NutroPharma Sp. z o.o.

Opinie o NutroPharma Sp. z o.o.

a kto zastąpił Pana P.Cz?

najda

Pana P.CZ już nie ma w tej firmie na szczęście

gvhv

A kto teraz liczy kilometry?

a ta co je liczy, lepiej nie pytajcie kto to i jak to robi bo smiech na sali, jak sie kiedyś zapytalam to wolałam już temat skończyć bo tak zamotała, zapłacić dla swiętego spokoju i nie wnikać bo to jakieś paranoja!! niewiem skąd ją wytrzasneli..

bienio

autkiem do pracy i z powrotem, prywatne kilometry pilnie liczone :)

obecny

nudy - 2012-06-28 11:05:48 hahaha ale to wszystko smieszne :-) takie bzdety wypisywać, niezły ubaw jak to czytam haha. Nie ma się co dziwić że takich ludzi jak wy wyrzucaja na zbity pysk z tej firmy ...Dziękujemy za wypowiedź Kadrze Zarządzającej i prosimy o więcej. Prosimy tylko aby wypowiadający się pracownicy biurowi zadbali o styl i składnię.

nudy

malkontent

gaja - 2012-06-04 22:31:04 koszmarne miejsce, nie polecam nikomu ani na początek ani z doświadczeniem. nikt tak skutecznie nie zniechęca do działania jak oni. jedyne czego mogą nauczyć to pracy pod presją, w stresie i braku poszanowania dla ludzkich starań...................zdecydowanie potwierdzam!!!!!!!!!!

gaja

holbex

Robert to akurat był najmilsza osoba w tej marnej firmie. Nie polecam tam pracować!!!

xyz

Jak ja pracowałem to różnie bywało. Robert był ale już go nie ma. Wszystko zależy od terenu. Napisz na jaki aplikowałeś, wtedy będę mógł coś więcej powiedzieć.

Rekrutant

Witam. Zamierzam podjać pracę w tej firmie. Proszę o jakies informacje. Co jest z tym panem Robertem nie tak, on wogole tam pracuje??? Rekruwał mnie ktoś zupełnie inny. Czekam na jakies informacje od Was.

ktoś5

Nic się nie zmieniło, mam koleżankę która tam pracuje, totalna porażka!!!

Katerina

Czy cos obeznie uległo zmianie w firmie Holbex gdyż niebawem mam tam podjąc prace na własnej działalności a nie ukrywam nie odbieram ich zbyt profesjonalnie???Prosze o aktualna ocenę i pomoc?

to ja

julek - 2012-01-02 16:57:24 czy sie orjentujecie czy zostal zakonczony proces rekrutacyjny w olsztynieZ tego co mi wiadomo to jeszcze nie!!!

julek

czy sie orjentujecie czy zostal zakonczony proces rekrutacyjny w olsztynie

opuszczona

ta firma to śmiech na sali, trzymajcie się od nich z daleka

tobiasz

(usunięte przez administratora)to motto przewodnie pracy w tej firmie :( niw zwracają za parkin ani za myjnie, jeśli pracujecie w miejcsu gdzeie płaci się za wszystkie postoje służbowe to wasz koszt :)

nie prawda

mio

Wiem, już kto tak pisze o tym, że mu trudno z GPS-em. Jeśli ktoś wyjeżdża do pracy o godz 11 i nie jest w stanie zrobić żadnego zamówienia i odwiedzić odpowiedniej liczby lekarzy. No cóż chłopie za leżenie nikt nie płaci.

Zostaw merytoryczną opinię o NutroPharma Sp. z o.o. - Lesznowola

• Jak się pracuje w NutroPharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NutroPharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NutroPharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NutroPharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NutroPharma Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NutroPharma Sp. z o.o.