Opinie o GBA POLSKA Sp. z o.o. w Łajski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GBA POLSKA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GBA POLSKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GBA POLSKA Sp. z o.o. w Łajski

danny

Dzień dobry, jaka stawka na stanowisku eksperta ds. badań i rozwoju?

były
@danny

to znowu przyjmują na to stanowisko? co za rotacja!

Nancy
@były

Czy zarobki na tym stanowisku przekraczają 10 tys brutto?

@Nancy

Pewnie tak, jak jesteś z rodziny albo twój horoskop numeryczny się zgadza.

Nznzn
@Mohito

Po co mielesz jęzorem jak nie wiesz. Nie szkoda ci czasu?

@Nznzn

To napisz publicznie ile wynoszą zarobki, bo mniemam ty to ktoś z kliki z Łajsk?

Stary
@Nznzn

Mateusz! Odpowiesz na pytanie zadane przez Mohito?

Witam, Czy próbkobiorcy jeżdżą na pobory 8h czy coś się zmieniło?

Byly
@Kandydat

Haha chciałbys, nie ma sztywnych godzin. Generalnie nie polecam

Dlaczego Państwo żądacie zdjęcia w CV? Nie istnieje żadna podstawa prawna tłumacząca takie zachowanie. Oceniają Państwo kandydatów po wykształceniu i doświadczeniu czy po liczbie pryszczy na czole?

Wiktoria

Hej! Jakie zarobki są na stanowisku specjalista/mikrobiolog ?

@Wiktoria

2000 PLN Chyba że jesteś jak syn prezesa Wąs to dostaniesz 7000 PLN

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy GBA POLSKA Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista Mikrobiolog? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ela

Czy mogę prosić o opinię o pracy na marketingu w tej firmie ?

Aragorn
@Ela

A jest jakiś?

Zarządca

Rysiu jak tam? Ryszardzie czy wszystko u Was w porządku? Martwię się o przyszłość firmy i podwyżki obiecane ;)

Rysiek
@Zarządca

Podwyżki??? OBNIŻKI mówiłem, nie podwyżki! 80%! I na koszt rządu! Hehe..

Janusz
@Rysiek

Brawo Ty!

@Rysiek

No Prezes to ma głowę do zarządzania, nie dość, że teraz obniżył nam o 20% etat i wynagrodzenia, oczywiście dla wielu z nas praca po 6h24min to fikcja, bo to zbyt mało czasu na wyrobienie się z obowiązkami. Zatem dajemy dodatkowo swoją pracę za darmo po godzinach i jeszcze firma otrzyma dotację od rządu!!! Legalne (usunięte przez administratora) Tym bardziej, że wcale nie jest mniej pracy! Mała część działalności ma obniżoną liczbę próbek, ale większa część pracuje w trybie normalnym. To jest nie fair, ale umówmy się, kiedy zarząd w Jars był fair? Niedoczekanie.

Janusz Kiero.

Hahaha już widzę jak próbkobiorcy jeżdżą po 6h na poborach:p KW by tego nie przeżyła!

Gośka

Jestem szczęśliwa, że odeszłam z tej firmy. Praca w tym przedsiębiorstwie, atmosfera, sposób traktowania pracowników przyprawia o chorobę psychiczną.

Konkurent

Czyli w marcu JARS zaliczyl spadek przychodow min 25% czy jest to kolejne wyciaganie reki po pieniadze podatnikow? Dej wincy! Hehe przedsiebiorcy...

IQ135
@Konkurent

No, a od czego mamy kreatywną księgowość?

Konkurent
@IQ135

To pewnie łabędzi śpiew tej firmy. Czas na reset w branży laboratoryjnej. Wszyscy skorzystają: konsumenci, pracownicy i podatnicy.

@Konkurent

Jestem ciekawy kiedy eurofins otworzy to ogromne lab w Łodzi o którym słyszałem. I jak to wpłynie na podział rynku laboratoryjnego. Wiecie coś o tym? Jars przygotowany ?

Non
@Gh

w łodzi eurofins nie ma szans, bo tam Zdzisław handluje, kosi całą konkurencję, cenami przebija nawet Pepco pomimo, że mają 30% obniżki na cały asortyment.

Sweet
@Non

Za to w Warszawie lecą na maxa! Doją aż miło. Konkurencja się cieszy... Nie wytłumaczysz, że lepiej 10 razy zarobić po 30 zł niż raz 100...

@Non

Dyrekcja się cieszy jak wyrwiesz od klienta jakąś astronomiczne wysoką kwotę na analizie na której klientowi akurat bardzo zależy. Nie ważne, że klient nie zleci następnych badań w normalnym trybie czując się mocno wykorzystany. (usunięte przez administratora). To jest tak tak, jak za handel biorą się osoby bez handlowej wiedzy i bez wyobraźni.

:-)

Jak tam Wasze kontenery wypasionego biura ? :-) nie zabrała ich woda z dryfem po Zegrzu? Nie ma co taka siedziba główna to prestiż pełną gębą ! :-) swoją drogą jedno słowo łączy wezbrane wody i Jars.......dno :-)

@:-)

Oj, oj tam..kontenery a kosztowały fortunę!

Izaak Mazepa

Ukraina zamyka granice, konec praktyk studenckich ciężkie czasy dla JARS

Czy pracodawca JARS S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zat

W bardzo małym stopniu. Pracownik w jarskie ma pracować a nie rozwijać się.

Pracownica
@Zat

Hehe. Bo jak się doszkolil to by zaraz odszedł do konkurencji gdzie już pracuje spora grupa najlepszych.

Sławomir N.

Byłem ekspertem na Ukrainie więc idealnie nadam się na eksperta w firmie Jars

Prianka

Każdego dnia ubywa jakiś wpis. To ma być niezależny portal? Świadczy to tylko o tym ze ludzie piszą prawdę.

Ono

Cześć, szukają próbkobiorcy w Poznaniu. Jak wyglądają warunki pracy tutaj? Może wypowie się któryś z obecnych pracowników?

Byly pracownik
@Ono

Odradzam. Wspolpraca z logistyka i przełożonymi uklada sie az nie peknie Ci zylka gdy zobaczysz jak Cie wykorzystują. Nadgodziny i czysty wyzysk.

@Ono

Pamiętaj ze zapis w szablonie ogłoszenia brzmiący „praca o ciekawym i niemonotonnym charakterze” oznacza że (usunięte przez administratora) czasami od 3 w nocy do godz późno popołudniowych robiąc setki km tras. Zapomnij o płaconych nadgodzinach, premiach i tak dalej.

D.

Cześć, jakie są zarobki na stanowisku próbobiorca? Najniższa krajowa?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie JARS S.A.?

RYCHOL

Kontrakt menedżerski. Nawet dla pań sprzątających. Taki Mati ma i nie narzeka. Nawet kredyt na apartament w Warszawie dostał. Tak, że polecam.

Krzysztof

Witam, jak wygląda praca kierowcy i jakie jest wynagrodzenie. Proszę o informację bez hejtu. Pozdrawiam Krzysztof

Paula123

Witam. Czy ktos wie jakie zarobki i warunki pracy w laboratorium? ;)

Ciekawski

Jak tam Jars radzi sobie podczas pandemii ? Jakieś absurdalne posunięcia, jak to było w zwyczaju przed pandemią ?

@Ciekawski

Tu pandemia jest zawsze... Różnicy nie ma. (usunięte przez administratora)

kryteria rekrutacji
@Ciekawski

No to jedziemy dalej:-) wykasowano 3 wpisy, więc będzie 4. Po usunięciu 4 będzie 5 itd. Po zablokowaniu możliwości wpisów z jednego laptopa będą z innego. Mam ich kilka :-) W końcu ideą tego forum jest ocena Pracodawcy przez Pracowników oraz kandydatów ocena procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Firmę. Brałem udział w rozmowach rekrutacyjnych z możliwością zapoznania się z kryteriami rekrutacyjnymi Firmy tj.: 1. Horoskop numerologiczny Kandydata, 2. Znak zodiaku, 3. Oczekiwania płacowe. Oczywiście Ad 3 ) był decydujący :-) Rozmowy trwały w sumie kilka tygodni więc nie zdziwiłbym się gdyby równolegle zaangażowany został wróż do wyłonienia idealnego Kandydata :-)

Zator

Z pewnością minimalne oczekiwania płacowe są podstawowym kryterium przyjęcia do pracy.

@Zator

Plus długotrwałe bezrobocie - tak by poziom desperacji był odpowiednio wysoki :-)

@:-)

Takie kryteria gwarantują odpowiedni dobór kadr. Ale jeśli i tak wyniki od pracy laboratorium nie są uzależnione, to o co chodzi? Jest ok. Marketing jest mocną stroną tej firmy, nie da się ukryć.

@Gh

Wpis Prezesa czy Osoby delegowanej?:-) Na pewno przyjmowanie "po taniości" bez doświadczenia i wiedzy w dziedzinie pomoże rozwojowi Firmy:-)

Ile można zarobić w firmie JARS? Jakie są widełki? Jak się pracuję we Wrocławiu? Czy to prawda, że łamane są przepisy Kodeksu Pracy?

Autosampler

Najniższa krajowa... . Tak są łamane prawa pracy np. nie są płatne delegacje, brak dodatków za nadgodziny, brak wolnych dni za nadgodziny. Właściwie kodeks pracy nie obowiązuje w tej firmie.

@Autosampler

Nieprawda. Na pewno nie najniższa krajowa, wszystko zależy od stanowiska czy biuro czy w terenie ale akurat na wynagrodzenia nie można narzekać. Poza tym prawda, nadgodziny niepłatne, delegacje nie istnieją, brak jakichkolwiek dodatków, ale WYNAGRODZENIE TO NA PEWNO NIE NAJNIŻSZA KRAJOWA, nie obrażajcie pracodawcy, bo to nieuczciwe.

Gh

Wynagrodzenie na poziomie płac w biedronce, niektórzy jak w Lidlu. To dla tych z praktyką.

Szczęśliwy

No najniższa krajowa nie. Trochę powyżej. Szału nie ma. Przynajmniej na szeregowych stołkach. Góra nie narzeka.

Autosampler

Masz rację zależny od stanowiska. Może niewiele więcej jak niższa krajowa na start. Wybacz, ale nadal szału nie ma.

@Szczęśliwy

Zarząd pewnie nie narzeka ale już niżej chyba tak dobrze nie jest. Gdyby było dobrze, nie było by tylu odejść z pracy że stanowisk dyrektorsmich. Były też świadome rezygnację że stanowisk dyrektorskich i kierowniczych i przejście na stanowiska niemenadżerskie. Zadowolony jest tylko zarząd i osoby powiązane prywatnie z hmmm...członkami zarządu.

@Gh

Gdyby było tak źle jak piszecie nie byłoby też powrotów, a przecież są i tacy co wracają do Jars.

Szczęśliwy

A na jaki ch warunkach wracają? Na takich samych?

Noname

Osobiście znam jeden taki przypadek powrotu z laboratorium o gorszej atmosferze pracy, co jednak jest możliwe. W tym czasie z tego działu odeszła kierowniczka, zastępcę zwolniono jako że jest żona pracownika zwolnionego wcześniej. Do działu handlowego nikt z osób które same odeszły nie wrócił.

Jola

A ile konkretnie było takich przypadków?

Mohito

Nie wszyscy zawsze muszą mieć lepiej w nowej pracy. Nie zmienia to faktu że jednak większość osób co odeszła ma lepiej. Niektóry mają lepiej finansowo, niektórzy pracują tam gdzie działa kodeks pracy, niektórzy mają luz itd. Mnie na szczęście nie ma i nie wrócę.

Zdziwiony

Nie obrażajcie pracodawcy, który nie wypłaca nadgodzin i delegacji, łamiąc tym samym przepisy Kodeku pracy...... Cóż za pokrętna logika :)

Laborantka

lol kto ?

Czy takie laboratorium jak Jars, wykonujące badania mikrobiologiczne metodą PCR może przekwalifikowac się na badanie Covid 19?

Daj spokój
@Anonim

Nawet gdyby to nie chcesz tego...

Antivir
@Anonim

Może. Co więcej, jeśli dostanie taki nakaz z ministerstwa - to musi. Koniec tematu.

Sampler
@Antivir

No to pewnie wszystkie testy będą pozytywne i dzięki temu JARS zamknie wszystkie firmy w Polsce na 14 dni :D

@Sampler

Ale dlaczego wszystkie testy będą pozytywne? Czy dlatego że tak dużo będzie próbek zakażonych czy dlatego że tak podejdzie do badań jars?

Rozumiem. Kochamy to laboratorium w ktorym mamy " dobre wyniki". No, nie ma lepszej reklamy!

Zostaw merytoryczną opinię o GBA POLSKA Sp. z o.o. - Łajski

• Jak się pracuje w GBA POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GBA POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GBA POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GBA POLSKA Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 450 ocen.

GBA POLSKA Sp. z o.o.