Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Krystian

Chciałbym złożyż cv do firmy mlekpol czy warto i jaka płaca średnia ?

@Krystian

Chyba na start teraz daja 3300 noze wiecej + 500 premia brutto i cały social Jak na Mrągowo to myślę że nieźle i warto

Krystyna

Co wchodzi w socjal dla pracowników Mlekpolu? Czy taką premię bez problemu można sobie co miesiąc wypracować? Za co ona dokładnie jest przyznawana?

@Krystian

3800 brutto z premią

@Krystyna

Brak zwolnień przede wszystkim po roku 50 % trzynastki po 2 latach 100 % wczasy pod gruszą i zakupy trzeba robić za 200 zł brutto w sklepie 70zl netto ci zwracają

@Krystyna

Premie masz co miesiąc chyba że coś odwalisz

Wiecie czy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MP

Dostajesz telefon i laptop oczywiście zależy na jakim stanowisku jestes.Ogólnie powiem ze nigdzie wiecej nie zarobisz w okregu. Jest duzo benefitow. Biedy nie zaznasz pracując w Mlekpolu. Nikogo tu nie wykorzystują to na bank. Polecam!!!

Jajo

W mlekpolu nie ma koronowirusa :)

Renata
@MP

A co dokładnie wchodzi w skład tych benefitów? Wiem, że w każdej firmie wygląda to inaczej. Jeśli chodzi o te dodatki, co pracodawca pokrywa całkowicie ich koszt, czy część płaci także pracownik Mlekpolu?

Praca w firmie Mlekpol w Bydgoszczy spoko.Tylko żeby trochę więcej płacili i doceniali pracowników bo pracownicy pracują na dyrekcję i całe kierownictwo. Wszyscy pracownicy są ok i praca też nie jest zła.Ale co do kierowników to wiadomo nie każdy jest tam sympatyczny.Byłem zadowolony pracując tam.Pozdrawiam

Renata

A jak się pracuje w biurze ? - jak atmosfera i ludzie ? -warto tam aplikować czy niekoniecznie ? - podzielcie się proszę opiniami. Dziękuję :)

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska odbywa się również w języku angielskim?

Jak rozmowa chcesz to pracujesz

Ktoś

Jak można zmienić dział

jokasta

Pracowałam tam kiedyś parę latek, naście lat temu i widzę, że nic się nie zmieniło w temacie podejścia do pracownika, więc nie mam czego żałować. Z tego co słyszałam, to rządzi ta sama ekipa, więc współczuję pracownikom.

Ona

Jakie są zarobki w mlekpolu w Grajewie. Ile na strat?

klient

Chodzi mi o jogutr 400g o smaku malinowym.to jakas porazka a nie smak malinowy.3.7% maliny zero smaku i koloru nawet jak tam jest koncentrat buraczany to ile go jest .kompletny (usunięte przez administratora) ktorego wiecej nie kupie.czy jast jakas kontrola jakosci bo wedlug mnie to oni chyba smaku nie maja.

pracownik @

Lepij nie pytaj,wykorzystuja ludzi!! A ta jeszcze nie zwolnili masakra( ponizej!!

Bydgoszcz

Jaka atmosfera panuje w mlekpolu.

Wieska @

Bez znajomosci nie polecam tu pracowac.Wykorzystuja ludzi na Maxa!!

Daniel.

Ha ha ha no tak!!

Rudy

Ta firma jest do niczego.Zero szacunku dla pracowników.

Firma do bani

Wykorzystują ludzi zmuszają do zostania po godzinach strasząc, że zabiorą premier a nawet jeśli się zostanie to i tak nie oddają tych godzin ani nie płacą za to robią co chcą i rządzą tym zakładem stare komuchy w sumie firma rodzinna ????wykorzystują człowieka do max i ganiają

Dzesika 16

Kto jest najlepszym rozsądnym kierownikiem w mleczarni oraz kto jest najlepszym pracowniliem i nie wlazi w (usunięte przez administratora) kierownikom.

Burak

Hej! Jak wygląda praca w tej firmie po ile godzin 8,12 na czym polega czy warto ?

Bartek
@Burak

8h brak mozliwosci rozwoju, ciagla presja, praca w swieta i weekendy, brak szacunku do pracownika ze strony osob powiązanych z rodziną rządzących, 3 zmiany, brak podwyżek brak dodatków za prace w weekendy i swieta, zmuszanie do zakupow w sklepie firmowym, dzien chorobowego = brak premii, niskie zarobki ogolnie na temat mlekpoku nie spotkalem sie z pozytywna opinia.

Pracownik/Pracownica
@Burak

Praca 3-zmianowa ośmiogodzinna bez wolnych wekendów i świąt często i gęsto bez przerwy śniadaniowej bo produkcja musi iść pełną parą z obsługą kilku maszyn jednocześnie za marne grosze bez podwyżek płac pod ciągłą presją ptzełożonych z ciągłym straszeniem utratą premi. Tak wygląda pokrótce prsca w MLEKPOLU.

Małgorzata
@Pracownik/Pracownica

Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy - tak jest napisane w Kodeksie Pracy. Jeśli zatem w Mlekpolu macie inaczej, to jest problem. Wspomniałeś też coś o premii. A w jaki sposób jest ona Wam konkretnie przyznawana?

Pracownik/Pracownica
@Małgorzata

Premia tzw uznaniowa przysługuje każdemu pracownikowi a o jej przyznaniu decyduje kierownik. Jak jesteś dupowłazem to dostaniesz większą z puli którą zabierze innym.

DB-surveyor
@Małgorzata

to chyba jakieś delikatnie mówiąc przejaskrawienie.... otóż będąc przed około miesiąca jako osoba kontrolująca załadunek masła dla odbiorcy finalnego przerwany został załadunek kontenera/chłodni z uwagi na przerwę śniadaniową.Nie uważam by robiono to pod tzw. publikę.Mam duże doświadczenie jako audytor /inspektor .Moi drodzy są pewne granice i to za równo w jedną i drugą stronę..... Moja opinia jest w 100% niezależna i bez wpływu na dalszą działalność . Pozdr.

Pracujesz jak wół nic nie doceniają przychodzą tylko pospieszaja aby pracować na akord gdzie w umowie jest jasno o godzinach. Kierownik Wys. Stary komuch straszy zabraniem premii jeśli nie zostanie się po godzinach (jeśli zostaniesz nawet nie zwraca godzin ani nie płaci) jedna wielka (usunięte przez administratora) firma

Xxx

Mało kto dostał ten sklep to kpina w umowach nie było mowy że w serach będą płacić

PÓŁ POLSKI MA MNIEJSZE WYNAGRODZENIE TY NIE WIESZ CO SIE DZIEJE

Zys
@3200

Tylko przy jakich zyskach te pół Polski ma mniej

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska