Opinie o Syncreon Logistic w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Syncreon Logistic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syncreon Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Logistic w Żary

Pedro

Dowiem się coś o ewentualnej pracy w firmie? Jakie zarobki i jaka umowa idzie na początek?

Jakas
@Pedro

To zależy czy na firmę czy pod firmę. Na firmę to początek bodajże miesiąc bądź 3 miesiące okres próbny. Później 33 miesiące. Jak pod firma to 3 dni próbnego później 2 tyg A później co miesiąc . Zarobki (usunięte przez administratora) nie urywa. 2500 plus 200 premii brutto. Praca spoko zależy gdzie się trafi....

@Jakas

No i właśnie tacy ludzie pracują w Syncreonie... Nie mam pojęcia jak można przekazywać Wam informacje tak,żebyście zrozumieli. Było ostatnio zebranie na którym poinformowano Was,że zmieniają zasady premiowania czyli... 2500 podstawy + 400 zl premii za brak L4 i NN czyli 2900 brutto. W przypadku L4 lub NN zostaje 2500 brutto. Wybór należy do Was.

Lul

Pozdrawiam Don Juana!

DDdd

A taki fajny sklepowy był

ByleDoPiątku

Starzy pracownicy zajeżdżani są na cieżkich stacjach, nowych dają na lżejsze i łatwiejsze, nawet po kilka miesiecy. To wg mnie bardzo nie sprawiedliwe. Liderzy mydlą oczy, kiedy prosi sie ich o zmiane stacji na lżejszą chociazby po to zeby odpocząć dzien lub dwa. A juz o nauce nowych stacji nie wspomne. Jestes na kartonach? To bedziesz tam stał/a dopoki ci rece nie wysiada. Im bardziej sie prosisz, tym gorzej ciebie traktują. Czas sie zastanowic nad lepsza pracą, juz starczy myslenia ze cos sie zmieni tam na lepsze.

P
@ByleDoPiątku

A przestań gadać głupoty, nie wszystko zależy od lidera. Zazwyczaj jak jest mały bufor to szkolą pakowanie i front. A stoisz na kartonach bo pewnie robisz target A mało kto na kartonach się wyrabia. Liderzy dostają polecenie od kierownika, że mają zrobić tak żeby był target i tyle także liderzy nie mogą sobie robić co chcą z pracownikami. Wiem coś o tym bo też jestem na kartonach ale jakoś nie mam wielkiego żalu za to, że muszę tam stać. Przedszkolą mnie na inną stację pewnie jak będą tylko mogli u tyle .

Byledopiatku
@P

To twoim zdaniem mam byc pracownikiem ktory jest zajechany bo inni sie tam nie wyrabiają na tych kartonach???? A gdzie tu sprawiedliwosc? Mam rypać jak wól a inni za ta sama stawke odpoczywaja np na 11stce? Inni mają gdzies stacje z kartonami i udaja ze nie umieja albo sa naprawde zacofani zeby sie nauczyc! Do cholery po co przychodza wiedzac ze jest to praca MANUALNA???? I to moja wina i mam tam stac do u..anej smierci bo sie wyrabiam?? Idz dalej liż dziurki liderkom i kierowniczce.

Byledopiatku
@P

Pogadamy jak ci wysiada plecki i rączki na kartonach i bedziesz blagac zeby cie z tamtad sciagneli chyba ze pojdziesz na L4. Myślisz ze jak ciebie przeszkola godzine na innej stacji to cie z kartonów wypuszcza?? Hehehhe malo kto jest zdolny zeby cie na kartonach zmienic. Takze zapomnij ze zejdziesz z 14stki. Jak sie E. G uprze to nigdy z tamtad nie zejdziesz.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Luna

8 marca- zakład kobietą stoi, a tu ani życzeń , ani nawet cukierka. Zarząd się popisał. He he Ukraińcy sobie pomyślą, jakich w Polsce mamy zaje...fajnych mężczyzn. Brawo dla zarządu. W biurze pewnie mało się nie posrali z radości, bo Dzień Kobieta ,dostały pewnie od firmy upominki, a kobiety na hali to jak niewolnice.

Pani
@Luna

Niektóre Panie z Revers wychodziły z ładnymi kwiatkami wiec chyba jednak ktoś się postarał. Ale czy to od firmy.......

@Luna

ale hejt! a jak pączki dawali na tłusty czwartek, to już nie napiszesz...

Top modelka

Praca ogólnie fajna tylko większość dziewczyn to plotkary trzeba uważać na większość z nich potrafią obgadać same zapominają o swoim nędznym szarym życiu.

Nowa

Ciężki wagon żeby pociągnąć. Trzeba być dobrą lokomotywą. Lub posiadać tkz. Dobre. Plecy. Poza tym Flirtowanie osób tej samej plci że sobą

Nowa

To co dziś. Się wydarzyło w tej firmie to małe przegięcie albo zmiany mają dwie takie samo prawo albo żadna nie powinna tak traktować pracownikuw czemu jedna zmiana może wcześniej kończyć pracę jak jest awaria duża a druga zmiana musi pracować do końca coś tu nie tak jest

Na L4
@Nowa

Na "tamtej" zmianie była sytuacja że po 3 godzinach awari ludzie dostali informacje że mogą iść do domu, D trakcie odbijania się system ruszył i wrócili do pracy,więc niech ktoś nowy zasiegnie informacji zanim napiszę coś w internetach. Swoją drogą nie dogodzić się ludzią, pracują źle, siedzą 3 godziny tesz źle.

Target
@Nowa

Nie zesraj sie

Wulkano

Co tam jeczysz nic nie robiłaś a firma dniowke ci zapłaciła może lepiej było pójść do domu a w sobotę te godziny odrobić?

Nowa-nowy...

Co. Za szmira. Już ludzi nie mają skąd wziąść do pracy. A liderzy wchodzą w uklady z innymi liderami lub wybranym ulubionym pracownikiem co to ma być? Trzeba wszystkich. Jednakowo traktować liderzy przełożeni.

???

Da się odczuć brak Patryka na utrzymaniu ruchu nikt go nie zastąpi

szczera

panowie z utrzymania ruchu robią co mogą aby produkcja szła normalnym trybem ich jest naprawdę niewielu na tak dużą ilość osób ,zwłaszcza że są to wtej chwili jedni z lepszych jacy pracowali wtym zakładzie

???

Jestem na zmianie Pani Justyny i uważam że wszystkie Liderki są wporzadku a już jak mam wymienić to minus odemnie dla Pani Anety a duży plus zostawiam dla Pani Ewy P

Zróbmy kasting najlepszych i najgorszych liderow w syncreonie. Jakie typy?

Liderzy i Liderki Tymczasowi. Co To ma być. Nie udolni Tymczasowi bo nie wszyscy mogą być dowódcami. Jak p.(usunięte przez administratora) Wulgaryzmy i. Brak wychowania

,,,,,,,?

Bua ha ha ha.. Lider spotkanie to w barze na drinku ha ha. A pracownikom łańcuszki uczepic.

Nieznane

Witam Praca sama w sobie jest okej płaca wiadomo najniższa krajowa ale jako pierwsza praca czy tym czasowa to jest spoko przyjmują każdego, atmosfera nawet spoko zależy na jakiego lidera trafisz w większości są spoko prócz jednej liderki takiej niskiej w okularkach i krótkich włosach która skacze ze zmiany na zmianę co chyba nigdzie jej nie chcą , jest bardzo chamska i stosuje mobing na ludziach, myśli ze jak założy fartuszek to może wszystko robić co jej się podoba , niestety ale sie myli musi szanować ludzi a nie się wyzywać na nich za swoje być może nie powodzenia w pracy nikogo to nie interesuje , już zapomniała jak sama na linii stała? Mam nadzieje ze zrobią w końcu porządek z panią A.J bo właśnie przez takich przełożonych jak ona firma traci pracowników i się ludzie zwalniają bo nikt nie da sobą pomiatać ani gnoić jak jakieś zwierze. Pozdrawiam

Jakis pracownik
@Nieznane

Tak to jest jak pracownika traktują jak smiecia nie słuchają ich. A liderow broni kierownictwo...

Pracownik12
@Nieznane

Jesteś (usunięte przez administratora) która nie potrafi sie pogodzić z tym ze Pani A. Dostała się na lidera ;) nie polecam czytać tego zakłamanego posta :) Miałam styczność z Panią A. I nie jest ona osoba stosująca mobing :)

Rozbawiona:)
@Nieznane

Ubawiłam się po pachy czytając ten wyssany z palca post????. Musi Ci strasznie ściskać pewną część ciała , że to A.J. została liderem , a nie Ty- wystarczyło złożyć papiery i wystartować w konkursie , a nie rzucać teraz dziewczynie kłody pod nogi!!!To twoje zachowanie w stosunku do A.J zakrawa o (usunięte przez administratora)!!!Podejrzewam , że wszyscy pracujący w syncreonie wiedzą kto jest autorką tego żenującego posta z pomówieniami . Puknij się dziewczyno w głowę i zacznij się zachowywać jak dorosły człowiek!

Czekająca

Ogólnie w zakładzie panuje podział na dwa "obozy" które rywalizują miedzy sobą. Jest to zmiana p. Ewy i zmiana p. Justyny. Zamiast grać do jednej bramki, robią sobie pod górkę donosząc na przeciwną zmiane, zostawiając celowy bałagan po sobie itd. Dodatkowym minusem utrudniający pracę w tym miejscu są panowie z utrzymania ruchu,którzy wezwani przez liderow do naprawy np.wkretarki, zamiast wymienić sprzęt przychodzą po kilka razy do czegoś co przed chwilą uznali za naprawione,do tego przychodzą z fochem że przecież to działa... Sama sobie przekręcam śrubki. Czekamy na podniesienie wynagrodzenia. Moje sugestie dla Syncreon Logistic: Podwyżka wynagrodzenia do 3000 zl brutto

OperatorLinii

Pracuje w tej firmie dopiero 3 miesiąc ale jezeli chodzi o atmosferę na hali produkcyjnej to według mnie czuć wyraźnie że jest tam przyjemnie i przyjaźnie. Jestem na zmianie gdzie kierowniczka jest Pani Ewa i jeżeli wybieracie się tam do pracy to nie ma co słuchać opinii innych że jest zołza. Jeżeli chodzi o resztę kadry kierowniczej to liderzy linii są chętni do pomocy nowym pracownikom. A jeżeli chodzi już o szarych żołnieżyków takich jak my to pozwolę sobie porównać linie do rodziny, łańcucha czy nawet drużyny. Każdy pomaga każdemu. Wygłupy śmiechy chihy itd... no jest na serio przyjemnie. A co do minusów? To: są narzucone normy ilościowe która każda linia musi wykonać. Jeżeli nie wyrabiacie po 2 tyg przygotujcie się na narzekanie ze strony kierowcy. Dojazd. Ja tracę 2 godziny dziennie i nie jest za to płacone. Brak możliwości puszczenia radia bo niby to rozprasza. Moje sugestie dla Syncreon Logistic: Muzyka na chwali ponieważ na serio przyjemnie się pracuje przy muzyce i czas szybciej leci. Doliczona dodatkowa przerwa na gimnastykę żeby rozprostować kości. Stanie w jednej pozycji przez tyle godzin nie jest przyjemne ani przede wszystkim zdrowe. Uważam że gdyby była taka Ala przerwa i człowiek trochę by się porozciągał to ludzie na 2 dzień nie przychodzili by tak zmęczeni lub nie kończyli by zmiany z obolałymi kościami Lubię atmosferę w Syncreon Logistic za: Zarobki atmosfera podejscie

Pfff...
@OperatorLinii

Ty tak na serio??? Kierownictwo jest miłe bo jestes nowy. Pogadamy za kilka miesiecy... o ile cie nie wywalą na zbity pysk. A i jeśli chwalisz sobie tam zarobki to znaczy ze siegasz dna... albo nie. To juz odwiert... Trzeba bylo sie tu ladbie przedstawic ,zeby kierowniczka wiedziala jak bardzo wchodzisz jej w (usunięte przez administratora)

Pfff...
@Pfff...

Ładnie*

Zly

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktuja cie ja smiecia

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Logistic - Żary

• Jak się pracuje w Syncreon Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syncreon Logistic?

Kandydaci do pracy w Syncreon Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syncreon Logistic