Opinie o Agencja Reklamowa Brandbay.pl w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Reklamowa Brandbay.pl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Reklamowa Brandbay.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Brandbay.pl w Kraków

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Agencja Reklamowa Brandbay.pl?

Jak szefostwo w Agencja Reklamowa Brandbay.pl traktuje ludzi?

co gdzie Nowy wpis

Jakich ludzi, przecież ta firma zwolniła wszystkich pracowników i miała się zamykać

sieczka Nowy wpis
@co gdzie

Co tam się stało, że tak źle posżło?

Art79

Czy firma jeszcze działa? Czekam na odpowiedź a na ich stronach cisza.

Brandbay
@Art79

Dziękujemy za wiadomość, ale aktualnie nie rekrutujemy.

ktokolwiek
@Art79

ciężko powiedzieć jak firma działa, kilka ważnych osób odeszło wiec pewnie będą mieć problemy

Art79
@ktokolwiek

Dziękuję, Moje pytanie dotyczyło ich usług, nie pracy, ale to wiele wyjaśnia.

Kazimierz

Po kilkumiesięcznym oczekiwaniu na informację zwrotną, co do programu stażowego, otrzymałem informację krótką i na temat: "Nie możemy podjąć współpracy". Dziękuję za rzeczowe podejście do potencjalnego pracownika i poszanowanie dla jego czasu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Reklamowa Brandbay.pl? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Agencja Reklamowa Brandbay.pl? Można dołączyć rodzinę?

Tak.

Jestem

Polecam, dobry pracodawca!

Tomasz
@Jestem

Na jakim stanowisku pracujesz?

Jestem
@Tomasz

Sprzątaczki

Jurek

@Ala a na jakim stanowisku tak jest ? Czy przysługują Ci może jakieś benefity ? Np karta multisport.

Czy w Agencja Reklamowa Brandbay.pl zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Marcin M.

Ja na próbnym dostałem od razu uop.

Jest od razu uop, na próbnym też

@Marcin M.

Mówisz tutaj o umowie o pracę na okres próbny trzech miesięcy? Czy wymagania są na tyle realne, że jest szansa na dłuższą współpracę? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Michał

Wymagania można powiedzieć, że są "rynkowe".

Ala

Jest w porządku. Praca w normalnych godzinach bez zostawania, płaca ok, można normalnie z każdym pogadać.

Marzena
@Ala

Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Agencja Reklamowa Brandbay.pl. A jak oceniasz możliwość rozwoju? Czy jest szansa na otrzymanie awansu w firmie? Czy pracodawca oferuje szkolenia?

patikot
@Marzena

Pracodawca nie inwestuje w szkolenia bo boi sie ze wyszkoleni pracownicy mu uciekna do konkurencji hehe

Grzesiek

Zgrany zespół, na prawdę pomocni i otwarci przełożeni, ogólnie miła atmosfera. Przede wszystkim można się dużo nauczyć, a płace też są ok w stosunku do innych krakowskich agencji i wszystko na umowie o pracę bez żadnych pod stołem czy innych umów. Ale żeby Cię zatrudnili trzeba mieć wiedzę bo jednak sporo osób odpada w rekrutacjach.

Zofia

@Karola, dziękuję za Twoją opinię. Jesteś zadowolona z pracy. Mogłabyś napisać więcej informacji o projektach, które realizujesz? Atmosfera w pracy Ci odpowiada. To bardzo motywujące, kiedy pracuje się w przyjaznym otoczeniu. Czy firma daje stabilne zatrudnienie i proponuje umowę długoterminową? Czy do wynagrodzenia dodawane są bonusy w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

@Zofia

Jesli, Chcesz byc ponizany i chodzic do psychologa, bo (usunięte przez administratora) wstal lewa noga to idz do brandbay, jesli jedbak zalezy Ci na atmosferze w pracy to omijaj ja szerokim łukiem. Pan (usunięte przez administratora)skuteczbie ucina dobra atmosfere w zarodku:) przez te lata jakie mam czas zaobserwować prace to wszyscy sie zwalbiaja bo z nim nie wytrzymują :)

Paula

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje aktualnie? Warto aplikować?

Grzegorz

Owocna współpraca – doceniamy wysoką jakość pracy i rozsądne ceny. Lubię atmosferę w Agencja Reklamowa Brandbay.pl za: Zgrany zespół

Karola

W Agencji Brandbay.pl pracuje się bardzo dobrze. Jest fajna atmosfera, ciekawe projekty, można się wykazać i nauczyć wielu rzeczy. Nikt nie jest w firmie pomijany, każdy dokładnie wie, co ma robić. Ekipa jest zgrana, wszyscy są chętni do pomocy. Dużym plusem są na pewno godziny pracy 8-16, prywatna opieka medyczna i umowa o pracę. Dojazd do biura też jest ok.

Na plus: -zaangażowanie jest doceniane -brak korporacyjnego charakteru -każdy, kto chce się rozwijać jest dopingowany -pomysły są wspierane -pracownicy chętnie dzielą się ze sobą swoją wiedzą, jest sporo osób, od których można się dużo nauczyć -umowa o pracę, praca od 8-16, prywatna opieka medyczna, konkurencyjne w stosunku do innych agencji zarobki Na minus: - stara siedziba Zresztą, każdy kto szuka merytorycznej opinii, za którą stoi konkretna osoba, może skontaktować się z pracownikami chociażby przez Linkedin

Świetny zespół, przyjazna atmosfera w biurze, atrakcyjne zarobki. Jeśli ktoś się zastanawia nad współpracą z Brandbay.pl - gorąco polecam :)

Karolina Kościelniak

Pracuję już półtora roku w BrandBay. Plusami tej firmy jest umowa o pracę, prywatna opieka medyczna po okresie próbnym (od niedawna ale już jest :) stałe godziny pracy 8-16, brak nadgodzin, bardzo uczciwy, spokojny, otwarty na negocjacje i potrafiący docenić szef, wypłata zawsze na czas i w przypadku specjalistów konkurencyjne wynagrodzenie. Wiadomo, że każda firma ma swoje plusy i minusy ale firma BrandBay cały czas się zmienia na lepsze, więc mam nadzieję, że będzie ich coraz mniej. Ze względu na warunki i pracodawcę jak najbardziej polecam pracę w tej firmie osobom, którym zależy na rozwoju i zdobyciu doświadczenia. Pozdrawiam i zapraszam do BrandBay ;)

whatever

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Zacznijmy od tego, że już od samego początku odechciało mi się wchodzić na piętro, gdzie jest ta firma. W budynku było obrzydliwie, śmierdziało i przez chwilę zastanawiałam się czy nie wrócić do auta. Pomyślałam jednak, że to tylko pozory, a skoro i tak straciłam czas na przygotowanie się i dojazd, to już pójdę. Niestety jeszcze nigdy nie byłam na rozmowie rekrutacyjnej o tak niskim poziomie i bez uprzejmości. W trakcie chamskich pytań jednego z rekrutujących miałam ochotę w trakcie podziękować i wyjść. Próbowali mnie zmanipulować i znaleźć we mnie jak największy minus w trakcie rozmowy. Zwracali uwagę na wszytko, nawet na mój ton głosu kiedy miałam zaniżony, ponieważ chcieli mnie upokorzyć swoimi przemyśleniami, które w żaden sposób nie były prawdą (i bez trudu je im uświadomiłam). Po rozmowie wyszłam i przez jakiś czas nie byłam sobą, bo nie rozumiałam co się przed chwilą działo i w jaki sposób zachowali się dla mnie. Miałam pewność, że nawet jeżeli byliby zainteresowani moją kandydaturą, ja bym się nie zgodziła na pracę u nich.

świetny staż, oprócz pogłębienia teorii można na prawdę dużo spróbować zrobić w praktyce, świetni specjaliści, wszystkich bardzo pozdrawiam i dziękuję za poświęcony mi czas

Maciek

Byłem na rozmowie, nawet warunki całkiem całkiem, ale biuro daleko od Centrum. Dają umowę o pracę Zarobki do zaakceptowania Fajne biuro Jak ktoś szuka pracy w tej branży to można spróbować.

Ł.
@Maciek

Fajne biuro? Stary, śmierdzący PRLem i stołówką biurowiec przy hałaśliwiej Zakopiance.

Ubezpieczenia_Chochlik
@Ł.

Zarobki do zaakceptowania? Przedłużenie umowy z klientem - prowizja 4 ( słownie: cztery) złote....

Suzi
@Ubezpieczenia_Chochlik

I komentuje to osoba co nie powiem ile zarabiała :D

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Brandbay.pl - Kraków

Agencja Reklamowa Brandbay.pl
2.3/5 Na podstawie 80 ocen.
  • ul. Zakopiańska 9
    30-418 Kraków