Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

ian

dlaczego prezes klamie

Małgorzata
@ian

Możesz wyjaśnić o co Ci chodzi? Oskarżanie innych o kłamstwo nie powinno być bezpodstawne, więc proszę abyś uargumentował swoją opinię.

ian

oddaicie udzialy

Justyna
@ian

Jestem bardzo ciekawa, o jakie właściwie udziały Ci chodzi. Byłoby dobrze, jakbyś po prostu dokładnie nam to wyjaśnił, bo Twój poprzedni post nie mówi zbyt wiele. Pracujesz w ogóle w Mlekpolu?

@Justyna

Chodzi o udziały członkowskie zapewne .

nick

z tego co widzę to jedno wielkie kumaterstwo. najlepsze fuchy zięcie córki synowie itd. brak jakiegokolwiek pohamowania i wstydu...

pracownik_grajewo

Bardzo cenię firmę za stabilnośc zatrudnienia, dobre wynagrodzenie. Atmosfera pracy również pozytywna. Oczywiscie wszedzie pracują ludzie i bywa różnie, ale ogólnie POZYTYWNIE

Jacek
@pracownik_grajewo

To dobra informacja dla osób, które poszukują stabilnego zatrudnienia. Napisałeś o dobrym wynagrodzeniu. Mógłbyś sprecyzować dokładnie, jak ono wygląda? Niedawno w wątku padła informacja, że jest to kwota 1900 zł netto. Chciałbym zweryfikować, czy jest ona prawdziwa.

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Zainteresowany praca

Witam aktualnych oraz bylych pracownikow. Mamy 2019, chcialbym dowiedziec sie ile realnie zarobie na start w grajewskim zakladzie? Rozumiem, ze obowiazuje system 4-brygadowy? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

pit
@Zainteresowany praca

1900zł na rękę

@pit

Podajesz wynagrodzenie na start.. A czy przy dłuższej współpracy ta stawka jest do negocjowania i można liczyć na podwyżkę? Są jakieś premie, dodatki za prace na akord lub pakiet socjalny. Mam nadzieję, że mi dopowiesz.

@Zainteresowany praca

złóż cv i sie dowiesz

Posejdon

Drogi Mlekpolu ! Firmo prywatna ! Chcesz zadowolenia ludzi? Daj im zarobić ! Daj im poczuć swą wartość za prace w weekendy i święta! 2100 na rękę na początek to dzisiaj smiech, bo ludzie tyle biąrą ale spią w domu a święta i weekendy spędzają z rodziną ! Dokształć swoją kadrę bo nie nazwiskiem człowiek powinien rządzić a swą wiedzą i organizacją ! Ja wiem żę Prezesa i reszte to nic nie obchodzi, biorą potężne wynagrodzenia a o 15:00 idą do domu. Dajcie ludziom zarobic a będziecie chwaleni.Już macie problem z kadrą młodzi przychodzą i potrafią wyjść z pracy po 3h. Pozdrawiam !

on1
@Posejdon

a te 2100 to jest juz z premią ??

Posejdon
@on1

Tak! bez doswiadczenia i szkoly dostajesz 2000 plus 500 premii to masz na ręke 1800zl zaplac ubezpieczenie (nie wymagane) i zrob zakupy to -200 z wyplaty wiec co Ci zostaje? Jałomużna ! bo inaczej tego nazwac nie mozna za 3 zmiany, weekendy i swieta! Raczej ktoś kto ma rodzine nie pojdzie pracowac za te ochlapy, a kawalerka szybko rzuca ! Najwiecej mozesz dostac 2500 na reke jak jestes np. automatykiem ale to tez dla wybranych.

On1
@Posejdon

A jako magazynier ile można dostać?

@Posejdon

Drogi Posejdonie. Było się uczyć i zostać automatykiem. Miałbyś 2500 na rękę. Nie chciało się nosić teczki, trzeba kopać dołeczki. Masz rację ludzi do pracy brakuje, przychodzą matołki, co po trzech godzinach fizycznej pracy, chcą już do domu, bo u mamy lepiej.

On1
@Mleczarz

Można 4000 dostać na start??

....

Pewnie ale brutto

posejdon
@Mleczarz

drogi mleczarzu nie jestem automatykiem a biore 3700 na reke!

...
@posejdon

ciekawe na jakim dziale i po ilu latach stażu

Miś
@posejdon

3700 na rękę weź kolego mnie nie rrosmieszaj na pewno nie na stanowisku fizycznych pracowników chyba że jesteś jakimś kierownikiem to się zgodzę, tam nawet brygadzisci tyle nie mają 3700 ale ściema HA HA HA HA w MLEKPOL

@....

GDZIE???????

obiektywna
@posejdon

Jak tyle dostajesz na reke to napewno jestes rodzina pana prezesa.Tylko swoja rodzine potrafi chojnie wynagradzac,zreszta to juz jest (usunięte przez administratora) rodzinna.

pit
@Posejdon

Drogi Posejdonie otwórz swoją działalność i zarabiaj od poniedziałku do piątku a całą resztę olej skoro Ci nie odpowiada . Będziesz sam dla siebie sterem, żeglarzem i okrętem przecież to takie proste . Poczuj to !!!! masz w sobie to moc Posejdonie.

SSp

Tyle to zarabiałem po 5-6 latach

@SSp

Sporo zostało powiedziane o pensjach, chciałbym Cię zapytać z kolei co sądzisz o atmosferze panującej w firmie oraz o możliwościach rozwoju zawodowego? Widzę że jesteś jakoś związany z tym miejscem więc może powiesz mi czy warto starać się o pracę w Mlekpolu? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@On1

można. trzeba mieć kwalifikacje - kwota jest do osiągniecia, gdy oferujesz odpowiednie kwalifikacje.

Kolno

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera w pracy w każdym zakładzie produkcyjnym SM mlekpol jest taka sama wiem bo byłam na wyjazdach. Podwyżek nie ma systematycznych tylko są co kilka lat.

Aneta
@Kolno

Docenianie pracownika poprzez częste podwyżki na pewno motywuje go do jeszcze efektywniejszej pracy - co do tego chyba nie ma żadnych wątpliwości. Szkoda wobec tego, że według Ciebie w Mlekpol Spółdzielni Mleczarskiej należą one raczej do rzadkości. A może macie tam w zamian oferowane jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe? Chętnie dowiem się czegoś na ten temat.

Ukryty między wami

SM mlekpol BYDGOSZCZ- produkcja to totalne dno, ludzie wymyślają niestworzone historię i kabluja u dyrektora (kto wie może pod biurkiem też) byle zabrać komuś z premii i zagarną. Do siebie. Osoby takie jak Mateusz,Sylwester,Marcin to najbardziej fałszywe ścierwo jakie kiedykolwiek chodziło po swiecie, ponieważ udają wielkich kolegów dopytując się o wszystko tylko po to żeby zaraz pójść do dyrektorka i mu wylizać przysłowiowego rowa i nie tylko ... Są też totalne odłamy człowieczeństwa którymi są podludzie z robota którzy kradną wszystko co popadnie z magazynu palet a jeszcze idą i podpierdalaja ciebie ... Totalna żenada, nikt nic nie widzi i nie słyszy. Kierownik Tomek to nienormalny człowiek który wyzywa się na ludziach którzy nie poświęcają całego swojego życia tej syfiastej firmie, nie raz stosował mobbing i grozby. Nie raz został przylapany na niedzielnych wyjściach do kościoła w godzinach pracy i ani razu nie poniósł tego konsekwencji. Pół zakładu pali papierosy na hali spolex na podeście przy wydmuchiwarce oraz na aparatowni za silosami. Można by wymienić jeszcze wiele niezgodności takich jak dzwonienie przez kierownictwo po nockach o godzinie 9 ale to już może innym razem. Tak czy siak nie polecam firmy, chyba że ktoś chce wpaść szybko w depresję i stracić resztki wolnosci.

Ukryty między paletami
@Ukryty między wami

Typie, wyzywasz wszystkich a sam wymieniasz osoby, miejsca palących i inne rzeczy? Ludzie z Robota kradną, Ty to pewnie aniołek i nigdy nic nie ukradłeś i totalne dno z tej pracy, Ciekawe za co ciebie wywalili skoro dajesz takie brudy, nie pozdrawiam takiego śmiecia z IQ- 10

@Ukryty między wami

Zagdzamy się w 100 % sami podpi....alacze. Człowiek tam jest nikim tylko te przyd..pasy z podlasia sa kimś. Ale my ludzie wykształceni zwolniliśmy się i teraz sami zarządzamy ludźmi i nie popełniamy tego błędu co w Mlekpol. Firma rozwojowa tylko dla kabli. Atmosfera najgorsza jaką w życiu widziałem. Oczywiście ocena 1 szkoda, że nie można 0

Roman
@Ukryty między wami

Zgadzam się. Mlekpol Bydgoszcz to dno zarządzane przez despotę. Czy chłopacy z robota są źli? Na pewno nie wszyscy. Czy panuje tam mobbing? Z pewnością! Czy donoszenie jest normą? Codziennie! Czy kierownik Tomasz ma problemy z agresją? Bez wątpienia! Nie polecił bym tej pracy nikomu, kto szanuje siebie choć trochę.

@Ukryty między wami

Największym (usunięte przez administratora) i bajkopisarzem stanowczoo jest (usunięte przez administratora)chociaż już prawie dorównuje mu pełniąca funkcje kierownika (usunięte przez administratora). Oboje po jednych pieniądzach. Rysiu doniósł by nawet na siebie byleby zaplusować u przełożonych. A Pani chcąca być kierowniczką podobno po trupach dojdzie do celu. Cieszę się że już nie muszę oglądać tych fałszywych twarzy. Praca nie była tragiczna tylko ludzie (usunięte przez administratora)

Myślisz, że są szansę na to, aby poprawić atmosferę, która obowiązuje obecnie w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska? Zastanawia mnie, czy np. wspólne wyjścia bądź zebrania kadry pracowniczej wraz z przełożonymi mogłyby w przypadku tej firmy przynieść pozytywny efekt? Mam nadzieję, że ocenisz tę kwestię.

Waldi

Dobra firma jest dla tych którzy poważnie traktują swoje obowiązki a maruderów zawsze mozna spotkać.

lolo kolno

Gdyby Ci, którzy mają coś do powiedzenia odpuścili, czytaj (pofolgowali swoim podwładnym) firmę za rok trzeba byłoby zamknąć. Zaczyna się od głowy i trzyma za (usunięte przez administratora) dyrektorów zakładów, oni z kolei swoich kierowników a ci tych, którzy niżej itd..... Czy kiedyś zmieni się kultura pracy w tej firmie ? Trudno powiedzieć ale skoro firma istnieje , inwestuje i rozwija się świadczy to tylko o tym że jest na właściwym torze.

Mleczarz

Nowi pracownicy dostają teraz 2700 brutto plus premia 500 zł. Zarobki nie są złe. I jeżeli nie dasz sobie wejsc na glowe i powoesz ze nie przyjdziesz do pracy to nie ma czegos takiego jak ściągają. Ja z grafiku jestem zawsze zadowolona bo jeżeli coś mi wpadnie to kierownik nie ma.prpblemu żeby dac wolne. Owszem nadgodziny się zdarzają ale rozumiem to i jak trzeba to zostanę bo kierownik pyta się jak człowieka czy mogę. I szybko stara się oddać nadgodziny. Jeżeli jednego dnia zostanę godzinę dłużej to następnego dnia po prostu wyjdę godzinę wcześniej. Atmosfera jest super. Premii nie zabierają A pracuje już dwa lata A zdarza się że dostaje jej i 700 zł. Najgorsza jest praca w święta i wtedy faktycznie mogliby płacić więcej.

@Mleczarz

W którym oddziale tak dobrze?

Bydgoszcz

Donosicielstwo było zawsze dobrze premiowane w Mlekpolu w Bydgoszczy. Nie kablujesz to nakablują na ciebie.Bardzo śmieszne było to jak wszyscy trzęśli tam portkami przed młodym panem dyrektorem.Pamiętajcie że pracujecie tam z jego łaski i nie dlatego że coś umiecie.Tam nie szanuje się ludzi z wyższym wykształceniem. Jak przyjeżdżał prezes albo ktoś ważny to rozwijali czerwone dywany.

Wyjadacz

Wszystkie posty z tego forum dotyczące Oddziału Mlekpolu z Bydgoszczy zostaną przekazane w poniedziałek do PIP w Bydgoszczy przy Placu Piastowskim.Nie możemy pozwolić na (usunięte przez administratora)w pracy...

Aramige

Bardzo lubię produkty mlekpol ???? Lubię atmosferę w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska za: ????

@Aramige

Atmosfera w mlekpol nie jest bardzo miła nikomu nie polecam tej firmy

Artur

A jaka atmosfera w magazynie nabiałowym w SM MLEKPOL ZPM BYDGOSZCZ?Szukam pracy i słyszałem że to dobra oferta na początek drogi zawodowej...

W MLEKPOLu pracuję ponad 8 lat. Firma w mojej ocenie bardzo solidna. Zdarzają się czasami sytuacje, które denerwują, ale pracowałem wcześniej w dwóch różnych miejscach i mam porównanie. MLEKPOL wypada lepiej niż poprzedni pracodawcy. Bardziej motywacyjne mogłoby być wynagrodzenie, bo obecnie najbardziej promuje się tych najdłużej a nie najwydajniej pracujących. Poza tym praca w miarę spokojna. Zastanawiam się też nad tymi negatywnymi opiniami. Ile z tych osób pracowało? Ile pracuje? Jak rozmawiam z ludźmi z pracy, opinie są raczej pozytywne o zakładzie. Część wpisów moim zdaniem pochodzi od osób, które z MLEKPOLEM nie mają nic wspólnego a zwyczajnie się wyżywają. Po co? Kto ma w tym interes?

Ree
@Paweł

To kolego źle myliszwiększość co tu pisze pracowała i wie jak było bez układów jesteś nikim.

Pani.
@Paweł

Pracuje w mlekpol. Wszystko się zgadza , ludzie nie bez powodu narzekają. Sklep, nadgodziny, telefony, zabieranie dni wolnych wszystko się zgadza. Grafik zmienia się z dnia na dzień. Zatrudniając się mówią o systemie 3 zmianowym, gdzie w trakcie pracy chodzisz na różne godziny które nie były nawet wspomniane tak jak 10:00 czy 12:00 między innymi. Oddzialy są w Kolnie, Zambrowie, Grajewie i innych. Każdy oddział ma swoje prawa do których pracownik chce czy nie to musi się dostosować.

On
@Paweł

Opiszę sytuację z Mlekpolu z Bydgoszczy. Jak nie byłeś lubiany przez kierownika to pracowałeś po 3 jak nie nawet 4 weekendy w miesiącu.Zabieranie dni wolnych i oddawanie ich za miesiąc albo dwa też było raczej normą.Istniał zakaz palenia Ale wybrańcy mogli bo notorycznie łamać...Odezwałeś się głupio do przełożonego zostałeś zwyzywany czasem gorzej niż traktuje się psa.Wszechwładna logistyka z Grajewa zawsze była ponad.Kazali załadować przeciążone auto musiałeś to robić.Niektorzy kierowcy traktowano jak władcy..Mieli przywileje spóźnienia się na załadunek bez konsekwencji a w magazynie dezorganizowało to całkowicie pracę.Prezes o tym nic nie wiedział bo nie jego interesem jest interesować się szeregowym pracownikiem z Bydgoszczy.Wiekszosc opinii pochodzi od osób które pracowały w Mlekpolu...Jak ktoś jest zainteresowany tym jak traktuje się pracowników w ZPM Bydgoszcz przez przełożonych to może niedługo się dowie jak zawita tam inspekcja pracy.Przez magazyn nabialowy przewija się tam wiele osób.Dlaczego?Bo źle płacą?Nie...Bo jak jesteś za mądry albo za dużo mówisz to (usunięte przez administratora) Cię na zbity pysk.Mowic bardziej dosadnie czy zacząć używać nazwisk gnębionych osób i osób gnebiących?Zwolnionej osoby już nikt nie zwolni.Przestancie wychwalać tą firmę bo gdybyście wiedzieli co się naprawdę tam dzieje spuscilibyście głowy z pokorą i ze wstydu...Praca bez przyszłości i dla ludzi nie mających rodziny...

gorsi ludzie
@On

zgadzam się z Tobą to samo jest w zakładzie w Dąbrowie te same osoby muszą jeździć po innych zakładach albo iść na przymusowy urlop a pupile kierowniczki siedzą sobie w zakładzie nic nie robią nigdzie nie jeżdżą i mają najwyższe pobory bo to są ludzie a inni to "śmiecie" apelujemy do prezesa żeby się tym zainteresował

Robson
@On

Ja również zgadzam się z Tobą. Podobnie jest w Gorzowie, gdzie wszyscy jeżdżą do pracy w innych zakładach oprócz jednej kierowniczki, którą chroni mąż również kierownik. I tak sobie siedzą w pustym zakładzie w poczuciu dobrze wypełnionego obowiązku biorąc wypłatę za nic. Dziadostwo.

Miś
@Paweł

Taka solidna zże w Mrągowie jest rotacja co trzy miesiące jedni odchodzą a drudzy przychodzo i to gowniarze po szkołach, wybudowali proszkown ie która jest jeszcze w trakcie budowy szukają ludzi jeszcze nawet nikt nie złożył nawet jednego CV już myślą o zatrudnieniu Ukraińców, jak by była uczciwa to by ludzie z 10 i 15 letnim doświadczeniem się nie zwalniali MLEKPOL taki uczciwy 2400 na miesiąc śmiechu warte ci co się przyjmują to i nawet tego nie dostaną. HA HA HA UCZCIWA

Maja
@Miś

Mlekpol śmiechu warte pracuje tu niedługo i już się rozglądam za drugą praca nie polecam

@Maja

tak i gdzie pójdziesz do animexu?to powodzenia ,tam odpoczniesz i zobaczysz jak donoszą jeden na drugiego.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma zarobki w zakładach produkcyjnych sa podobne także nie wychwalajcie forte i tp.

kakarakszu
@anonymous

Przeszedłem właśnie do forte i nie narzekam, zarabiam 2 razy lepiej, kierownictwo odnosi się do każdego z szacunkiem nie jak w Suwalskim Mlekpolu w którym pracę serdecznie odradzam. Rynek pracy się zmienił więc warto brać sprawy w swoje ręce i szukać czegoś dla siebie a nie dawać się wykorzystywać i poniżać.

Jasiulek
@kakarakszu

Jakbyś miał trochę oleju w głowie pewnie dalej byś pracował w Mlekpolu:) Piszesz jak Ci tam było źle i niedobrze, jacy kierownicy niedobrzy itd ale nic nie piszesz o nagrodach rocznych i funduszu socjalnym. Cóż jak ktoś nie potrafi przystosować się do pracy to wszędzie będzie mu niedobrze. W Forte pewnie po jakims czasie stwierdzisz że też nie jest to praca dla Ciebie.

Krzysztof
@Paweł

Promowanie nie tych co pracują najwydajniej to po prostu cel tej firmy.W bydgoskim oddziale na Niklowej ważne było nazwisko i znajomości.Po prawie 5 latach pracy postanowiłem odejść bo miałem dość pracy za innych ,ciągłej pracy w weekendy ,święta zamiast w domu na nocce w pracy.Sylwester w pracy,Nowy Rok w pracy...na ranna zmianę. Nie liczy się jak pracujesz,ważne żebyś był kundlem słuchającym kierownictwa i podporządkowany dyrektorowi i jego poleceniom. Nie wychwalajcie pakietu socjalnego ,bo sami z pensji odkładacie sobie na niego pieniądze. CO z tego że można korzystać z sanatorium skoro latem nie dostaje się tam urlopów.

Pr@cownik
@Miś

Racja racja... Rotacja jak w rosyjskiej ruletce. Co chwilę ktoś odpada. Pewnie chodzi Ci o Nabiałowy w Mrągowie.

@kakarakszu

Czy możesz wyjaśnić, czym dokładnie jest praca w "forte"? Dlaczego tam właśnie praca według Ciebie wygląda lepiej? Co należy do Twoich dziennych obowiązków, dzięki którym masz wyżej płatną pracę? Czy to jakiś oddzielny oddział firmy?

rolnik

Chciałbym napomnieć o niejakim kucyku T.S z magazynu nabiałowego tej firmy w mrągowskim oddziale. Jak łatwo mu było zostać zastępcą kierownika nie mając nawet podstawowego wykształcenia szczególnie w tym kierunku. Normalnie czarna magia albo lojalka przełożonemu pod stołem Kierując sporą brygadą pracowników odwala totalną lipę. Nieodpowiedni człowiek na odpowiedzialnym stanowisku. Drze mordę na nowych młodych pracowników oraz zastrasza tym sposobem. Zamiast usprawniać tryb pracy totalnie go rozstraja. Rozbija i nastawia wrogo pracowników wobec siebie. Niedługo też może się okazać że wybuchnie seks aferka.

Knaga
@rolnik

Potwierdzam. T.S ZASTRASZA pracowników, sam kierownik się go boi. Dawno temu powinna już tam wpaść inspekcja pracy. Tadeusz jak to czytasz... Ten kto to pisze to ten któremu powiedziałeś "spier...j" na Maślankach. Masz szczęście że w kły nie wyrwales wtedy złamasie po kastracji.

Mirek

No 200 zł na zakupy miesięcznie w sklepach, gdzie jest sporo więcej to rzeczywiście krzywda. Jak to kupić? 200 zł! A jak pracują dwie osoby to 400! Dodajcie jeszcze, że za te zakupy połowę firma zwraca. Kupujesz za 200 płacisz 100 zł. Nie pracuję w MLEKPOLu. Pracuje żona. Ale jak znajomi się dowiedzieli, że firma ma takie coś, to nie mogli uwierzyć. Ale lepiej biadolić. Uczulenie na nabiał? To kupcie wędliny i proszek do prania. Nie dogodzi ludziom. Idźcie do prywaciarza albo do urzędu jak ja to zobaczycie jaki miód.

Tadeusz Mrągowo
@Mirek

200 zł to minimum które musisz wydać żeby do premii (500 zł o ile ja dostaniesz) dorzucili 100zl dodatkowej premii (za zakupy w sklepie). Przypominam że każda premia w Mlekpolu to kwota brutto. Czyli te wasze minimum 200 zł które wydacie w sklepie nie sponsoruje firma. Oddaje wam jedynie jakieś 30%-40 %. Co najlepsze weź realne pieniądze do ręki, kwotę równo 400 zł, idz do sklepu mleczarskiego i wydaj 200zl , kolejne zaś wydaj winnym markecie typu Bie.. Ka , Kaufl..d lub LI. L. Dopiero zobaczysz różnice w zakupach, bo to co firma zwraca w tej śmiesznej premii to śmiechu warte. Tam masło jest droższe jak w innych sklepach a niby sklep dla pracowników. Prawda jest taka że właściciel tych sklepów to ktoś od rodziny z mlekpolu i kaska leci. I o to cała prawda o tych waszych 200 zł wydanych karta w sklepie mleczarskim. Ktoś kto nie liczy i nie patrzy na ceny ślepo wierzy że firma daje dalej 200zl na czysto i za darmo. Pamiętaj pracowniku.... Mlekpol nie daje nic za darmo jedynie odbiera . Wiem bo pracuje

@Tadeusz Mrągowo

Tadeusz, czy dobrze rozumiem? Jako pracownik, aby uzyskać premię z pracy w Mlekpol trzeba wydać miesięcznie na zakupy tam kwotę o wartości 200 złotych? Wtedy też przyznawana premia za przepracowany miesiąc to dodatkowe 500 zł?

Tadeusz Mrągowo
@Joanna

Droga Joanno. 500 zł(brutto) premii jest przyznawane co miesiąc, ale możesz stracić premie za L4, urlop na żądanie, zle wyniki w pracy, a o magazynie Nabiałowym gdzie pracuje nie wspomnę (tu zabierają i nie mówią za co). Żeby do podstawowej premii 500 zl(brutto) dostać dodatkowe 100zl(brutto) premii to trzeba zrobić zakupy za minimum 200zl w sklepie mleczarskim.

Joanna

@Mleczarz, warunki pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska, które opisujesz brzmią bardzo rozsądnie i zachęcająco do podjęcia się tam pracy. Czy firma oferuje jeszcze jakieś pakiety zdrowotne, a może "wakacje pod gruszą"? Piszesz, że najgorszy jest okres świąteczny? Wtedy firma nie podwyższa stawki za wykonywaną pracę?

@Joanna

Tak wczasy pod grusza są. Nie wiem jak to rozliczają jak sie ma rodzinę ale ja jaka młoda.osoba dostalam 1000 zł na rękę. Są też trzynastki, po pierwszym roku 50 procent, później 75, dopiero później 100. Niestety nie. U mnie na dziale w wigilię pracuje do 14.. 1 dzień świąt wolny A drugiego dnia już normalnie na 3 zmiany. Nowy rok też wolny.

tsa
@Mleczarz

To się ciesz bo w spomleku pracujesz 360 dni na 2 zmiany zero przywilejów dla fizoli

Cała prawda

Wszystko zależy od tego na kogo na zmianie trafisz. Ale ogólnie atmosfera w pracy jest nieciekawa. Nie liczy się solidna praca, ale znajomości, układy, to kto głośniej krzyknie i postawi na swoim. Pracownicy ponoszą odpowiedzialność za złe dezycje kierowników. Ludzie podkładają sobie wzajemnie przysłowiową świnię. Jak masz dobrą bajerę to pójdziesz do dyrektora to ci obieca parę złotych więcej. Jak nie masz bajery to pracujesz za to co masz i czekasz aż sam zauważy. Ale żaden nie chce widzieć ani obecny, ani poprzedni. Liczą się układy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska