Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Praca może i by była fajna, ale jakby było więcej luzu. Telefonu używać nie wolno, niewiadomo dlaczego, na przerwy wychodzisz jak w szkole. Przerwa 10 minut to nawet człowiek zjeść nie zdąży. Żeby wyjść wcześniej to trzeba pisać specjalnego mejla, za odbicie się kartą minute po czasie dostajesz karę. Skończysz pracę 10 minut wcześniej i musisz siedzieć, cały dzień w stresie czy wyrobisz normę

Mistrzu

Koleś co Ty opowiadasz. chyba pomyliłeś CC nie mamy kart... Telefonu nie można używać regulaminowo :) a przerwy są po 10 minut bo masz za nie płacone ;)

Izabela

Teraz w Kielcach są przyjęcia na marketela , chciałam iść na Bota bo myślałam że sobie nie poradzę w rozmowie z klientem , ale jestem pozytywnie zaskoczona. Praca lekka , rozmowy z klientem szybkie i konkretne.

Nadia
@Izabela

Nie ma się co załamywać... Na początku każdemu jest tu ciężko. Ale to wszędzie wprawa przychodzi z czasem

Hanna,

Jeżeli kadra pisze sobie opinie to polecam zmieniać nicki:)

Ola
@Hanna,

Tak uważasz? A powiedz mi na jakiej podstawie tak twierdzisz bo moim zdaniem to by było bez sensu.

An
@Ola

Wystarczy sprawdzić liczbę ocen i liczbe komentarzy. W pracy wszyscy narzekają A tutaj tak milutko. No jasne jasne

Ola
@An

Powiem Ci że moi znajomi nie narzekają, więc nie wiem czemu mówisz że wszyscy. Ja też mam czasami gorszy dzień i nie idzie to już zrozumiałam że lepiej aby pójść do domu niż na siłę siedzieć i zaniżać ludziom wyniki. Nie ma co się bulwersować. A opinie są różne. Jak wszędzie.

@An

Narzekają ale mimo wszystko pracują Kto w dzisiejszych czasach nie narzeka na swoją pracę?? Raczej większość..

Ewelina
@Kasia

Nie ma pracy idealnej, w obecnej sytuacji 60% polaków cieszy się, że w ogóle jakaś jest

Karol

Jak dla mnie bardzo dobre Call Center. Porównując do innych to niebo a ziemia. Polecam sprawdzić :)

Antek
@Karol

W innych to piekło xD

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Customer Success Manager 1 with Dutch
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
logo firmy Lider Linii
HSS Work Sp. z o.o.
Konio

Fajna praca. Warto zobaczyć. Polecam

Maja123

Odniosę się do wcześniejszych komentarzy, ja stresu nie czuję w tej pracy, a w nie jednej pracowałam i porównując stres w poprzednich pracach a tutaj to tak jakby porównać malucha do mercedesa. Według mnie że trzeba robić wynik to jest normalne, gdzie nie trzeba? Z tym że tutaj pomagają jak nie idzie i podpowiadają gdzie w poprzednich pracach musiałam radzić sobie sama. Także ja polecam pracę. Pozdrawiam

@Maja123

Ja również stresu nie czuję. Podoba mi się praca z młodymi ludźmi. Mam już trochę doświadczenia w podobnych pracach ale tą sobie cenię najbardziej.

@Maja123

a ja przyznam szczerze że czasami odczuwam stres , ale wynika on bardziej z tego że sama na siebie się złoszczę że może coś robie źle że nie idzie

Kamillo
@gosc

Mam zupełnie to samo. Też czasami czuję stres ale sam na siebie że coś nie idzie. Podpowiem Ci co mi pomogło a mianowicie poszedłem do trenera i skonsultowaliśmy moje rozmowy, dostałem kilka wskazówek i zobaczyłem poprawę.

Wiktoria

Cześć! Jak wiadomo jesteśmy po wakacjach :) te wakacje postanowiłam spędzić w telepromo. Poprzednie w Telbridge, ccig, pcc. Ze względu na to, że mam porównanie nie mogę powiedzieć, ze jest to najwspanialsze call center na świecie ale nie mogę powiedzieć też złego słowa na tą firmę. Wypłata zawsze na czas, nikt na nikogo nie krzyczy, biuro dobrze wyposażone, klimatyzacja która nie jeden raz uratowała życie ;') i super kadra składająca się tak na prawdę z przyjaciół a nie góru. Wydaje mi się, że firma Telepromo jest całkiem niezłym konkurentem na rynku z potencjałem na dalszą współpracę.

@Wiktoria

Potwierdzam słowa koleżanki i podpisuję się rękami i nogami. Ja też mam porównanie i uważam że jest mocno konkurencyjnym CC na rynku.

Anka

Fajna atmosfera, ciekawi ludzie, możliwość nauczenia się współpracy z trenerem, i dodatkowo całkiem przyzwoite zarobki.

Patryk

Polecam. Umiejętność współpracy w grupie i z osobami na dobrym poziomie. Nacisku nie czułem. Wystarczy rozumieć że wynik trzeba robić jak wszędzie.

Antoni
@Patryk

Tak. też zauważyłem że można się nauczyć tych umiejętności. Wystarczy chcieć.

@Patryk

Wynik wynik wynik, jak w każdym cc nic nowego. Tak było jest i będzie

Anka

Fajna praca i atmosfera. Jako studentka też nie narzekam na wynagrodzenie bo na prawdę fajnie można zarobić i premie też do zgarnięcia są.

@Anka

ja chodząc w normalnych godzinach pracy zarabiam bardzo dobrze:) Premie do zgarnięcia super

Ewelina
@gosc

Dokładnie na spokojnie pracując na tzw. etat jako konsultantka zarabiam ok. 2800-3300zł

Aniaa

Nie polecam ze względu na kadrę. Trenerki bota z umawiania nie potrafią w normalny sposób współpracować tylko wywierają ogromny nacisk, presję na pracowników.

cv
@Aniaa

na jakiej lokalizacji?

@Aniaa

W kielcach? Mam dwie trenerki i właśnie czego jak czego ale braku współpracy im zarzucić nie można

Patka

Dobrze jest. Nie narzekam i lecę dalej z zaproszeniami.

Kolo
@Patka

Widzę że mamy podobne podejście. Po co narzekać jak można skupić się na pracy i zgraniać premię.

Kosta

Polecam ze względu na atmosferę i warunki pracy. Nie spotkałem się jeszcze z tak dobrym CC.

Kaś

Dziś byłam pierwszy dzień na szkoleniu i wrażenie zdecydowanie na plus, nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądało dalej

@Kaś

drugi dzień szkolenia , nie powiem nie był łatwy , ale się udało. Już jutro wdrożenie

Pati
@Kaś

Ja już przeszłam dwa dni teraz czas pracy. Pamiętaj aby słuchać szkoleniowca i dużo pytać. Na pewno będzie łatwiej :)

Angela

Moim zdaniem praca jest w porządku. jestem zadowolona z możliwości i zarobkowych i grafikowych.

Kochaś
@Angela

Potwierdzam, praca sama w sobie jest w porządku, polecam wprowadzać kompetencje i wskazówki trenera.

Kamila
@Angela

Plus za stałę godziny pracy

@Angela

Dobrze że nie ma w końcu kombinowania z grafikiem i są stałe godziny pracy

@Kasia

Trochę się bałam czy dam radę ogarnąć ten system , ale wszystko fajnie jest wytłumaczone

@Kochaś

zawsze trzeba się starać , i wprowadzać zalecenia przełożonego , przecież nie mamy po 14 lat

Konradix
@Izabela

Zawsze trzeba a nie wszyscy to rozumieją. Mi się zdarzało nie wprowadzać i nie wychodziłem na tym dobrze. Praca jest w porządku, nie jeden mój znajomy ją docenia.

xdariax

Codzienny stres, wypuszczanie wcześniej do domu jeśli średnia jest zbyt niska. Nie polecam

@xdariax

Pracuję tutaj już kilka miesięcy i nie spotkałam się z czymś takim jak wypuszczanie do domu. Okej, faktycznie każą iść do domu osobą z gorszą średnią ale to tylko w momencie kiedy takie osoby zamiast pracować to się obijają. Jeżeli ktoś ma gorszą średnią a się stara to nie ma opcji żeby kogoś wysłali do domu. Także może takie osoby powinny się zastanowić czy przychodzą pracować (za co należy się im godne wynagrodzenie, które niskie nie jest) czy poudawać, że pracują.

Lilka88
@Karolina

Potwierdzam, jak sie starasz to nie ma takich sytuacji, więc nie wiem skąd masz takie informacje

@xdariax

nie zostałam nigdy wypuszczona do domu za zły wynik , bo staram sie przychodząc do pracy robić to co do mnie należy. Za to pracują w ccig często był wypad do domu

Ąa
@Lilka88

O czym wy mowicie, jak jest niska srednia to patrzysie kto ma najnizsza i jazda do domu

ja tam stresu nie mam:)

xdarekx
@xdariax

Jaki stres? Nie bierz wszystkiego do siebie to się nie będziesz stresować. Wypuszczanie do domu? Raz może dwa wysłali mnie do domu ale potrafię się przyznać że to ja nie wprowadzałem wskazówek. Jak się pracuje i wprowadza uwagi i wskazówki nie ma bata aby wysłali :)

xdarekx
@Ąa

jaka jazda? coś Ci się pomieszało. Jak widać że się starasz i wprowadzasz rzeczy to nie ma opcji.

Grześ

Widzę rożne opinie to i ja swoją wyrażę. I uważam że to Call Center jest najlepszym w jakim pracowałem. Fajna atmosfera, pomocni ludzie. Oczywiście ważny jest wynik i pytanie gdzie nie jest ważny wynik?

Kamila
@Grześ

W każdym CC jest wynik najważniejszy. Przecież wiadomo że kogoś z tego rozliczą prędzej czy później.

Basia
@Grześ

Oczywiście przecież za coś nam płacą

@Basia

rozliczani z wyniku , ale przecież to jest nasza premia

Izabela

Hej , ja jestem mega zadowolona z pracy w tele promo, polecam z całego serca

Patryk

Praca jak praca, dla jednych lepsza dla drugich gorsza. Tak na prawdę wszystkiego idzie się nauczyć. Wystarczy chcieć. Ja nie narzekam.

@Patryk

Zarówno na szkoleniu ale i trenerzy później pomagają przy pracy jak czegoś nie wiemy

@Kasia

Oczywiście, już na szkoleniu jest bardzo dużo ciekawych informacji które przydają się później w pracy a w dalszym etapie dobre wskazówki trenerów.

Basia

Trenerzy bardzo pomocni zawsze

Patka

Jakbym mogła to chętnie bym wróciła do tej pracy. Mi się podobało i jeżeli ktoś z moich znajomych szuka zajęcia to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center