Opinie o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

sara

Witam mamy problem z liderami pajacami ,kierownictwem który na pracy niewiele się znają .Jest pięknie pracownicy którzy się nie lubią .ja to mam szczescie ze w tym momencie żyć mi przyszlo w kraju nad Wisłą ja to mam szczeście.

Niee dla chamstwa

To klika z karuzeli, która ma dosyć silną pozycję w zakładzie, jeśli im się ktoś postawi i nie ma zamiaru zostać ich uniżonym sługusem to zaczynają tą osobę przedstawiać w złym świetle przed wszystkimi,zmyślają różne nie prawdziwe informacje na temat tej osoby, tym zachowaniem chcą zmusić tą osobę do zwolnienia się z pracy,czują się bezkarni bo większość się ich boi, pamiętajcie jednak że będą tak robić dopóki będziemy milczeć i udawać że nic się nie dzieje, nigdy nie wiadomo kiedy upatrzą sobie ciebię i zrobią to samo,może już mają na oku kogoś nowego kim będą pomiatać, przyglądnijcie się im uważnie i kiedy widzicie takie zachowanie nie przechodźcie obojętnie!

masakra

Jeśli słyszycie,widzicie lub jesteście przy sytuacji kiedy kogoś obgadują,poniżają lub wyśmiewają, to zgłoście to odpowiednim osobą nie bądźcie bierni, was może spotkać to samo...

nick

Dokładnie,najważniejsze to nie dać się zastraszyć, co do tych panów to słoma z butów wystaje,wielkie brawa za ich zachowanie,rzeczywiście to nie są osoby które powinny zajmować jakieś stanowiska, najłatwiej kogoś wyśmiać i obgadać bo w twarz powiedzieć to już nie mają odwagi, mali ludzie którzy czują się silni w grupie

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Specjalista w Dziale Rozwoju
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
grom

Ludzie nie przejmujcie się te GWIAZDY z karuzeli zgasną szybciej niż im się wydaje,z tego co wiem to rywalizują nawet między sobą i na siebie też najeżdżają,prędej czy później pozażerają się między sobą

sssd

Ciekawe na jakiej podstawie zostali liderami bo wątpię że mieli lepsze kwalifikacje od innych

prawdomowny

no tak to jest jak wiesniak dostanie stanowisko i udaje wielkiego. Ja mam tylko takie pytanie czemu oni ingeruja w inne stanowiska jak maja tylko pod opieka karuzele. Jakim prawem chca rzadzic na spawarkachy czy na reszcie maszyn. Niech sie odwala od reszty. I nie rozumiem teraz marysia i dominik to nadliderzy a oni to liderzy czy jak . Najwiekszy ubaw to jest z "lidera" na obecnej 2giej zmianie.

lol XD

niewiem co ci zrobila,ale pewnie dostrzegla twoje nierobstwo,i uwazaj coby sie tobie nie przydal ten w/w gadzet...

szy

Dziwne że co miesiąc są źle policzone a pani podobno wykształcona w tym kierunku

tak

Tylko jak juz pójdziesz na ta górę to uzbrój sie w cierpliwość bo bywają kolejki:)

f

Jezeli podjęli decyzję taka to powinno sie to liczyć od lutego a nie zabierać nam premie za styczeń! Robią sobie co chca tylko ze to my sobie na to pozwalamy!

edyta

hej nie wiem jak wy ale ja czuje sie oszukana nie dosc ze wyplaty zle licza to na dodatek nalozyli takie normy ze choc bym chciala to premii sie nie dostanie. A zapier papier nie bede.

lol XD
@edyta

co do wyplaty;idziesz z kwitkiem na "gore" przelicza jezeli jest pomylka(mylic sie jest rzecza ludzka) doplate wysla na konto,a co do pracy to znajdz sobie prace latwa,lekka i dobrze platna,bo chyba jeszcze nie wiesz do czego sluzy ten "row"na tylku...powodzenia

V

A ja mam dobrze :)

księgowy

sprawdzcie sobie wyplaty bo znowu źle policzyli

zzz

Polacy sa tylko dostawka w firmie koreansko-ukrainskiej,przychodzac do pracy czuje sie jakbym to ja byl za granica

J

Firma zero. Totalne dno. Pod każdym względem. Tyle w temacie

Żal

A (usunięte przez administratora) cie obchodzi kto ma lidera,a kto nie ma, jestescie wszyscy zalosni. Czytajac to forum nie dowierzam ze takie cuda dzieje sie w nazej firmie. Szanujcie sie i nie piszcie bzdur jeden na drugiego

d

do "c" czlowieku czytaj dobrze co inni pisza.janek nie pisze o tym ze male karuzele maja lidera.

C

Do Janka ... kto ci powiedział ze one są liderami bałwanie jeden ... na małych karuzelach liderem jest Dominik ....

janek

"on"ma racje gdyby kazda linia miala lidera odpowiedzialnego za swoje stanowisko bylo by lepiej. Teraz jest tak ze tylko stoly i duze karuzele sa ma pierwszym miejscu a o reszcie sie zapomina. A tak bylby lider byla by jego odpowiedzialnosc. A ci pseudo liderzy z karuzeli to zadni liderzy to zwykli pisarze, maja spisac wynik z danej zmiany i koniec.

Zostaw merytoryczną opinię o Woobotech Poland Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woobotech Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woobotech Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 677 ocen.
  • Bielska 41
    43-378 Rybarzowice

Woobotech Poland Sp. z o.o.