Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

O

Pozdrowienia od Inspekcji Pracy dla Pana Kierownika magazynu i Dyrektora...niedługo będzie kontrola...

bababa

Atmosfera w pracy dno. Brak szacunku do kolegów i koleżanek. Szczególnie w ZPM Bydgoszcz rodzinna atmosfera Marachowskich, Kasprzyków itp wszyscy po jednych pieniądzach.

Krzysztof

Może wreszcie zrozumiecie,że nie mając znajomości w tej firmie nie zrobisz nic i nigdy nie awansujesz...Ja pracowałem przez 5 lat w zakładzie ZPM MLEKPOL MLEKO w Bydgoszczy.Trzy ostatnie lata uważam za najgorsze...Praca w prawie każdy weekend.Praca w każde święta.Zabieranie premii za byle co.I słuchanie od młodego Pana Dyrektora ze łaskawie przedłuża mi umowę mimo że to i to i parę innych rzeczy robiłem źle i ze nie powinien mi przedłużyć umowy.Pozdrawiam tych co się podlizywali i donosili.Na tym polega praca tam.Rodzinna firma.szczególnie w magazynie nabiałowym rodzinna.

Leo

Piszę z całą odpowiedzialnością. ŚWIETNA FIRMA. Duże możliwości rozwoju.

@Leo

Dla tych co nic nie umieją to świetna firma bo gdzie pójdzie tylko do MLEKPOL

robot
@Leo

(usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) i złodziejom na ludzkiej krzywdzie żebyście (usunięte przez administratora) zdechli

@Leo

Dlatych nic nie umieją to świetna firma bo gdzie taki pojdpójdzie, a ser kroić i podawać każdy potrafi

@Leo

o jakim rozwoju mowa? Bo raczej w Mlekpolu jak nie masz pleców to możesz zapomniec o rozwoju i robic to samo 30 lat.

Motomysz
@Miś

Nie ma to jak być Misiem od wzniosłych spraw

@Miś

Nie ma to jak ktoś nie ma własnej wartości tylko jest mocny w gębie

Kunddel
@Leo

Ja bardzo nie polecam. Szczególnie Zambrowa od kiedy jest młody 32 letni plecak za dyrektora. Nikogo nie szanuje oprócz innych plecaków. Zabiera premie i z tego co wiem coraz więcej ludzi chce sie zwolnić.

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Ziutka

Ja pracowałam 25 lat bez żadnych nagan problemów nie miałam ani jednego zwolnienia lekarskiego na koniec nie dostałam ani złotówka więcej ,firma jest nie uczciwa ludzie jeden drugiego obgaduja.donoszą nic fajnego.

Lech
@Ziutka

Ziutka trochę nie rozumie. Pracowałaś 25 lat. I co? Gdzie nie dostałaś "ani złotówka więcej". Firma jest nieuczciwa? Nie płaciła na czas? Nie wywiązała się względem Ciebie z czegoś co obiecała? Czy za uczciwą pracę oczekiwałaś więcej niż to na co się w umowie zgodziłaś?

Suwalczak
@Lech

Firma wywiązuje się z zobowiązań wobec pracownika? Śmiech na sali:-) W Suwałkach przed przejęciem zakładu obie Rady Nadzorcze podpisały porozumienie w którym zapewniały o utrzymaniu zatrudnienia i wynagrodzenia przez okres jednego roku. Efekt jest taki, że w ciągu tego niby "bezpiecznego" roku zwolniono blisko połowę załogi a pobory obniżono niemal wszystkim.

Porządna firma. Mogłyby być lepsze zarobki, chociaż coś tam cały czas podnoszą.

Rufi

Pracuję 4 miesiące. Między bajki włożyć można historię zawistników z konkurencji i ludzi, którzy nie nadawali się do pracy i ją stracili. W MLEKPOLu w Grajewie pracuje mi się dobrze. Jak się dowiedziałem, że za zakupy w sklepie firmowym dostaje się premię, to myślałem że sobie ze mnie żartują. W przyszłym roku mam dopłatę do pobytu w Ciechocinku, dzieciaki jadą na zimowisko. W styczniu bal, też za darmoszkę. Kasa na początek mogłaby być trochę większa, ale kierowniczka mówi, że rok do roku te dwie stówki idzie w górę. Odczepcie się od MLEKPOLu. Za ciency jesteście do roboty to się zwalniać! Siostra moja na wasze miejsce chętnie przyjdzie

Marek Sokółka
@Rufi

Mądrego to i miło się czyta!!! Pozdrawiam, też MLEKPOL!!!

Chcę pracować w mlekpolu
@Rufi

Witam ile można dostać na start ? Ze szkołą i doświadczeniem ??

Po pracujesz dłużej to zobaczysz i wtedy pogadamy jak będziesz miał staż 4 lata

Solidna firma, produkty dobrze się sprzedają. Wiadomo czasami coś człowieka wkurzy, ale nie znam lepszego pracodawcy.

@Marcin

Mówisz że produkt się dobrze sprzedaje, to czemu nie ma produktów mlekpolu w biedrondze i innych dużych firmach? ????

Miś

Radze omijać szerokim łukiem tą firmę praca w sobotę i niedzielę i święta i noce godziny nadliczbowe za które nikt nie chce płacić brak szacunku dla ludzi i gowniane pieniądze takie pieniądze można dostać wszędzie, tak jak te zakupy po to są żeby napedzac obroty sklepów firmowych i za wszystko przepłacać, oraz żeby mlekpol pozbył się towarów które są przed końcem terminu albo zalegają w magazynie i mlekpol ci nazuca jak masz wziąść produkty tak to wygląda.

o
@Miś

Jeśli administrator może w jakiś sposób pomóc i przekazać treść tych postów do Państwowej Inspekcji Pracy to wielu ludzi będzie bardzo wdzięcznych...

@Miś

Miś firma MLEKPOL rzeczywiście pracuje w soboty, niedziele i święta, bo jest zakładem produkcyjnym. Jeżeli uważasz, że ktoś Ci za coś nie zapłacił, jest sąd i PIP a nie anonimowe oskarżenia na niemoderowanym forum. Pisząc o gównianych stawkach napisz co masz na myśli: jakie masz wykształcenie, na jakim stanowisku i jaki staż pracy. Zobaczymy co dla kogo gówniane. Napisz również, za co przepłacałeś w sklepach firmowych i w jaki sposób ktoś Ci coś narzucał. I jak możesz, to poćwicz ortografię. Narzuca, jednak przez "RZ" i "WZIĄĆ" nie "WZIĄŚĆ".

On
@Jan

Do JAN : Co to ma za znaczenie jakie to jest forum?Skoro ludzie piszą o faktycznych stawkach,czasie pracy i stosunku do pracownika to jakim prawem im nie wierzyć?Czy może wierzyć kierownikom działów i dyrektorom co niektórych zakładów Mlekpolu...Albo rzecznikowi prasowymi firmy.Jak ludzie mają udowodnić mobbingu i cokolwiek innego jak za próbę pozyskania takich dowodów w pracy poprzez np. nagranie przełożonego który krzykiem i za przeproszeniem darcie mordy wyżywa się na pracowniku...Czy każdy jest tak głupi że myśli że udowodnienie mobbingu takiej firmie jest łatwe?Tam takie sprawy zamiata się pod dywan...Byle pracownik wyszedł na głupka....

@On

Jakim prawem nie wierzyć pracownikowi? A co ma prawo do tego? Albo chcesz w coś wierzyć, albo nie. Twój wybór. Ja mówię: coś jest źle to napisz, ale napisz wszystko, od początku do końca, a nie tylko to co, dla ciebie wygodne. Pracy jest ponoć teraz pod dostatkiem. Nie szanują cię? Źle płacą? Idź tam gdzie lepiej albo weź sprawy w swoje ręce, załóż firmę, zatrudnij ludzi i staraj się, żeby walili do Ciebie do pracy drzwiami i oknami. Krzyczenie i wyżywanie się nie powinno mieć miejsca. Mobbingu nie udowadnia się firmie, tylko ludziom, jak ktoś nie umie ludźmi kierować, nie powinien być kierownikiem. Jest też druga strona (usunięte przez administratora): jak się komuś nie chce pracować, to zawsze będzie mu źle.

@Jan

To życzę powodzenia w MLEKPOL jak tak bronisz mlekpol powino się pracować co drugą niedziele a nie w każdą za święta pewno się płacić trzy dniuwki za nad godzin powino się płacić uczciwie lub oddawać uczciwie godzin i mieć szacunek dla człowieka i płacić tym którzy pracują wydajnie a nie od stażu pracy spróbuj nie zrób zakupów to zobaczymy czy dostaniesz trzynastke a po sądach nie zamierzam jeździć szkoda czasu trzeba znać swoją wartość, a nie robić z siebie szmaty panie szanowny pracuje w innej firmie gdzie soboty i niedziele oraz święta wolne są za nad godzin płacą uczciwie i nie dzwonią do mnie że mam przyjść wolny dzień do pracy

@On

Ale nie cztery niedziele, mlekpol nigdy nie płacić za nadgodziny tylko dawał wole kiedy mu się podoba a co da produktów mlekpolu w sklepie firmowym na każdego czeka paczka z produktami które mlekpol nie może sprzedać i każdy pracownik musi wziąść taką paczek i ma potrącenie z pensji czy chce czy nie chce a jak nie weźmie to premia będzie mniejsza .a co do pensji to za taką pracę za 2400 to całe (usunięte przez administratora) zarabiam 3200 i soboty i niedziele oraz święta i noce mam wolne i nie pracując po godzinach i nikt do mnie nie dzwoń w wolny dzień że mam przyjść do pracy w dodatku że jak nie przyjdę to się grozi to idź do mlekpolu i zrób zakupy to zobaczysz za co przeplacamy

Prawdziwy MLEKPOL

Miś nie kłam. Wracaj do MLEKOVITY zazdrośniku

Pan

2400 na reke w grajewie nie jest zle

@Prawdziwy MLEKPOL

Nigdy nie pracowałem w mlekowicie i nie oszukuje idź po pracuj to się przekonasz co płaci ci mlekpol pracował tam cztery lata dno wybudowali proszkown ie i szukają ludzi do pracy nikt nawet nie złożył jednego CV i już myślą o zatrudnieniu Ukraińców tak super firma że w 20 tysiecznym mieście nie mogą pracowników znaleźć bo w Mrągowie wszyscy wiedzą co to jest MLEKPOL

@Pan

Uważasz ze 2400 to jest dużo za pracę w święta i soboty i niedziele oraz noce i godziny nadliczbowe i lecenie na każdy telefon nawet jak masz wolne to widać jak się cenisz jako człowiek robisz z siebie dziada

Kazek

Nie jestem pracownikiem tej firmy ale te 2400 na taką firmę to wstyd. Dużo Mlekpol dostarcza do nas towaru i jest dobrej jakości ale czasem widzę tych kierowców co walczą o palety to strach pomyśleć żeby tak wszystkie firmy, podobno parę lat temu dali im na stan czy kazali sobie kupić nie wiem dokładnie i cały czas wymagają nowych, śmiech na sali a podobno prezes to poseł na Sejm i na to pozwala? Może nie wie o niczym a może nie chce wiedzieć. Przypuszczam że to taki region bo czytam o,, (usunięte przez administratora),, i ludzie nie mają wyjścia. Dobrze że ja tam nie mieszkam ale szkoda ludzi.

zazdroszczą

2400??mam jakoś 3netto

@Kazek

W Bydgoszczy w Mlekpolu pracują osobne osoby od przyjmowania palet.Specjalisci...Cisna z kierowcami jak z g..nem

@Kazek

Towar z mlekpolu dobrej jakości chyba żartujesz kolego byłeś na produkcji widziałeś wiele było już przypadków przytrucia był taki czas że ze śląska cofnieto 200 tyś litrów jogurtu, dobre produkty z Mlekpolu HA HA HA HA

Robcio45

Jakie badania są wymagane do przyjęcia do pracy w Grajewie? Czy są płatne i gdzie je zrobić?

@Robcio45

Są płatne w kwocie 300 złotych gdzie niby mlekpol zwraca ale nie każdemu odradzam ten zakład dno, jak nie wierzysz to idź popracuj i się przekonaj

Czy jest szansa pracy dla kobiet na produkcji. Jak tak to może ktoś się wypowiedzieć na temat zarobków i atmosfery w pracy i czy warto się starać o pracę? Byłabym wdzięczna.

@Anna

Nie polecam tej firmy brak szacunku dla ludzi zarobki też nie ma rewelacji jednym słowem dno, praca w święta i soboty i niedziele oraz noce i godziny nadliczbowe za które nikt nie płaci i oddają wolne kiedy chcą na każdy telefon musisz lecieć do pracy nawet jak masz wolne staszenie pracowników którzy nie chcą przyjść na każde kiwniecie palcem, idź popracuj to zobaczysz

Darek

Kazek jakbyś rzeczywiście pracował w firmie, która kupuje towar w MLEKPOLu, to byś wiedział z kim kierowcy walczą o palety. Z TOBĄ. Bo każdy próbuje każdego dyma... Gdyby na magazynach klientów normalnie się zachowywali, to nie byłoby problemu. Tymczasem jest wystawanie po kila godzin, aż łaskawi pracownicy magazynu klienta będą uprzejmi rozpocząć rozładunek. Później trzeba się rzeczywiście z WAMi wykłócać o palety. I taka prawa. Myślę, że w rzeczywistości jesteś pośrednio związany z MLEKPOLem, jako kierowca lub przewoźnik. Zresztą można to łatwo zweryfikować.

Saaaa

Dziwny zbieg okoliczności ,że w jednym czasie same pozytywne komentarze.... Nie ośmieszajcie się... Sami piszecie komentarze lub dajecie kasę pracownikom aby je pisali... żenada.

Basia

Ja za ponad godzinę na drugą zmianę w Grajewie. Pracuje się OK. Pozdrawiam

isc czy nie isc

każdy chwali a nie napiszą jakie zarobki na start

Asia
@isc czy nie isc

Idź, zobacz. Nikt z zarobków, z tego co wiem, w czasie rozmowy o pracę tajemnicy nie robi. Wynagrodzenie zależy od tego co umiesz, jaką szkołę skończyłeś, jakie jest zapotrzebowanie na ludzi o Twoich kwalifikacjach. Pożądani są ludzie o umiejętnościach technicznych, technolodzy automatycy, którzy w trakcie szkoły starali się gdzieś zaczepić do pracy, by zdobyć doświadczenie. Jeżeli myślisz o rozwoju to dobra firma, bo jest największym przetwórcą mleka w Polsce i jak ktoś chce, to możliwości awansu są. Do tego stabilność i pewność. Jeżeli decyzję o wyborze pracodawcy podejmujesz wyłącznie na podstawie kryterium, idę tam gdzie dadzą więcej, to sobie odpuść. Szkoda wspólnego czasu.

isc czy nie isc
@Asia

czyli jest szansa na start 2500netto bez szkoły

@isc czy nie isc

Nie nie ma szansy na 2500 bez szkoły. BEZ szkoły to są tam niektórzy dyrektorzy...

ISC CZY NIE ISC

CZYLI WIECEJ BEDE MIAŁ :)

MLEKPOL Duma Podlasia

Jestem dumny z pracy tu. Polska firma, polski kapitał. Pieniądze zostają w kraju, do rolników idą a nie Biedronki i inne cudaki.

7 lat w MLEKPOLu. Polecam. Solidna, rzetelna firma. Nie ma ściemniania. Zarówno przy wypłacie jak i w pracy. Te żale to piszą Ci, którzy myślą, że sam fakt przyjścia do zakładu powinno się chwalić i płacić

Miś

Ktoś tu mówił o wykształceniu, wykształcenie z pracą nic nie nie ma wspólnego jeżeli ktoś nic nie umnie to i wykształcenia mu nie pomoże

szukam pracy

Matura to Bzdura

Najlepszy z najlepszych

jakie sa zarobki w mlekpolu w grajewie na magazynie lub na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska