Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Gosia

Czy mlekpol w Grajewie potrzebuje obecnie do pracy i na jakim stanowisku? ktoś coś wie z osób obecnie pracujacych tam?

Olo

A co tam w Sejnach ciekawego?

krzyś

jak się nie zna?a wprowadzenie kontrolki zużycia jednorazowych rękawiczek,gumowych?toż to HIT!!!! nie wszyscy się wpisują, niektórzy wpisują mniejszą ilość,zapewne Zarząd co miesiąc analizuje kto ile zużył-i po premii.Tak ,to naprawdę dzieje się w sejnach-lider mleczarstwa,początek 21 wieku

Bartek 1

Dzień dobry chciałem się zapytać jakie są zarobki w mleczarni oraz chodzi mi o sklepik firmowy zrobić zakupy za 200 zł a 100 wracają do premi..Czy to prawda

krzyś
@Bartek 1

to nie tak-nikt nic nie zwraca,prezes z własnej kieszeni? po prostu= nie zrobisz zakupów za min 200zł potrącą Ci 100 zł z pensji,ze wspólnie wypracowanego w pocie czoła zysku.

Student

Jestem studentem. Czy mam szansę dostać pracę na wakacje czerwiec - sierpień? Nie mam badań. Gdzie się zgłosić? Z góry dziękuję za odpowiedź. (usunięte przez administratora)

Laik
@Student

Zgłoś sie do kadr i Ci powiedzą. Zobaczysz gdzie możesz wylądować jak nie będziesz sie uczył heh. Tam poznasz swoje możliwości przetrwania... Zreszta, znajomosci > wykształcenie ;)

Student
@Laik

Laik, Dziękuję za odpowiedź ????. Mnie interesuje tylko umowa zlecenie. Szczerze to się boję tam zacząć pracę, ale kasa się przyda xD. Może mnie nawet nie przyjmą. P. S. Jak będę się uczyć to i tak czeka mnie to samo.

@Student

Zmień podejście do siebie...jeżeli z góry zakładasz ze „ może cię nie przyjmą” dajesz znak pracodawcy żeby lepiej cię nie przyjęli. Chłopie, motywacja i wiara we własne siły! Praca jest ciężka bo to jest spożywka, mleko się leje...ale niektórzy kochają mleczarstwo i to jest piękne...

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Wilk

Jakie są zarobki na magazynie

Aleksander 45

Jakie są zarobki w mleczarni

Blaki
@Aleksander 45

Jako rolnik spore, jako pracownik marne.

Czy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska są szkolenia zewnętrzne?

Krzysztof Skonieczny

W bydgoskim oddziale Mlekpolu szkolenia były zawsze wewnętrzne...Przeprowadzane po godzinach pracy pierwszej zmiany i przed rozpoczęciem pracy drugiej zmiany która musiała szybciej przyjeżdżać do pracy a ranna zmiana zostawać po godzinach...Oczywiście były to godziny nie zapłacone traktowane jako darmowe nadgodziny...Szkoda czasu na ta firmę...Pozdrowienia dla władz ZPM BYDGOSZCZ...

Wypłacają dodatkowe nagrody w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Xxx

Tak. Jest 13-te pensja. Zależna od braku L4, regularnych comiesięcznych zakupów na 200 zł w sklepach firmowych, braku upomnień lub nagan i zrealiowania planu urlopów za rok poprzedni.

Boy
@Xxx

Jakie to słabe.

Wściekły

Witam mam zapytanie do pracowników Mleklolu czy w waszych zakładach pracy przełożeni nie przyznawali wam premi za okres przepracowany w pandemi czy takie cuda tylko w Sokółce?

GORSZY SORT
@Wściekły

Premia dla zasłużonych. Zwłaszcza tych uszatych dupowłazów . Szkoda słów. Niby na święta przyznana była premia powiększona o 400 zł brutto tylko dla wybrańców. W MLEKPOLU jak w PiSie jest gorszy sort. Nie kablujesz nie dostajesz profitów.

Boy
@GORSZY SORT

W szczególności Bydgoszcz. Typowe zarządzanie przez kryzys. Tanie chwyty ale wielu się na to łapie. Ten zakład to taki relikt minionego ustroju z jego złymi rozwiązaniami. Omijajcie szerokim łukiem ten przybytek.

ada

Witam, kupiłam w Lidl ser tylzycki Waszej produkcji. Jest pod nazwą Pilos. Nie wiem jak to cos mozna nazwac serem. Zadnego smaku- z zamknietymi oczami nie odgadła bym że jem ser! Czy tego nikt u Was nie probuje? Pozdrawiam Ada

Askier
@ada

Kto kupuje sery w Lidlu? Przecież to chemia w czystej postaci

@Askier

Nasz zakład tez daje sery do Lidla Gouda nie ma tam zadnej chemii bardzo smaczne . Wiem bo sama je robie , polecam proszę sprobowac zapewniam ma prawdziwy smak sera

Czy poszukują aktualnie kogoś do pracy? Orientuje się ktoś?

Ktoś

Niestety jak czytam te opinie odechciewa się tam pracować

Termometr

Jaki jest sens sprawdzania, Jeżeli osoby z podwyższoną temperatura wchodzą na teren zakładu? Nie wspomnę o osobach z "biura" którzy sprawdzeniu się nie poddają. Nie pozdrawiam

Vg
@Termometr

Jak dobrze się czuje to wchodzi często termometr szwankuje

SM

MLEKPOL w środowisku pracowniczym mówi się że jest to LIDER MĘCZARSTWA. I to jest prawda. Zakład który ma swoje prawa. Pracownik to wół roboczy . Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) nadużywający stanowiska powinien zacząć się leczyć w zakłafzie psychiatrycznym. Praca w tym zakładzie to porażka. Całe szczęście że skończyłem przygodę z tym (usunięte przez administratora). Pozdrowienia dla pracowników SM Mlekpol.

Operator

Brak szacunku dla pracowników, którzy naprawdę ciężko pracują. Brak możliwości rozwoju i jakiegokolwiek poczucia szacunku za swoją pracę. Często po nocy wracając o 6 rano na następny dzień idzie się do pracy i traktowane to jest jako dzień wolny. "Auschwitz" nie polecam, stagnacja.

Xxx2

Pracowałem/Pracowałam w mlekpol to jest (usunięte przez administratora) przerw zero bo kierownicy czasu nie mają i brak podwyżek które obiecują raz w roku nie polecam firmy

Człowiek wolny od tego syfu

Nie polecam oddziału w Suwałkach , młody z-ca dyrektora bez żadnej wiedzy technicznej i technologicznej jest na tak wysokim stanowisku ? to śmiech na sali , potrafi tylko premie zabierać i nic więcej chroni lab i techniczny dział

Jańcio
@Człowiek wolny od tego syfu

Jak zwykle jakiś burak wylewa swoje gorzkie żale. Skoro ktos jest na stanowisku to znaczy ze na nie zasługuje. ty napewno byś sobie poradził

JJ
@Jańcio

W całym Mlekpolu gadają o Suwałkach. Dociera to do najdalszych oddziałów,(usunięte przez administratora)więc coś w tym wszystkim jest. :)

Jańcio
@JJ

@JJ Ty napewno wiesz o czym w Mlekpolu gadają. Ludzka zawiśc nie zna granic. Najlepiej obgadywać ludzi ,których się nie zna a wiedzie im się znacznie lepiej. Cóż takie mamy społeczeństwo. Ja tam nikomu nie zazdroszczę.

Aris

Serek łaciaty z ziołami ważny do 10.02.2020 po otwarciu z pleśnią . I jak tu jeść takie coś?

Ye

Praca sama w sobie nie jest zła. Mało dźwigania większość prac wykonują maszyny. Aczkolwiek jeżeli chodzi o atmosferę to już jest beznadziejnie. Gdy produkcja jedzie całą zmianę to zapomnij o przerwie. Pojdzie człowiek do toalety i się zdarzy, ze zatrzyma się maszyna. To juz pytania ze strony Kierowników dlaczego linia stoi i ze nie mozemy do takich sytuacji dopuszczać. Najlepiej stac przy maszynie i z nikim nie rozmawiać i nigdzie nie wychodzić a jak chcesz pogadać to mozesz ewentualnie z butelką mleka. W XXI wieku problem zatrzymać linię zasłużmy o tej 18;00 i iść zjeść posiłek całą zmianą ?? A no tak 15 minut to ogromne straty. Brak ludzi do pracy - kto przychodzi to zaraz odchodzi, bo nie wytrzymuje tego nacisku i docinek przełożonych i groźby, ze zabiorą premię... Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry, a rzeczywistość jednak szybko to wszystko weryfikuję. Podwyżki minimum raz w roku (których oczywiście nie ma), 13 pensja ( która jest tylko jak nie chorujesz i robisz zakupy o czym żadnego słowa na rozmowie). Brak jakiegokolwiek inwestowania w maszyny ( bo po co jak jakoś jadą a jak się coś psuję to zwalają na Operatorów). Stawka 3200+500 za pracę w wszystkie Święta i z 1 weekendem wolnym w miesiącu to nie jest coś Wielkiego jak się tym u Góry wydaję. Zważywszy , ze wydzwaniają do Ciebie jak jestes po nocce czy nie dasz rady przyjść np na popołudnie :)

500 to koszta pracodawcy do zus o tym na kwitku sie nie wspomina 3200 brutto to jakieś 2400 NA REKE?

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska