Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

batman

Koledzy w dniu Święta Górnika składam wam życzenia tylu wyjazdów ile zjazdów i gratuluję wygrania sporu z JSW i JZR ZRG, tylko mnie zastanawia czy nie można było tego załatwić bez aż tak drastycznych kroków z Waszej strony. Niech się święci dzień górnika a wy dziś macie co świętować. Powodzenia i pozdrawiam wszystkich.

Pracownik JZR

BRAWO !!! Dla Z.Z. "Jedność" za skuteczne prowadzenie negocjacji i dla załogi , która potrafiła zjednoczyć się w najbardziej odpowiedniej chwili.

oko

Ja badania psycho robiłem w listopadzie i mam na 4 lata pracujemy w jednej spółce a do SiG przechodzimy na innych zasadach niż ci którzy się zwolnili i przyjmowali od nowa wszystko. O ile tro całe porozumienie jest rzeczywiste. Mam nadzieję że kolejne dni przyniosą dużo nowych informacji na ten temat a na razie dziś mam święto i wierzę że wszystko będzie ok!

BRAVO

Jak przechodzisz na takich zasadach to badań nie trzeba robić od nowa.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
koks

A czy zastanawialiście się czy badania psycho przejdziecie?

szuka dziury w całym

Wszystkim górnikom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich dzisiejszego święta, aby ich praca przebiegała bezpiecznie- szczęść Boże. p.s jedno mnie dziwi czemu na porozumieniu nie ma ani jednej pieczątki od str JSW tylko jakies szlaczki robiące za podpisy???

aaa
@szuka dziury w całym

jak chcesz się dowiedzieć gdzie był AREK to po prostu zadzwoń do niego i się zapytaj gdzie przebywał główny agitator a nie zaraz oczerniać pozdrawiam

niedoszly emeryt
@szuka dziury w całym

Szczesc Boze gornicy, czy to zrzadzenie losu , ze my walczylismy o nasza przyszlosc i byt naszych rodzin a taki wiselka z zofiowki na tym skorzysta co blokowal nam mozliwosc zastrajkowania bo chcial sie przypodobac Jaskierskiemu i Brudnemu. On taka szuja ma znowu nami dyrygowac co nie ma za grosz wstydu, nie mowiac o zwyklej solidarnosci ze swoimi wspopracownikami.Mam nadzieje ze prezes SIGU nie pozwoli aby ktos taki jak ten cymbal przeszedl na rownorzedne stanowisko do nowej firmy. Moj kolega zostal przez niego zwolniony ,bo nie pozwolil na to by on go mobbingowal i z tego co wiem to wiselce grozi proces za naruszenie dobr osobistych,przesladowanie i oczywiscie mobbing a ze facet jest sprytny to sobie wszystko nagrywal. Takze ten jelop bedzie mial duze klopoty i dobrze mu tak ,hahahaa to i wiselka poplynie

wygrany

Dziękuję wszystkim chłopakom ze związku Jedność za walkę o dobro na dziś.A gdzie był agitator Pan Arek wielki SIPOWIEC ZAKŁADOWY,wielcy przodowi,strzałowi Jastrzębski itd.Panowie wstyd

g-6

Na stronie JZR jest już treść porozumienia.

Czwartek

Kasy by Barbórkę świętować nie mamy ale co tam. BARBÓRKA 2014.

G-6

Tak koledzy może ten fatalny rok w końcu na koniec trochę szczęścia przyniósł. Gdzie jest zgoda musi być dobrze. Trzeba teraz walczyć by w całej JSW zaczęło powiewać optymizmem i by 2015 dał nam znowu dumę że jesteśmy górnikami.Szczęść Boże wszystkim którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu. A związkom zawodowym gratulację za pokazanie czym są i z kim są. A burakom którzy tak negatywnie wypowiadali się na tym forum o pracownikach JZR-ów w tak trudnej sytuacji jaka nam groziła mogę teraz tylko palca pokazać.(..I.,)

ktos

GRATULUJĘ KOLEDZY I DZIĘKUJĘ!! WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI DNIA GÓRNIKA.

zorientowana

to hasło z manifestacji pod jsw ale zarazem pobożne życzenie

Bla

Do "pracownik SiGu": A jednak... "Zapisy porozumienia dotyczą także kilkudziesięciu pracowników, którzy już wcześniej przeszli do SiG - także oni dostaną umowy na czas nieokreślony."

kolejna żona

to fakt czy życzenie? :))))

kolejna żona

"...porozumienie spełnia oczekiwania strajkujących. -Odwołano zapowiedź zwolnień grupowych. Obecni pracownicy JZR po przejściu do spółki JSW Szkolenie i Górnictwo dostaną umowy na czas nieokreślony. Ich płace będą także wyrównane do obecnie obowiązujących w SiG, czyli wzrosną .Wywalczyliśmy wszystko co chcieliśmy. Nie ma ryzyka utraty pracy lub zmiany jej warunków na gorsze na umowach chwilowych i śmieciowych..."

Spoko-Loko
@kolejna żona

Jak będzie wyglądało przejście do SiG-u czy wiadomo od kiedy. Jakie zasady czy coś wiadomo więcej? Czy rotacyjnie czy wszyscy w jednym czasie? Na pewno ten temat był ruszony. Sig przyjął w tym roku 700 osób a nas jest prawie 500 to na pewno będzie skomplikowana sprawa dla JSW. Wszystko jakoś aż zbyt kolorowe.

@Spoko-Loko

w podanych wyżej linkach są jakieś informacje.

pracownik SIGu

Myślę że zaniedlugo się spotkamy na którejś z kopalni na budryku pracowalem niecale 5lat a jesli chodzi o sig to dowiedzialem sie ze w tym miesiącu juz nie ma tak kolorowo jak za październik 1000zl mniej i na reszcie kopaln to samo i byle sie ta firma nie stanie taką lichwiarska jak jzr pozdrawiam wszystkich z jzr

pracownik SIGu

Witam przez 5 lat pracowałem w JZRach od lipca pracuje w sigu i jestem ciekawy czy też dostanę umowe na stałe przecież też pracowałem w grupie. A wszystkim kolegom z jzr gratuluję wywalczonego porozumienia

zmartwiona
@pracownik SIGu

Niestety raczej nie. Porozumienie dotyczy tylko podlegających zwolnieniom grupowym. Ale pewnie masz już umowę na 3 lata więc kolejna na pewno będzie na stałe. A zawsze możesz w międzyczasie do pracodawcy złożyć prośbę o umowę na nieokreślony uzasadniając to logiczne np. chęć wzięcia kredytu hipotecznego itd, pozdrawiam

uwierzejakzobacze
@zmartwiona

Nie martw się już. Spokojnej Barbórki :)

Bla
@pracownik SIGu

Zapewne nie. Z JZR'ów odszedłeś dobrowolnie i zgodziłeś się na nowe warunki w SiG'u.

?

potwierdzony jest ten koniec strajku?

pniówek

jeśli idzie o rewirantów - 3 dni w pracy,5 dni rewiru,2 dni w pracy, 1 dzień urlopu,4 dni w pracy,2 tygodnie rewiru,i tak przez cały rok. Są tacy kombinatorzy,i takich mi nie żal.

uwierzejakzobacze
@pniówek

Jeśli tak to masz rację. Mi także nie bo przez takich nam kasę cieli.

zmartwiona

Koniec strajku! Do godziny wyjadą

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.