Opinie o Syncreon Logistic w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Syncreon Logistic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syncreon Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Logistic w Żary

dla moich kolezanek i kolegow

bo czas najwyższy poruszyć ta sprawe w tej firmie chcielisci 5 min to macie nie mowcie nam pracownika co mamy z nia zrobic to nasza przerwa na odpoczynek chcemy isc do WC to idzimy mamy ochote zapalic to i tak zapalimy bo to nasza przerwa jescze raz powtorze "NASZA" i nie powinno sie w to ingerowac a nie smieszny kierownik zmiany soi w dzwiach i bedzie nas pilnowalc po kiblach nie palimy tylko jak normalni ludzie na palarni siedzimy i odpoczywamy w taki a nie inny sposob chore jest bo musimy sie ukrywac bo pani kierownik palcem pogrozi hahaha jeszcze raz napisze to nasza przerwa w tej firmie a i w umowach nie podpisywalismy ze sikanie na czas bedziemy bo tego juz od nas wymagaja niektorzy liderzy bo za dlugo WC siedzimy mamy swoje potrzeby wiec tyle nam schodzi jestesmu ludzmi (usunięte przez administratora) to pierwszy zakalad z jaki sie spotkalem ze trzeba w WC na czas zalatwiac swoje potrzeby

Nooo

Skoro jest tam tak źle to co Wy jeszcze tam robicie? Właśnie takie osoby psują cala atmosferę i sieją zamęt

Lola

Kiedy odbędzie się zebranie z pracownikami przedstawiciele zostali wybrani a kierownictwo milczy

Jak byłeś świadkiem to czemu nie zgłosiłeś do kadr tylko tutaj naraz ci się przypomniało.oczernianie jest karalne.wystarczy że więcej od ciebie zarabia ,napewno stać ją na środki i dużo więcej.

Ja byłem na zmianie j tam ludzie obgadują jeden drugiego liderzy nawet z kierowniczka do kubka idą. Ciepły k powinien zostać odstrzelony. Bo wielkie (usunięte przez administratora) umie sam (usunięte przez administratora) innym obraza niektóre liderki nie powinny być liderkami bo same zapomniały jak zap na lini Kaśka do głowy uderza

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
XxxX

Jak to czytam to widzę że się dzieje na zmianie Pani Ewy akurat jestem u Pani Justyny która jest świetną kierowniczka mimo że nie podlegam pod nią to zawsze można na nią liczyć porozmawiać usłyszeć ciepłe słowo zawsze uśmiechnięta mamy w niej wsparcie i zapewne nikt by nie oddał Pani Justyny na waszą zmianę jedyne kogo wam mogę zwrócić to tego ciepłego K... Nie mogę już oglądać i słuchać tego pisku A szatnia wąska i ciasna:)

@XxxX

Przecież ciepłego K... pozbyli się z tamtej zmiany, nikt go nie trawi

@XxxX

U nas też mamy wsparcie u p.Ewy i liderów.Zawsze wytłumaczy jak mamy sprawy do do niej .W niczym się obie zmiany i osoby Które tam pracują nie różnią.kazdy na swoim stanowisku ma inne obowiązki.widocznie u pani J mądrzejsi operatorzy pracują i wiedzą jakie mają obowiązki.nie rozglądają się na innych tylko zajmują się swoją pracą.pisza tu ludzie którym się nie chce pracować i wymyślają jak kogoś upokorzyć.

Dziewczyna została zwolniona bo niby nie dbała o higienę ja z nią pracowałem i nic nie czułem poprostu liderka miała swoich przydupasow a ona im przeszkadzała tam od połowy ludzi wali z pyska papierosami a no fakt liderzy mają swoich pomagierow i lizusów czemu na kartony stawiają jedne i te same osoby bo lizus szepnie słówko i pujdzie na najłatwiejsza stacje zero pomocy od lidera ciekawe czy gazeta byłaby zainteresowana tematem pracy w syncreon ja na szczęście już tam nie robię

Wojtas

Najlepszą firma w Żarach!!!

Wojtas

Wszyscy W syncreonie to jedna wielka rodzina

Dlaczego ja

A gdzie ekipa Polsatu z kamerami. Bo widzę że tu "TRUDNE SPRAWY" się odpiernikowuja

@Dlaczego ja

Krecą pornosa teraz ze mną właśnie ;)

Konrad

Co sie chowam jak szczur? zapraszam możemy sie spotkac i sobie wyjaśnić wszystko a nie przez internet smarować będziemy ;)

Konrad

I to ja nie wiem z kim ma przyjemność rozmawiać. Zapraszam na spotkanie po kolej żeby nikogo nie omineła przyjemność ta a nie tu sie prujecie ;*

Tik-Tok

Ja tam nic nie mam do nikogo.Spoko praca spoko kierowniczka i liderki też fajne.Lipa trochę jeśli chodzi o przerwę 15 minutową ale tak ogólnie to może być.

Pierwszy

Żal mi takich ludzi jak Wy. Nie macie własnego życia wiec wchodzicie z butami w życie innych rzucając oskarżenia wyssane z palca, no cóż jesteście anonimowi wiec macie odwagę! Wszystkich mierzycie swoją miarą, we wszystkich widząc zło i najgorsze rzeczy bo sami tacy jesteście.

Xxxxxx

Przecież tam jest syf nad syfy możesz dobrze pracować ale jak nie masz Chodów u lidera to i tak wylecisz

Zmęczona

Prawda....

Dziewczyny jaki styl panuje w Syncreon Logistic?

Olga

@piękna Dzięki za odpowiedź, ale niewiele z niej rozumiem. Możesz jaśniej napisać o stylu zarządzania w Syncreon Logistic? Będę wdzięczna.

piękna
@Olga

jaki tam może być styl ty chyba chcesz być jedną z tych co lubią być na górze więc tam panuje styl misjonarza natomiast na dole trzeba trochę szybciej więc chyba na pieska

Bezstronna
@piękna

Przykro jest czytać wypowiedzi na tak niskim poziomie. Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to lepiej zrezygnuj i znać sobie zakład swojego pokroju!

Sebastian
@Bezstronna

Lepiej, aby tak niesmaczne wypowiedzi nie pojawiały się na forum. Możecie napisać coś o tym, czy firma organizuje kursy i szkolenia dla swoich podległych pracowników?

Byledopiatku
@Sebastian

Jako zwykły pracownik, nie masz żadnych szkoleń ,firma i ludzie w niej rządzący nie pozwolą ci iść wyzej. No chyba ze szkolenie ze stacji na stacje hehehe. Zeby startowac jako lider, musisz sporo kapować i wchodzic w doopkę. Traktują cie tam jak mudżyna. A jak ci nie pasuje? Spoko na twoje miejsce jest ukrainiec. A za 98 proc audytu pracownicy dostali po tymbarku i ciastku. Tak pracodawca wynagradza harówe pracownikow.

niezależny
@Byledopiatku

A jakich ty szkoleń oczekujesz jako pracownik produkcji? Z komunikacji czy z radzenia sobie ze stresem :) Bo z kartridżami to się trzeba komunikować i one czasem potrafią człowieka zestresowac :D

Byledopiatku
@niezależny

Ja nie pczekuje szkoleń,jestem na tyle dobrym pracownikiem ,ze sami mi proponują szkolenia????

Jakiś czas temu miałam nie-przyjemność pracować w tym zakładzie na zmianie u p. Ewy i muszę przyznać że takiej atmosfery nie widziałam nigdzie indziej. Obgadywanie i dogadywanie jest tam na porządku dziennym. Cieszę się że już tam nie pracuje

To prawda,na zmianie p. (usunięte przez administratora)obgadywanie i nienawiść jest na porzadku dziennym, począwszy od operatorów,skończywszy na literaci. Prym wsrod liderów wiedzie Aśka (zmieniła ostatnio nazwisko) która jest tak pusta,że nie wiem kto jej powierzył grupę ludzi pod opieke

Xxxxxx

Umowy nie przedłużają ludziom którzy nie chodza na L4 pozbywają się dobrych pracowników teraz koleżance nie przedłuzyli choć nie chodziła na L4 robiła wszędzie gdzie jej kazali a mimo to jej nie przedluzyli poprostu nie szanują ludzi jest (usunięte przez administratora) liderzy trzymają sztamę z kierowniczka nie liczą się ze zdaniem innych a lider zamiast bronic dobrych pracowników to się ich pozbywa (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@Xxxxxx

Ten pracownik został zwolniony bo pomimo kilku rozmów upominajacych nie dbała o higienę, nikt nie chciał koło niej stać 8 godzin. Najpierw latanie do lidera że skargami,A jak zadziałał w tej sprawie w jedyny możliwy sposób robicie problem.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Syncreon Logistic?

Raz w roku 500 zl brutto za brak L4 przez cały rok. A... I jeszcze soczek owocowy dla lini na której nikt nie był na L4 przez cały miesiac,nie wiem czy dobry,nie piłam

Zapomniałam dodac: 7. Brak możliwości przejścia na firmę,mimo przepracowania wymaganego czasu pracy, a co za tym idzie,brak świadczeń świątecznych

1. Polowa stycznia,a ludzie nie wiedza za jaką stawkę pracują 2. Za to już na początku stycznia pracownicy dostali informacje,że mogą sobie wykupić pakiet medyczny za 25 zl, w innych firmach pracownikom opłaca się taki pakiet, albo przynajmniej dopłaca 3. Firma nie ma przewidzianego żadnego socjalu dla pracowników typu dopłata do siłowni, basen itd 4. W zeszłym roku zrezygnowano nawet z imprezy zakładowej, powód niska frekwencja, a jaka ma być skoro została zorganizowana na hali na której spędzamy większość czasu, więc nikt tam nie przyjdzie z własnej woli i to w sobotę 5. Liderzy którzy na zmianie popołudniowej na lini pokazują się tak sporadycznie, że linia często jest zatrzymana, pracownik idzie do toalety, wraca, uruchamia linie i dalej pracuje A żaden lider tego nawet nie widzi bo ich nie ma 6. Zabieranie premii za dwa okresy rozliczeniowe, jeżeli pracownik idzie na L4 w okresie 25,26,27 (miesiąc obojetny) ma zabrane dwie premię 800 zl brutto bo był na L4 w dwóch okresach rozliczeniowych

Hej

Proszę o aktualną opinię na temat pracy w Syncreonie,chodzi mi o dział Lexmark.

@Hej

Witam, dowiedziałaś/dowiedziałeś się czegoś? Co do działu, o który pytasz? Też jestem ciekawa jak warunki i atmosfera?

Hej
@Anna

Miało byc dział TONER

KtośTam
@Anna

Praca jak wszędzie indziej, robić trzeba, atmosfera zależy do jakiego lidera się trafi i jacy ludzie na linii. Ogólnie spoko praca, nie jest ciężka, ale monotonna.

życzliwa
@Hej

myślę że coś jest nie tak z działem technicznym młodzi tylko patrzą ile zarobią ale nic od siebie nie dają np, zmiana pani justyny technik utrzymania ruchu wynosi kable uprzednio oczyszczone za przyzwoleniem przełożonego

Czesław
@KtośTam

Fajnie, że dobrze wypowiadasz się firmie. Napisz jak wygląda sytuacja ze szkoleniami. Można korzystać z kursów branżowych, żeby zdobyć nowe kwalifikacje?

KtośTam
@Czesław

Niestety szkoleń nie ma takich gdzie można wykorzystać w przyszłości. Są tylko szkolenia na inne stację żeby nie siedzieć w jednym miejscu. To jest właśnie mały minus tego.

fanka
@życzliwa

ostatnio nie widzę pewnego pana ale był dobry znał się na swoim fachu potrafił opieprzyć tych młodych po prostu był dobry podobała mu się jedna pani ale pewnie podpadł jednej z liderek której nie lubił

jedna z liderek
@fanka

wiem o kogo chodzi tak podpadł może nie jednej ale to nie ważne był dobry nawet w tym wieku mi się podobał ale był zbyt przekorny a ta pani powinna być szczęśliwa że ktoś się nią interesuje ja bym nie odpuściła

Olga
@jedna z liderek

@jedna z liderek Opis osób pracujących w Syncreon Logistic nie jest tematem przewodnim na forum GoWork.pl. Napisz coś o atmosferze pracy w tej firmie, jaka ona jest?

jedna z liderek
@Olga

ta firma to katastrofa więc piszę o tym co chcę

Bezstronna
@jedna z liderek

Czy swoim Nick’iem faktycznie przedstawiasz swoją pozycje w tym zakładzie? Jeżeli tak i skoro firma to katastrofa to czemu nie zrezygnujesz z pracy? Po co tkwisz tam gdzie jest tak źle?

Druga zmiana

Się grzecznie pytam co za hieny ze zamiany pani Ewy wyjadają z lodówki nie swoje produkty???

Płakałamjakczytalam
@Druga zmiana

Prosta rada. Nie zostawiaj produktów w lodówce. Mnie osobiscie brzydziło by wyjadanie czyjegoś żarcia. No ale moze pracuje tam głodomór,ktorego nie stac na swoje? Przypominam jednak ze ta strona jest o opiniach dotyczacych pracy w syncreonie. Prosze podpisywac swoje produkty w lodowce a nie tu spamować.

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Logistic - Żary

• Jak się pracuje w Syncreon Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syncreon Logistic?

Kandydaci do pracy w Syncreon Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syncreon Logistic