Quartz S.A.

Opinie o Quartz S.A.

Piłsudski

"Żeby firma w siłę rosła, trzeba wodza nam, nie osła!"

Hanna

Na stronie internetowej Quartz S.A. ani na żadnej innej stronie nie znalazłam ofert pracy. Może znane są Wam planowane w przyszłości rekrutacje w firmie? Na jakie warunki zatrudnienie może liczyć nowo przyjęty pracownik? Czy pracodawca zapewnia jakiś system premiowy?

M
@Hanna

Może liczyć na to że za chwile pożałuje że się zatrudnił.

Yogi
@Hanna

Ja też Ja też bym chciał pracować dla tej firmy.Będę kablował na wszystkich kolegów i koleżanki.Będę łamał wszystkie przepisy BHP wykonywał palecenia pana szefa chociaż absurdalne głupie i lamiące prawo.Będę się podlizywał i wszystkim chwalił się jaki zaszczyt Mnie spotkał że mogę dorabiać moich dobrodziejów.

Ryś
@Yogi

to ci chyba nie wystarczy jeszcze trochę rozumu i wysiłku by się przydało

Zuch
@Ryś

nie wystarczy Przyjmują tylko z polecenia - znajomych i rodziny. Z ulicy to ciężko się dostać

net
@Zuch

Zuchu chyba ci sie pomieszało w głowce ,z polecenia to przyjmowali za innego właściciela teraz biorą jak leci i kogo kolwiek,byleby chciał pracować za najniższą krajową na 3 zmiany.. ale chętnych jakoś nie ma ciekawe czemu????

LCD WB SLCGR

Proszę nie gnęb ludzi bo nie będziesz ich miała jak tak będziesz postępować zostaniesz sama, w soboty i niedziele będziesz zapi****lała a szef i szefowa o wszystkim będą wiedzieli.

miejscowy

Kiedy wreszcie ten cham ze szczurzym ryjem zejdzie z tego świata?.... nie mogę już na niego patrzeć.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Quartz S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Starszy Mechanik Utrzymania Ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Dzień niepodległości

Nie oczekuję niczego. Nie obawiam się niczego. Jestem wolny!

CAPta
@Dzień niepodległości

A to chyba masz ze sobą problem , bo jak ktos niczego nie oczekuje to znaczy ze nie żyje albo jest w szpitalu psychiatrycznym ...

Baniak

Wiecie dlaczego jestem taki wyjątkowy? Bo dziewięćdziesiąt procent mnie to choroba psychiczna a dziesięć głupota

sam

A propos zarobków.Ile zarabia ten niby szef po zawodówce.Co ma do rzeczy wykształcenie.Ta firma to klasyczny przykład nepotyzmu.Szef zna się na wszystkim ale wystarczy zamienić z nim parę zdań i nagle olśnienie.K...a debil.Tylko grozić i wyzywać potrafi.Piszcie sobie co chcecie praca z takim człowiekiem to jak pływanie w szambie.

Julia

A skąd wiesz że na 10tys? Tylko 10tys?

Jacenty
@sam

to on ma zawodowke? Myślałem że tylko żłobek

sam

Tyle kasy bierze za niszczenie firmy-niepojęte!!!

Wojtek
@sam

On nie niszczy tylko rozwija. Wiem co mówię. Zobacz ile nowych maszyn kupił, są nowi pracownicy. Firma się zmienia dzięki niemu.

Jakotako
@Wojtek

jasne. Nieedlugo to sam bedzie sobie robił na tych nowych maszynach. Traktuje ludzi jak śmieci

Kaszlak

ja to mam wrażenie że firma przyciąga wariatów

Kaszlak

ja to mam wrażenie że firma przyciąga wariatów

Riczi

Jest ok. Nie narzekajcie

Były

Congratulation @ jola Twoje praca na pewno jest doceniana , za jakięs 9 zeta netto na rękę, napisz jeszcze jak widzisz "szfa" to chowasz sie pod stolem czy za maszyną ?

Jola
@Były

Wychodzę i witam się. Ja jestem w porządku więc czemu mam się bać?????

Janek
@Były

Trzeba było się uczyć to byś zarabiala wiecej

Jola

Ja też jestem zadowolona z pracy. W każdej firmie coś jest co nie pasuje. Ale ogólnie ok

agnieszka

@ Jacek to jestes masochistą .tacy lubią ekstremalne wyzwania buhahahah

Jacek

Roman ma racje. Nie podoba sie zalozcie swoje firmy. Ja tez jestem zadowolony. Tez przerobilem wielu pracodawców tu jest naprawde ok.

opek

Wiesz człowieku z wazeliny Romanie kto w tej firmie jest frustratem ? poczytaj definicje frustrata i sam sobie odpowiedz . Uważasz ze większość pracowników jest nieuczciwych i leniwych? masz tupet a te peany na cześć tych "super"właścicieli wyspiewuj swojej rodzinie moze Ci uwierzą ......

Roman

Jak tak czytam te opinie to zastanawiam się kto jest pisze? Bo chyba sfrustrowani ludzie, którym nic się w życiu nie udaje. Pracuję tu już jakiś czas i jak dla mnie zarówno Pani Prezes jak i Pan Polikarp to normalni w porządku ludzie. Jeśli jesteście nastawieni na branie kasy i leżenie to rzeczywiście źle trafiliscie, jednak jeśli jesteście uczciwi i pracowici to będziecie zadowoleni z tej pracy, firmy i szefostwa. W każdej firmie ktoś komuś może nie pasować. Jeśli Wam się nie podoba załóżcie swoje firmy i jest prowadźcie.

@Roman

Przepraszam czy ten pan i ta pani założyli tą firmę?WSzystkie firmy które założyli leżą i kwiczą.A jeśli piszesz że są normalni to już brak mi słów.Odeszło z tej firmy kilkadziesiąt osób i to byli Ci uczciwi i pracowici.

Iza
@Roman

Ale numer! Teraz Agatka to Roman????za chwile imion jej zabraknie aby chronić Polipka i przy okazji się wybielać! Dobre!

nowa

Jakie tam są zarobki? Firma wygląda na solidną

@nowa

Jak "szefowi" się spodobasz najniższa krajowa.He he he.Nie pchaj się w gniazdo wściekłych os.A swoją drogą skąd Ty się wzięłaś skoro opinii o tej parszywej firmie szukasz w internecie?

Iza
@nowa

A po czym to wnioskujesz? Po budynkach? Po ogrodzeniu? Po czym? Z byka spadłaś czy czytać nie potrafisz? Agatka i Polipek to największa masakrycznie nieudolna mieszanka świata! Niech już idą do tej Joanny a nas zostawià w spokoju! Ehhhh,

M
@Iza

Pewnie tak. Nie oszukujmy się. Z zewnątrz patrząc na budynki i na ogrodzenie można odnieść wrażenie że firma jest ok. Problem zaczyna się po przekroczeniu w firmie drzwi....

robert

Czyzby bossss wywalił Cię z pracy w tej " cudownej firmie" ????

Bogdan

Ja. A co? Masz cos przeciw?

Zostaw merytoryczną opinię o Quartz S.A. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Quartz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Quartz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quartz S.A.?

Quartz S.A.