Opinie o Grape Up Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grape Up Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grape Up Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grape Up Sp. z o.o. w Białystok

Javaaa Devdloper

Gdyby nie to, że pracuję w warszawie też wpadłbym na kawę. Wielce fajna inicjatywa :) Szukacie może Java dev? :) i jak można umówić się na tą kawę? Wiadomość o kawie widziałem na Linkedin, Linkedin wystarczy żebyb się umówić? Czy w krakowie też macie tą inicjatwę? Bo szczerze mówiąć bardziej wolałabym kraków niż białystok.

Paulina
@Javaaa Devdloper

Jak najbardziej Linkedin wystarczy, żeby się umówić, proszę śmiało kontaktować się z nami :) Obecnie szukamy m.in. Java Cloud Developerów. Pozdrawiamy! Grape Up

@Paulina

Paulinko!, to jak tylko wrócę z wakacji to się do was odzywam :) miło będzie wypić kawę w dobrym towarzystwie ! :)

Grom

firma swoją oferta i benefitami na prawdę znajduje się w czołówce softwarehousów. jest ok i miejmy nadzieje ze tak będzie :) Tak jak ktoś pisał poniżej. Dużo integracji, dużo ciekawych benefitów.

ziBi

Finansowo jest spoko. Co roku to firma wychodzi do pracownika z podniesieniem pensji, jeśli się zasłuży to można na prawdę dużo wynegocjować. Inny plus jest taki, że nie ma problemów ze sprzętem i jest on na prawdę wysokiej jakości. W poprzedniej firmie miałem słaby komputer i bardzo to doceniam.

pad

Bardzo fajna firma :) polecam

Firma Grape Up Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Python Cloud Developer. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pete

Byłem na kawie - widać ze atmosfera panująca w firmie przyjemna, ciekawe projekty i weseli pracownicy. Pozdrawiam =)

jery

Do tego dobry sprzęt, wygodne fotele no i fajni ludzie :)

wrkilu

Ja jestem zadowolony. Mam dobre warunki finansowe, nie mam jakiś problemów poza tym samo biuro jest super - duże, wygodne. No i owoce, słodycze więc zaplecze jest grejt.

moto

Mam wrażenie, że firma się zmienia - na lepsze. W ostatnim czasie pojawiło się dużo fajnych benefitów, nie ma nadgodzin. Widać pracę nad poprawą komunikacji i to jest super. Ludzie zaczynają wiedzieć co dzieje się w firmie i w innych zespołach.

@moto

Zgadzam się

kolega

A skąd takie informacje? , że nie szanują ludzi? wiem, że to całkiem dobra firma, wiesz to wszystko zależy od ludzi, na jakiego kierownika czy innego managera trafisz, tu czy w innej firmie, niestety firmę tworzą ludzie i współpraca z nimi buduje później opinie o firmie ..........

Nimaluger

Gdybyście zaczęli (usunięte przez administratora)ludzi, to ludzie waliliby do was drzwiami i oknami czy to na tego c++ czy Web developera.

Alicja

@riki dlatego napisałam, że takie informacje mogą być pomocne. Niektórzy kierują się informacjami zawartymi na forum. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to firma Grape Up Sp. z o.o. właśnie rekrutuje na stanowisko C++ Software Engineer. Czy ktoś składa cv z was?

Alicja

@Robot jestem moderatorem forum GoWork.pl i jest po to, aby odnaleźć jak najwięcej informacji na temat pracy w firmie Grape Up Sp. z o.o. Czy pracujesz tutaj może? Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie poszukują na stanowisko C++ Software Engineer. Może ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

Alicja

@Roger czy pracujesz w Grape Up Sp. z o.o.? Czy powiesz coś na temat warunków pracy w firmie? Jak Ci się pracuje w firmie? Każda informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Robot
@Alicja

Alicjo kim jesteś ? Bo Twoje pytania są (usunięte przez administratora).

Robot
@Alicja

Alicjo kim jesteś ? Bo Twoje pytania są (usunięte przez administratora).

riki
@Alicja

@Alicjo, osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy raczej nie podejmują takiej decyzji bazując na opiniach na gowork...;-) Nie mówię o zatrudnieniu tylko w tej firmie ale każdej innej. I jeszcze jedno : opinia to coś innego niż informacja....

Roger

Nie ma ideałów, wszędzie są jakieś nieporozumienia, jak w życiu

Alicja

@cinek czemu nie polecasz pracy w firmie Grape Up Sp. z o.o.? Czy nadgodziny są obowiązkowe i czy są płatne? @gęgał dlaczego według Ciebie nie warto pracować w firmie? Powiedz coś więcej na ten temat. Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy?

Resorcik

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Nie ma idealnych firm tak jak nie ma takich ludzi, a wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Przy dobrych chęciach obu stron można wiele zrobić. Może z braku ludzi do pracy firmy zaczną podnosić zarobki?

gęgał

@Alicja benefity są ale podstawowe, najczęściej spotykane: opieka medyczna, dofinansowanie multisportu i lekcji angielskiego, owoce. Nic czego by nie oferowały i inne firmy, a nawet mniej. Kosztem zdrowia psychicznego nie warto.

Alicja

@Metobor to dobrze, że jesteś zadowolony. W komentarzu wspominasz m.in. o ciekawych benefitach. Jakie konkretnie oferuje Grape Up Sp. z o.o. swoim pracownikom? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej.

Robuś

Dla mnie Grape Up to bardzo dobre miejsce do pracy.

Alicja

Zauważyłam tutaj dwie sprzecznie opinie. @Alicja za największy plus uważa projekty, natomiast @Blah nie zgadza się z tym. Dlaczego można znaleźć tutaj tak dwie sprzeczne ze sobą oceny?

Metobor
@Alicja

Moim zdaniem super firma, ciekawe projekty, ciagle ułatwienia dla pracowników, ciekawe benefity, jedynie zarobki mógłby być lepsze - ale miejmy nadzieję, ze niedługo będą ;) !

Zostaw merytoryczną opinię o Grape Up Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Grape Up Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grape Up Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grape Up Sp. z o.o.?

Grape Up Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 154 ocen.
  • Gabrieli Zapolskiej 44
    30-126 Białystok