Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Do dyrekcji Zambrów i Prezesa!!! Zróbcie coś z tą (usunięte przez administratora) z Zambrowa, bo (usunięte przez administratora) się, spowalnioa pracę, zamęt robi a tak naprawdę saię nie zna na niczym.

Dużo pracy, małe zarobki 15-letni staż i podwyżki tylko 200zł, gdzie młody pracownik co opieprza się ma tę samą stawkę co ja, czyli 2300, ja 2700 Skorumpowana firma, w Mlekpolu liczą się znajomości.

Joanna

@Pracownik, wygłaszanie na internetowym wątku przypuszczeń z życia prywatnego Twojego pracodawcy jest nieprzyzwoite oraz godzi w zasady jakie panują na portalu GoWork, odsyłam Ciebie do zapoznania się z regulaminem - https://www.gowork.pl/regulamin . @Miś, wątek dotyczy pracy w Mlekpol Grajewo, nie zaś Mrągowo. By utrzymać porządek na wątku najlepiej będzie jeśli założysz oddzielny wątek.

Miś

Nie polecam firmy w Mrągowie nie będę się rozpisywał jak inny bo to nie ma sensu, Mlekpol ma swojich lizusuw którzy którzy podnoszą autorytet Mlekpolu. Ten kto chce się przekonać co to za firma to niech idzie po pracuje i się przekona na własnej skórze, na początku będzie się wydawać że jest dobrze ale po pół roku sami zobaczycie pisałem opinie wcześniej to był podwazne przez lizusuw Mlekpolu dlatego lepiej jak się każdy sam przekona i doświadczyć samemu tylko jedno powiem dno

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lo

Nie polecam Mlekpol w Mrągowie

Zielonogórzanka

Pamiętam smak serka waniliowe z czasu dzieciństwa i jego logo. Było przepyszne! i ta krowa na opakowaniu, to było to. Teraz mam 33 lata jest inny smak serka, inne opakowanie i inne logo. Ze smutkiem muszę przyznać że, serek waniliowy to już nie ten sam serek. On nawet nie pachnie i smakuje jak ten mój serek z dzieciństwa z krową.

Lesio
@Zielonogórzanka

Rzuć palenie. Odzyskasz smak

Dostawca lowicz

Czy wiecie coś na temat przyłączenia sm łowicz

Robert
@Dostawca lowicz

To nie takie pewne. Byłem ostatnio w tamtych regionach na imprezie rodzinnej i był tam duży dostawca który zachwycony połączeniem z Mlekpolem nie jest. Zaciągnęlu języka jak to było z innymi zakładami które Mlekpol przejmował i wysyłał im na każdym kroku głośność tak jakby łaskę robił że ich przejmuje a o tym że majątek powiększa to zapomniał. Poza tym mówił że w Mlekpolu będą dostawcami zawsze drugiej kategorii. Wolą Hochland bo da im kasę weźmie tylko Toruń a Łowicz zostanie sam z zastrzykiem forsy.

Dostawca lowicz
@Robert

Dzięki za info

pracownik sudowii
@Robert

Pragnę przestrzec pracowników Łowicza - jeśli przejmie Was Mlekpol - to większość z Was pójdzie na bruk. Popytajcie w Suwałkach - co obiecywali jak miało dojść do połączenia, a co zrobili po. Można książkę napisać o mobbingu, o poniżaniu ludzi, o nepotyźmie. Nie liczyli się z nikim i z niczym - bardzo wielu pracowników zwolnili albo pomogli podjąć decyzję o napisaniu wypowiedzenia - np. zabieranie premii za nic! i żadnego uzasadnienia, albo propozycja stawki w Mlekpolu poniżej tej dotychczasowej w Sudowii, wyzwiska, poniżanie, itp. Większość stanowisk kierowniczych obsadza swoimi ludźmi , młodymi, z rodziny, itp - to czysty nepotyzm

Tylen

W Mlekpolu Suwalskim ludzi zaczyna brakować.Automatycy(fajni chłpcy) zwolnili się z pracy i część z nich jest w nowym Forte,są zadowoleni.

Jańcio Wodniczek
@Tylen

Kolego nikogo nie brakuje:) Jakbyś tam pracował to byś wiedział. Na miejsce tych którzy odeszli i są zadowoleni przyjęto nowych młodszych, którzy także są zadowoleni:) Pozdrawiam

part

Jeśli chodzi o Zambrów, to nie polecam, kierownik protegowany, wieczne braki za które pracownicy płacą, co jest nie do pomyślenia. Ogólnie nie polecam Zambrowa, młodych kierowników się narobiło, wolne wiecznie zabierane, ściąganie z urlopu itd

Stryju2002

Koledzy mam do was pytanie. Powiedzcie mi szczerze wszystko o pracy w mekpolu na stanowisku magazynier nabiału jak i co... i jakie wynagrodzenie?z gory dziekuje

Leo

Praca na produkcji. Rygor duży, bo to żywność, wiadomo. Ale pracuje się dobrze. Pozdrawiam pracowników ZPM Sokółka!!!

Ciekawska
@Leo

A jak z pracą na produkcji? Myślę o zmianie branży i myślę nad złożeniem cv.

Pracownik z Grajewa

Duży pracodawca. Praca fajna, ale wymagająca. Polecam

Pracownik 2300

Dział konfekcjonowania sera to jakaś parodia. Żadnego weekendu wolnego co więcej nawet niedzieli!!! To jest (usunięte przez administratora). Zarobki też nie najlepsze . Ci którzy przyszli wcześniej do pracy mają nadal 2300+ premie gdzie nowi dostają już ponad 3000+ premie. Skąd taka rozbieżność. Kierownictwo bez kompetencji. Wszystkim rządzi dyrektor który tylko zmniejsza ilość ludzi i trzeba robić za 2 minimum. Na szczęście w Szczuczynie niedługo będzie pracy w brud.

O Zambrowie

part

Pracuję w mlek;polu 10 lat i 3000tys. nie mam, młodzi przychodzą, dostają 2,500 na star. Gdzie sprawiedliwość

@part

Jak sie pracuje to sie pracuje to zarobki sa ok. Jak sie opierdziela i tylko narzeka to masz jak masz.

part

Chowają się między paletami, smsy piszą, opieprzają się.

On
@part

Chyba mowa o ZPM BYDGOSZCZ i gogusiach z magazynu nabialowego ????

Michał J.

Na start w mlekpolu na serach dostałem 3300bruttno + premia , jestem po szkole sredniej , kazdemu sie myli sie pojdzie do roboty i bedzie siedzial na krzeseleczku za biurkiem , jesli masz poukladane w glowie to sadze ze jak dostaje teraz 2600 na reke to i tak dobrze płaca , nie rozumiem ludzi ktorzy ciagle narzekaja , jesli jest ci tak zle to zwolnij sie i idz do innej pracy , kadra przyjeła mnie bardzo mile , szkolenie tez mialem w przyjemny sposób przeprowadzone. Pracuje na serach w Grajewie , niby najtrudniejsza robota w tym zakladzie ale nie narzem. Jesli ktos ma poukladane w glowie to wie ze praca np na budowie jest 10 razy gorsza. Pozdrawiam ludzi z GWO :D

Produkcyjny

Szukam czegoś od zaraz, jak teraz jest na produkcji? Jaka stawka? Dają coś extra? Premie? Chce CV wyslac ale wole najpier podpytac

part

Droga kadro w Zambrowie szkolenia to się robi w godzinach pracy a nie ludzie muszą marnować swój czas.

part

Może i są różne dodatki(he jakie dodatki, teraz nie 13, tylko nagroda, jak matka albo ojciec pójdzie na urlop macierzyński/tacierzyński albo weźmie dwa dni opieki, to swszystko się należy, potrącają 30zł za każdy dzień), złodziejska firma, jeszcze musisz byś na każde zawołanie jak niewolnik a to szkolenia h.j wie poco, jakieś durne testy wymyślają, cały czas te same, a płaca za niedziele i święta i pod telefonem cały czas, to zarobki są godne pożało,wania, wolne zabierają n ie liczą się, cały czas trzeba się wykłumcać. Nie polecaqm tej złodzieskiej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska