roku takiego wymiatacza czy on ma taki jeden miesiąc czy ma tak co jakiś czas. Chociaż jak się zastanowić to wątpię żeby żółtodziób miał tak jak pokazują powyżej 10 tys to muszą być raczej tacy już konkretni chyba.

hardworker
@wromaster 17.11.2017 15:33

średnie roczne są bardzo mizerne niestety

knap

Pracuję w Warszawie, jest nawet więcej niż 60%, co najmniej 3/4 nas jest na "biznesie". To się po prostu opłaca. 70% na tej opcji masz gwarantowane, a to przyzwoita kasa.

gość

W Warszawie przeszło 60% agentów jest na modelu biznes, większość się decyduje na taki wariant. Mają gwarantowane 70%, aż do 98% z transakcji. Pozdrawiam

Alaskan

Ile tak realnie np. w Warszawie jest agentów na wspomnianym "modelu biznes"? Może ktoś mi podać taką informację? To też wyznacznik na ile taki wariant jest opłacalny. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

@Alaskan 29.12.2017 17:49

Kamil

Rzadko cokolwiek piszę jak chyba większość agentów, którzy po prostu w tym czasie raczej mają ważniejsze sprawy, ale coś ważnego powinno się tu w tej dyskusji pojawić. :D Mogą dać więcej pośrednikowi z prostej przyczyny. Indepro to polska firma, nie mają kosztów licencji zagranicznych. Prosty rachunek, agencje które mają olbrzymie opłaty licencyjne muszą w jakimś stopniu na nią uzbierać. Sprawdziłem przed podjęciem decyzji. Bez odbioru! kamil

Carlos

Jeśli chodzi o konkrety, np. w Warszawie już przeszło 60% agentów jest na wspomnianym wariancie współpracy. Dzięki temu mają z transakcji od 70% aż do 98%, a do tego zdecydowanie niższe koszty niż samozatrudniony agent nie działający z indepro. W indepro wtedy jesteś dokładnie jak na swoim ale masz wszystko na wyciągnięcie dłoni. Mam na myśli np system inf do zarządzania ofertami, wyszukiwarki ofert, strona, serwer na pocztę, wszystkie dokumenty, szkolenia, treningi, programiści, różne ulotki, foldery, banery, ubezpieczenie. Jak pracujesz sam teraz proponuję policzyć regularne wydatki na te rzeczy jakie ponosisz będąc jednoosobową firmą poza jakąkolwiek organizacją, do tego czas jaki poświęcisz na ogarnięcie tego wszystkiego. Jak do tego dodać to, że masz do dyspozycji biuro ale nie musisz w nim pracować. Masz swoje? Nie ma problemu! Pracujesz w domu? OK! Do tego dostaniesz najwyższą w Polsce prowizję bo do 98% to co tu jeszcze wyjaśniać? :) Brakuje mi niewiele żebym pracował na takich warunkach i nie będę się zastanawiał ani minuty. Warunki przewałkowałem od a do z i to po kilka razy.

@Carlos 02.01.2018 16:06

Przyłączam się do pytania, które już padło dlaczego akurat ta agencja może sobie na to pozwolić? To są wysokie prowizje dla pośrednia w skali kraju.

Rozczarowana

KASUJĄ KOMENTARZE! UWAGA! Napisałam komentarz, który nie był w żaden sposób niecenzuralny, opisywał tylko to jak naprawdę wygląda praca w INDEPRO. I został usunięty. Ostrzegam, bo tworzą wizję takiej cukierkowej firmy, a jak ktoś napisze parę słów prawdy to od razu kasują komentarze. Wstyd.

gość

Wszystko fajnie ale dlaczego akurat INDEPRO daje więcej prowizji dla Agenta niż inne te duże sieciowe agencje w Polsce, które z hukiem weszły np z USA? Chcę być dobrze zrozumiany, nie jestem hejterem i nie atakuję, zastanawia mnie tylko po prostu to czy to marketing czy się spina wszystko w takiej firmie.

Zostaw opinię o Indepro Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indepro Sp. z o.o.