Opinie o Syncreon Logistic w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Syncreon Logistic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syncreon Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Logistic w Żary

- [ ] Praca monotonna, bez aspiracji dlatego pracują tam ludzie o niskich ambicjach, moralach a za swoją nieudolność i frustracje życiowa obarczają rząd chociaż nie maja świadomości ze kto by nie rządził to nadal będą w czarnej du***. Co do zarobków najlepsze jest to, że kiedy się szarpiecie o 100-200 zł zarabiając 3 tysiące m/c to inni koszą W TYM CZASIE 5, 10, 20 albo 50 tys m/c ale to inna mentalność, poziomy, podejście do życia a przede wszystkim POKORA. Zostaje wam nadal narzekanie i tak do usranej śmierci..

Praca w firmie nie jest trudna, mozna powiedziec calkiem spoko. Najwiekszym problemem jest to jak operatorzy sa traktowani przez liderki. Na hali obowiazuja pewne zasady takie jak: nie jemy, nie korzystamy z telefonow ale niestety nie obowiazuja one wszystkich. Jak widac operatorzy zapierniczaja w upał na hali czekajac a panie liderki w tym czasie spożywają lody za pozwoleniem kierowniczki. Swiatelka pomaranczowe migaja ale oczywiscie Panie nie maja czasu bo sa zbyt zajete przyjemnosciami. Niektore sa tak chamskie i niewychowane ze nie odpowiedza nawet "dzień dobry" zwlaszcza jedna mala czarna. Mozna mowic a ona patrzy na ciebie z gory. No tak sie panoszysz beatko jakbys przynajmniej byla dyrektorem, pamietaj ze zawsze mozesz spasc nizej i zasiadziesz na lini miedzy operatorami i bedzie ci glupio. Jak widac jedne panie sa milsze drugie mniej ale szacunek w pracy to podstawa a jak komus brak wychowania to niech sie cofnie do podstawowki i nauczy szacunku od nowa. Przykre to wszystko jak sie patrzy....macie czas na kawki, lody, ciasteczka, zabawy telefonami, ploteczki tylko nie na pomoc swoim operatorom. A moze w taki upal same czasem zajrzycie na linie i zaproponujecie czy ktos moze nie potrzebuje wyjsc chwilke odsapnac albo moze wszyscy zrobimy sobie przerwe na lody???? i nie zazdroszcze lodow bo w domu kazdy sobie moze zjesc ale wkurza nas to ze macie przywileje ktorych nie powinno byc. Powinnismy pracowac wszyscy na tych samych zasadach. I taka rada dla was panie.... Takim zachowaniem daleko nie zajedziecie a jedyne co po was zostanie to tylko zla opinia

Zmotywowany

To co dziś zostało oddalone z wafelkami, pokazuje stosunek firmy do pracowników. Od wielu miesięcy (lat) firma próbuje walczyć z nieobecnosciami typu L4, jednym z pomysłów było nagradzanie lini za brak L4 było wręczanie soczków naturalnych,takich z wyższej połki za ok 5-6zl za szt. Zdawało to egzamin kiedy soczki przypadły 2 linią na zmianie, w miesiącu czerwcu na zmianie p. Justyny prawie wszystkie linie miały 100% frekwencje, co robi firma,zamienia soczki propagujące zdrowie,na wafelki,żeby było taniej, wstyd! P.S. Mój wafelek został na lini, smacznego

Co wchodzi w socjal Syncreon Logistic?

Hahaha ???? Buty, koszulki i polar

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Robert

Firma dobra pod każdym względem, wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę, polecam.

Takija25

Mam pytanie czy można wysłać cv przez e maila.czy muszę sam dowieść?

xyz

Pani (usunięte przez administratora) dużo rzeczy nie widzi a szczególnie swoich liderek co robią głównie na 2 zmianie.Chowają się na końcu hali i bawią się we fryzjerki.I tu Pani (usunięte przez administratora) bywa najczęściej.Jej operatorzy z lini czekają na podmiankę do WC nawet po 40 min.ale ona nic nie widzi bo zajęta jest czym innym.Efektywna praca liderek w ciągu 8godz może wynosi 4 godz i to nie całe.One nie mają co robić dlatego często robią sobie przerwy na kawę i pogaduchy w kurniku z kierowniczką.Jak się pali światełko to udają że nie widzą nawet siadają tyłem do nas, jakby mogły to rzucałyby monetą która ma iść.Wyjątek to Pani (usunięte przez administratora) .Ona przychodzi najszybciej i to nie patrzy czy to jej linia czy nie.Nie tak jak Pani(usunięte przez administratora) zastępuje tylko swoją linie a przechodząc obok innej gdzie pali się światełko nie zareaguje i nie zastąpi .Dlatego Pani (usunięte przez administratora) w pracy ma czas tylko dla siebie .To super w pracy nie narobić się a zarobić.My pracownicy wszyscy pod tym względem się zgadzamy ,że liderów jest za dużo i za dużo mają wolnego czasu.One świetnie sobie poradzą mając dwie linie na jednej głowie.Ja mam jeszcze jedną propozycję ,jeżeli brakuje operatorów to powinny zrzucać kamizelkę i stanąć na lini .Tak to się dzieje w naszym kochanym zakładzie

xxx

Mam pytanie czy Pani (usunięte przez administratora) z kontroli jakości a piszę o zmianie Pani (usunięte przez administratora) nudzi się w pracy i nie ma co robić bo dużo czasu spędza na lini(usunięte przez administratora) Głośne śmiechy i przekleństwa słychać na innych liniach często dołącza do nich i Pani (usunięte przez administratora) .Dzieje się to pod okiem Pani(usunięte przez administratora)Cz tak ma wyglądać efektywna praca za którą pobiera się pieniądze. No chyba nie ale ja się na tym nie znam .xx

Takija25

Czy przyjmują na wakacje?ktoś coś może wie?

@Takija25

Myślę, że raczej tak. Zacznie się sezon wakacyjny i będą wysłać pracowników na urlopy . Będą potrzebowali ludzi aby zastąpić pracowników , którzy pojadą na wakacje. Trzeba byłoby zostawić CV w firmie i czekać na odpowiedź od kierownictwa.

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Toner zawiera substancje bardzo szkodliwe dla zdrowia. Przy pracy 5 nieraz 6 dni w tygodniu po 8h bardzo łatwo wdziera się do organizmu.Dochodzi do zawrotów głowy, leci krew z nosa, bardzo często również ma się zapalenie oskrzeli. Latem na hali jest bardzo gorąco bywa,że ludzie mdleją. Praca bardzo męcząca pod względem psychicznym (rutynowe czynności dzień w dzień). Bardzo silna presja czasu , wygórowane targety co i tak niezadowala przełożonych. Bardzo długo pracownicy stoją na tych samych stacjach ( najgorzej mają ci na tych najtrudniejszych stanowiskach gdzie czas jest wyliczony co do sekundy). Zwykli pracownicy jak stają się liderami bardzo mocno zmieniają się mentalnie tak jakby miało się doczynienia z całkowicie innym człowiekiem, oczywiście w niezbyt pozytywnym znaczeniu. Firma niestety z roku na rok zmienia się na gorsze dla operatorów. Kierownictwu jest wiecznie mało i mało.Ogólnie to praca jest dobra tylko na jakiś krótszy okres jak nie ma się lepszej oferty. Plusem jest też poniekąd dojazd. Wypłata niezbyt adekwatna co do tej harówki. Również to czy będziesz pracować w firmie 1 dzień czy 5 lat tyle samo zrobisz. Nie jest to w ogóle respektowane i brane pod uwagę to czy znasz 1 stacje czy 10 stacji to ani grosza więcej nie zarobisz.

Ruda

I tak w skrócie taka to właśnie jest ta firma brak szacunku dla operatorów którzy pracują na wasza wypłatę w końcu ludzie zaczynają otwierać oczy i głośno mówić tu co się dzieję w tym zakładzie pracy żeby inni nie zrobili tego błędu przychodząc do was i omijali ten syncreon szerokim łukiem bo na zdrowiu im się to odbije na starość to napewno coś w tym jest skoro panie z BHP szybko odchodzą od was bo żadna mądra osoba nie chce się pod tym podpisać swoim nazwiskiem co się tam dzieje ludzie otwierają oczy i uciekają

@Ruda

@Ruda wiesz żeby chociaż z tego wypłacali jakieś szkodliwe lub stażowe aby docenić to , że ktokolwiek jeszcze chce tam tyrać. Teksty typu "nie pasuje to się zwolnij , mamy wielu na twoje miejsce" itp. Z tym że nowy przychodzi i po góra miesiącu się zwalnia , ale to się niedługo skończy ludzie mają już opinię o tym zakładzie niezbyt pochlebną. Co tu dużo mówić jak się dba tak się ma.

Blondyna

Śmiać mi się z chce z tej firmy liderką i panom od noszenia części jeszcze homonto zamontujcie :) Biegają jak (usunięte przez administratora) w maseczkach po hali a reszta z pracowników i tak ich nie nosi więc gdzie tu sens? Najlepiej zamknijcie wszystkich pracowników w kombinezonach ochronnych bo mogą tylko zarażać się głupotą od kierownictwa które nie nosi maseczek a nakazuje je nosić wybranym. Nie pozdrawiam!

Soboty pracujące? Kiedy

Xxxyz

Nie ma co patrzeć w grafik pewnie i tak wpadną nadgodziny

KATaśka

A takowa informacja to niby skąd?

KATaśka
@KATaśka

Ups - sobót to miało się tyczyć.

Xxxxxx

Słuchajcie liderka (usunięte przez administratora)to trzy najlepsze liderki z tej zmiany zawsze wesołe uśmiechem na twarzy nie patrzą z wyższością na innych natomiast reszta to pajace tańczące tak jak im zagrają niektóre liderki to zapomniały jak były mapetami i zasowaly na lini lekko w główce im się poprzewracalo szczególnie Beacie b która myśli ze jest niewiadomo kim i ludzi ma za nic ogarnijcie się lidereczki ja jestem na L4 i nie zamierzam wracać narazie pozdrawiam moje trzy ulubione liderki

@Xxxxxx

Dziękujemy za miłą opinię. Ale czekamy na te negatywne i obraźliwe ponieważ potrzebujemy więcej dowodów. Administrator forum został poinformowany o sytuacji (hejt). Logi zabezpieczone, czekamy na rozwój sytuacji... Pozdrawiam wszystkich "anonimowych" :)

Obserwator

Chciałby nadmienić, że Administrator forum ma obowiązek przechowywania logów z serwera przez określony czas. Jeżeli osoba szykanowana zwróci się do Administratora z taką prośbą musi on taki log udostępnić a tam wszystko widać jak na dłoni...Także na tym forum nie jesteśmy anonimowi...Pozdrawiam ciepło. P.S Ten się śmieje...

Obserwator

Ewidentnie widać że komuś żal (usunięte przez administratora) ściska i chciałby być liderm... Ale fajnie się czyta można się pośmiać...

Ktoś

Wreszcie ktoś napisał prawdę, Siostrunia Olci ze wszystkim lata do kierowniczki,na prawo i lewo nadaje na Panią Justynę aż żal słuchać. Już raz poleciała za robienie afer ale chyba niczego się nie nauczyła.

Xxx
@Ktoś

Jeżeli tak było to miej odwagę i powiedz jej to prosto w oczy... Bo klawiatura przyjmie wszystko. A wyzywać się na forum można bez końca i do niczego to nie doprowadzi...

Pracowita

Widzę co nie którzy sa zazdrosni i wylewają tutaj zale i oczernianie liderów zamiast powiedzieć to w prost. Rozumiem ze zazdroscisz mi pewnych rzeczy Natalko. P ale też masz kamizelkę przykro mi że zwolnili twojego przyjaciela Kamila ale sam sobie na to zasłużył masz jeszcze swoją przyjaciółkę Kasię. S nie jesteś sama na swojej zmianie i nie oczerniaj mnie tu jak chcesz mi to powiedzieć to mniej odwagę i mi to w oczy powiedz...

Np

Może ktoś cię rozjeździe w końcu w nowej pracy kamilku i skończą się twoje kompleksu:)

Dobra operatorka

A ja widzę tutaj stado zazdrosnych małpiszonow żeby nie powiedzieć gorzej którzy zamiast pracować i wykonywać rzetelnie swoje obowiązki na lini to obserwują dookoła co się dzieje. Zazdrość to bardzo zła cecha a kto i w jaki sposób dostał swój stołek nie powinno nikogo interesować bo najwidoczniej osoba która to napisała nawet nie umie dobrze w (usunięte przez administratora) wejść żeby pomarzyć o czym kolwiek. A co robi Pan w zielonej kamizelce czy liderki czy Pani Ewa.G to nie wasz zasrany interes. I raczej nie wydaje mi się żeby Pani Ewa miała przezroczysty ekran żebyś mógł/mogła ocenić co ona tam robi. Wiec pozamykajcie swoje jadaczki i popatrzcie się na siebie nieroby którzy szukacie sposobu Jak tu poleciec w ch...ja żeby się opier...alac i liderki czy tez kierownik tego nie widział. Jeżeli komuś tak źle zawsze można złożyć wypowiedzenie i pójść do konkurencji pracować tam napewno jest lepiej niż w tej okrutnej firmie która jest taka okropna nie wspominając już o tym ze nic tam nie ma i kierownictwo do bani. Powodzenia zazdrosny szonie!!! ????????????

Twój Pan Suko
@Dobra operatorka

Dobra operatorko znów mnie uruchomiłas wiesz ze lepiej dla ciebie jak siedzisz cicho to że komentarze usunięte przez administratora nikt nie zapomniał o tym jak sobie gorące krzesełko na kontroli jakości załatwiłaś i z kim sypiasz i co zrobisz za bułkę z surówka żeby tylko kebsa (usunięte przez administratora) za swiniarni upodlilas się do reszty straciłaś resztki godności milcz i mnie nie uruchamiaj bo wiesz ze nie wygrasz tej wojny bo jesteś nikim taka pani nikt z ciebie

Xxxxxx

I Kamilka zwolnili przyszla kryska na matyska naśmiewał się z innych i poleciał wielki cwaniaczek haha haha mądrala od siedmiu boleści

Łysy h

Jaki metr odstępu będziecie zarażeni z wirusem tam robić a jak ktoś zachoruje to jego na szpital zawiną a reszta dalej bedzie tyrać z wirusem tez mozecie pracowac skoro nie jestescie chorzy hahaha murzyni tyrać w kołchozie hahahaha ale beka z was

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Logistic - Żary

• Jak się pracuje w Syncreon Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syncreon Logistic?

Kandydaci do pracy w Syncreon Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syncreon Logistic