Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska Zakład Produkcji Mleczarskiej

Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska Zakład Produkcji Mleczarskiej

nick

nicki
@nick 26.02.2016 20:48
znam osobiście instruktora z mleczarni w zambrowie czlowiek całkowicie niekompetentny bez kultury i przekręciasz....

Zgadzam sie w 100 procentach.

patrycja

iść i osobiście złożyć cv na portiernie.

s

W jaki sposób dostać się do pracy w mlekpolu na niklowej?bo żadnych głszeń w internecie nie ma

roki

[usunięte przez moderatora] Nie polecam pracy, chyba że lubicie być wyzywani o[usunięte przez moderatora] bez względu na to na jakim stanowisku pracujesz. Ciagły sters i wyżywanie się dyrektorów na podwładnych. Brak wiedzy i kompetencji. Firma bez przyszłości.

waza

Czy tu w Bydgoszczy jest konfekcjonowanie?

Zostaw opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska Zakład Produkcji Mleczarskiej - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska Zakład Produkcji Mleczarskiej