Opinie o Syncreon Logistic w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Syncreon Logistic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syncreon Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Logistic w Żary

Qirus

Moim zdaniem powinni zamykać zakład na 2 tyg.oni zamkną jak coś się stanie ..dopiero wtedy się ogarną

Lider
@Qirus

Twoje zdanie to akurat nas nie interesuje już Ci linie podkręcę to się za robotę weźmiesz jeden z drugim i target na pakowaniu też będę siedzieć i pilnować to czasu nie będziesz mieć na te swoje wypociny tu i do domu na kolanach w tym autobusie jeden z drugim pojedziecie cieszyć się że wam (usunięte przez administratora) wożą do pracy a nie narzekać nie podoba się to wypad na Twoje miejsce jest inny chetny

L... RAleksandra

(usunięte przez administratora) frajerskie bakłażany robić wam się nie chce a kasę to by każdy chciał brać 2250droga nie chodzi nikt nie będzie wam płacił za siedzenie w domu zostawili nierobów to tak mają teraz wypociny swoje tu wylewają za robotę się wziąść linie podkręcić target robić to czasu na nic nie będziecie mieć i zapomnicie o pandemia ha ha ha

Q.w.r.r.t.t.

Co od dzisiaj z transportem do pracy ? Od dzisiaj przecież tylko połowa miejsc z autobusie

@Q.w.r.r.t.t.

Nie od dzisiaj, ale od czwartku. Również od czwartku konieczny odstęp 1,5 m między stanowiskami. Czyli do czwartku jesteśmy "bezpieczni" dojeżdżając i pracując w Syncreon. Jak firma sobie poradzi? Nie mam pojęcia, jak dożyjemy to zobaczymy.

@pracownik

Dlaczego nie poruszy tematu w pracy?

@pracownik

Ta śmieszna bezpieczna odległość u nas chyba nie musi obowiązywać ????

Apeluję o sprawdzanie nas wszystkich termometrem przed wejściem na zakład nie czekajmy na moment w którym coś się wydarzy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Xxxxxx

Wkurwiony nie wiesz jak to jest targecik musi być a ze ludzie chorują maseczki rękawiczki i do roboty niestety nic nie ma za darmo trzeba iść na L4 i siedzieć tak długo jak się da granice zamknięte Ukraińcy nie wjadą więc ludzi do roboty brak a co za tym idzie koronowirus szaleje sił do pracy brak niech choć normy trochę spuszcza my jesteśmy tylko ludźmi wkurwiony jestem z tobą damy radę

Wkurwiony

https://www.facebook.com/167587353400190/posts/1565056703653241/ polecam zapoznać się firmie syncreon wszystkie zakłady ograniczają produkcję a wy nie szanujecie ludzi nie patrzycie na ich dobro macie nas pracowników głęboko w (usunięte przez administratora) na nasze miejsce są inni dlatego ludzie też mają taką a nie inna opinie na temat tej firmy i połowa już jest na l4

Korona

I znowu muszę zabrać głos. 1. Obiecany był płyn do dezynfekcji i gdzie on jest? Dostaliśmy informacje od lidera ,że płynów nie będzie. 2. Dlaczego przed rozpoczęciem pracy, każdy pracownik wchodząc na halę nie ma mierzonej temperatury? 3. Dlaczego pracownicy w obliczu epidemii nie mają prawa do bezpłatnego urlopu, to,że ktoś nie ma już dzieci na wychowaniu,nie znaczy,że nie obawia się o swoje zdrowie. 4. Dlaczego operatorom nie są rozdawane maseczki i nie ma przymusu noszenia ich? Wiem... maska nie chroni przed wirusem osobę zdrową,ale zapobiega przenoszeniu się wirusów od osoby chorej.

Xxxxxx

My dalej pracujemy zero dbania o pracownika wirus szaleje a my dalej nie ma szans na to z by było wprowadzenie kwarantanny dla wszystkich pracowników target musi być

wkurwiony
@Xxxxxx

jak to nie dbaja o pracownikow mydlo jest (usunięte przez administratora) myc sie i co godzina target robic nie narzekajcie a nie za darmo pieniadze brac nierobow zostawili to im sie robic nie chce dobrych operatorw sie pozbyli to teraz siedza (usunięte przez administratora) i stekaja linie im podkrecic target na pakowaniu zwiekszyc to na kolanach do domu beda wracac(usunięte przez administratora)

dla koleznake i kolegow

bardzo dobrze pracowac wiecej a nie marudzic Powinni pozabierac premie a wszegolnosci tym co nie maja z podatku sciagane do 26r zycia Narzekacie na wspanialych liderow co sa kregoslupem tej firmy bez nich byscie sie nie nauczyli punktualnosci i w biegu siurania do kibla podkrecajcie linie zwiekszyc target delikatnie i i odechce wam sie tu pisac te wszystkie brednie

Mlodyxxx89

Syncreon to jedna wielka rodzina. Powinniśmy się wszyscy wspierać,A nie drwic z innych.Każdy z nas jest inny,ale to nie powód by się z niego śmiać.Niektorzy w tej firmie za wysoko głowę noszą,A tak naprawdę są"nikim".Nie będę tu nikogo obrażał,po ta stronę nie jest po to.i to nie zależy @Kamila kto ile tu pracuje.jeden pracuje 4 lata i mniej potrafi niż ten co pracuje rok. Po prostu więcej umie lub chce się nauczyć.Jak komuś nie zależy na pracy droga wolna nas nikt siłą tu nie trzyma.

Typowy_chłopak

Czasami nie rozumiem co tu się dzieję,laska pracująca w tej firmie na lini jest bardziej doceniana niż ktoś inny.tam gdzie chce stać to stoi.a na swojej lini księżniczuje A tym bardziej że ma opnie najgorszej.ciesze się że mam l4 i nie muszę jej widzieć.jest strasznym przydupasem do liderów.nie ROZUMIEM liderów którzy tak traktują pracownikow.skandal

Kamila
@Typowy_chłopak

Każdy pracownik zasługuje na docenienie - czy pracuje na produkcji, czy też obejmuje nieco wyższe stanowiska. Proszę, żebyś następnym razem postarał się tu nikogo nie obrażać, bo jest to bardzo słabe. Od jak dawna właściwie pracujesz w Syncreon Logistic?

piękna
@Kamila

w tej firmie liczy się tylko (usunięte przez administratora) może nic nie umieć byle ' dogadzał ' przełożonym tak jak to jest w całym zakładzie włącznie z działem utrzmania ruchu

Xxxxxx

Wkurwiony nie martw się może kronowirus zadziała i kierownictwo i lidereczki co niektóre się zalapia na krono wirusa może im troszkę rozumu do głowy wpadnie haha czekaj niedługo wszyscy pujdziemy na L4 i ciekawe kto tu będzie pracował haha same staną i będą kręcić te swoje buteleczki zapomniał wół jak cielęciem był haha ja już też szukam innej pracy tu atmosfera jest chora tyłu fajnych ludzi pozwalniali zero poszanowania wkurwiony dasz radę

@Xxxxxx

Będę siedział na l4 tak długo ile się da niech mi płacą 1800zawsze wpłynie na konto aż znajdę normalna robotę gdzie będę szanować ludzi masz rację pozwalniali dobrych operatorów którzy gdzie ich nie postawisz tam robili ale byli niewygodni dla niektórych bo mieli swoje zdanie i nie wchodzili w (usunięte przez administratora) lidera i śmiesznej pani kierownik zmiany Która usiadła na (usunięte przez administratora) teraz i z kurnika głowy nie wystawia ha ha ha bo z nią tu pojechali w tych kom usuniętych przez administratora a kebabem to jej się do tej pory chyba odbija....

Pani Pani

Tak zwane złotowy na premi osmarkani będą przychodzić ale el klatro nie wejdzie wiem wiem za raz napiszecie w obronie mapetow że są dobrymi operatorami ha ha ale chyba ruchomej gałki i stacji dla (usunięte przez administratora)

Zmiana Justyny

Piszecie tu o tym,że Liderkom dobrze zrobiłby powrót na linie, ostatnio Ju.....a która udaje liderke stanęła na cały dzien na CTO, była tak wku.....a, że wydawało się,że zaraz wybuchnie, jednym słowem spuchła na Maxa. Mnie osobiście razi to,że liderzy nie stosują się do zakazów panujących w firmie,nie są wzorem A co za tym idzie,nie są autorytetem, taka Mar...a pomimo,że jest zakaz wnoszenia saszetek (co bardzo by ułatwiło nam życie) dzień w dzień pracuje po hali z torebką, czy ona ma inne prawa? Ta sama osoba przez prawie 8 godzin siedzi na telefonie, prowadzi wielominutowe rozmowy patrząc prosto w oczy operatorom, operator może świecić A ona i tak nie podejdzie bo to nie jej linia,woli rozmawiać przez telefon, dziwię się, że jeszcze ją trzymają. A najbardziej denerwuje mnie,że ludzie przychodzą chorzy do pracy. Dziękuję za uwagę, nie pozdrawiam

Rownież zmiana Justyny
@Zmiana Justyny

Brawo! Jeżeli chodzi o Martę to sama prawda, brawo

Wkurwiony

Wpadam na ten pizdzidolek poczytać te wypociny jak to dobrze jest w syncreon i nie wierze najlepsze komentarze usunięte przez administratora szkoda niech ludzie poczytają jak to przez łóżko awans można sobie załatwić tylko trzeba wiedzieć z jakim liderem trzeba się przespać no dokładnie ktoś tu wspomniał o psy dbają a o człowieka nie lidereczki śmieszne panie w kamizelkach siedzą na (usunięte przez administratora) w kurniku i zapomniały jak to jest już na Lini było dobrze parę dni po tych opiniach na tej stronie światełko widziały była chyba rozmowa na górze i znów trzeba czekać na WC bo kom usunięte przez administratora to nie ma tematu a teraz akcja koronowirus ha ha ha przypomniało się wszystkim ze komponenty z Chin to mydło wystawili ha ha ha brak słów dobrze ze jestem na l4 jak połowa już ludzi tam pracujących szukam pracy wstyd się przyznać że tam pracuje jeszcze....

WeeR

Tak czytam te wasze wypociny i powiem wam, że ja pracuję w Syncreonie ale w Holandii i takie rzeczy po prostu nie miały by prawa się dziać xD mimo że za kierowników już coraz to więcej Polaków, to jednak szanują swoich pracowników. Norma? przecież to nielegalne, prawo tego zabrania. Wychodzenie do kibla na czas? zastępowanie kogoś w trakcie wc? bez kitu xD i jak w tej polsce ma być dobrze??

@WeeR

W zasadzie to w zeszłym tygodniu mieliśmy delegację właśnie z Żar. Dziewczyny przyjechały nas wspomóc, bo "nie dawaliśmy rady" :) Powiem tak - dziewczyny były pozytywnie zaskoczone atmosferą i warunkami pracy. To jest dowód na to, że nie trzeba zapier* ponad jakieś normy, bo jak będzie taka potrzeba, to pojawią się ręce do pomocy. PS. Mam nadzieję dziewczyny, że za ten tydzień pracy dostałyście Holenderskie wynagrodzenie, nie dajcie się oszukać.

no nie wiem
@WeeR

taa..to ciekawe skąd negatywne wpisy o syncreon Holandia ???

@no nie wiem

nie mówie że jest idealnie. Przedewszystkim ludzie wyjeżdżający do Holandii myślą, że tu totalnie nic nie trzeba robić, a pieniądze będą same wpadać - no a tak nie jest. Pozatym - większość negatywnych opini to wina agencji pracy, które niestety tutaj strasznie źle traktują pracowników

Jack
@WeeR

Nie jestem jasnowidzem i nie wiem co myślą ludzie wyjeżdżający do Holandii ale wiem że w Polsce chyba też nikt nie liczy że nic nie będzie robił,a pieniądze same wpadną. Ja od ośmiu lat pracuję z przerwami w różnych firmach w Holandii,w tym zdarzyło mi się dwa razy przez agencję. Na to jak kto traktuje mnie w pracy pracownicy agencji nie mają wpływu. Jeżeli ktoś trafił na "wspaniałe" osoby i miłą atmosferę pracy to gratuluje,bo ja kilka razy się przejechałem. Jak ktoś w Polsce pracował z Ukraińcami to wie co mam na myśli,jeśli nie - niech ich popyta co powiedzą, czy są traktowani na równi z Polakami. Nie, nie są. Tak samo w Holandii - jak zobaczą że rozmawiasz z Holendrem w czasie pracy zrypią Ciebie,a nie Holendra. Jak gada Holender z Holendrem nikt nic nie powie.

Xxxxxx

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i cieszę się że już tam nie pracuje bo tam rączka rączkę myje cześć osób tam pracujących ma inteligencję zerowa ludzie poniżają siebie nawzajem

XD

Liczę na to że coś jeszcze wpadnie tutaj, nie ukrywam bardzo przyjemnie mi się czyta te opinie macie jeszcze coś do dodania ? :)

Czy operatorom tez zostaną przedluzone przerwy, żeby mogli umyć ząbki po jedzeniu jak liderzy?

Uważam, że

Lider tak jak i operator, jeżeli ma potrzebę umycia zębów po jedzeniu, powinien to robić w czasie przerwy a nie po, gdybym ja codziennie po przerwie wołała lidera żeby stanął za mnie Bo nie byłam w toalecie na przerwie, to bym się nasluchala od czego jest przerwa, zwłaszcza od Ewy

A ja i tak mam swoje zdanie

Cały ten ostatni wątek trudno nazwać merytoryczną opinią i dziwni mnie że tak popularny portal i administrator tego forum w ogóle dopuszcza wypowiedzi o tak żenującym poziomie do publikacji. To tylko drogie GOWORK świadczy o was! Czytać się tego nie da, bo aż oczy bolą, a i tak niczego świadczącego o miejscu pracy to nie wnosi, tylko upewnia czytających, że z ludźmi jest coraz gorzej. Każdy kto tu wyrzuca te ohydne wpisy lepiej znalazł by inny sposób na upust swoich negatywnych emocji, bo cały ten HEJT szkodzi przede wszystkim wam samym! A co do samej pracy na produkcji to ta firma nie różni się niczym innym od pozostałych. Zawsze znajdzie się ktoś czy coś co można skrytykować. Ale jak dla mnie ważne że płacą na czas co roku są podwyżki a ja po 8 godzinach pracy idę do domu i nic mnie nie ochodzi. A te całe plotki, konspiracje, układy układziki mam głęboko w nosie...

@A ja i tak mam swoje zdanie

w końcu ktoś z Góry zabrał głos w tej sprawie he he ehhh co roku są podwyżki bo średnia krajowa się zmienia mówmy w prost A co do samej pracy na produkcji to ta firma nie różni się niczym innym od pozostałych widać ze się różni ze w aneksach do umowy powinny być zawarte takie punkty jak 5 minut przerwy to czas na toalete 15 minut to czas by szybko zjeść toaleta A te całe plotki, konspiracje, układy układziki mam głęboko w nosie no my zwykli pracownicy jak widać niestety nie bo zapomniał wół ja cielęciem był....

A ja i tak mam swoje zdanie
@pracownik

nie jestem z żandej Góry. Pracuje na linii. A ty mi lepiej napisz co ma piernik do wiatarka z tą średnią krajową?? bo chyba mylisz pojęcia średniej krajowej z minimalną krajową. I nie ma bardzo rozumiem co masz na myśli z wpisywaniem w umowę 5 minut przerwy, którą nam dodatkowo dają czy te 15 minut, które jest kodeksowe?

@A ja i tak mam swoje zdanie

a w holenderskim Syncreonie mamy godzinę przerwy xD co prawda bezpłatnej, ale wolę już mieć 3 przerwy (15, 30, 15) niż się męczyć nie wiadomo po co xD te przerwy i tak się przeciągają na tyle, że to jest 20, 35, 20 i wszyscy to mają gdzieś

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Logistic - Żary

• Jak się pracuje w Syncreon Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syncreon Logistic?

Kandydaci do pracy w Syncreon Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syncreon Logistic