NutroPharma Sp. z o.o.

Opinie o NutroPharma Sp. z o.o.

Powiedział co wiedzial, ten co to ma glowę na karku i siedzi w biurze

dajcie nie dajcie, jak się szuka pracy to każda jest OK, zwłaszcza że większość pracowników tej firmy nie narzeka na jej produkty a na zarządzanie. taki problem to nie problem, ważne żeby w polu było ok, gorzej jak firma super a produkty do niczego. z tego co tu pracownicy piszą to produkty tej firmy są dobre i z przyjemnością się z nimi pracuje, to najważniejsze ;) w biurze się nie bywa a jak ktoś ma głowę na karku doskonale sobie poradzi.

gigamax

Nie dajcie sie zwerbowac bo szukaja chyba naiwnych?

x-man

Firma "Krzak" !! !! !!

ttt

A jekimi samochodami jeżdżą przedstawiciele ! Bez centralnego zamka, bez radia-chcesz posłuchać muzyki, kup sobie i zamontuj, okna otwierane na korbkę i śliczny czerwony kolorek. Trzeba się nabiegac koło autka, żeby wszystkie drzwi pozamykać!

amcio

Pracowałem w tej firmie w 1997 roku,(usunięte przez administratora) widzę, że po 13 latach nic się nie zmieniło. Natomiast bardzo miło wspominam wszystkich pracowników, to był bardzo fajny zespół. Omijajcie tą firmę z daleka.

jimmy

Stary masz rację !! Nawet sobie głowy nie zawracajcie tą firmą/hurtownią witaminek !! Kasy nie oddają, typowo ich sponsorujesz... gifty dla lekarzy również za swoje !! Makabra !! Jeszcze raz przestrzegam ludzi przed ta firmą !! Założenie działalności zobowiązuje was do wszsytkiego, lącznie do pilnowania wszsytkich spraw związanych z samochodem !! W (usunięte przez administratora)br /> UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ !! Nie dajcie zamydlić sobie oczu !!

agu

Kiedyś pracowalam w krka, a od znajomych slyszalam ze holbex to podobne (usunięte przez administratora).Ludzie uwazajcie na nich bo teraz werbuja nowych. Wspolczuje.

jkl

Ich postępowanie jest kompromitujące i na pewno im się kiedys oberwie...

vvvv

Jak zbliża się staż pracy 3 lata, to wymieniają przedstawicieli. I następnym naiwnym obiecują złote góry

alf

Po trzech latach rzekomo zatrudniają na etat, ale to i tak nie pewne. Ja bym sobie darował firmę, o której jak dotąd nic pozytywnego nie usłyszałem!

zapytanie

mam pytanie do obecnych pracowników, w aktualnym ogłoszeniu do firmy holbex pojawiła się informacja o mozliwości zatrudnienia na wakat po okresie próbnym, czy ktoś z obecnie pracujących dłużej dostał taką propozycję. Jak długi jest ten czas próby? Jakie są realne szanse na zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, bez konieczności kontynuowania działalnośc gospodarczej? Ponadto mam również pytanie jaka forma zatrudnienia jest korzystniejsza, do tej pory pracowałem na etacie nigdy nie zakładałem firmy w celu możliwości pracy dla firmy.

aplikant

co to znaczy: jeśli uznają wydatek za stosowny? nie macie listy upominków znikomej wartości które możecie kupować? Znacie wartość budżetu na promocję czy sami sobie ustalacie ile zainwestujecie w danym kwartale? macie wogóle jakieś plany sprzedażowe? jeśli tak to w jakich interwałach czasowych?

rep

wykładasz swoje pieniądze (czyli sponsorujesz firmę), a później zwracają na konto, jeśli uznają wydatek za zasadny

aplikant

czy dostaje się na początek zaliczke na wydatki promocyjne, czy jak rozliczycie faktury za działania marketingowe to dostajecie je regularnie na konto bez problemu? ktoś napisał ze nie można sie doczekać zwrotu czy na takie wydatki również?

jimmy

Słuchajcie pracuję w tej firmie już trochę czasu (chyba za dużo, bo widzę co tu się wyrabia) !! Co chwila zmiany kierowników, teraz pojawili się kompletni idioci, którzy nie mają pojęcia o tym jakie narzędzia są najskuteczniejsze w promocji preparatów. W tej firmie jest "coś" takiego jak "dział naukowy" a raczej "dział biologii(usunięte przez administratora)u. Myślą, ze zwykłe witaminki trzeba reklamować u lekarzy jak specjalistyczne leki RX-owe !! Podniecają się każdą witaminką, każą nam uczyć lekarzy, którzy tak naprawdę liczą na gifty. Jeśli chodzi o materiały to dostajecie karton próbek na miesiąc i to w dodatku, zamówisz jedne a dostajesz inne (tak jest ze wszzystkimi materialami) Firma ma gdzieś twoja pensję, non stop tylko odejmują kase, za wszsytko trzeba płacić, potem nie oddaja pieniedzy. LUDZIE JEŚLI NIE CHCECIE ZAWALIĆ SOBIE ŻYCIA NIE IDZCIE TAM !! CHYBA, ŻE CHCECIE DOSTAC PO KIESZENI OD WŁASNEJ FIRMY !! PS. jeśli macie jakieś oferty pracy informujcie !!

ninka

a jak regionalni w holbexie, tez taka porażka czy pomagali wam w bojach? wszyscy w tej firmie zatrudniani są na działalność włącznie z nimi? czy budżety promocyjne były z firmy czy z Waszych rozliczeń na podstawie faktury którą wystawialiście firmie. czy wogóle była kasa na promocję?

****

cyrk................., po prostu dramat!!!!!!!!!!!

xxxxxxxxxx

TA FIRMA TO FAKTYCZNIE DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yeti

Miałem wątpliwą przyjemność współpracy z tą firmą i nikomu nie polecam. Bałagan i niekompetencja, brak szacunku dla drugiego człowieka. Z takim podejściem dobrej przyszłości im raczej nie wróżę.

Zostaw merytoryczną opinię o NutroPharma Sp. z o.o. - Lesznowola

• Jak się pracuje w NutroPharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NutroPharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NutroPharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NutroPharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NutroPharma Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NutroPharma Sp. z o.o.