Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

uwierzejakzobacze

Ciekawe jeśli chodzi o te 20 osób które nie dostaną przeniesienia ile tych zwolnień L-4 w roku zdecydowało. Ciekawe jakie kryteria postawili sobie negocjatorzy typując te 20 osób. Myślę że każdy ma prawo w Polsce płacąc składki do ZUS korzystać ze zwolnienia lekarskiego jeśli musi. Chyba że chodzi o ludzi którzy w roku mają kilka takich różnych przygód na przełomie kilku lat wtedy być może można taką osobę nazwać kombinatorem. Bo teraz może być tak że wszyscy okażemy się rewirantami.

kolejna zmartwiona żona

najnowsza inf! TVP INFO, strajk oficjalnie zakończony, górnicy do północy wyjada na powierzchnię!

zorientowana

Szacunek zarówno dla tych co zjechali jak i dla tych, którzy byli na powierzchni

eh

a czy pracowników sigu żądający tutaj sprawiedliwości uzna za sprawiedliwe , że pracowników jzr z doświadczeniem zarabia mniej niż pracownik który jest od pół roku w Sigu?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
kolejna żona

Wydaje mi się normalną sprawą, że pracownik z większym stażem i doświadczeniem ma lepsze warunki niż ktoś z ulicy zatrudniony na próbę na 3 miesiące. Ale jak jesteś tak mało bystry to pewnie po 3 miesiącach zakończysz karierę. A jak Ci się Twoja umowa nie podoba to było jej nie podpisywać.

zmartwiona

Czy wiecie gdzie można będzie najszybciej te porozumienie przeczytać?

@zmartwiona

Mam informacje od chłopaków z powierzchni że to nie jest równoznaczne z zakończeniem strajku. Czekają aż związkowcy przywiozą pismo i zobaczą czy spełnia ich oczekiwania. A ja myślę że poza gwarancją pracy i czasem nieokreślonym nic więcej tam nie ma. Ale w końcu przecież o to chodziło przede wszystkim. Oby było ok i oby wyjechali z dołu.

zorientowana

teraz znowu rozleje się lawina jadu. żałosne społeczeństwo

pniówek

Nam nie dano zjechać na dół i strajkować dlatego duże podziękowania dla strajkujących na dole,pełen szcun dla Was. Szczęść Boże.

M.

I widac jakich ciemniakow zatrudniaja do SiGu. Cukiernikow i fryzjerow. Nie zmieniaja pracodawcy tylko nazwe pod firmy ciulu ;)

kolejna żona

koleś oni robią w tej spółce od 10 lat. mają umowy na czas nieokreślony i takie mają im zostać bo oni nie zmieniają pracodawcy. rozumiesz w ogóle co to JSW a w nim JZR i SiG?

zorientowana

pracownicy jzr to pracownicy grupy kapitałowej i dlatego mają takie umowy jakie sobie wypracowali

Żonka Górnika
@zorientowana

Dokładnie zasłużyli sobie na to aby mieć takie umowy a nie inne.

pracownik Sig

Witam jestem pracownikiem Sig i mam pytanie w imieniu zalogi Sigu dlaczego pracownicy Jzr maja miec lepsze warunki niz my ktorzy jestesmy jestesmy zatrudnieni na 3 miesiace a potem na 3 lata a ludzie z Jzr odrazu na czas nieokreslony moze im dac odrazu barborke 14 o odprawe z Jzr my tez chcemy sprawiedliwosci i tez chemy innych umow.

@pracownik Sig

Jad i zazdrość Mogłeś sobie negocjować jak jesteś takim cennym pracownikiem

zorientowana

Informacja potwierdzona POROZUMIENIE PODPISANE. Ciekawa tylko jestem jakie są jego warunki?

zorientowana

podali informację jakoby wiceprezes do spraw pracowniczych miał dojechać z kwk budryk do jzr

@zorientowana

Na tym polsacie pisze ze PODPISALI!!!

Bla

Gwarancja dla wszystkich górników. A co z pracownikami pomocy dołowej? Bo jeżeli tak będzie brzmiało porozumienie, to później się wyprą, że była mowa tylko o stanowisku górnika.

zorientowana

właśnie na polsat news podali, że brakuje jednego podpisu pod porozumieniem mianowicie wiceprezesa do spraw pracowniczych. trzymajmy kciuki.zo

@zorientowana

Dobra informacja Ale ciekawa jestem dlaczego akcentują ten brak podpisu. Czy ta osoba nie chce podpisać, czy jest nieobecna?

zorientowana

Jasne, że się nie damy jak będzie potrzeba to pójdziemy pod sejm. Będziemy wszędzie tam, gdzie nas zobaczą i usłyszą. Walczymy do końca.

BORYNIA

Chłopaki z Boryni o godz. 19 dostali ciepły posiłek i herbatę, rzeczy niezbędne do okrycia. Nastroje dobre, reszta ludzi ze zmian siedzi na powierzchni bo zablokowali dyskietki i lampy. Nie damy się !

pniówek

kilka gorących wiadomości- Jest projekt porozumienia z JSW. Na razie nie podpisany, ale jest - mówi Wiesław Wójtowicz. Projekt porozumienia: Zwolnieni z JZR górnicy dostaną pracę i umowy na czas nieokreślony w innych spółkach JSW . Według wstępnego porozumienia, zamiast 455 tylko ok. 20 osób naprawdę straciłoby pracę: ci, którzy często chorują Takie informację na bieżąco przekazuje dziennikarka dziennika zachodniego która jest na rozmowach,oraz była krótka wypowiedź Pana wójtowicza na tvp katowice

żona górnika

Panowie macie info o górnikach na Boryni. TVP - bardzo mało info . CZUWAJCIE

@żona górnika

Ja taż jestem żoną górnika JZR Mój mąż jest pod ziemią na Budryku Oby porozumienie zostało podpisane bo chciałabym żeby był już w domu

żona górnika
@zmartwiona

Ja też czekam na męża od rana. Myslę,że w końcu podpiszą. Walczymy do końca

@żona górnika

Na szczęście chłopaki na powierzchni dbają żeby na dole było jedzenie i ciepłe okrycie. Dzwoniłam teraz do męża (ZZ umożliwił kontakt) i nic złego na dole się nie dzieje ale wszyscy chcieliby wrócić do domu i zapewnić rodzinę że praca będzie. na to czekamy.

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.